60 KM – 120 KM – 4 x 15 KM – Strand – Bos – Duin – Wad – Dijk – Dorp – Berg

Uitslagen 60

Uitslagen 2017

Uitslagen De Zestig van Texel    
Den Burg – Maandag 17 april 2017    
klik hier voor uitslag 60 in mylabs

met tussentijden

klik hier voor uitslag 120 in mylabs

met tussentijden

MAN, 120 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Werner Roels 1978 Ekeren 9:50:29
2 Rombout Breedveld 1967 Amsterdam 10:39:19
3 Geert Ceuppens 1973 Duffel 11:20:08
4 Jan Muller 1964 Achilles 11:26:20
5 Peter Palmans 1962 Neerpelt 11:39:25
6 Steven Vanmolecot 1979 Bredene 11:50:56
7 Jan Spitael 1964 AAA 11:56:24
8 Simon Luckett 1961 KAV Holland 12:20:38
9 François Flisijn 1963 MarathonPlus 12:24:13
10 Vincent Kalkman 1976 MarathonPlus 12:24:35
11 Peter de Krijger 1963 MarathonPlus 12:34:42
12 John Bouwens 1955 AAV ’36 12:35:45
13 Karl Bleijenberg 1959 Benschop 12:40:02
14 Bas Haasnoot 1975 Rijnsoever 12:42:20
15 Albert Heikens 1960 ATC ’75 12:44:39
16 Nitish Zuidema 1967 U-Track 12:45:57
17 Tom van der Veldt 1968 Haarlem 12:49:23
18 Alex Michiels 1964 Brugge 12:52:42
VROUW, 120 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Maartje Bastings 1984 Lutry 11:21:45
2 Linda Voets 1981 Loopgroep Aart Stigter 12:06:37
3 Wilma Dierx 1966 Loopgroep Aart Stigter 12:38:49
M, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Huub van Noorden 1988 No-Limits 4:08:47
2 Dexter Knights 1984 Oosterhout Nb 5:23:11
3 Allard Lambers 1989 Haag Atletiek 5:24:50
4 Gerard van Heerde 1984 Nijmegen 5:24:57
5 Stefan Kern 1986 Zuidhorn 5:27:25
6 Maarten Bening 1986 Haag Atletiek 5:31:47
7 Arjan Kranenburg 1984 Oost-Souburg 5:35:04
8 Steven Schless 1992 Rotterdam 5:36:47
9 Thomas Bakker 1987 Utrecht 5:38:51
10 Volker Fohrmeister 1985 Lünen 5:45:13
11 Patrick Witte 1988 Ede Gld 5:45:35
12 Willem Vrijlandt 1984 Zevenhuizen Zh 5:46:04
13 Teun van der Linden 1985 Leiden 5:47:17
14 Danny Sijtzel 1985 Almere 5:47:53
15 Robbie Voortje 1984 De Kwakel 5:49:54
16 Rob van den Elzen 1989 Erp 5:50:28
17 Nicolai Smakman 1989 Broek op Langedijk 5:50:32
18 Sonny Teunissen 1992 Bolsward 5:53:15
19 Sietse van der Weijde 1982 Alkmaar 5:54:31
20 Gerben Oevermans 1990 Ridderkerk 5:57:53
21 Frans Brouwer 1984 Amsterdam 5:59:02
22 Martijn van den Boogaard 1986 Spijkenisse 6:01:50
23 Daan Wilms van Kersbergen 1985 Amsterdam 6:03:03
24 Thijs Claassens 1982 Heiloo 6:03:18
25 Addie van der Vleuten 1990 Generaal Michaelis 6:03:55
26 Jeroen Hijzelendoorn 1985 Zeist 6:10:26
27 Jurriaan Rot 1987 Nijmegen 6:11:47
28 Johannes van der Kooi 1982 Haarlem 6:12:19
29 Dierks Duarte 1982 Utrecht 6:12:23
30 Raymond Steenvoorden 1985 De Spartaan 6:12:41
31 Sander van Steenis 1983 ‘s-Gravenhage 6:13:27
32 Robin Jonkers 1984 Olympia Halsteren 6:15:56
33 Vincent Weening 1984 Almere 6:17:55
34 Tom Bollen 1983 Almelo 6:23:00
35 Stefan Le Belle 1984 Amsterdam 6:26:12
36 Soufiane Abarkani 1984 Amsterdam 6:31:26
37 Jesper Onrust 1985 Oostzaan 6:39:03
38 Fernando Knosp 1982 Wormerveer 6:45:00
39 Kevin Austermann 1984 DAK 6:45:04
40 Jelmer Brouwer 1984 Zwolle 6:46:11
41 Klaas Alberda van Ekenstein 1983 Staphorst 6:46:35
M35, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Cees van der Land 1979 Allendale town 4:17:59
2 Mark vanden Driessche 1979 Eeklo 4:51:39
3 Dennis van der Kleij 1979 Delfgauw 5:03:29
4 Alex Bergsma 1977 AV Heerenveen 5:17:58
5 Rudy Kaptein 1979 Rotterdam 5:21:29
6 Axel Homborg 1980 Castricum 5:22:23
7 Wim Vermeersch 1978 Assebroek 5:29:43
8 Roel Groen 1979 Turnhout 5:35:09
9 Willard Rietberg 1980 Amsterdam 5:36:51
10 Jeroen Wit 1978 Amsterdam 5:43:08
11 Jos van de Pol 1978 Leusden 5:46:03
12 Clemont Struik 1978 Amersfoort 5:46:10
13 Jorik Zeemering 1977 Grootebroek 5:46:35
14 Chris van de Bruinhorst 1978 Hylas 5:48:28
15 Paul Zwetsloot 1977 Oegstgeest 5:48:50
16 Arjan Nomen 1977 Stolwijk 5:50:20
17 Gustaaf Verhagen 1977 Eelde 5:54:15
18 Maarten Koesman 1978 Zwolle 5:58:23
19 Onno den Otter 1978 Zaandijk 6:02:05
20 Ton Schellekens 1980 Beverwijk 6:02:54
21 Jacco Altena 1979 Bolsward 6:08:17
22 René de Jager 1978 Sportlust/Loopgroep de Za 6:11:30
23 Boris Knobbe 1982 Amsterdam 6:11:49
24 Jeroen de Boer 1979 Julianadorp 6:16:21
25 Marwin Achenbach 1980 Dortmund 6:17:30
26 Martin Stein 1978 Volendam 6:19:16
27 Tsjeard Hofstra 1981 Wommels 6:21:19
28 Roy Kersten 1978 Budel 6:26:32
29 Joost Saanen 1978 Budel 6:26:33
30 Jaap Trouw 1979 Leiderdorp 6:27:04
31 Luc Palmen 1979 Sweikhuizen 6:35:54
32 Marcel Kemp 1981 MarathonPlus 6:37:00
33 Bart Zuidgeest 1977 Vlaardingen 6:38:12
34 Dirk Bakker 1981 Hylas 6:38:51
35 Jens Weber 1979 Kiel 6:52:50
M40, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Pascal van Norden 1972 AV Gouda 4:06:26
2 Ralph Apeldoorn 1976 DEM 4:36:57
3 Sander Turnhout 1974 Nijmegen 4:45:35
4 Martijn Schakelaar 1974 BB lopers 4:47:45
5 Jan Albert Veenema 1974 Horror 5:00:05
6 Jeroen ten Klooster 1974 Loopgroep Aart Stigter 5:14:25
7 Laurenz Boer 1974 Niekerk Grootegast 5:15:38
8 Dharma Maharjan 1973 Den Burg 5:20:22
9 Iwan Van Kooten 1972 Veenendaal 5:25:37
10 Jeffry de Ridder 1976 Dordrecht 5:34:44
11 Pieter den Edel 1973 WZK Tri Team Wassenaar 5:45:17
12 Daan Verboven 1974 Rossum Gld 5:48:19
13 Jacco Feenstra 1975 Rotterdam Atletiek 5:52:36
14 David Engel 1973 Tilburg Road Runners 5:53:23
15 Ron de Moel 1975 Hylas 5:53:40
16 Tom Scholte 1972 ‘s-Gravenhage 5:55:34
17 Dennis Peters 1975 Groesbeek 5:56:21
18 Guido Mols 1975 Krimpen aan den IJssel 5:57:01
19 Richard Spijkers 1974 Berkel-Enschot 5:57:26
20 Mark Bruurs 1976 Rijen 5:57:26
21 Erwin Wit 1975 Loopgroep Hoorn 5:57:29
22 Pieter Bloemberg 1976 Groessen 5:57:49
23 John Franssen 1976 Merkelbeek 5:58:16
24 Martijn van Veenendaal 1975 IJsselstein Ut 5:59:19
25 Erik Smeele 1973 Zwolle 6:01:02
26 Joost Peschier 1975 Leiden 6:06:54
27 Andree Mensink 1972 DAK 6:08:56
28 Michiel Elich 1974 Zeist 6:10:37
29 Koen van der Kooy 1972 Rotterdam 6:11:18
30 Pascal Priem 1974 Uitgeest 6:13:41
31 Vincent Borgonjen 1972 Haarlem 6:18:06
32 Arne Fransman 1974 Amsterdam 6:19:30
33 Anton Koonstra 1972 Zeist 6:20:30
34 Jan-Mark van der Molen 1974 Veenendaal 6:21:29
35 Paul Timmers 1976 Roosendaal 6:24:06
36 Barry Seegers 1972 Arnhem 6:25:19
37 Niels Scholtens 1974 Hoek van Holland 6:27:24
38 Ralph Zijlma 1976 Almere 6:28:23
39 Michel Nieswaag 1976 Uitgeest 6:31:33
40 Wim Haringsma 1972 Horror 6:31:58
41 Matthieu Magielsen 1975 Noordkop 6:33:04
42 Marcel Loer 1972 Aquilo 6:33:08
43 Lambert Koonstra 1976 Arnhem 6:34:48
44 Marcel Voogt 1974 Vlaardingen 6:38:11
45 Nico Swart 1977 Groningen 6:38:16
46 Leon Holleman 1973 Passaat 6:39:19
47 Anton-Jan Thijssen 1974 Amsterdam 6:39:33
48 Patrick van de Veerdonk 1974 Spiridon 6:42:52
49 Alex de Lange 1972 Balk 6:47:29
50 Sander Althoff 1975 Groenlo 6:49:16
51 Jan van der Meulen 1972 Huissen 6:50:00
52 Marc van Lubek 1975 Meppel 6:55:15
M45, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gino Casier 1972 Wilrijk 4:30:17
2 Evert van Veldhuizen 1968 GVAC 5:10:59
3 Fred Reijnen 1971 Helmond 5:12:17
4 Gerard van der Laan 1971 Feniks 5:16:10
5 Remko Nagtegaal 1968 Texel 5:19:00
6 Sjaak Betjes 1968 Lycurgus 5:20:23
7 Ronald Tromp 1968 Loopgroep Hoorn 5:28:01
8 Arnold Vermeulen 1969 ‘s-Gravenhage 5:35:32
9 Jeroen Leijnse 1968 MarathonPlus 5:44:10
10 Pepijn van Rooij 1970 Nuenen 5:44:16
11 Luc Van Laenen 1972 Rijkevorsel 5:45:50
12 Gert-Jan Vlaar 1970 Leiden 5:49:08
13 Jan-Paul Klein Poelhuis 1967 AV Haaksbergen 5:49:22
14 Marcus Kintzel 1969 Mülheim 5:51:15
15 Gerwin Jansen 1971 Oldenzaal 5:53:32
16 Michel Bertelkamp 1971 Ciko ’66 5:54:39
17 Edwin Looijmans 1971 Tilburg 5:55:59
18 Dirk Draaisma 1968 Loopgroep Hoorn 5:57:30
19 Ronald Schoorlemmer 1968 Vleuten 5:57:44
20 Eric Flaton 1970 Pijnacker 5:57:48
21 Michel Groeneveld 1969 Capelle aan den IJssel 5:59:02
22 Leon Bisschops 1969 Scheldesport 6:02:05
23 Ben Timmer 1967 ATC ’75 6:02:45
24 Erik Tolhoek 1967 Krimpen aan den IJssel 6:06:34
25 Frank van Westerop 1969 Heerhugowaard 6:07:21
26 Marc de Bruin 1969 Nieuwkuijk 6:08:56
27 Toine Tax 1969 Nijmegen 6:11:11
28 Erik Ariesen 1968 Veenendaal 6:11:16
29 Leon Geeraets 1970 Dutch Runners 6:11:32
30 Bert van de Wateringen 1971 Purmerend 6:11:57
31 André van der Plas 1968 Rijnsoever 6:13:08
32 Wilco Hoogendoorn 1967 PAC 6:15:42
33 Rik Koolwijk 1968 Schagen 6:19:20
34 René Overduijn 1969 Almere 6:19:58
35 Stephan Dijkstra 1969 Hercules 6:20:05
36 Durk Haitsma 1970 Franeker 6:20:09
37 Simon Hoogenkamp 1969 Doorn 6:21:32
38 Robert Gijsen 1969 IJsselstein Ut 6:21:38
39 Erik Overbeek 1970 Hoofddorp 6:21:41
40 Andre Marrenga 1968 Noordkop 6:23:11
41 Harry Reinders 1969 Oldenzaal 6:27:38
42 Hans van Sonsbeek 1972 GVAC 6:31:03
43 Henk Braker 1969 Nijverdal 6:34:49
44 Leslie Helleman 1968 Numansdorp 6:35:43
45 Peter Tijsen 1967 Anna Paulowna 6:36:11
46 Marc Koelewijn 1968 Lycurgus 6:36:20
47 Jeroen du Mortier 1969 Vlaardingen 6:38:12
48 Bernd Kipper 1968 Quierschied 6:39:18
49 Jean-marc Bouman 1970 Loopgroep Hoorn 6:40:50
50 Ron Daalhuizen 1967 IJsselstein Ut 6:40:51
51 Peter van Lierop 1967 AV Weert 6:41:35
52 Peter Weijer 1970 Winsum Fr 6:41:45
53 Walter Bruinsma 1970 Loopgroep Leeuwarden 6:42:29
54 Bas Dessens 1970 Vlaardingen 6:43:30
55 Marcel Gerrits 1968 LAAC Twente 6:43:37
56 Gereon Baum 1971 Ratingen 6:44:35
57 Gabor Magyar 1971 Amersfoort 6:46:27
58 Harald Mulder 1967 Hengelo Ov 6:48:42
59 René Verkade 1967 Maassluis 6:58:17
60 Harry van Noord 1967 Almere 6:58:19
M50, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Leo Smets 1964 Olen 4:45:31
2 Dick Elzenga 1966 Veluwe 4:47:18
3 Edward de Leng 1962 Dynamica 4:56:00
4 Peter Ligthart 1964 BB lopers 4:58:14
5 Nico Krijgsman 1963 Lycurgus 4:58:42
6 Wim Nieuwenhuijse 1965 Phoenix 4:59:27
7 Marc Laeven 1964 Statina 5:01:04
8 Eric Bartholomeeusen  1964 Brecht 5:02:33
9 Ron Höfte 1962 LAAC Twente 5:14:08
10 Arthur Hulstkamp 1966 Rotterdam 5:16:20
11 Emile Nales 1967 Groningen Atletiek 5:23:33
12 Leon Nillessen 1966 Groesbeek 5:24:57
13 Olaf Bohe 1964 Waltrop 5:27:38
14 Hans van Renselaar 1965 De Gemzen 5:31:21
15 Fitzgerald Krudde 1967 Almere 5:33:23
16 Louis Dam 1962 Zaanland 5:33:57
17 Carsten Plitt 1966 Duisburg 5:43:19
