60 KM – 120 KM – 4 x 15 KM – Strand – Bos – Duin – Wad – Dijk – Dorp – Berg
UITSLAGEN ESTAFETTE DE ZESTIG VAN TEXEL 21-10-2001
ESTAFETTE 4 x 15 MANNEN 1e etappe 2e etappe 3e etappe 4e etappe
pl naam lft plaats 14.5 km 13.4 km 16.8 km 15.3 km
1 Rijnsoever team 1 0:56:28 1:49:58 3:00:42 4:00:57
Wout Duyndam 46 Katwijk 0:56:28
Leen van Rijn 46 Katwijk 0:53:30
André Korpershoek 29 Katwijk 1:10:44
Werry Leunissen 35 Katwijk 1:00:15
2 Speedy’s A.V.M 1:04:55 2:00:09 3:00:00 4:04:20
Frans Vermeer 49 Monnickendam 1:04:55
Koen Leek 19 Monnickendam 0:55:14
Remco Ankringa 26 Monnickendam 0:59:51
Sacha Muhlebach 24 Monnickendam 1:04:20
3 Santini runners 40+ 1:09:12 2:05:38 3:14:12 4:17:18
Adri Tieleman Den Haag 1:09:12
Wim   Wubben 45 Monster 0:56:26
Rene van der Knaap 42 ’s Gravenzande 1:08:34
Anton van Spronsen 48 Monster 1:03:06
4 JVG AV34 1:05:13 2:15:13 3:19:08 4:20:08
Peter Machiels 44 Apeldoorn 1:05:13
René Nijkamp 38 Klarenbeek 1:10:00
Bert Smid 44 Apeldoorn 1:03:55
Jan Kiewiet 38 Apeldoorn 1:01:00
5 Santini runners 1:08:46 2:05:08 3:16:30 4:26:10
Mart van Marrewijk 60 Kwintsheul 1:08:46
Cees Wubben 52 Naaldwijk 0:56:22
Fred Korenman 51 Honselersdijk 1:11:22
Aad van Dijk 51 s Gravenzande 1:09:40
6 AV Edam 1:04:07 2:01:59 3:14:42 4:32:04
Jos Dekker 25 Volendam 1:04:07
Klaas Ettema 26 Edam 0:57:52
Sijmen Tol 26 Volendam 1:12:43
Dirk Zeedijk 45 Hengelo 1:17:22
7 Grootspraak 1:03:24 2:06:59 3:21:44 4:34:12
Eric van Oijen 37 Culemborg 1:03:24
Cees Kooman Oosterend 1:03:35
Mark Bakker 23 Groningen 1:14:45
Sander van Beek 24 Den Burg 1:12:28
8 Santini runners 45+ 1:10:25 2:13:46 3:30:22 4:37:02
Willem van Zijl 46 Poeldijk 1:10:25
Cees Duindam Wateringen 1:03:21
Peter Witkam Hoek van Holland 1:16:36
Bram Meier 48 Naaldwijk 1:06:40
9 Veteranen Texel 1:19:00 2:20:22 3:45:03 4:48:53
Koos Witte 49 Den Burg 1:19:00
Dirk Vinke 54 Den Burg 1:01:22
Frank Zethof 40 Den Burg 1:24:41
Jan Zijm 44 Den Burg 1:03:50
10 Jachthuis 1:15:25 2:16:34 3:40:20 4:55:38
Piet Kingma 45 Den Hoorn 1:15:25
Menno Goënga 38 Den Burg 1:01:09
Richard Bakker De Koog 1:23:46
Guido Betsema 32 Den Burg 1:15:18
11 RAB groep Texel 1:23:12 2:25:18 3:43:07 4:56:11
Cees Goslinga 37 Den Burg 1:23:12
Gauke van Lingen 33 Oudeschild 1:02:06
Martien Witte 40 Den Burg 1:17:49
Paul Krugers 38 Den Burg 1:13:04
12 Funrunners 1 1:09:32 2:17:18 3:40:10 4:58:33
Hans Holthuijsen 45 Zwaag 1:09:32
Maarten Verbeek 39 Hoorn 1:07:46
Wally Joris 47 Hoorn 1:22:52
Joost Hanstede 43 Hoorn 1:18:23
13 De Wijkers 1:07:48 2:32:32 3:52:58 5:03:36
Pieter Kramer 18 Beverwijk 1:07:48
Jan Kramer 48 Beverwijk 1:24:44
Harm Landman 46 Beverwijk 1:20:26
Wim Komen 50 Beverwijk 1:10:38
14 Ploeger en Zoonen 1:09:30 2:21:00 3:46:25 5:07:17
Herman Ploeger 40 1:09:30
Herman Ploeger 40 Den Burg 1:11:30
Jan van Dijk 54 Oosterend 1:25:25
Henk Schraag 48 Oosterend 1:20:52
15 Team Bolsward 1:14:34 2:21:30 3:41:25 5:09:34
Rob Burger 48 Bolsward 1:14:34
Jelco Hovinga 28 Bolsward 1:06:56
