Inschrijving start over
Weer Texel
 

Let op: opent in een nieuw venster PDFPrintE-mail

Wedstrijdinformatie 60 km

Boot

Wie op de dag zelf met de boot komt, loopt binnen vijf minuten bij het afgaan van de boot rechtsaf in oostelijke richting naar de hoofdingang van het NIOZ. Kom je met de auto, rij dan tot aan de stoplichten, sla rechtsaf en parkeer je auto op het parkeerterrein bij de boot. De weg naar het NIOZ is afgesloten voor verkeer.

nioz start a

Afhalen startnummers

De startnummers en de chips zijn af te halen bij het wedstrijdsecretariaat bij het NIOZ vanaf 8:30 uur.

Bagage

Je geeft je bagage goed gelabeld af bij het wedstrijdsecretariaat. Deze wordt vervoerd door de organistatie naar de Sporthal Ons Genoegen in de bewaakte aankomsthal. Dit is 200 meter na de finishlocatie.

(adres: Emmalaan 51,1791 AT Den Burg 0222-313471 / 322815)

Route beschrijving

Klik hier voor de routebeschrijving van de 60 km

Verzorging

Eigen drankjes (met startnummer) op de verzorgingkramen op 16.5, 29.5 en 45.5 km kunnen ook bij het wedstrijdsecretariaat afgegeven worden. Op de andere kramen is het niet mogelijk om privedrankjes op tijd af te leveren. Op alle kramen bevinden zich water, cola met weinig prik en squeeze sportdrank. Voor de rest bananen, sinaasappels, ontbijtkoek en sponzen met water

Massage

In de Sporthal Ons Genoegen vind je in de aankomsthal de bagage. Hier kan je douchen en in de sportzaal rechts kan je je laten masseren

Prijsuitreiking

De prijsuitreiking start tussen 16:30 en 16:45 uur in de Sporthal.  Zie schema

Bussen naar de boot

boot 18:00 uur

vertrek 17:40 uur bushalte Emmalaan

aankomst De Helder 18:25 uur

boot 18:30 uur

(onder voorbehoud)

vertrek 18:10 uur bushalte Emmalaan

aankomst De Helder 18:50 uur

boot 19:00 uur

vertrek 18:40 uur bushalte Emmalaan

aankomst De Helder 19:25 uur

 

 

 

 

 

 

 bushalte