18 Martin Michels 1966 Leunen 5:46:09
19 Sjon Vos 1964 Dordrecht 5:49:08
20 Rob van Noordt 1964 Olympus ’70 5:49:54
21 Wessel Kranghand 1966 HAC ’63 5:53:31
22 Roel Kleine 1966 HAC ’63 5:53:31
23 Bart van Noorden 1965 Yerseke 5:57:30
24 Gerwin Mimpen 1962 Passaat 5:57:58
25 Jaap de Graaf 1964 Wijckel 5:57:58
26 Jan de Rond 1965 Ederveen 6:01:26
27 René Schoen 1965 Lycurgus 6:03:53
28 Andre Buitenhek 1965 NSL 6:08:21
29 Hennie van Velzen 1966 MarathonPlus 6:08:35
30 Remco Visser 1963 Joure 6:10:30
31 Daan Flapper 1966 Amsterdam 6:12:30
32 Auke Nauta 1965 Altena Road Runners 6:13:25
33 Moma Marrabou 1962 Amsterdam 6:13:42
34 Peter Boer 1963 Passaat 6:14:22
35 Johan Zeilstra 1965 Amsterdam 6:15:22
36 Ed Harreman 1966 Capelle aan den IJssel 6:17:14
37 Ron van Overhagen 1965 Benschop 6:18:14
38 Bob Tensen 1967 Haarlem 6:18:22
39 Jehannes de Boer 1963 It Heidenskip 6:19:12
40 Pieter van Zijl 1965 VAV 6:20:35
41 Hans Stougie 1964 Kortenhoef 6:21:02
42 René Langeslag 1963 Almere 6:21:58
43 Mik Borsten 1962 Loopgroep Aart Stigter 6:22:22
44 Joop Wijnhoud 1962 Zwolle 6:27:14
45 Mart van de Kamp 1963 AV Gouda 6:27:23
46 Egbert Top 1965 MarathonPlus 6:31:32
47 Arjan Griffioen 1966 Dutch Runners 6:32:08
48 Aede Bakker 1963 MarathonPlus 6:32:27
49 Siebe Postuma 1966 Rotterdam 6:32:52
50 Tonnie Scheutjens 1966 Tilburg 6:35:02
51 Ger Caubo 1963 Oirsbeek 6:35:54
52 Rob Mannens 1963 Hoensbroek 6:35:54
53 Harry Bleeker 1965 Aquilo 6:36:02
54 Paul Bogmans 1966 Veldhoven 6:39:04
55 Erik Verboeket 1962 Emmen 6:39:53
56 Dirk de Groot 1962 Rotterdam 6:40:45
57 Nanne van der Veer 1964 Horror 6:43:09
58 Gert Bunschoten 1965 Maarssen 6:49:03
59 Jürgen Roy 1962 Schwalmtal 6:55:54
60 Rob Koopmans 1964 Julianadorp 6:56:20
61 Andre Kerbof 1965 AV Heerenveen 6:56:51
62 Roland Riedel 1963 Weidenhahn 6:56:57
63 Peter Heißing 1966 Kalkar 6:58:42
M55, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
2 Jan-Willem Schutte 1959 Noordkop 5:11:31
3 Cor van Baar 1961 Haarlemmermeer 5:11:59
4 Leon Swennen 1960 Bilzen 5:27:39
5 Bernard van den Berg 1960 Triathlon 5:28:53
6 Miel Piso 1958 RRZ 5:41:39
7 Erik Brandsema 1957 Loopgroep PK 5:51:36
8 Gijs de Heus 1960 Vleuten 5:58:55
9 Nick Raadschelders 1960 RRZ 6:02:59
10 Nico Maijer 1958 Vinkeveen 6:03:43
11 Frits Berkhout 1961 Rotterdam Running Ambassa 6:03:50
12 Marc Van Meenen 1962 Geel 6:08:21
13 Jacob van der Leij 1958 Friesland 6:11:11
14 Ton van Ede 1958 De Klomp 6:15:01
15 John Ossendorp 1957 Loopgroep Aart Stigter 6:15:35
16 Theo Kuiper 1961 Voorschoten 6:16:15
17 Rinus Reijngoudt 1959 Scheldesport 6:24:29
18 Henk Meppelink 1961 Gramsbergen 6:25:06
19 Cor van der Blom 1958 De Kieviten 6:25:49
20 Ernst Jan Vermeulen 1960 Putten 6:28:01
21 Cor Koeleman 1960 Amsterdam 6:29:20
22 Hans van Ginneken 1960 Parthenon 6:31:40
23 Alex Jager 1961 Roden 6:32:35
24 Roland Ritter 1960 Hamm 6:33:49
25 Ruud Fokker 1961 avVN 6:39:18
26 Martien Slagt 1961 Hilversum 6:39:25
27 Koen de Vries 1957 Dynamica 6:39:40
28 Albert Hingstman 1957 AV ’23 6:41:21
29 Wolfgang Bernath 1959 Waldbreitbach 6:48:35
30 Frits van der Lubben 1958 RRZ 6:49:20
31 Martin Boode 1960 Hoorn Nh 6:50:56
32 Rob van Pelt 1961 Den Hoorn Zh 6:51:07
33 Wouter Bouw 1959 Gym vr Door Sport tot Vri 6:52:47
34 Hugo du Mez 1958 Hercules 6:53:09
35 Aad Oosterom 1960 Berkenwoude 6:54:22
36 Ton van den Berg 1959 Hylas 6:55:18
M60, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dik Jagersma 1954 Friesland 5:34:56
2 Coos Diepenbroek 1956 Lent 5:42:53
3 Theo Wegdam 1956 Beweegpunt Hof van Twente 5:50:08
4 Jan Oomkens 1954 Tuil 5:58:24
5 Cees van Amsterdam 1954 Julianadorp 6:10:53
6 Ron Bakker 1956 MarathonPlus 6:18:15
7 Meine Hoitsma 1956 Friesland 6:18:46
8 Mo Idrissi 1952 MarathonPlus 6:20:16
9 Henk van Gerven 1957 Atletiek Oirschot 6:21:46
10 Henny Mulder 1956 Harderwijk 6:33:25
11 Dick Baggerman 1957 De Kieviten 6:34:08
12 Jan Broers 1956 Zwartebroek 6:36:47
13 Gast Oth 1953 Saeul 6:39:00
14 Jan Post 1955 NSL 6:43:58
15 Jan Schinkel 1953 Benschop 6:45:38
16 Dirk Klatt 1956 Montabaur 6:46:55
17 Pieter Locher 1957 Amsterdam 6:51:14
18 Hessel de Boer 1955 Friesland 6:53:22
19 Ubel Dijk 1955 MarathonPlus 6:57:15
20 Reinhold Krämer 1954 Hachenburg 6:58:04
21 Gerard Cuijpers 1952 Vitesse ’08 6:59:00
M65+, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lex de Boer 1947 Loopgroep Hoorn 6:12:54
2 Pieter Anjema 1948 Veenendaal 6:23:25
3 Jaap Alberda v. Ekenstein 1951 Staphorst 6:38:47
VSEN, 60 KILOMETER  
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Belinda Hall 1982 Geneva 4:59:38
2 Bertine de Vries 1980 MarathonPlus 5:37:58
3 Jolien van Hooff 1988 Utrecht 5:38:51
4 Anne Groenewege 1980 Rotterdam Atletiek 5:52:17
5 Lisa-Maria Kipper 1988 Quierschied 6:15:36
6 Marlies Achenbach 1985 Dortmund 6:17:30
7 Lineke van der Sneppen 1981 Breda 6:36:48
8 Lianne Vos 1987 Alkmaar 6:39:06
9 Nicole Aaij 1978 Rijnsaterwoude 6:44:14
10 Manon Dirksen 1989 AV ’34 6:44:14
V40, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Corine Spaans 1976 Eindhoven 5:13:20
2 Autilia Stapper 1967 Maasdam 5:47:06
3 Naomi Hendriksen 1974 Hylas 5:50:48
4 Marieke van Loon 1971 De Koplopers 5:59:30
5 Simone Guikema 1970 Amsterdam 6:00:04
6 Christl Foekema 1969 Triathlon 6:02:02
7 Veerle Beernaert 1969 Bissegem 6:06:33
8 Nathalie Dragt 1969 Noordkop 6:12:29
9 Ilonka Betjes-Langeberg 1972 Lycurgus 6:12:38
10 Caroline Dijkstra 1970 Loopgroep Aart Stigter 6:15:51
11 Angela Schulingkamp 1974 Aquilo 6:16:02
12 Gea Hut 1970 Loopgroep Nienoord 6:21:08
13 Sonja Bohmann 1972 Mülheim 6:23:01
14 Lisenka Beenders 1971 ‘s-Gravenhage 6:23:33
15 Suzanne Wartenbergh 1975 Haarlem 6:23:46
16 Yvonne Rosenkamp 1967 Salland 6:24:06
17 Inge Lens 1974 Rijkevorsel 6:24:57
18 Anke Striezenau 1970 Leusden 6:31:56
19 Danielle Gillissen 1973 Dordrecht 6:35:31
20 José van der Lijke 1975 Horror 6:38:56
21 Roelina Adema 1975 Horror 6:38:56
22 Cindy Coolen 1975 GVAC 6:40:36
23 Hilde Ottevaere 1975 Beerse 6:42:42
24 Ulrike Samsel 1969 Saarbrücken 6:43:39
25 Marian Bakker 1973 Bergambacht 6:44:48
26 Petra Kerkhove 1974 Amsterdam 6:45:35
27 Lorna McInnes 1973 Reeuwijk 6:46:51
28 Tamara van der Leij 1974 Drachten 6:48:57
29 Ina Oortwijn 1967 Aquilo 6:52:18
30 Carola van Tol 1973 Distance Runners Voorhout 6:53:00
31 Corine Dieterman 1971 Aquilo 6:55:09
32 Angelique Jansen 1970 Middelburg 6:57:00
V50, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ida Verduin-Boone 1958 Schagen 5:44:10
2 Silvia Verhoeven 1963 Achilles 5:46:21
3 Karin de Wit 1965 Breezand 5:47:28
4 Annie Oostenbrink 1964 Friesland 6:03:07
5 Monique Kramer 1963 TAS ’82 6:06:58
6 Gerry Visser 1963 LAAC Twente 6:09:34
7 Anita Kleijweg 1966 De Lier 6:11:29
8 Gillian Butler-Damon 1963 Trecho 6:13:04
9 Irene van Wijk 1952 AV ’23 6:18:47
10 Anita Spieker 1962 MarathonPlus 6:24:10
11 Renske Vermeulen 1963 Putten 6:28:01
12 Monique de Roder 1962 Nijkerkerveen 6:29:58
13 Sigrid Hoffmann 1965 Weidenhahn 6:33:28
14 Gina Heuser 1960 Ridderkerk 6:45:36
15 Iris Bergmann 1961 Nottuln 6:59:01
M4X15, MANNEN 4X15 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Loopreizen.nl Barendrecht 3:50:36
2 Av Veluwe dreamteam Apeldoorn 3:58:18
3 #Hellasloopboost1 Utrecht 3:58:33
4 Hellas Angels Utrecht 4:00:48
5 #Hellasloopboost2 Utrecht 4:09:31
6 AV Heerenveen Heerenveen 4:17:07
7 Trainingsgroep Texel 2 Den Burg 4:23:40
8 Duurdouwers 1 Obdam 4:28:19
9 Veluws Geweld Apeldoorn 4:31:57
10 Veluwe blauwe Apeldoorn 4:32:58
11 Loopgroep Sneek 8 Sneek 4:34:58
12 Hylas Alkmaar 4:35:42
13 Noordkop Runners Den Helder 4:37:38
14 Team Bassie Bussum 4:38:24
15 Aquilo Winschoten 4:39:36
16 Let’s GO DBK Nijmegen 4:41:42
17 Hylas2 Alkmaar 4:41:49
18 3Mond Driemond 4:44:28
19 Trainingsgroep Texel 1 Den Burg 4:46:12
20 Van Braak Accountants Texel Den Burg 4:46:23
21 EXTEX Hilversum 4:50:49
22 Let’s Go 6 Groesbeek 4:51:45
23 Team Rozenburg Rozenburg 4:52:08
24 The White Kenyans Den Burg 4:52:08
25 De Leukels Hachenburg 4:54:24
26 Zandkoog Runners 1 Den Burg 4:54:27
27 Lionitas Leeuwarden 4:56:04
28 Let’s Go 8 Groesbeek 4:56:37
29 Wageningen Marine Research Den Helder 4:57:24
30 Die Hard Diesels Den Helder 4:58:00
31 Zandlopers Texel 5:02:22
32 Lucky Loser GERMANY (ZE) 5:02:53
33 Ruim-Tuin Huizen 5:03:15
34 Run4Fun Heerhugowaard 5:03:25
35 Let’s Go 10 Nijmegen/Groesbeek 5:04:05
36 De Kraaien Oosthuizen 5:04:14
37 Loopgroep Sneek 1 Sneek 5:06:03
38 Paal 9 Den Hoorn 5:06:46
39 Van Dijk Oosterend (Texel) 5:07:23
40 Loopgroep Hilly Edam 5:07:25
41 DRIL PK Bussum 5:08:45
42 CVI Texel Den Burg 5:10:22
43 Eldad bv Ede 5:10:28
44 De Watlopers Utrecht 5:10:50
45 Running Junkies Venlo Venlo 5:11:38
46 Bremakkeer Runningteam 2 Den Burg 5:12:22
47 Top Team Leusden Leusden 5:13:43
48 Friends of Ed 3 Leiden 5:14:44
49 Just Run 1 Almere 5:15:46
50 Zwaluwen Den Hoorn 5:16:30
51 Let’s Go 9 Groesbeek 5:16:34
52 Contente Mensen Eersel 5:19:00
53 Slaslakken Amsterdam 5:23:06
54 Haddekik Donderdagavond Maarssen 5:23:22
55 Tijgers Zuidoostbeemster 5:26:17
56 Limoncelloop Texel 5:29:59
57 Alida-runners Donderen 5:33:28
58 Loopgroep Sneek 4 Sneek 5:35:26
59 HC JMVS Utrecht 5:39:57
60 Loopgroep Sneek 2 Sneek 5:40:27
61 Just in time Doorn 5:41:58
V4X15, VROUWEN 4X15 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 #Hellasloopboost4 Utrecht 4:47:38
2 Ray’s Angels Den Helder 5:09:43
3 Let’s Go 4 Groesbeek 5:13:33
4 Pink Panters Den Burg 5:20:11
5 AV Edam dames Volendam 5:25:26
6 Eilandhoppers Leusden 5:25:39
7 Grazy girls Drunen 5:27:36
8 Duurdouwers 2 Obdam 5:30:43
9 ZDR Zaltbommel 5:35:57
10 Zandlopers Texel 5:36:50
11 Kaakelvreugd De Koog 5:37:47
12 Loopgroep Sneek 6 Sneek 5:44:42
13 Let’s Go 3 Groesbeek 5:45:57
14 Pompebleadjes Utrecht 5:51:58
15 Zandkoog Runners 2 Den Burg 5:57:03

Uitslag 60 km 2015

  Naam Woonplaats Land Cat Tussen 2 Tussen 3 Tussen 4 Netto tijd
          Turfveld Slufter Pr Hdrik Finish
1 Iwan Kamminga Nieuwe Pekela NED M35 1:00:04 1:55:19 2:54:55 3:59:29
          1:00:04 55:15 59:36 1:04:34
2 Pascal van Norden Gouda NED M40 1:00:04 1:55:19 2:54:54 4:00:23
          1:00:04 55:15 59:35 1:05:29
3 Huub van Noorden ‘s-Heer Abtskerke NED M 59:52 1:54:02 2:53:52 4:00:57
