60 KM – 120 KM – 4 x 15 KM – Strand – Bos – Duin – Wad – Dijk – Dorp – Berg

Statistiek 2007

Â

Wie waren de snelsten bij De Zestig van Texel 9 april 2007?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Snelste lopers 1e etappe (14.7 km)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lutz Lohse

 

42

MIOZ, Den Burg

 

estafette

 

0:57:14

Marc Papanikitas

 

39

Mortsel (B)

 

60 km

 

0:57:41

Jan van der Marel

 

39

Aarlanderveen

 

60 km

 

0:59:40

Tonnie Stouten

 

41

AV Veluwe I, Apeldoorn

 

estafette

 

0:59:41

Bart van Zelst

 

32

Holten

 

28 km

 

1:00:19

Wout Duyndam

 

52

AV Rijnsoever, Katwijk

 

estafette

 

1:01:19

 

 

 

 

 

 

 

 

Ingrid van Lubek

 

35

Jong en oud, Bussum

 

estafette (gemengd)

1:06:11

Lia Wijnberger

 

37

AV Phoenix, Utrecht

 

estafette

 

1:06:15

Ulrike Weirich

 

38

Coby’s trots 2, Texel

 

estafette

 

1:10:42

Margot van der Ven

 

40

Coby’s trots 1, Texel

 

estafette

 

1:11:14

 

 

 

 

 

 

 

 

Snelste lopers 2e etappe (13.4 km)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan Grashuis

 

37

AV Veluwe, Apeldoorn

 

estafette

 

0:51:30

Marc Papanikitas

 

39

Mortsel (B)

 

60 km

 

0:54:25

Jan van der Marel

 

39

Aarlanderveen

 

60 km

 

0:55:38

Patrick Swinkels

 

26

De Hoornse Broeders

 

estafette

 

0:55:55

Gerard Gerritse

 

53

Daventria, Deventer

 

estafette

 

0:56:10

 

 

 

 

 

 

 

 

Petra de Vries

 

42

Loopgroep Hoorn 1

 

estafette

 

1:00:02

Judith Anema

 

40

Stichts Langlauf Team, Voorthuizen

 

estafette

 

1:06:08

Natasha van der Vis

 

36

HSS Hireshops, Texel

 

estafette (gemengd)

1:06:32

Ada van der Meulen

 

43

AV Rijnsoever, Katwijk

 

estafette

 

1:07:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Snelste lopers 3e etappe (16.8 km)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hans van Driel

 

47

AV Veluwe I, Apeldoorn

 

estafette

 

1:03:25

Jelle van der Poel

 

36

AV Phoenix, Utrecht

 

estafette

 

1:04:18

Arjan Hofs

 

35

Stichts Langlauf Team, Maarssen

 

estafette

 

1:04:29

 

 

 

 

 

 

 

 

Marjolein Secreve

 

29

AV Phoenix, Utrecht

 

estafette

 

1:06:11

Denise Baas

 

36

Loopgroep Hoorn 2

 

estafette

 

1:15:43

Mirjam Ruijter

 

35

Loopgroep Hoorn 1

 

estafette

 

1:16:40

 

 

 

 

 

 

 

 

Snelste lopers 4e etappe(15.1 km)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronald Derksen

 

36

AV Veluwe I, Apeldoorn

 

estafette

 

0:57:46

Quinten van Katwijk

 

35

Ecomare, Texel

 

estafette

 

1:00:31

Jan Zijm

 

50

Veteranen Texel, Den Burg

 

estafette

 

1:03:06

 

 

 

 

 

 

 

 

Carolien Wegstapel

 

19

JACC-ass, Wageningen

 

estafette (gemengd)

1:06:07

Masja Klarenbeek

 

33

AV Phoenix, Utrecht

 

estafette

 

1:07:41

Liesbeth van Arnhem

 

46

Touch and Go, Groningen

 

estafette (gemengd)

1:10:01

Paola van Stralen

 

35

Loopgroep Hoorn 2

 

estafette

 

1:10:18

Hilly Jonk

 

52

Gank Vrom-AV Edam

 

estafette

 

1:12:34

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Foto’s 2017
Menu Categories
Archief
Facebook De Zestig van Texel