Martin Wynig 39 Bolsward 1:19:55
Wiebe Hovinga 54 Bolsward 1:28:09
16 Trim Men A.V.M 1:15:36 2:34:10 4:00:26 5:18:15
Dik Stam 57 Monnickendam 1:15:36
Bert van Goor 55 Monnickendam 1:18:34
Johan Tol 41 Monnickendam 1:26:16
Piet Segers 61 Monnickendam 1:17:49
17 T.T.A en R 1:17:40 2:33:32 3:55:59 5:22:27
Arie de Ridder 39 De Waal 1:17:40
Toon van Beek 51 Den Burg 1:15:52
Thomas Richter 34 Den Burg 1:22:27
Ruud Meedendorp 40 Den Burg 1:26:28
18 De Zwoegers van Hoorn 2 1:24:08 2:27:40 4:01:33 5:26:33
Dirk Exalto 46 Zwaag 1:24:08
Theo Danenberg 46 Hoorn 1:03:32
Johan Bommerson 35 Zwaag 1:33:53
Ed Meunier 60 Oosthuizen 1:25:00
19 De loopjongens 1:28:36 2:40:02 4:06:00 5:27:29
Eddy Zegers 37 Oosterend 1:28:36
John Daalder 32 Den Burg 1:11:26
Jan Dogger Den Burg 1:25:58
Rinus Kooger Den Burg 1:21:29
20 Boltex 1:17:09 2:30:18 4:03:16 5:30:57
Gerard Appelman 51 De Waal 1:17:09
Willem Daman 53 Broek op L’dijk 1:13:09
Pieter Jan Kooger 38 De Waal 1:32:58
Jaap van Vooren 60 Den Burg 1:27:41
ESTAFETTE 4 x 15 VROUWEN 1e etappe 2e etappe 3e etappe 4e etappe
pl naam lft plaats 14.5 km 13.4 km 16.8 km 15.3 km
1 Haag Atletiek 1:10:10 2:15:23 3:36:12 4:44:10
Marleen Westhoff 33 Den Haag 1:10:10
Monique van Embden 33 Den Haag 1:05:13
Ank Michels 40 Den Haag 1:20:49
Sylvia Dingemans 49 Den Haag 1:07:58
2 Rijnsoever team 2 – dames 1:10:50 2:14:30 3:36:14 4:56:25
Marja van Leeuwen 42 Katwijk 1:10:50
` Lenie v.d. Plas 51 Katwijk 1:03:40
Yvon Zwanenburg 39 Katwijk 1:21:44
Anja Kralt 32 Katwijk 1:20:11
3 Santini runners dames 1:11:17 2:28:45 3:47:28 5:03:46
Anneke Starrenburg 43 Honselersdijk 1:11:17
Cora Klumpers 39 Kwintsheul 1:17:28
Petra van Marrewijk 44 s Gravenzande 1:18:43
Pamela Smidt 48 Hoek van Holland 1:16:18
4 De meiden van Cees en Co 1:17:40 2:30:55 3:58:35 5:32:33
Jeanette ter Steege 41 Den Hoorn 1:17:40
Laurien Bakker 42 Den Burg 1:13:15
Lydia Verweij 47 De Cocksdorp 1:27:40
Ina van Sambeek 45 Den Burg 1:33:58
5 De Oorzaak 1:23:12 2:43:34 4:21:05 5:47:17
Mirjam Arkenbout 41 Den Burg 1:23:12
Rose Goslinga 38 Den Burg 1:20:22
Corrie Appelman 45 De Waal 1:37:31
Dini Binsbergen 65 Oosterend 1:26:12
6 First Ladies AVM 1:20:34 2:46:35 4:29:25 5:49:25
Charlotte Lablans 48 Monnickendam 1:20:34
Grietje Vogel 40 Marken 1:26:01
Maaike Stam 57 Monnickendam 1:42:50
Petra Tol 38 Monnickendam 1:20:00
ESTAFETTE 4 X 15 GEMENGDE TEAMS
1 Vooruyt/mix 0:58:33 2:05:58 3:16:41 4:36:19
John Boogaard 37 Bovenkarspel 0:58:33
Bas Waterham 38 Doetinchem 1:07:25
Gerrit Joling 36 Zuidwolde 1:10:43
Connie Joling 34 Den Burg 1:19:38
2 Road Runners Zoetermeer 1:08:46 2:09:22 3:39:18 4:48:34
Joyce Dijkhuizen Zoetermeer 1:08:46
Miel Piso 43 Zoetermeer 1:00:36
Jan Moggré 46 Zoetermeer 1:29:56
Miel Piso 43 Zoetermeer 1:09:16
3 Plantaris Alkemade 1:09:12 2:14:30 3:38:18 4:49:26
Trudy Rotteveel 30 1:09:12
Wilm van Bekkum 39 Oude Wetering 1:05:18
Fred Onderwater 35 Roelofsardensveen 1:23:48
Jan van der Veer 46 Oude Wetering 1:11:08
4 De sjees van Kees 1:11:44 2:20:50 3:45:30 4:51:52