          59:52 54:10 0:59:50 1:07:05
4 Tim Pleijte Zoutelande NED M 1:00:04 1:55:19 2:54:56 4:04:51
          1:00:04 0:55:15 0:59:37 1:09:55
5 Ralph Apeldoorn Heemskerk NED M35 1:06:57 2:08:14 3:12:10 4:18:25
          1:06:57 1:01:17 1:03:56 1:06:15
6 Werner Roels Ekeren BEL M35 1:02:50 2:00:59 3:04:03 4:21:13
          1:02:50 58:09 1:03:04 1:17:10
7 German Silva Martinez Amsterdam NED M45 59:58 1:54:03 2:54:41 4:22:35
          59:58 0:54:05 1:00:38 1:27:54
8 Robert Willemse Berkel en Rodenrijs NED M45 1:03:13 1:59:54 3:04:52 4:24:30
          1:03:13 0:56:41 1:04:58 1:19:38
9 Leo Smets Olen BEL M50 1:00:04 1:58:38 3:07:49 4:25:01
          1:00:04 0:58:34 1:09:11 1:17:12
10 Marco Geldof Middelburg NED M45 1:02:43 1:59:54 3:05:29 4:25:37
          1:02:43 0:57:11 1:05:35 1:20:08
11 Harry de Boer Noorden NED M50 1:06:01 2:04:29 3:10:40 4:26:23
          1:06:01 0:58:28 1:06:11 1:15:43
12 Kees van Helmond Made NED M45 1:07:13 2:08:13 3:13:08 4:28:47
          1:07:13 1:01:00 1:04:55 1:15:39
13 Stefan van der Pols Vogelenzang NED M45 1:06:56 2:08:19 3:13:20 4:30:29
          1:06:56 1:01:23 1:05:01 1:17:09
14 Martijn Schakelaar Hattem NED M40 1:07:42 2:08:19 3:14:50 4:31:44
          1:07:42 1:00:37 1:06:31 1:16:54
15 Michel Buijck Middelburg NED M35 1:06:58 2:08:20 3:16:34 4:33:38
          1:06:58 1:01:22 1:08:14 1:17:04
16 Jan Albert Veenema Sneek NED M40 1:07:00 2:08:20 3:16:35 4:34:36
          1:07:00 1:01:20 1:08:15 1:18:01
17 David Hemstede Vught NED M35 1:03:46 2:02:30 3:08:39 4:35:24
          1:03:46 0:58:44 1:06:09 1:26:45
18 Jeroen Machielsen Nijverdal NED M45 1:06:59 2:08:20 3:16:48 4:36:35
          1:06:59 1:01:21 1:08:28 1:19:47
19 Peter Rietveld Bemmel NED M35 1:05:51 2:04:30 3:15:00 4:38:54
          1:05:51 0:58:39 1:10:30 1:23:54
20 Mark Vanden Driessche Eeklo BEL M35 1:05:49 2:04:22 3:13:14 4:39:28
          1:05:49 0:58:33 1:08:52 1:26:14
21 Vincent Verboven ‘s-Hertogenbosch NED M45 1:12:26 2:18:17 3:28:33 4:40:07
          1:12:26 1:05:51 1:10:16 1:11:34
22 Edward de Leng Koudekerke NED M50 1:06:58 2:08:26 3:19:54 4:41:37
          1:06:58 1:01:28 1:11:28 1:21:43
23 Stefan Staartjes Almere NED M 1:17:02 2:20:00 3:24:04 4:41:58
          1:17:02 1:02:58 1:04:04 1:17:54
24 Irene Kinnegim Voorschoten NED V40 1:06:15 2:09:00 3:20:27 4:42:14
          1:06:15 1:02:45 1:11:27 1:21:47
25 Filip Lijnen Eindhoven NED M45 1:12:27 2:18:17 3:28:33 4:43:21
          1:12:27 1:05:50 1:10:16 1:14:48
26 Fernand Clees Noerdange LUX M45 1:09:46 2:14:15 3:26:01 4:43:32
          1:09:46 1:04:29 1:11:46 1:17:31
27 Jan-Willem Schutte Den Helder NED M55 1:06:06 2:08:29 3:20:35 4:45:37
          1:06:06 1:02:23 1:12:06 1:25:02
28 Bernard Roelen Utrecht NED M45 1:14:11 2:21:37 3:32:53 4:48:40
          1:14:11 1:07:26 1:11:16 1:15:47
29 Dick Elzenga Eerbeek NED M45 1:08:46 2:12:32 3:25:01 4:49:02
          1:08:46 1:03:46 1:12:29 1:24:01
30 Elbert Voogt Beekbergen NED M55 1:07:11 2:12:45 3:25:35 4:49:03
          1:07:11 1:05:34 1:12:50 1:23:28
31 Robert Bakker Den Burg NED M 1:12:01 2:16:27 3:26:35 4:50:38
          1:12:01 1:04:26 1:10:08 1:24:03
32 Johan de Jong Haren Gn NED M40 1:09:56 2:15:06 3:27:02 4:51:22
          1:09:56 1:05:10 1:11:56 1:24:20
33 Alfred Roelen Hillegom NED M45 1:13:46 2:20:54 3:32:53 4:51:25
          1:13:46 1:07:08 1:11:59 1:18:32
34 Menno Heijstek ‘s-Hertogenbosch NED M45 1:13:14 2:19:29 3:29:44 4:51:31
          1:13:14 1:06:15 1:10:15 1:21:47
35 Christian Bakker Nijmegen NED M45 1:15:55 2:23:20 3:35:38 4:53:49
          1:15:55 1:07:25 1:12:18 1:18:11
36 Hans van Loon Vught NED M 1:14:14 2:21:08 3:34:48 4:54:00
          1:14:14 1:06:54 1:13:40 1:19:12
37 Nico Krijgsman Krommenie NED M50 1:12:40 2:18:32 3:32:51 4:56:31
          1:12:40 1:05:52 1:14:19 1:23:40
38 Gerard Verveer Barendrecht NED M50 1:14:27 2:21:29 3:35:33 4:57:30
          1:14:27 1:07:02 1:14:04 1:21:57
39 Timo Berkenbosch Zwolle NED M40 1:14:06 2:20:54 3:34:54 4:57:49
          1:14:06 1:06:48 1:14:00 1:22:55
40 Dick Veerman Volendam NED M45 1:15:56 2:23:53 3:37:14 4:59:11
          1:15:56 1:07:57 1:13:21 1:21:57
41 Anton Slagers Eelderwolde NED M45 1:14:20 2:21:22 3:35:41 4:59:14
          1:14:20 1:07:02 1:14:19 1:23:33
42 Michiel Otten Tilburg NED M45 1:06:59 2:08:19 3:31:03 4:59:26
          1:06:59 1:01:20 1:22:44 1:28:23
43 Peter Mijsberg Veghel NED M45 1:15:54 2:23:23 3:38:14 4:59:42
          1:15:54 1:07:29 1:14:51 1:21:28
44 Leon Nillessen Groesbeek NED M45 1:16:06 2:23:23 3:38:12 4:59:42
          1:16:06 1:07:17 1:14:49 1:21:30
45 Cor van Baar Hoofddorp NED M50 1:12:16 2:17:41 3:31:10 4:59:55
          1:12:16 1:05:25 1:13:29 1:28:45
46 Marjan Oostinga Eelde NED V40 1:12:28 2:19:16 3:33:36 5:01:27
          1:12:28 1:06:48 1:14:20 1:27:51
47 Marco Jong Bovenkarspel NED M45 1:11:47 2:16:29 3:31:07 5:01:43
          1:11:47 1:04:42 1:14:38 1:30:36
48 Leon Swennen Bilzen BEL M50 1:13:23 2:21:25 3:36:38 5:03:09
          1:13:23 1:08:02 1:15:13 1:26:31
49 Willem van t Veer Wormer NED M40 1:06:56 2:08:20 3:20:50 5:03:57
          1:06:56 1:01:24 1:12:30 1:43:07
50 Hans van Renselaar Hattem NED M50 1:13:49 2:21:03 3:33:37 5:06:07
          1:13:49 1:07:14 1:12:34 1:32:30
51 Gert-Jan Haze Driebergen-Rijsenburg NED M40 1:14:18 2:21:28 3:38:27 5:06:15
          1:14:18 1:07:10 1:16:59 1:27:48
52 Ruud de Wert Eindhoven NED M40 1:13:57 2:21:34 3:38:14 5:06:15
          1:13:57 1:07:37 1:16:40 1:28:01
53 Frank Wiebes Enschede NED M45 1:12:36 2:21:08 3:38:46 5:06:45
          1:12:36 1:08:32 1:17:38 1:27:59
54 Theo Woldberg Amsterdam NED M55 1:15:52 2:24:11 3:39:56 5:07:49
          1:15:52 1:08:19 1:15:45 1:27:53
55 Marcel Derksen Loenen Gld NED M45 1:18:45 2:28:23 3:42:09 5:08:59
          1:18:45 1:09:38 1:13:46 1:26:50
56 Albert van Ramshorst Sneek NED M50 1:14:20 2:22:24 3:42:57 5:10:57
          1:14:20 1:08:04 1:20:33 1:28:00
57 Leo Martens Geldrop NED M40 1:16:14 2:26:26 3:39:41 5:11:39
          1:16:14 1:10:12 1:13:15 1:31:58
58 Wim Ritsema Dieren NED M50 1:09:47 2:15:06 3:35:06 5:12:03
          1:09:47 1:05:19 1:20:00 1:36:57
59 Arenda Scherpenkate Bornerbroek NED V 1:14:30 2:25:18 3:43:05 5:12:05
          1:14:30 1:10:48 1:17:47 1:29:00
60 Alwin de Jong Alphen aan den Rijn NED M35 1:14:18 2:22:27 3:39:21 5:12:19
          1:14:18 1:08:09 1:16:54 1:32:58
61 Emile Nales Groningen NED M45 1:17:01 2:28:23 3:46:54 5:14:10
          1:17:01 1:11:22 1:18:31 1:27:16
62 Sjaak Betjes Krommenie NED M45 1:14:22 2:22:07 3:39:13 5:15:29
          1:14:22 1:07:45 1:17:06 1:36:16
63 Roger Mars Rotterdam NED M40 1:18:15 2:32:47 3:49:22 5:15:48
          1:18:15 1:14:32 1:16:35 1:26:26
64 Ruud van der Wal Apeldoorn NED M35 1:03:21 2:05:11 3:23:44 5:16:01
          1:03:21 1:01:50 1:18:33 1:52:17
65 Rienk Scholtemeijer Almere NED M40 1:15:57 2:25:41 3:43:17 5:16:19
          1:15:57 1:09:44 1:17:36 1:33:02
66 Wilko van Asseldonk Eindhoven NED M55 1:20:15 2:31:26 3:50:06 5:16:31
          1:20:15 1:11:11 1:18:40 1:26:25
67 Harry Eilander Dedemsvaart NED M40 1:13:58 2:21:30 3:38:06 5:16:34
          1:13:58 1:07:32 1:16:36 1:38:28
68 Arnold Bredewolt Epe NED M40 1:16:07 2:27:45 3:47:30 5:17:00
          1:16:07 1:11:38 1:19:45 1:29:30
69 Maurice Pieterson Leiderdorp NED M40 1:20:16 2:32:12 3:51:04 5:17:12
          1:20:16 1:11:56 1:18:52 1:26:08
70 Marten Bolt Zwolle NED M50 1:13:57 2:22:37 3:43:04 5:17:38
          1:13:57 1:08:40 1:20:27 1:34:34
71 Bernard van den Berg Leusden NED M55 1:17:01 2:28:38 3:49:49 5:17:47
          1:17:01 1:11:37 1:21:11 1:27:58
72 Ylona Kruis Ysbrechtum NED V40 1:14:20 2:22:28 3:43:00 5:18:30
          1:14:20 1:08:08 1:20:32 1:35:30
73 Hans van der Steen Leeuwarden NED M55 1:18:05 2:29:23 3:47:09 5:21:03
          1:18:05 1:11:18 1:17:46 1:33:54
74 Wolter de Lange Steenwijk NED M35     3:40:30 5:21:21
                1:40:51
75 Karl Bleijenberg Benschop NED M55 1:12:31 2:22:49 3:43:28 5:22:26
          1:12:31 1:10:18 1:20:39 1:38:58
76 Pascal Smit ‘s-Gravenhage NED M40 1:20:16 2:32:18 3:53:15 5:22:55
          1:20:16 1:12:02 1:20:57 1:29:40
77 Peter van den Elshout Schijndel NED M50 1:28:28 2:52:12 4:27:13 5:23:06
          1:28:28 1:23:44 1:35:01 0:55:53
78 Hayo den Boeft Gouda NED M45 1:12:26 2:21:56 3:44:35 5:24:54
          1:12:26 1:09:30 1:22:39 1:40:19
79 Dirk-Jan de Jong Heukelum NED M45 1:21:59 2:36:30 3:57:44 5:25:29
          1:21:59 1:14:31 1:21:14 1:27:45
80 Arne Geerlings Viersel BEL M35 1:20:47 2:32:31 3:53:13 5:26:54
          1:20:47 1:11:44 1:20:42 1:33:41
81 Jan Mooij Akersloot NED M 1:22:11 2:36:15 3:57:51 5:27:31
          1:22:11 1:14:04 1:21:36 1:29:40
82 Marcel Zwiers Bunnik NED M40 1:18:25 2:33:23 3:51:03 5:27:41
          1:18:25 1:14:58 1:17:40 1:36:38
83 Gerwin Mimpen Sliedrecht NED M50 1:22:19 2:36:29 3:57:43 5:28:00
          1:22:19 1:14:10 1:21:14 1:30:17
84 Jan Dubelaar Nederhorst den Berg NED M50 1:21:49 2:36:29 3:57:01 5:28:19
          1:21:49 1:14:40 1:20:32 1:31:18
85 Ewout Schiferli ‘s-Gravenhage NED M35 1:21:41 2:34:19 3:55:23 5:28:27
          1:21:41 1:12:38 1:21:04 1:33:04
86 Coos Diepenbroek Lent NED M55 1:21:56 2:36:27 3:57:42 5:29:05
          1:21:56 1:14:31 1:21:15 1:31:23
87 Gert Evers Loenen Gld NED M50 1:16:07 2:27:44 3:48:10 5:30:22
          1:16:07 1:11:37 1:20:26 1:42:12
88 Georges Conter Beckerich LUX M60 1:18:06 2:28:34 3:50:42 5:30:22
          1:18:06 1:10:28 1:22:08 1:39:40
89 Ralph van Schendel Arnhem NED M40 1:18:19 2:29:45 3:53:46 5:30:24
          1:18:19 1:11:26 1:24:01 1:36:38
90 Paul van der Horst Groesbeek NED M45 1:21:57 2:36:27 3:57:43 5:30:24
          1:21:57 1:14:30 1:21:16 1:32:41
91 Alex Michiels Brugge BEL M50 1:21:10 2:36:15 3:57:42 5:31:32
          1:21:10 1:15:05 1:21:27 1:33:50
92 Rob van Noordt Monster NED M50 1:14:19 2:22:48 3:45:48 5:31:46
          1:14:19 1:08:29 1:23:00 1:45:58
93 José Vicente Zaandam NED M45 1:13:56 2:22:39 3:45:26 5:32:13
          1:13:56 1:08:43 1:22:47 1:46:47
94 Mik Borsten Amersfoort NED M50 1:18:26 2:32:40 3:57:14 5:33:30
          1:18:26 1:14:14 1:24:34 1:36:16
95 Henk van Dijk Almere NED M45 1:21:40 2:33:50 3:55:47 5:34:05
