60 KM – 120 KM – 4 x 15 KM – Strand – Bos – Duin – Wad – Dijk – Dorp – Berg

Uitslag 120 km 2011

Naam Woonplaats Cat PH Slufter Turfveld NIOZ Turfveld Slufter PH Finish
Jan-Albert Lantink Borne M 1:08:55 2:12:38 3:14:55 4:28:55 5:45:03 6:59:45 8:18:59 9:43:02
tijden per etappe 1:08:55 1:03:43 1:02:17 1:14:00 1:16:08 1:14:42 1:19:14 1:24:05
Peter Palmans Neerpelt M 1:20:32 2:35:32 3:42:32 5:01:55 6:25:11 7:43:54 9:08:58 10:49:55
tijden per etappe 1:20:32 1:15:00 1:07:00 1:19:23 1:23:16 1:18:43 1:25:04 1:40:59
Geert Stynen Turnhout M 1:20:32 2:36:16 3:45:11 5:06:55 6:30:37 7:51:52 9:16:08 10:52:10
tijden per etappe 1:20:32 1:15:44 1:08:55 1:21:44 1:23:42 1:21:15 1:24:16 1:36:04
Pat Leysen Hoogstraten M 1:30:34 2:51:14 4:00:53 5:23:31 6:53:18 8:19:50 9:55:18 11:32:29
tijden per etappe 1:30:34 1:20:40 1:09:39 1:22:38 1:29:47 1:26:32 1:35:28 1:37:13
Rut Zoutman Monster M 1:20:32 2:35:15 3:43:21 5:02:06 6:36:42 8:13:29 9:50:12 11:39:05
tijden per etappe 1:20:32 1:14:43 1:08:06 1:18:45 1:34:36 1:36:47 1:36:43 1:48:55
Jan Nabuurs Stevensbeek M 1:30:13 2:50:59 4:02:19 11:51:47
tijden per etappe 1:30:13 1:20:46 1:11:20
Ronny A. Samuel Amsterdam M 1:35:36 3:02:10 4:16:53 5:48:36 7:22:58 9:03:48 10:42:59 12:20:31
tijden per etappe 1:35:36 1:26:34 1:14:43 1:31:43 1:34:22 1:40:50 1:39:11 1:37:34
Sharon Gayter Guisborough V 1:36:38 3:00:17 4:18:08 5:52:08 7:30:06 9:05:23 10:40:57 12:24:03
tijden per etappe 1:36:38 1:23:39 1:17:51 1:34:00 1:37:58 1:35:17 1:35:34 1:43:09
Robert Boersma Purmerend M 1:20:32 2:33:31 3:39:06 4:57:23 6:50:55 8:24:00 10:23:21 12:29:21
tijden per etappe 1:20:32 1:12:59 1:05:35 1:18:17 1:53:32 1:33:05 1:59:21 2:06:02
Piet Abma Oud-Vossemeer M 1:35:46 3:01:28 4:16:01 5:47:01 7:29:07 9:02:36 10:42:08 12:30:07
tijden per etappe 1:35:46 1:25:42 1:14:33 1:31:00 1:42:06 1:33:29 1:39:32 1:48:01
John Bouwens Alphen a.d. Rijn M 1:35:16 3:00:52 4:16:53 5:47:03 7:28:28 9:05:49 10:44:23 12:30:35
tijden per etappe 1:35:16 1:25:36 1:16:01 1:30:10 1:41:25 1:37:21 1:38:34 1:46:13
Léonie van den Haak Amsterdam V 1:36:49 3:01:28 4:18:14 5:50:53 7:37:35 9:12:24 10:44:25 12:30:35
tijden per etappe 1:36:49 1:24:39 1:16:46 1:32:39 1:46:42 1:34:49 1:32:01 1:46:12
Niko Adam Reutlingen M 1:34:55 2:57:49 4:27:05 5:44:59 7:28:38 9:05:51 10:46:34 12:31:19
tijden per etappe 1:34:55 1:22:54 1:29:16 1:17:54 1:43:39 1:37:13 1:40:43 1:44:47
Rainer Koch Dettelbach M 1:20:32 2:35:32 3:39:06 4:57:00 6:22:10 7:58:07 10:14:00 12:31:58
tijden per etappe 1:20:32 1:15:00 1:03:34 1:17:54 1:25:10 1:35:57 2:15:53 2:18:01
Erwin Borrias Amsterdam M 1:35:00 3:02:20 4:20:34 5:49:55 7:21:37 8:55:41 10:38:09 12:34:50
tijden per etappe 1:35:00 1:27:20 1:18:14 1:29:21 1:31:42 1:34:04 1:42:28 1:56:42
Richard van der Klis Zoetermeer M 1:36:49 3:01:28 4:18:24 5:50:53 7:37:34 9:12:23 10:48:06 12:35:53
tijden per etappe 1:36:49 1:24:39 1:16:56 1:32:29 1:46:41 1:34:49 1:35:43 1:47:48
Luc de Jaeger-Braet Watervliet M 1:35:07 3:03:13 4:21:58 5:58:54 7:43:20 9:18:03 10:54:01 12:37:51
tijden per etappe 1:35:07 1:28:06 1:18:45 1:36:56 1:44:26 1:34:43 1:35:58 1:43:53
Ernst Daniel Alphen a.d. Rijn M 1:30:17 2:50:59 4:03:29 5:37:24 7:29:51 9:15:25 10:56:39 12:55:52
tijden per etappe 1:30:17 1:20:42 1:12:30 1:33:55 1:52:27 1:45:34 1:41:14 1:59:15

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Foto’s 2017
Menu Categories
Archief
Facebook De Zestig van Texel