Peter Fagel 41 Nijmegen 1:11:44
Ria Heijnen 52 Nijmegen 1:09:06
Tiny Delisse 53 Nijmegen 1:24:40
Kees Rooyen 52 Nijmegen 1:06:22
5 AV Texel 1:05:52 2:24:00 3:48:32 5:02:52
Pierre Bonnet 40 Den Burg 1:05:52
Bettina Löscher 34 Den Burg 1:18:08
Judith Bleijswijk 35 Den Burg 1:24:32
Margot van der Ven 34 Oosterend 1:14:20
6 Dubbelgangers 1:19:46 2:32:50 3:55:00 5:16:15
Kees Visser 38 Nieuw-Vennep 1:19:46
Ruud van der Meulen 25 Schoonhoven 1:13:04
Jeroen Star 22 Schoonhoven 1:22:10
Aly Wiersma 28 Alkmaar 1:21:15
7 De Jager 1:06:44 2:13:56 3:41:35 5:17:41
Rob Teisman De Cocksdorp 1:06:44
Ben Bakker Den Hoorn 1:07:12
Corrie de Jager De Cocksdorp 1:27:39
Els de Jager Den Hoorn
Cees de Jager 80 Utrecht 1:36:06
8 Gouwzeelopers A.V.M 1:17:08 2:37:57 3:59:22 5:18:51
Chiel Spaan 54 Monnickendam 1:17:08
Martin Sluijmers 49 Monnickendam 1:20:49
Jan van Zaanen 45 Broek in W’land 1:21:25
Annemiek Knuwer 49 Monnickendam 1:19:29
9 Troet Runners AVM 1:15:35 2:22:30 4:06:25 5:31:27
Ronald Nooy 50 Monnickendam 1:15:35
Jaap Honingh 47 Monnickendam 1:06:55
Rick McCarroll 47 Monnickendam 1:43:55
Petra Lievendag 31 Monnickendam 1:25:02
10 Sportschool Texel 1:15:53 2:33:20 3:56:31 5:31:58
Jan van der Star 50 Den Burg 1:15:53
Annie Hin 41 Den Burg 1:17:27
Emile Seegers 39 Den Burg 1:23:11
Lenie Kiewiet 44 Oosterend 1:35:27
11 Speeltoren trimmers A.V.M 1:15:35 2:28:58 4:15:25 5:35:55
Martin Cevat 36 Monnickendam 1:15:35
Just Out 49 Monnickendam 1:13:23
Marijke Strikker 49 Monnickendam 1:46:27
Rick van Zaanen 44 Broek in Waterl. 1:20:30
12 De Hogelandsters 1:21:17 2:38:50 4:06:02 5:37:19
Harry v.d. Poel 41 Eenrum 1:21:17
Hans Hiemstra 45 Uithuizermeeden 1:17:33
Rennie Bronkema 43 Winsum 1:27:12
Henk Langeveld 45 Winsum 1:31:17
13 De Doorstappers 1:21:59 2:32:06 4:22:34 5:37:36
Hans Appel 63 Hoorn 1:21:59
Lou Coevert 56 Lambertschaag 1:10:07
Carin van Boxmeer 40 Blokker 1:50:28
John Brandhof 37 Bovenkarspel 1:15:02
14 De Zwoegers van Hoorn 1 1:28:59 2:27:35 4:01:33 5:40:38
Hans de Roo 45 Koog a/d Zaan 1:28:59
Stan Liebrand 37 Hoorn 0:58:36
Rob Peschier 35 Hoorn 1:33:58
Anneke Reiss 40 Zwaag 1:39:05
15 Mega team 1:18:25 2:45:44 4:14:18 5:43:10
Martin Hin 44 Haarlem 1:18:25
Erna Hin 40 Den Burg 1:27:19
Ger Walstra 33 Haarlem 1:28:34
Annelies Graaf-Hin 48 Den Burg 1:28:52
16 Van Lien Sport 1:30:45 2:42:52 4:12:15 6:07:21
Aad v.d. Hamer 52 Barendrecht 1:30:45
John Tadij 41 Barendrecht 1:12:07
John Koert 49 Rotterdam 1:29:23
Anja van Dongen 53 Barendrecht 1:55:06
Bijzondere categorie – start een uur eerder
Acht van Texel 1:35:57 2:54:33 4:52:16 6:17:34
Carla Smit Den Burg
Dineke Dankers Den Hoorn 1.35.57
Lyda Bakker De Koog
Carla van Wijngaarden Den Burg 1:18:36
Carla Smit Den Burg
Elly Westdorp Den Burg
Anneke Hoogenbosch Den Burg 1:57:43
Anoeska Buijsman Den Burg
Samanta v.d. Berg 1:25:18

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Foto’s 2017
Menu Categories
Archief
Facebook De Zestig van Texel