          1:21:40 1:12:10 1:21:57 1:38:18
96 Ton Hoogakker Hoofddorp NED M55 1:22:15 2:37:52 3:57:34 5:34:08
          1:22:15 1:15:37 1:19:42 1:36:34
97 Henk Weijerstrass Zwaag NED M50 1:14:55 2:23:21 3:46:32 5:34:11
          1:14:55 1:08:26 1:23:11 1:47:39
98 Peter Mulder Hoogeveen NED M40 1:24:33 2:39:52 3:59:43 5:34:12
          1:24:33 1:15:19 1:19:51 1:34:29
99 Danny Sijtzel Almere NED M 1:24:15 2:39:11 4:01:12 5:34:36
          1:24:15 1:14:56 1:22:01 1:33:24
100 Thijs Claassens Tilburg NED M 1:21:46 2:36:26 3:57:42 5:35:06
          1:21:46 1:14:40 1:21:16 1:37:24
101 Martijn Hueskes Arnhem NED M35 1:17:11 2:27:45 3:50:51 5:35:25
          1:17:11 1:10:34 1:23:06 1:44:34
102 Fitzgerald Krudde Almere NED M45 1:15:08 2:23:54 3:48:16 5:35:27
          1:15:08 1:08:46 1:24:22 1:47:11
103 Jan Schipper Lellens NED M50 1:24:01 2:41:18 4:02:14 5:35:34
          1:24:01 1:17:17 1:20:56 1:33:20
104 Frans Klaassen Bergschenhoek NED M50 1:22:22 2:36:28 3:57:45 5:36:24
          1:22:22 1:14:06 1:21:17 1:38:39
105 Marc VAN MEENEN Geel BEL M50 1:16:02 2:25:10 3:48:12 5:36:29
          1:16:02 1:09:08 1:23:02 1:48:17
106 Joop Kuiper Ugchelen NED M55 1:20:10 2:32:21 3:54:56 5:37:09
          1:20:10 1:12:11 1:22:35 1:42:13
107 Rinus van der Wal Heemskerk NED M50 1:25:06 2:38:59 3:58:26 5:37:51
          1:25:06 1:13:53 1:19:27 1:39:25
108 Durk Bouma Oppenhuizen NED M55 1:16:22 2:28:11 3:54:22 5:38:23
          1:16:22 1:11:49 1:26:11 1:44:01
109 Marthel IJkelenstam Leerdam NED M40 1:18:13 2:28:38 3:55:01 5:38:45
          1:18:13 1:10:25 1:26:23 1:43:44
110 Jehannes de Boer It Heidenskip NED M50 1:20:11 2:34:13 3:57:13 5:39:06
          1:20:11 1:14:02 1:23:00 1:41:53
111 Janine Timmer Amsterdam NED V 1:24:36 2:41:53 4:04:37 5:39:13
          1:24:36 1:17:17 1:22:44 1:34:36
112 Nathalie Dragt Den Helder NED V40 1:24:15 2:39:16 4:04:15 5:39:40
          1:24:15 1:15:01 1:24:59 1:35:25
113 Eric Helmantel Eelde NED M50 1:21:52 2:34:44 3:59:29 5:39:49
          1:21:52 1:12:52 1:24:45 1:40:20
114 Raoul Huisman Apeldoorn NED M45 1:20:11 2:32:04 3:54:48 5:40:15
          1:20:11 1:11:53 1:22:44 1:45:27
115 Daniele Raach Noerdange LUX V40 1:18:04 2:31:31 4:00:50 5:41:10
          1:18:04 1:13:27 1:29:19 1:40:20
116 Pieter den Edel Wassenaar NED M40 1:25:21 2:44:22 4:09:12 5:41:45
          1:25:21 1:19:01 1:24:50 1:32:33
117 Remco van der Velden Schiedam NED M45 1:26:35 2:44:25 4:09:00 5:41:48
          1:26:35 1:17:50 1:24:35 1:32:48
118 Hans Wilmink Bennekom NED M60 1:21:57 2:36:28 3:58:41 5:42:37
          1:21:57 1:14:31 1:22:13 1:43:56
119 Mario Dingemans Loon op Zand NED M45 1:28:02 2:45:21 4:04:38 5:42:56
          1:28:02 1:17:19 1:19:17 1:38:18
120 Gerry Visser Borne NED V50 1:22:36 2:39:16 4:03:36 5:43:19
          1:22:36 1:16:40 1:24:20 1:39:43
121 Jeroen Leijnse ‘s-Gravenhage NED M45 1:27:38 2:44:18 4:08:03 5:43:35
          1:27:38 1:16:40 1:23:45 1:35:32
122 Rik van Zwol Schagen NED M50 1:22:02 2:37:52 4:03:47 5:44:24
          1:22:02 1:15:50 1:25:55 1:40:37
123 Jetse Stoorvogel Wageningen NED M45 1:26:36 2:45:35 4:09:11 5:44:28
          1:26:36 1:18:59 1:23:36 1:35:17
124 Frank van Eijck Doetinchem NED M45 1:23:08 2:38:58 4:03:48 5:45:05
          1:23:08 1:15:50 1:24:50 1:41:17
125 Erik Schippers Leeuwarden NED M35 1:18:05 2:29:21 3:53:44 5:45:07
          1:18:05 1:11:16 1:24:23 1:51:23
126 Mark van Gerven Uitgeest NED M45 1:25:14 2:41:17 4:07:10 5:45:59
          1:25:14 1:16:03 1:25:53 1:38:49
127 Eric de Haan Uitgeest NED M50 1:25:13 2:41:17 4:07:11 5:46:00
          1:25:13 1:16:04 1:25:54 1:38:49
128 Marco Havelaar Egmond-Binnen NED M50 1:25:15 2:41:17 4:07:12 5:46:00
          1:25:15 1:16:02 1:25:55 1:38:48
129 Bob Verbrugge Zoetermeer NED M55 1:28:39 2:47:43 4:12:43 5:46:01
          1:28:39 1:19:04 1:25:00 1:33:18
130 Peter Onderwater Hoofddorp NED M45 1:24:09 2:42:36 4:11:48 5:46:17
          1:24:09 1:18:27 1:29:12 1:34:29
131 Ingrid IJsebaert Hulst NED V40 1:28:27 2:46:08 4:13:03 5:46:31
          1:28:27 1:17:41 1:26:55 1:33:28
132 Ton Wareman Heelsum NED M50 1:26:28 2:43:16 4:10:30 5:46:53
          1:26:28 1:16:48 1:27:14 1:36:23
133 Hans Beyer Vlaardingen NED M50 1:27:19 2:44:28 4:13:43 5:47:02
          1:27:19 1:17:09 1:29:15 1:33:19
134 Yvonne Rosenkamp Raalte NED V40 1:22:07 2:38:48 4:06:26 5:47:04
          1:22:07 1:16:41 1:27:38 1:40:38
135 Koen de Vries Vlissingen NED M55 1:21:25 2:36:39 4:05:29 5:47:39
          1:21:25 1:15:14 1:28:50 1:42:10
136 Bé Meerman Enschede NED M55 1:29:01 2:46:10 4:10:13 5:47:58
          1:29:01 1:17:09 1:24:03 1:37:45
137 Fernand Vermeesch De Haan BEL M65+ 1:22:00 2:36:29 4:00:34 5:48:05
          1:22:00 1:14:29 1:24:05 1:47:31
138 Jan Koning Volendam NED M50 1:22:00 2:39:21 4:06:11 5:48:16
          1:22:00 1:17:21 1:26:50 1:42:05
139 Marcel Kemp Woerden NED M 1:25:35 2:42:34 4:07:08 5:48:17
          1:25:35 1:16:59 1:24:34 1:41:09
140 Roel Kleine Hoogeveen NED M45 1:28:39 2:48:17 4:14:05 5:48:37
          1:28:39 1:19:38 1:25:48 1:34:32
141 Wessel Kranghand Hoogeveen NED M45 1:29:18 2:48:17 4:14:04 5:48:37
          1:29:18 1:18:59 1:25:47 1:34:33
142 Hans Schoonackers Adegem BEL M45 1:21:11 2:43:48 4:13:38 5:48:39
          1:21:11 1:22:37 1:29:50 1:35:01
143 Peter Jonkheer Lisse NED M60 1:29:29 2:50:21 4:14:50 5:48:44
          1:29:29 1:20:52 1:24:29 1:33:54
144 Gerrie Boersma Twijzel NED M50 1:24:15 2:43:19 4:10:56 5:49:15
          1:24:15 1:19:04 1:27:37 1:38:19
145 René Bosch Vorden NED M45 1:21:54 2:38:59 4:04:23 5:49:40
          1:21:54 1:17:05 1:25:24 1:45:17
146 Raf Verschueren Itegem BEL M 1:25:53 2:44:29 4:10:18 5:49:59
          1:25:53 1:18:36 1:25:49 1:39:41
147 Marcel Jager Bladel NED M55 1:24:33 2:42:30 4:07:09 5:50:20
          1:24:33 1:17:57 1:24:39 1:43:11
148 Mo Idrissi Heemskerk NED M60 1:28:28 2:47:27 4:12:37 5:50:33
          1:28:28 1:18:59 1:25:10 1:37:56
149 Anita Joziasse/Iris Heuckeroth (37) Goes NED V50 1:26:13 2:50:46 4:27:07 5:51:16
          1:26:13 1:24:33 1:36:21 1:24:09
150 Pim Langenberg Nijmegen NED M40 1:26:13 2:50:45 4:27:08 5:51:21
          1:26:13 1:24:32 1:36:23 1:24:13
151 Toine Bos Moordrecht NED M 1:30:39 2:49:44 4:15:00 5:51:22
          1:30:39 1:19:05 1:25:16 1:36:22
152 Jorik Zeemering Amstelveen NED M35 1:22:17 2:37:27 4:08:15 5:51:30
          1:22:17 1:15:10 1:30:48 1:43:15
153 Jaap de Graaf Wijckel NED M50 1:25:31 2:45:48 4:14:12 5:51:58
          1:25:31 1:20:17 1:28:24 1:37:46
154 Jan Willem Krijgsman Bennebroek NED M50 1:25:46 2:45:12 4:13:27 5:52:19
          1:25:46 1:19:26 1:28:15 1:38:52
155 Martijn van Emmerik Almere NED M40 1:25:19 2:42:48 4:09:47 5:52:22
          1:25:19 1:17:29 1:26:59 1:42:35
156 Bart de Vries Groningen NED M50 1:24:38 2:41:42 4:08:33 5:52:35
          1:24:38 1:17:04 1:26:51 1:44:02
157 John Rodewijk Oude Wetering NED M55 1:21:25 2:38:01 4:06:33 5:52:35
          1:21:25 1:16:36 1:28:32 1:46:02
158 Johan van Eyk Maarssen NED M40 1:26:08 2:42:34 4:10:59 5:53:36
          1:26:08 1:16:26 1:28:25 1:42:37
159 Hans Vogel Haarlem NED M55 1:25:16 2:41:03 4:06:43 5:53:40
          1:25:16 1:15:47 1:25:40 1:46:57
160 Karin de Wit Breezand NED V40 1:28:28 2:50:18 4:17:03 5:53:45
          1:28:28 1:21:50 1:26:45 1:36:42
161 Roland Boussemaere Knokke-Heist BEL M65+ 1:24:36 2:42:34 4:08:07 5:54:05
          1:24:36 1:17:58 1:25:33 1:45:58
162 Ralph Zijlma Almere NED M35 1:24:44 2:42:20 4:08:46 5:54:07
          1:24:44 1:17:36 1:26:26 1:45:21
163 Richard Maquelin Capelle aan den IJssel NED M55 1:24:37 2:41:30 4:07:52 5:54:12
          1:24:37 1:16:53 1:26:22 1:46:20
164 Klaas Abrahams Hoorn Nh NED M60 1:26:53 2:47:36 4:14:57 5:54:23
          1:26:53 1:20:43 1:27:21 1:39:26
165 Jurriaan Rot Leiden NED M 1:30:54 2:50:37 4:15:57 5:54:25
          1:30:54 1:19:43 1:25:20 1:38:28
166 Gertjan Lahuis Twello NED M40 1:33:05 2:52:02 4:18:45 5:54:32
          1:33:05 1:18:57 1:26:43 1:35:47
167 Gerrit Bouhuis Utrecht NED M45 1:22:32 2:40:03 4:12:49 5:54:46
          1:22:32 1:17:31 1:32:46 1:41:57
168 Fred van der Roest Hilversum NED M45 1:26:44 2:44:38 4:11:41 5:55:47
          1:26:44 1:17:54 1:27:03 1:44:06
169 Roelof uit Beijerse Schipluiden NED M40 1:25:09 2:41:19 4:10:00 5:55:51
          1:25:09 1:16:10 1:28:41 1:45:51
170 Bart van Gelder Tilburg NED M35 1:28:02 2:45:37 4:12:57 5:56:37
          1:28:02 1:17:35 1:27:20 1:43:40
171 Hans Dickhout Nijmegen NED M60 1:28:29 2:46:11 4:15:10 5:57:38
          1:28:29 1:17:42 1:28:59 1:42:28
172 Frank Gläsmann-Klinghammer Wuppertal GER M50 1:22:45 2:41:07 4:14:12 5:57:49
          1:22:45 1:18:22 1:33:05 1:43:37
173 Carin Donk Amsterdam NED V40 1:24:37 2:44:29 4:15:55 5:58:05
          1:24:37 1:19:52 1:31:26 1:42:10
174 Bastiaan Winkelaar Kampen NED M 1:30:36 2:46:58 4:10:23 5:58:09
          1:30:36 1:16:22 1:23:25 1:47:46
175 Lex de Boer Avenhorn NED M65+ 1:24:38 2:43:33 4:13:55 5:58:09
          1:24:38 1:18:55 1:30:22 1:44:14
176 Ron Daalhuizen IJsselstein Ut NED M45 1:29:29 2:56:37 4:22:37 5:58:13
          1:29:29 1:27:08 1:26:00 1:35:36
177 Martin Michels Leunen NED M45 1:29:28 2:56:36 4:22:36 5:58:13
          1:29:28 1:27:08 1:26:00 1:35:37
178 Bob van der Weg Ouwsterhaule NED M45 1:12:21 2:19:20 4:27:35 5:58:17
          1:12:21 1:06:59 2:08:15 1:30:42
179 Naomi Hendriksen Alkmaar NED V40 1:26:21 2:46:11 4:14:36 5:58:25
          1:26:21 1:19:50 1:28:25 1:43:49
180 Rodger Hulsebos Veenendaal NED M40 1:30:54 2:50:19 4:15:26 5:58:53
          1:30:54 1:19:25 1:25:07 1:43:27
181 Ruud Fokker Lelystad NED M50 1:29:20 2:47:29 4:14:50 5:58:55
          1:29:20 1:18:09 1:27:21 1:44:05
182 Michael Schmidt Groningen NED M45 1:28:45 2:49:02 4:18:48 5:58:58
          1:28:45 1:20:17 1:29:46 1:40:10
183 Ad Suijkerbuijk Steenbergen Nb NED M50 1:23:20 2:37:58 4:05:22 5:59:05
          1:23:20 1:14:38 1:27:24 1:53:43
184 Jerzy Kasemier Groningen NED M35 1:28:12 2:49:32 4:18:48 5:59:12
          1:28:12 1:21:20 1:29:16 1:40:24
185 Torsten Lange Harsefeld GER M45 1:20:05 2:37:50 4:10:51 5:59:14
          1:20:05 1:17:45 1:33:01 1:48:23
186 Eddy van der Geest Heemskerk NED M45 1:22:39 2:39:00 4:09:44 5:59:20
          1:22:39 1:16:21 1:30:44 1:49:36
187 Aede Bakker Kiel-Windeweer NED M50 1:25:03 2:45:49 4:14:38 5:59:46
          1:25:03 1:20:46 1:28:49 1:45:08
188 Cris Simons Haaren NED M45 1:34:13 2:56:56 4:23:20 6:00:56
          1:34:13 1:22:43 1:26:24 1:37:36
189 Christl Foekema Leusden NED V40 1:29:58 2:51:58 4:19:28 6:02:13
          1:29:58 1:22:00 1:27:30 1:42:45
190 Darius Bargi ‘s-Gravenhage NED M50 1:24:47 2:50:02 4:22:52 6:04:21
          1:24:47 1:25:15 1:32:50 1:41:29
191 Marco Boerlage ‘s-Gravenhage NED M55 1:20:51 2:38:47 4:12:53 6:04:23
          1:20:51 1:17:56 1:34:06 1:51:30
192 Jochum Roorda Leeuwarden NED M55 1:29:32 2:52:02 4:19:58 6:04:43
          1:29:32 1:22:30 1:27:56 1:44:45
193 Mark Slaman Amsterdam NED M50 1:29:28 2:53:21 4:23:45 6:05:19
          1:29:28 1:23:53 1:30:24 1:41:34
194 Vincent Kalkman Warmond NED M35 1:21:24 2:36:34 4:04:14 6:05:26
          1:21:24 1:15:10 1:27:40 2:01:12
195 Hannah Wielenga Odijk NED V40 1:36:06 3:00:02 4:28:37 6:05:48
          1:36:06 1:23:56 1:28:35 1:37:11
196 Carla van Dijk Eindhoven NED V40 1:32:00 2:58:11 4:26:55 6:06:01
          1:32:00 1:26:11 1:28:44 1:39:06
197 Marinus F de Groot Kampen NED M55 1:30:38 2:46:58 4:10:18 6:06:06
          1:30:38 1:16:20 1:23:20 1:55:48
198 Erik Overbeek Hoofddorp NED M40 1:24:08 2:42:36 4:18:15 6:06:37
          1:24:08 1:18:28 1:35:39 1:48:22
199 Wouter Bouw Peize NED M55 1:22:20 2:37:13 4:04:30 6:06:41
          1:22:20 1:14:53 1:27:17 2:02:11
200 Arie van Ham Anna Paulowna NED M50 1:26:59 2:49:10 4:20:23 6:07:20
          1:26:59 1:22:11 1:31:13 1:46:57
201 Ronald Nieuwenhuijse Amsterdam NED M45 1:24:13 2:44:28 4:15:57 6:07:54
          1:24:13 1:20:15 1:31:29 1:51:57
202 Jonathan Wisgerhof Veenendaal NED M 1:25:11 2:43:26 4:18:11 6:08:00
          1:25:11 1:18:15 1:34:45 1:49:49
203 Gijs Bruijnes Meerkerk NED M50 1:34:25 3:00:37 4:31:06 6:08:14
          1:34:25 1:26:12 1:30:29 1:37:08
204 Liesbeth vd Haak Rijnsburg NED V50 1:45:33 3:34:41 5:43:07 6:08:21
          1:45:33 1:49:08 2:08:26 0:25:14
205 Anno van den Bosch Den Helder NED M50 1:29:34 2:55:36 4:25:40 6:08:26
          1:29:34 1:26:02 1:30:04 1:42:46
206 Lisa Kipper Quierschied GER V 1:31:06 2:52:20 4:27:48 6:08:49
          1:31:06 1:21:14 1:35:28 1:41:01
207 Alexander van der Veen Oostzaan NED M40 1:33:12 2:57:41 4:27:16 6:09:35
          1:33:12 1:24:29 1:29:35 1:42:19
208 Irene van Wijk Amsterdam NED V50 1:28:43 2:51:05 4:22:19 6:09:56
          1:28:43 1:22:22 1:31:14 1:47:37
209 Mark Hilberts Nederhorst den Berg NED M40 1:26:29 2:44:56 4:19:30 6:10:08
          1:26:29 1:18:27 1:34:34 1:50:38
210 Irma de Leeuw Hilversum NED V50 1:29:25 2:50:11 4:20:40 6:10:09
          1:29:25 1:20:46 1:30:29 1:49:29
211 Bettina Geisemeier Versmold GER V50 1:31:08 2:58:16 4:28:11 6:10:22
          1:31:08 1:27:08 1:29:55 1:42:11
212 Gea Hut Leek NED V40 1:26:30 2:51:45 4:25:56 6:10:26
          1:26:30 1:25:15 1:34:11 1:44:30
213 Klaas Jan van der Kooi Burgum NED M45 1:31:57 2:58:06 4:27:49 6:10:55
          1:31:57 1:26:09 1:29:43 1:43:06
214 Ronald Hofman Holten NED M40 1:29:32 2:51:16 4:23:22 6:11:43
          1:29:32 1:21:44 1:32:06 1:48:21
215 Martin Kampman Holten NED M45 1:29:31 2:51:17 4:23:21 6:11:44
          1:29:31 1:21:46 1:32:04 1:48:23
216 Wim Wuestenenk Creil NED M55 1:28:57 2:52:40 4:27:50 6:12:29
          1:28:57 1:23:43 1:35:10 1:44:39
217 Jeroen Kuyper Purmerend NED M45 1:33:36 2:58:38 4:29:56 6:12:54
          1:33:36 1:25:02 1:31:18 1:42:58
218 Sonny Teunissen Bolsward NED M 1:32:04 2:55:10 4:27:46 6:13:05
          1:32:04 1:23:06 1:32:36 1:45:19
219 Robert Jan Eggens Eelde NED M40 1:28:44 2:49:26 4:19:36 6:13:31
          1:28:44 1:20:42 1:30:10 1:53:55
220 Harm Kuipers Haarlem NED M45 1:29:37 2:52:14 4:25:56 6:13:38
          1:29:37 1:22:37 1:33:42 1:47:42
221 Betty van Zoelen Haarlem NED V40 1:31:59 2:54:38 4:25:35 6:13:38
          1:31:59 1:22:39 1:30:57 1:48:03
222 Gerard Bartelsman Purmerend NED M50 1:29:36 2:51:39 4:25:10 6:13:42
          1:29:36 1:22:03 1:33:31 1:48:32
223 Joop Wijnhoud Zwolle NED M50 1:32:43 2:57:35 4:27:35 6:13:45
          1:32:43 1:24:52 1:30:00 1:46:10
224 Jean Charles Rogers ‘s-Gravenhage NED M35 1:22:47 2:35:42 4:19:05 6:14:14
          1:22:47 1:12:55 1:43:23 1:55:09
225 Marc Klunder Spijkenisse NED M40 1:29:05 2:51:36 4:23:59 6:14:27
          1:29:05 1:22:31 1:32:23 1:50:28
226 Lineke van der Sneppen Terheijden NED V 1:33:31 2:59:06 4:32:02 6:14:29
          1:33:31 1:25:35 1:32:56 1:42:27
227 Esther Sweeris Rockanje NED V40 1:25:42 2:45:10 4:19:35 6:14:37
          1:25:42 1:19:28 1:34:25 1:55:02
228 Danny van’t Verlaat Uithoorn NED M40 1:29:50 2:54:25 4:22:35 6:14:42
          1:29:50 1:24:35 1:28:10 1:52:07
229 Peter Witlox Haaren NED M60 1:34:19 3:03:53 4:34:42 6:14:49
          1:34:19 1:29:34 1:30:49 1:40:07
230 Jaap Alberda van Ekenstein Staphorst NED M60 1:22:18 2:43:25 4:16:19 6:15:03
          1:22:18 1:21:07 1:32:54 1:58:44
231 Huub Keizers Delft NED M45 1:23:04 2:42:31 4:17:15 6:15:07
          1:23:04 1:19:27 1:34:44 1:57:52
232 Maaike Bakker Nederhorst den Berg NED V 1:28:31 2:50:43 4:24:23 6:15:07
          1:28:31 1:22:12 1:33:40 1:50:44
233 Silvio Teunissen Bolsward NED M40 1:32:05 2:55:11 4:27:45 6:15:10
          1:32:05 1:23:06 1:32:34 1:47:25
234 Ronald Langenus Mechelen BEL M55 1:23:59 2:44:12 4:16:30 6:15:54
          1:23:59 1:20:13 1:32:18 1:59:24
235 Roland Ritter Hamm GER M50 1:27:59 2:50:08 4:23:16 6:16:49
          1:27:59 1:22:09 1:33:08 1:53:33
236 Wilbert Derksen Groesbeek NED M45 1:21:56 2:36:28 4:03:22 6:16:56
          1:21:56 1:14:32 1:26:54 2:13:34
237 Gerrit Nillessen Groesbeek NED M65+ 1:29:49 2:52:38 4:22:10 6:16:56
          1:29:49 1:22:49 1:29:32 1:54:46
238 Renata Vermeulen Den Helder NED V40 1:26:58 2:49:10 4:24:35 6:16:56
          1:26:58 1:22:12 1:35:25 1:52:21
239 Fred Nieuwesteeg Loenen aan de Vecht NED M55 1:31:53 2:54:11 4:26:09 6:17:11
          1:31:53 1:22:18 1:31:58 1:51:02
240 FJP Nieuwenhuis Katwijk Zh NED M55 1:34:02 2:59:42 4:36:15 6:17:18
          1:34:02 1:25:40 1:36:33 1:41:03
241 Martien Slagt Hilversum NED M50 1:24:36 2:42:23 4:16:28 6:17:24
          1:24:36 1:17:47 1:34:05 2:00:56
242 Hans Sielias Dinxperlo NED M60 1:30:00 2:51:39 4:26:34 6:17:24
          1:30:00 1:21:39 1:34:55 1:50:50
243 Robert Gijsen IJsselstein Ut NED M45 1:35:19 3:01:57 4:36:19 6:17:36
          1:35:19 1:26:38 1:34:22 1:41:17
244 Ruud Wissenburg ‘s-Gravenhage NED M45 1:30:29 2:53:45 4:22:30 6:17:51
          1:30:29 1:23:16 1:28:45 1:55:21
245 Bob Stultiens Weert NED M50 1:32:41 3:07:32 4:37:15 6:18:03
          1:32:41 1:34:51 1:29:43 1:40:48
246 Theo Kuiper Voorschoten NED M50 1:28:33 2:50:53 4:22:53 6:18:35
          1:28:33 1:22:20 1:32:00 1:55:42
247 Martijn van Veenendaal IJsselstein Ut NED M35 1:30:51 2:52:45 4:24:03 6:18:46
          1:30:51 1:21:54 1:31:18 1:54:43
248 Jan Willem Nota IJsselstein Ut NED M40 1:30:51 2:52:46 4:24:05 6:18:46
          1:30:51 1:21:55 1:31:19 1:54:41
249 Arie Hoogendonk Maassluis NED M45 1:30:13 2:52:08 4:24:41 6:19:24
          1:30:13 1:21:55 1:32:33 1:54:43
250 Edgar Smit Amsterdam NED M40 1:28:04 2:51:36 4:26:02 6:19:27
          1:28:04 1:23:32 1:34:26 1:53:25
251 Durk Polet Burgum NED M45 1:31:56 2:58:10 4:27:43 6:19:55
          1:31:56 1:26:14 1:29:33 1:52:12
252 Danny Hajos Den Helder NED M45 1:29:25 2:53:57 4:30:39 6:19:56
          1:29:25 1:24:32 1:36:42 1:49:17
253 Anke Striezenau Leusden NED V40 1:32:43 3:00:06 4:33:33 6:20:31
          1:32:43 1:27:23 1:33:27 1:46:58
254 Carsten Plitt Duisburg GER M45 1:30:13 2:54:22 4:26:46 6:20:34
          1:30:13 1:24:09 1:32:24 1:53:48
255 Frits van der Lubben Zoetermeer NED M55 1:32:33 2:57:03 4:28:50 6:20:37
          1:32:33 1:24:30 1:31:47 1:51:47
256 Caroline van der Veldt Haarlem NED V40 1:31:07 2:56:23 4:28:29 6:20:39
          1:31:07 1:25:16 1:32:06 1:52:10
257 Ron van Overhagen Benschop NED M45 1:33:10 2:58:04 4:31:00 6:20:43
          1:33:10 1:24:54 1:32:56 1:49:43
258 Sandra Stienen Rijen NED V40 1:35:47 3:04:09 4:36:32 6:21:12
          1:35:47 1:28:22 1:32:23 1:44:40
259 Simon Hoogenkamp Doorn NED M45 1:31:03 2:53:21 4:22:22 6:21:21
          1:31:03 1:22:18 1:29:01 1:58:59
260 Frans van der Velde Tollebeek NED M50 1:28:57 2:52:40 4:27:45 6:21:29
          1:28:57 1:23:43 1:35:05 1:53:44
261 Ron Fokker Almere NED M55 1:30:48 2:54:54 4:30:16 6:21:30
          1:30:48 1:24:06 1:35:22 1:51:14
262 Jan Schinkel Benschop NED M60 1:33:10 2:58:05 4:31:22 6:21:37
          1:33:10 1:24:55 1:33:17 1:50:15
263 René Overduijn Almere NED M45 1:24:28 2:41:40 4:15:36 6:22:04
          1:24:28 1:17:12 1:33:56 2:06:28
264 Sjaak Schipper Groningen NED M65+ 1:45:39 3:34:42 5:43:01 6:22:15
          1:45:39 1:49:03 2:08:19 0:39:14
265 Ron Aret Gouda NED M50 1:33:16 2:58:16 4:31:03 6:22:27
          1:33:16 1:25:00 1:32:47 1:51:24
266 Roel Wessels Amsterdam NED M50 1:30:50 2:52:53 4:27:46 6:22:40
          1:30:50 1:22:03 1:34:53 1:54:54
267 MOnique Kramer Schagen NED V50 1:28:46 2:52:12 4:28:37 6:23:28
          1:28:46 1:23:26 1:36:25 1:54:51
268 Bruno Vandenborre Brasschaat BEL M50 1:30:51 2:54:41 4:29:44 6:23:44
          1:30:51 1:23:50 1:35:03 1:54:00
269 Joop Marcelis Sassenheim NED M50 1:29:30 2:50:09 4:25:08 6:23:45
          1:29:30 1:20:39 1:34:59 1:58:37
270 Marijke Krutzen De Meern NED V50 1:27:34 2:47:31 4:25:11 6:23:48
          1:27:34 1:19:57 1:37:40 1:58:37
271 Paul Aarts Tilburg NED M55 1:31:29 2:53:39 4:23:23 6:24:03
          1:31:29 1:22:10 1:29:44 2:00:40
272 Bart Lipsch Venlo NED M 1:28:38 2:48:18 4:23:07 6:24:19
          1:28:38 1:19:40 1:34:49 2:01:12
273 Rick Verbree Amsterdam NED M45 1:21:58 2:39:19 4:19:31 6:24:22
          1:21:58 1:17:21 1:40:12 2:04:51
274 Jeroen Backer Den Burg NED M 1:31:03 2:54:28 4:33:23 6:24:31
          1:31:03 1:23:25 1:38:55 1:51:08
275 Rene Langeslag Almere NED M50 1:31:33 2:56:57 4:32:09 6:24:31
          1:31:33 1:25:24 1:35:12 1:52:22
276 Iwan Sombroek Uitgeest NED M35 1:34:44 3:02:28 4:36:06 6:24:36
          1:34:44 1:27:44 1:33:38 1:48:30
277 Jeroen van Els ‘s-Gravenhage NED M35 1:30:53 2:57:03 4:32:08 6:24:54
          1:30:53 1:26:10 1:35:05 1:52:46
278 Mario Reibestein ‘s-Gravenhage NED M45 1:30:54 2:56:58 4:32:06 6:24:54
          1:30:54 1:26:04 1:35:08 1:52:48
279 Bernd Kipper Quierschied GER M45 1:31:05 2:54:44 4:27:49 6:24:57
          1:31:05 1:23:39 1:33:05 1:57:08
280 Sanne Eeren Groesbeek NED V 1:33:02 2:57:38 4:33:12 6:25:34
          1:33:02 1:24:36 1:35:34 1:52:22
281 Marieke Janssen Milsbeek NED V 1:33:02 2:57:38 4:32:04 6:25:34
          1:33:02 1:24:36 1:34:26 1:53:30
282 Richard Keppel Alkmaar NED M45 1:27:33 2:47:32 4:30:06 6:25:36
          1:27:33 1:19:59 1:42:34 1:55:30
283 Tom Scholte ‘s-Gravenhage NED M40 1:25:14 2:41:15 4:14:08 6:25:53
          1:25:14 1:16:01 1:32:53 2:11:45
284 Georg Kannengießer Friedrichsthal GER M45 1:35:08 3:04:11 4:40:40 6:26:21
          1:35:08 1:29:03 1:36:29 1:45:41
285 Johan Barnard ‘s-Gravenhage NED M55 1:35:45 3:04:09 4:40:36 6:27:16
          1:35:45 1:28:24 1:36:27 1:46:40
286 Dennis Huijbers Maarheeze NED M35 1:40:06 3:04:04 4:36:02 6:27:28
          1:40:06 1:23:58 1:31:58 1:51:26
287 Jeroen van Vuuren Amsterdam NED M35 1:33:12 2:58:11 4:35:12 6:27:51
          1:33:12 1:24:59 1:37:01 1:52:39
288 Ina Oortwijn Annerveenschekanaal NED V40 1:35:46 3:05:48 4:42:32 6:28:06
          1:35:46 1:30:02 1:36:44 1:45:34
289 Michiel de Kremer Noordwijk Zh NED M40 1:34:03 3:00:15 4:40:42 6:28:10
          1:34:03 1:26:12 1:40:27 1:47:28
290 Oscar Minjon Winkel NED M45 1:35:48 3:05:16 4:52:51 6:28:18
          1:35:48 1:29:28 1:47:35 1:35:27
291 Hans van Klaveren Rotterdam NED M50 1:35:17 3:02:15 4:36:26 6:28:36
          1:35:17 1:26:58 1:34:11 1:52:10
292 Patrick Vos Kampen NED M40 1:31:36 2:52:53 4:30:28 6:28:58
          1:31:36 1:21:17 1:37:35 1:58:30
293 Hans van Ginneken Dordrecht NED M50 1:28:18 2:51:26 4:33:04 6:29:06
          1:28:18 1:23:08 1:41:38 1:56:02
294 Udo Wegmann Veitshöchheim GER M55 1:29:32 2:56:28 4:32:50 6:30:23
          1:29:32 1:26:56 1:36:22 1:57:33
295 Wilfred Schrombgens Steyl NED M45 1:28:37 2:48:15 4:25:32 6:30:42
          1:28:37 1:19:38 1:37:17 2:05:10
296 Dinant Bruiss Enschede NED M55 1:35:04 3:01:22 4:38:10 6:31:06
          1:35:04 1:26:18 1:36:48 1:52:56
297 Fekke Fekkes Koudum NED M45 1:30:50 2:55:25 4:37:02 6:31:15
          1:30:50 1:24:35 1:41:37 1:54:13
298 Peter van Sint Annaland Apeldoorn NED M45 1:25:19 2:47:35 4:32:14 6:31:36
          1:25:19 1:22:16 1:44:39 1:59:22
299 Remco van den Brink Tienhoven Ut NED M35 1:32:52 2:59:37 4:33:43 6:32:11
          1:32:52 1:26:45 1:34:06 1:58:28
300 Mark Schoonhoven Rotterdam NED M45 1:29:30 2:53:13 4:36:02 6:32:32
          1:29:30 1:23:43 1:42:49 1:56:30
301 Rob Jodies Beusichem NED M50 1:29:35 2:50:19 4:31:29 6:32:44
          1:29:35 1:20:44 1:41:10 2:01:15
302 Bert van Orden Ede Gld NED M45 1:35:39 3:02:18 4:38:14 6:33:01
          1:35:39 1:26:39 1:35:56 1:54:47
303 Roberto van Steijn Purmerend NED M40 1:33:26 2:59:44 4:37:56 6:33:33
          1:33:26 1:26:18 1:38:12 1:55:37
304 Eric Hulman Heeten NED M50 1:35:45 3:05:17 4:42:33 6:33:38
          1:35:45 1:29:32 1:37:16 1:51:05
305 Jan Devacht Zedelgem BEL M55 1:29:30 2:54:59 4:30:33 6:33:46
          1:29:30 1:25:29 1:35:34 2:03:13
306 Pieter Stegeman Elp NED M50 1:18:47 2:32:22 4:18:52 6:33:57
          1:18:47 1:13:35 1:46:30 2:15:05
307 Leon Geeraets Venlo NED M45 1:26:55 2:47:53 4:26:03 6:34:22
          1:26:55 1:20:58 1:38:10 2:08:19
308 Frits Bovenberg Oegstgeest NED M45 1:22:49 2:46:42 4:34:33 6:34:43
          1:22:49 1:23:53 1:47:51 2:00:10
309 Jan Meijning Amsterdam NED M50 1:34:59 3:04:12 4:42:31 6:34:51
          1:34:59 1:29:13 1:38:19 1:52:20
310 Dick Abee Winschoten NED M55 1:35:44 3:10:33 4:50:47 6:34:53
          1:35:44 1:34:49 1:40:14 1:44:06
311 Angela Schulingkamp Nieuwe Pekela NED V40 1:35:47 3:10:32 4:50:48 6:34:53
          1:35:47 1:34:45 1:40:16 1:44:05
312 Anton van der Aa Eersel NED M40 1:24:35 2:48:19 4:29:57 6:35:12
          1:24:35 1:23:44 1:41:38 2:05:15
313 Tonny Kiburg Amsterdam NED M45 1:32:00 2:58:13 4:37:40 6:35:13
          1:32:00 1:26:13 1:39:27 1:57:33
314 Jeroen Kouwenberg Venlo NED M50 1:28:37 2:48:20 4:34:07 6:35:29
          1:28:37 1:19:43 1:45:47 2:01:22
315 Piet Boelens Kollumerzwaag NED M60 1:32:34 2:58:43 4:38:06 6:35:35
          1:32:34 1:26:09 1:39:23 1:57:29
316 Lianne Vos Alkmaar NED V 1:31:05 2:55:23 4:32:31 6:35:49
          1:31:05 1:24:18 1:37:08 2:03:18
317 Sierd Sikkema Roosendaal NED M40 1:31:05 2:55:22 4:32:30 6:35:51
          1:31:05 1:24:17 1:37:08 2:03:21
318 Jeroen van den Heuvel ‘s-Gravenhage NED M40 1:36:30 3:03:11 4:41:19 6:35:58
          1:36:30 1:26:41 1:38:08 1:54:39
319 Gina Heuser Ridderkerk NED V50 1:34:53 3:03:59 4:41:50 6:36:01
          1:34:53 1:29:06 1:37:51 1:54:11
320 Henk Derudder Ieper BEL M40 1:34:52 3:01:50 4:39:59 6:36:02
          1:34:52 1:26:58 1:38:09 1:56:03
321 Marja van den Burg Ter Heijde NED V50 1:34:39 3:02:17 4:39:24 6:36:38
          1:34:39 1:27:38 1:37:07 1:57:14
322 Hessel de Boer Leeuwarden NED M55 1:34:28 3:01:53 4:36:45 6:36:54
          1:34:28 1:27:25 1:34:52 2:00:09
323 Dino Dierks Duarte Utrecht NED M 1:36:50 3:00:29 4:43:40 6:37:44
          1:36:50 1:23:39 1:43:11 1:54:04
324 John van Rhee Baarlo Lb NED M50 1:40:37 3:11:05 4:49:12 6:39:18
          1:40:37 1:30:28 1:38:07 1:50:06
325 Jan Broers Zwartebroek NED M55 1:32:42 3:00:08 4:37:17 6:39:22
          1:32:42 1:27:26 1:37:09 2:02:05
326 Theo Jansen Bergen op Zoom NED M50 1:35:41 3:02:30 4:37:01 6:39:55
          1:35:41 1:26:49 1:34:31 2:02:54
327 Corine Dieterman Scheemda NED V40 1:34:38 3:01:52 4:43:27 6:40:35
          1:34:38 1:27:14 1:41:35 1:57:08
328 Martin Cornet Wijdewormer NED M45 1:34:32 3:00:36 4:40:44 6:41:16
          1:34:32 1:26:04 1:40:08 2:00:32
329 Ben Schell Noordwijk Zh NED M55 1:34:02 2:59:43 4:40:42 6:42:35
          1:34:02 1:25:41 1:40:59 2:01:53
330 Jan Fokke Oosterhof Nijmegen NED M40 1:22:22 2:47:30 4:34:51 6:42:38
          1:22:22 1:25:08 1:47:21 2:07:47
331 Jan Pieters Dordrecht NED M55 1:31:00 2:59:01 4:35:09 6:43:04
          1:31:00 1:28:01 1:36:08 2:07:55
332 Ed Harreman Capelle aan den IJssel NED M45 1:36:47 3:03:54 4:36:28 6:43:11
          1:36:47 1:27:07 1:32:34 2:06:43
333 Erik Heemskerk Bergschenhoek NED M50 1:36:47 3:03:54 4:36:28 6:43:11
          1:36:47 1:27:07 1:32:34 2:06:43
334 Carsten Rothe Bad Saarow GER M50 1:29:35 2:57:57 4:38:23 6:43:15
          1:29:35 1:28:22 1:40:26 2:04:52
335 Ubel Dijk Wanneperveen NED M55 1:38:00 3:08:18 4:48:40 6:43:21
          1:38:00 1:30:18 1:40:22 1:54:41
336 Erik Verboeket Emmen NED M50 1:25:32 2:50:43 4:42:36 6:44:44
          1:25:32 1:25:11 1:51:53 2:02:08
337 Lisette Wouters Bilzen BEL V50 1:36:48 3:07:40 4:46:44 6:45:26
          1:36:48 1:30:52 1:39:04 1:58:42
338 Birte Siebe Rödinghausen GER V 1:31:42 2:59:12 4:44:01 6:45:55
          1:31:42 1:27:30 1:44:49 2:01:54
339 Rik Plakke Zutphen NED M45 1:39:12 3:07:38 4:48:38 6:46:00
          1:39:12 1:28:26 1:41:00 1:57:22
340 Johanna van der Schaft Amsterdam NED V50 1:34:33 3:02:06 4:46:08 6:46:08
          1:34:33 1:27:33 1:44:02 2:00:00
341 Emer Borger ‘s-Gravenhage NED M 1:38:59 3:08:33 4:46:45 6:46:10
          1:38:59 1:29:34 1:38:12 1:59:25
342 Mikel Knippenberg De Cocksdorp NED M 1:35:37 3:03:38 4:48:38 6:46:32
          1:35:37 1:28:01 1:45:00 1:57:54
343 Johan Zeilstra Amsterdam NED M50 1:35:39 3:03:39 4:48:39 6:46:33
          1:35:39 1:28:00 1:45:00 1:57:54
344 Paul Jaspers Bergen Nh NED M45 1:35:39 3:03:38 4:48:38 6:46:36
          1:35:39 1:27:59 1:45:00 1:57:58
345 Gerrit de Bruin Bleiswijk NED M60 1:35:03 3:03:52 4:44:22 6:46:55
          1:35:03 1:28:49 1:40:30 2:02:33
346 Thierry van Groen Gorredijk NED M35 1:37:57 3:08:40 4:49:25 6:47:43
          1:37:57 1:30:43 1:40:45 1:58:18
347 Herman Geritz Midlum NED M55 1:36:04 3:08:40 4:49:49 6:47:45
          1:36:04 1:32:36 1:41:09 1:57:56
348 Martijn Bakker Amsterdam NED M40 1:35:39 3:03:41 4:48:40 6:48:07
          1:35:39 1:28:02 1:44:59 1:59:27
349 Wim Krijnen Berkel en Rodenrijs NED M55 1:42:12 3:15:48 4:56:30 6:48:13
          1:42:12 1:33:36 1:40:42 1:51:43
350 Carla Salet Maarssen NED V50 1:36:08 3:08:32 4:49:11 6:48:15
          1:36:08 1:32:24 1:40:39 1:59:04
351 André Struijk Den Helder NED M45 1:29:45 3:01:30 4:44:28 6:48:31
          1:29:45 1:31:45 1:42:58 2:04:03
352 Klaas Alberda van Ekenstein Staphorst NED M 1:33:03 3:00:02 4:42:17 6:48:47
          1:33:03 1:26:59 1:42:15 2:06:30
353 George Daams/John Linschoten(47) Rotterdam NED M65+ 1:33:36 2:58:09 4:38:59 6:49:23
          1:33:36 1:24:33 1:40:50 2:10:24
354 Monika Hille Almere NED V50 1:34:25 3:07:27 4:50:59 6:50:46
          1:34:25 1:33:02 1:43:32 1:59:47
355 Ruth Langemeijer Amsterdam NED V40 1:31:40 2:59:52 4:45:51 6:51:19
          1:31:40 1:28:12 1:45:59 2:05:28
356 Johan van Litsenburg Duizel NED M60 1:38:14 3:12:09 4:51:38 6:51:25
          1:38:14 1:33:55 1:39:29 1:59:47
357 Erik Tolhoek Krimpen aan den IJssel NED M45 1:40:34 3:13:24 4:51:21 6:51:39
          1:40:34 1:32:50 1:37:57 2:00:18
358 Marian Bakker Bergambacht NED V40 1:40:34 3:13:46 4:55:45 6:52:07
          1:40:34 1:33:12 1:41:59 1:56:22
359 Keimpe Wiersma Leeuwarden NED M50 1:34:59 3:04:13 4:46:13 6:52:31
          1:34:59 1:29:14 1:42:00 2:06:18
360 Jan Bogaard Wezep NED M60 1:29:57 2:54:21 4:36:23 6:52:59
          1:29:57 1:24:24 1:42:02 2:16:36
361 Pieter Locher Amsterdam NED M55 1:26:15 2:51:49 4:38:22 6:53:30
          1:26:15 1:25:34 1:46:33 2:15:08
362 Marc van Lubek Meppel NED M35 1:40:49 3:09:22 4:51:09 6:53:47
          1:40:49 1:28:33 1:41:47 2:02:38
363 Ineke Plant Groningen NED V50 1:37:09 3:08:32 4:51:07 6:53:55
          1:37:09 1:31:23 1:42:35 2:02:48
364 Barry Agterberg Vleuten NED M 1:33:50 3:02:49 4:50:31 6:54:02
          1:33:50 1:28:59 1:47:42 2:03:31
365 Monique de Roder Nijkerkerveen NED V50 1:28:44 2:57:06 4:48:15 6:54:40
          1:28:44 1:28:22 1:51:09 2:06:25
366 Ronald Nuijten Dordrecht NED M40 1:33:39 3:01:54 4:44:55 6:55:02
          1:33:39 1:28:15 1:43:01 2:10:07
367 Lenard Onderwater Sassenheim NED M40 1:36:18 3:08:21 4:50:42 6:55:20
          1:36:18 1:32:03 1:42:21 2:04:38
368 Marc Koelewijn Heemskerk NED M45 1:37:42 3:06:03 4:48:31 6:55:59
          1:37:42 1:28:21 1:42:28 2:07:28
369 Johan Wander Nagele NED M50 1:35:47 3:07:53 4:51:10 6:56:04
          1:35:47 1:32:06 1:43:17 2:04:54
370 Hilde Ottevaere Vosselaar BEL V 1:34:48 3:05:22 4:42:28 6:56:16
          1:34:48 1:30:34 1:37:06 2:13:48
371 Jef Sneyders Beerse BEL M55 1:34:49 3:04:27 4:41:57 6:56:17
          1:34:49 1:29:38 1:37:30 2:14:20
372 Cor Koeleman Amsterdam NED M50 1:35:38 3:03:40 4:49:27 6:56:18
          1:35:38 1:28:02 1:45:47 2:06:51
373 Ids Hoogland Apeldoorn NED M50 1:29:35 2:58:35 4:47:05 6:57:02
          1:29:35 1:29:00 1:48:30 2:09:57
374 Rutger Brouwer Tiel NED M 1:19:58 2:47:10 4:34:51 6:57:23
          1:19:58 1:27:12 1:47:41 2:22:32
375 Gerard Berkvens Someren NED M55 1:34:43 3:09:43 4:58:18 6:57:24
          1:34:43 1:35:00 1:48:35 1:59:06
376 Ans van de Pasch Venlo NED V50 1:39:49 3:13:45 4:55:51 6:57:28
          1:39:49 1:33:56 1:42:06 2:01:37
377 Marcel Jansen Someren NED M45 1:34:19 3:05:59 4:52:47 6:57:39
          1:34:19 1:31:40 1:46:48 2:04:52
378 Ine Kusters Venlo NED V50 1:34:42 3:02:04 4:49:41 6:57:45
          1:34:42 1:27:22 1:47:37 2:08:04
379 Nol Janssen Gendt NED M60 1:36:24 3:11:19 4:58:06 6:58:01
          1:36:24 1:34:55 1:46:47 1:59:55
380 Hans Koeleman Amsterdam NED M55 1:35:37 3:03:39 4:49:27 6:58:30
          1:35:37 1:28:02 1:45:48 2:09:03
381 Ingrid Koopman Utrecht NED V50 1:38:26 3:13:33 4:59:17 6:59:04
          1:38:26 1:35:07 1:45:44 1:59:47
382 Diana Smeets Stein Lb NED V40 1:40:40 3:13:47 5:00:23 6:59:48
          1:40:40 1:33:07 1:46:36 1:59:25
383 Jack Kusters Venlo NED M50 1:34:43 3:02:03 4:49:41 7:00:11
          1:34:43 1:27:20 1:47:38 2:10:30
384 Arne Persiel Stelle GER M45 1:35:29 3:06:12 4:58:16 7:00:34
          1:35:29 1:30:43 1:52:04 2:02:18

Uitslag 60 km 2013

plts Naam Woonplaats Gbjr vlg Cat. Trfvld Slftr PH Finish
1 Pieter Vermeesch De Haan (BEL) 1976 1e M35 1:02:09 1:58:34 2:56:09 4:03:12
  tijd per etappe           0:56:25 0:57:35 1:07:03
2 Pieter Mans Arnhem 1979 1e M 1:02:16 1:59:30 3:01:58 4:09:22
              0:57:14 1:02:28 1:07:24
3 Pascal van Gouda 1972 1e M40 1:02:16 1:59:30 3:01:58 4:10:17
              0:57:14 1:02:28 1:08:19
4 Luc Krotwaar Eindhoven 1968 1e M45 1:05:04 2:04:59 3:09:01 4:18:24
              0:59:55 1:04:02 1:09:23
5 Ton Verbaandert Veldhoven 1969 2e M40 1:03:16 2:01:46 3:04:29 4:22:10
              0:58:30 1:02:43 1:17:41
6 Leo Smets Olen (BEL) 1964 2e M45 1:03:54 2:03:44 3:09:43 4:29:49
              0:59:50 1:05:59 1:20:06
7 Michiel Otten Tilburg 1968 3e M40 1:05:05 2:03:34 3:09:43 4:33:58
              0:58:29 1:06:09 1:24:15
8 Filip Detiege Beauvechain (BEL) 1974 2e M35 1:05:05 2:03:44 3:10:25 4:34:53
              0:58:39 1:06:41 1:24:28
9 Han Wolsing Amersfoort 1965 3e M45 1:06:30 2:09:24 3:18:15 4:35:51
              1:02:54 1:08:51 1:17:36
10 Jan Albert Veenema Sneek 1974 3e M35 1:07:24 2:10:18 3:18:48 4:36:02
              1:02:54 1:08:30 1:17:14
11 Richard Dijkhuizen Uitgeest 1972 4e M40 1:11:31 2:16:51 3:23:56 4:40:44
              1:05:20 1:07:05 1:16:48
12 Bram van Rijswijk Hapert 1981 2e M 1:05:05 2:07:08 3:18:25 4:41:47
              1:02:03 1:11:17 1:23:22
13 Maurits Heikoop Nieuwerkerk a.d. Ijssel 1972 5e M40 1:10:20 2:14:20 3:25:34 4:44:11
              1:04:00 1:11:14 1:18:37
14 Bertil Krukkert Nijverdal 1965 4e M45 1:08:10 2:14:15 3:25:36 4:44:28
              1:06:05 1:11:21 1:18:52
15 Bernard Roelen Utrecht 1968 6e M40 1:14:15 2:23:25 3:34:35 4:45:43
              1:09:10 1:11:10 1:11:08
16 Alfred Roelen Hillegom 1968 7e M40 1:13:05 2:20:01 3:32:10 4:45:46
              1:06:56 1:12:09 1:13:36
17 Edward Pechler Groningen 1965 5e M45 1:09:04 2:15:45 3:29:08 4:46:51
              1:06:41 1:13:23 1:17:43
18 Vincent Verboven s Hertogenbosch 1970 8e M40 1:15:57 2:23:57 3:35:25 4:50:14
              1:08:00 1:11:28 1:14:49
19 Cor van Baar Hoofddorp 1961 1e M50 1:11:31 2:17:05 3:28:45 4:50:33
              1:05:34 1:11:40 1:21:48
20 Edward de Leng Koudekerke 1962 2e M50 1:07:24 2:13:13 3:27:10 4:51:15
              1:05:49 1:13:57 1:24:05
21 Mark van den Driessche Eeklo(BEL) 1979 3e M 1:09:39 2:13:32 3:24:14 4:52:09
              1:03:53 1:10:42 1:27:55
22 Peter Ligthart Hasselt 1964 6e M45 1:11:33 2:17:55 3:30:49 4:53:19
              1:06:22 1:12:54 1:22:30
23 Jacques Wijfje Harmelen 1970 9e M40 1:12:08 2:18:08 3:30:42 4:55:03
              1:06:00 1:12:34 1:24:21
24 Remco Schellingerhout Gastel 1971 10e M40 1:11:33 2:18:41 3:32:10 4:55:15
              1:07:08 1:13:29 1:23:05
25 Jeroen Stolk Giessenburg 1980 4e M 1:16:18 2:24:58 3:38:52 4:55:39
              1:08:40 1:13:54 1:16:47
26 Jan Willem Schutte Den Helder 1959 3e M50 1:08:19 2:14:36 3:29:05 4:56:15
              1:06:17 1:14:29 1:27:10
27 Leon Nillessen Groesbeek 1966 7e M45 1:16:49 2:24:58 3:38:52 4:57:05
              1:08:09 1:13:54 1:18:13
28 Richard Lemstra Herbaijum 1974 4e M35 1:14:24 2:21:45 3:35:35 4:57:59
              1:07:21 1:13:50 1:22:24
29 Menno Heijstek s Hertogenbosch 1969 11e M40 1:11:34 2:18:54 3:35:58 5:02:24
              1:07:20 1:17:04 1:26:26
30 Henry Verbugt Griendtsveen 1962 4e M50 1:16:20 2:26:14 3:42:11 5:06:23
              1:09:54 1:15:57 1:24:12
31 Wim Ritsema Dieren 1964 8e M45 1:08:07 2:14:34 3:30:05 5:06:57
              1:06:27 1:15:31 1:36:52
32 Jeroen Machielsen Nijverdal 1966 9e M45 1:11:32 2:16:51 3:29:33 5:07:34
              1:05:19 1:12:42 1:38:01
33 Eric Crombaghs Eindhoven 1977 5e M35 1:15:58 2:23:59 3:40:15 5:08:10
              1:08:01 1:16:16 1:27:55
34 Johan de Jong Haren 1970 12e M40 1:16:20 2:26:09 3:42:36 5:08:13
              1:09:49 1:16:27 1:25:37
35 Sjaak Betjes Krommenie 1968 10e M45 1:13:23 2:22:37 3:39:27 5:08:20
              1:09:14 1:16:50 1:28:53
36 Carola Schot Heerjansdam 1968 1e V40 1:13:21 2:23:04 3:40:53 5:08:57
              1:09:43 1:17:49 1:28:04
37 Aart Peter Baan Hendrik Ido Ambacht 1968 13e M40 1:06:46 2:11:48 3:28:05 5:08:58
              1:05:02 1:16:17 1:40:53
38 Ivo Ruijter Landsmeer 1974 6e M35 1:11:27 2:18:54 3:36:12 5:09:24
              1:07:27 1:17:18 1:33:12
39 Albert Hingstman Amsterdam 1957 1e M55 1:19:11 2:28:43 3:43:35 5:09:45
              1:09:32 1:14:52 1:26:10
40 Anton Slagers Eelderwolde 1967 11e M45 1:16:20 2:26:08 3:42:24 5:10:15
              1:09:48 1:16:16 1:27:51
41 Simon Luckett Haarlem 1961 5e M50 1:10:03 2:18:16 3:37:23 5:11:14
              1:08:13 1:19:07 1:33:51
42 Wim Scholtens Winschoten 1966 12e M45 1:20:17 2:31:48 3:47:18 5:11:55
              1:11:31 1:15:30 1:24:37
43 Marc Westendorp Haaksbergen 1973 7e M35 1:17:02 2:26:06 3:42:13 5:12:25
              1:09:04 1:16:07 1:30:12
44 Gerard van der Laan Diemen 1971 14e M40 1:20:40 2:31:47 3:47:18 5:14:33
              1:11:07 1:15:31 1:27:15
45 Anita Joziasse Goes 1962 1e V50 1:21:33 2:34:36 3:52:27 5:14:37
              1:13:03 1:17:51 1:22:10
46 Bastiaan de Wild Callantsoog 1969 15e M40 1:20:02 2:32:05 3:51:08 5:14:48
              1:12:03 1:19:03 1:23:40
47 Marjolein Bil Utrecht 1985 1e V 1:15:57 2:28:31 3:47:11 5:14:50
              1:12:34 1:18:40 1:27:39
48 Frank Heijmink Alphen a.d. Rijn 1964 13e M45 1:06:45 2:13:34 3:35:35 5:14:51
              1:06:49 1:22:01 1:39:16
49 François Flisijn Julianadorp 1963 14e M45 1:16:36 2:28:06 3:46:42 5:15:47
              1:11:30 1:18:36 1:29:05
50 Cor van Emmerik Epe 1973 8e M35 1:17:36 2:28:51 3:48:46 5:15:50
              1:11:15 1:19:55 1:27:04
51 Ruud de Wert Eindhoven 1974 9e M35 1:19:20 2:33:10 3:53:44 5:16:55
              1:13:50 1:20:34 1:23:11
52 Patrick Diederich Hobscheid (LUX) 1964 15e M45 1:19:39 2:32:26 3:51:26 5:17:10
              1:12:47 1:19:00 1:25:44
53 Gert Evers Loenen (Gld) 1962 6e M50 1:19:42 2:31:47 3:47:52 5:17:11
              1:12:05 1:16:05 1:29:19
54 Angeli de Koning Maasland 1963 2e V40 1:19:52 2:31:48 3:47:18 5:17:33
              1:11:56 1:15:30 1:30:15
55 Ansgar Lenfers Hannover (GER) 1968 16e M40 1:18:40 2:28:22 3:49:12 5:19:09
              1:09:42 1:20:50 1:29:57
56 Teun Geurts Schoenmakers Rosmalen 1976 10e M35 1:21:43 2:33:54 3:52:35 5:20:23
              1:12:11 1:18:41 1:27:48
57 John Rodewijk Oude Wetering 1958 2e M55 1:14:43 2:27:00 3:47:47 5:20:58
              1:12:17 1:20:47 1:33:11
58 Henk Weijerstrass Zwaag 1961 7e M50 1:18:26 2:30:00 3:48:12 5:21:00
              1:11:34 1:18:12 1:32:48
59 Wout Heslinga Utrecht 1958 8e M50 1:16:21 2:26:08 3:45:52 5:22:02
              1:09:47 1:19:44 1:36:10
60 Silvia Verhoeven Etten Leur 1963 3e V40 1:20:18 2:34:20 3:53:09 5:22:14
              1:14:02 1:18:49 1:29:05
61 Chris van Sonsbeek Appeltern 1962 9e M50 1:21:16 2:35:44 3:55:58 5:22:55
              1:14:28 1:20:14 1:26:57
62 Jan Knopert Zwolle 1964 16e M45 1:22:16 2:34:36 3:55:04 5:22:55
              1:12:20 1:20:28 1:27:51
63 Matthew Arensman Middelharnis 1983 5e M 1:21:55 2:35:33 3:54:51 5:22:55
              1:13:38 1:19:18 1:28:04
64 Rob van Noordt Monster 1964 17e M45 1:19:52 2:32:10 3:53:22 5:23:21
              1:12:18 1:21:12 1:29:59
65 Fitzgerald Krudde Almere 1967 18e M45 1:19:22 2:34:29 3:54:01 5:23:45
              1:15:07 1:19:32 1:29:44
66 Mark de Boer Rotterdam 1968 17e M40 1:18:21 2:37:18 4:01:32 5:23:57
              1:18:57 1:24:14 1:22:25
67 Timo Berkenbosch Zwolle 1972 18e M40 1:21:10 2:34:26 3:53:08 5:24:01
              1:13:16 1:18:42 1:30:53
68 Guido Banda Den Burg 1967 19e M45 1:13:27 2:23:04 3:41:20 5:24:10
              1:09:37 1:18:16 1:42:50
69 Gerard Verveer Barendrecht 1960 10e M50 1:21:13 2:35:37 3:56:12 5:24:50
              1:14:24 1:20:35 1:28:38
70 René Schoen Assendelft 1965 20e M45 1:18:01 2:32:42 3:55:10 5:26:23
              1:14:41 1:22:28 1:31:13
71 Dave Boone Kruiningen 1988 6e M 1:11:43 2:18:08 3:33:33 5:26:51
              1:06:25 1:15:25 1:53:18
72 Arnold Bredewolt Veessen 1972 19e M40 1:20:18 2:34:36 3:56:00 5:26:52
              1:14:18 1:21:24 1:30:52
73 Ilonka Betjes Langeberg Krommenie 1972 4e V40 1:17:40 2:29:57 3:52:07 5:27:16
              1:12:17 1:22:10 1:35:09
74 Jaring de Groot Burgum 1966 21e M45 1:23:36 2:37:26 3:59:36 5:30:01
              1:13:50 1:22:10 1:30:25
75 Menno Komduur ’s Gravenhage 1976 11e M35 1:20:02 2:32:07 3:55:06 5:30:14
              1:12:05 1:22:59 1:35:08
76 Ralph van Schendel Arnhem 1973 12e M35 1:21:13 2:34:10 3:56:51 5:30:39
              1:12:57 1:22:41 1:33:48
77 Paul Streep Capelle a.d. Ijssel 1951 1e M60 1:14:43 2:28:57 3:54:14 5:31:25
              1:14:14 1:25:17 1:37:11
78 Simon Pols Duivendrecht 1952 2e M60 1:21:09 2:35:39 3:57:29 5:31:34
              1:14:30 1:21:50 1:34:05
79 René Bosch Vorden 1968 20e M40 1:18:05 2:28:42 3:51:52 5:32:21
              1:10:37 1:23:10 1:40:29
80 Erik Stam Egmond Binnen 1967 22e M45 1:20:20 2:33:21 3:54:51 5:32:41
              1:13:01 1:21:30 1:37:50
81 Ties van Elst Pijnacker 1961 11e M50 1:22:33 2:41:11 4:04:04 5:32:52
              1:18:38 1:22:53 1:28:48
82 Bart Eigenhuis Soest 1967 23e M45 1:18:20 2:31:16 3:55:01 5:33:27
              1:12:56 1:23:45 1:38:26
83 Dennis di Bartolo Den Helder 1975 13e M35 1:21:28 2:35:53 4:00:41 5:34:17
              1:14:25 1:24:48 1:33:36
84 Jan van der Veer Assendelft 1968 21e M40 1:13:23 2:22:37 3:39:27 5:34:46
              1:09:14 1:16:50 1:55:19
85 Eric van den Ber Hoogkarspel 1974 14e M35 1:21:21 2:35:40 3:59:45 5:35:03
              1:14:19 1:24:05 1:35:18
86 Wienny Kersten Ooij 1957 3e M55 1:21:38 2:37:36 3:57:18 5:35:44
              1:15:58 1:19:42 1:38:26
87 Tom Vandenbrande Leuven (BEL) 1971 22e M40 1:18:39 2:29:06 3:56:51 5:36:24
              1:10:27 1:27:45 1:39:33
88 Marc Jansz Almere 1962 12e M50 1:15:47 2:29:09 3:56:09 5:37:23
              1:13:22 1:27:00 1:41:14
89 Bo Andersen ’s Gravenhage 1958 13e M50 1:21:39 2:35:54 4:01:01 5:37:57
              1:14:15 1:25:07 1:36:56
90 Johannes de Boer It Heidenskip 1963 14e M50 1:22:15 2:35:40 3:58:49 5:38:27
              1:13:25 1:23:09 1:39:38
91 Christiaan van Meurs Nijverdal 1975 15e M35 1:21:15 2:34:36 3:55:57 5:38:40
              1:13:21 1:21:21 1:42:43
92 Wouter Zondervan Amersfoort 1967 24e M45 1:16:57 2:27:48 3:56:02 5:38:46
              1:10:51 1:28:14 1:42:44
93 Jacco Feenstra Rotterdam 1975 16e M35 1:22:15 2:39:00 4:00:42 5:38:52
              1:16:45 1:21:42 1:38:10
94 Martin de Munnik Zwolle 1969 23e M40 1:23:14 2:40:39 4:06:17 5:39:04
              1:17:25 1:25:38 1:32:47
95 Arnaud Vincent Rotterdam 1965 25e M45 1:26:42 2:46:05 4:09:33 5:39:19
              1:19:23 1:23:28 1:29:46
96 Katia Ganda Zaandam 1979 2e V 1:17:49 2:36:10 4:02:42 5:39:38
              1:18:21 1:26:32 1:36:56
97 Robert van den Boom Bladel 1966 26e M45 1:23:20 2:41:06 4:04:35 5:39:40
              1:17:46 1:23:29 1:35:05
98 Peter van Meerveld ’s Hertogenbosch 1973 24e M40 1:25:55 2:44:33 4:10:08 5:40:47
              1:18:38 1:25:35 1:30:39
99 Hans Wilmink Bennekom 1952 3e M60 1:23:22 2:40:39 4:07:39 5:41:27
              1:17:17 1:27:00 1:33:48
100 Pieter Meesters Nijverdal 1964 27e M45 1:25:14 2:42:33 4:06:17 5:41:34
              1:17:19 1:23:44 1:35:17
101 Marcel Jager Bladel 1959 15e M50 1:23:38 2:41:50 4:06:14 5:42:07
              1:18:12 1:24:24 1:35:53
102 Rob Broeren Schiedam 1952 4e M60 1:22:16 2:39:01 4:04:34 5:42:44
              1:16:45 1:25:33 1:38:10
103 Janine Timmer Amsterdam 1982 3e V 1:25:11 2:42:29 4:06:14 5:42:58
              1:17:18 1:23:45 1:36:44
104 Bob Stultiens Weert 1964 28e M45 1:25:27 2:47:16 4:12:42 5:43:12
              1:21:49 1:25:26 1:30:30
105 Endymion Kasanardjo Eindhoven 1969 25e M40 1:20:55 2:39:11 4:05:52 5:45:30
              1:18:16 1:26:41 1:39:38
106 Gerry Visser Borne 1963 5e V40 1:25:13 2:42:39 4:09:11 5:45:46
              1:17:26 1:26:32 1:36:35
107 Andre Buitenhek Voorhout 1965 29e M45 1:24:59 2:42:22 4:07:22 5:45:56
              1:17:23 1:25:00 1:38:34
108 Michel Groeneveld Capelle a.d. IJssel 1969 26e M40 1:27:06 2:42:21 4:05:30 5:46:08
              1:15:15 1:23:09 1:40:38
109 Erik Leibbrand Den Helder 1964 30e M45 1:25:56 2:44:09 4:09:26 5:46:09
              1:18:13 1:25:17 1:36:43
110 Robin Tak Hoofddorp 1968 27e M40 1:29:23 2:47:21 4:10:43 5:46:16
              1:17:58 1:23:22 1:35:33
111 Hans Beyer Vlaardingen 1964 31e M45 1:22:28 2:38:41 4:06:38 5:46:34
              1:16:13 1:27:57 1:39:56
112 Wilko van Asseldonk Eindhoven 1959 16e M50   1:23:34 4:09:54 5:47:13
              1:23:34 2:46:20 1:37:19
113 Fernand Vermeesch De Haan (BEL) 1949 5e M60 1:25:42 2:46:05 4:10:02 5:47:23
              1:20:23 1:23:57 1:37:21
114 Richard Maquelin Capelle a.d. IJssel 1956 4e M55 1:25:01 2:41:06 4:03:27 5:47:25
              1:16:05 1:22:21 1:43:58
115 Jan Schinkel Benschop 1953 6e M60 1:21:40 2:39:39 4:08:02 5:47:43
              1:17:59 1:28:23 1:39:41
116 Ab Schinkel Benschop 1956 5e M55 1:21:40 2:39:38 4:08:04 5:47:43
              1:17:58 1:28:26 1:39:39
117 Dimitri Heuckeroth Zaandam 1971 28e M40 1:20:36 2:33:46 4:02:11 5:47:55
              1:13:10 1:28:25 1:45:44
118 Richard Dreijer Diemen 1978 7e M 1:27:51 2:42:30 4:09:35 5:47:58
              1:14:39 1:27:05 1:38:23
119 Lex de Boer Avenhorn 1947 1e M65 1:22:16 2:39:16 4:06:16 5:48:15
              1:17:00 1:27:00 1:41:59
120 Joeri Schepers Aalter (BEL) 1971 29e M40 1:26:41 2:46:32 4:13:49 5:50:13
              1:19:51 1:27:17 1:36:24
121 Serge Thill Hobscheid (LUX) 1971 30e M40 1:19:40 2:32:56 4:01:53 5:50:27
              1:13:16 1:28:57 1:48:34
122 Bob Klappe Hoorn Nh 1967 32e M45 1:27:23 2:45:23 4:12:24 5:50:39
              1:18:00 1:27:01 1:38:15
123 Ruud Kok Apeldoorn 1956 6e M55 1:25:11 2:45:15 4:13:22 5:51:18
              1:20:04 1:28:07 1:37:56
124 Marcel Beijer Amsterdam 1974 17e M35 1:20:20 2:35:56 4:04:15 5:51:23
              1:15:36 1:28:19 1:47:08
125 Matthieu Magielsen Den Helder 1975 18e M35 1:29:22 2:48:25 4:12:29 5:51:33
              1:19:03 1:24:04 1:39:04
126 Gerard Schulpen Kinrooi (BEL) 1966 33e M45 1:26:10 2:42:29 4:12:43 5:51:44
              1:16:19 1:30:14 1:39:01
127 Robert Vink Zevenhuizen Zh 1952 7e M60 1:18:20 2:33:42 4:02:54 5:52:44
              1:15:22 1:29:12 1:49:50
128 Jaap Alberda van Ekenstei Staphorst 1951 8e M60 1:20:45 2:39:36 4:08:03 5:52:56
              1:18:51 1:28:27 1:44:53
129 Nico Maijer Vinkeveen 1958 17e M50 1:19:10 2:34:27 4:00:16 5:53:50
              1:15:17 1:25:49 1:53:34
130 Hans Sielias Dinxperlo 1952 9e M60 1:27:44 2:48:05 4:15:01 5:53:55
              1:20:21 1:26:56 1:38:54
131 Tom Hendriks Hoofddorp 1957 7e M55 1:26:42 2:46:13 4:21:57 5:54:29
              1:19:31 1:35:44 1:32:32
132 Silvio Teunissen Bolsward 1970 31e M40 1:23:18 2:44:32 4:12:53 5:55:02
              1:21:14 1:28:21 1:42:09
133 Joop Majoor Huizen 1959 18e M50 1:25:15 2:43:59 4:12:55 5:55:06
              1:18:44 1:28:56 1:42:11
134 Tom Maessen Zoetermeer 1969 32e M40 1:28:04 2:46:36 4:11:37 5:55:17
              1:18:32 1:25:01 1:43:40
135 Ad Suijkerbuijk Steenbergen Nb 1960 19e M50 1:25:00 2:46:41 4:10:06 5:55:33
              1:21:41 1:23:25 1:45:27
136 Erik Smeele Zwolle 1973 33e M40 1:26:38 2:44:07 4:11:19 5:55:44
              1:17:29 1:27:12 1:44:25
137 Rienk Scholtemeijer Almere 1970 34e M40 1:27:24 2:47:26 4:16:51 5:55:50
              1:20:02 1:29:25 1:38:59
138 Anno van den Bosch Den Helder 1965 34e M45 1:30:29 2:52:33 4:19:13 5:56:15
              1:22:04 1:26:40 1:37:02
139 Jeroen Ras ’s Gravenhage 1972 35e M40 1:25:03 2:42:30 4:11:19 5:56:32
              1:17:27 1:28:49 1:45:13
140 Frank van Eijck Doetinchem 1968 36e M40 1:21:59 2:42:11 4:16:32 5:57:08
              1:20:12 1:34:21 1:40:36
141 Jeroen Leijnse ’s Gravenhage 1968 37e M40 1:23:22 2:42:13 4:12:21 5:57:10
              1:18:51 1:30:08 1:44:49
142 Alex Michiels Brugge (BEL) 1964 35e M45 1:29:11 2:47:31 4:14:48 5:57:46
              1:18:20 1:27:17 1:42:58
143 Dirk Verhaeghe Oostende (BEL) 1966 36e M45 1:29:11 2:47:31 4:15:37 5:57:46
              1:18:20 1:28:06 1:42:09
144 Gerwin van de Veen Bunschoten Spakenbur 1976 19e M35 1:21:21 2:38:08 4:10:10 5:58:04
              1:16:47 1:32:02 1:47:54
145 Jurre Onrust Oostzaan 1981 8e M 1:25:47 2:44:33 4:13:21 5:58:11
              1:18:46 1:28:48 1:44:50
146 Danny Hajos Den Helder 1967 37e M45 1:27:19 2:46:45 4:16:28 5:58:19
              1:19:26 1:29:43 1:41:51
147 Ronald Hoogenboom Naaldwijk 1964 38e M45 1:27:53 2:45:51 4:13:20 5:58:21
              1:17:58 1:27:29 1:45:01
148 Bart Lodewijks Gent (BEL) 1972 38e M40 1:22:14 2:38:55 4:14:45 5:58:29
              1:16:41 1:35:50 1:43:44
149 Carsten Plitt Duisburg (GER) 1966 39e M45 1:30:26 2:52:15 4:23:51 5:58:31
              1:21:49 1:31:36 1:34:40
150 Herman Ebbekink Winschoten 1955 8e M55 1:20:18 2:31:48 4:05:44 5:58:51
              1:11:30 1:33:56 1:53:07
151 Ignas Dϋmmer Assen 1966 40e M45 1:14:55 2:27:13 4:10:23 5:59:18
              1:12:18 1:43:10 1:48:55
152 Tobias Lundgren Amsterdam 1973 39e M40 1:27:56 2:51:10 4:22:22 5:59:37
              1:23:14 1:31:12 1:37:15
153 Fred van Nieuwkerk Rijnsburg 1952 10e M60 1:22:14 2:42:49 4:19:25 5:59:55
              1:20:35 1:36:36 1:40:30
154 Jeroen Erkelens Amstelveen 1956 9e M55 1:21:09 2:35:41 4:05:23 6:00:16
              1:14:32 1:29:42 1:54:53
155 Cor Mandigers Eindhoven 1958 20e M50 1:25:14 2:44:32 4:13:52 6:00:42
              1:19:18 1:29:20 1:46:50
156 Nico Koppe Bergambacht 1970 40e M40 1:30:10 2:51:00 4:20:46 6:01:14
              1:20:50 1:29:46 1:40:28
157 Ronald de Ridder Lopik 1966 41e M45 1:30:10 2:51:01 4:20:45 6:01:14
              1:20:51 1:29:44 1:40:29
158 Jan Prins Assen 1964 42e M45 1:28:07 2:46:41 4:15:37 6:01:28
              1:18:34 1:28:56 1:45:51
159 Remco van der Velden Schiedam 1968 41e M40 1:30:12 2:50:40 4:20:26 6:01:31
              1:20:28 1:29:46 1:41:05
160 Jan Schipper Lellens 1963 43e M45 1:30:36 2:55:26 4:24:31 6:02:04
              1:24:50 1:29:05 1:37:33
161 Henry Okkersen Schimmert 1945 2e M65 1:26:34 2:47:14 4:16:42 6:02:04
              1:20:40 1:29:28 1:45:22
162 Bart Oranje Zwolle 1964 44e M45 1:30:03 2:51:01 4:19:36 6:02:11
              1:20:58 1:28:35 1:42:35
163 Rogier Thomas Ijsselstein 1973 20e M35 1:23:08 2:42:51 4:16:32 6:02:26
              1:19:43 1:33:41 1:45:54
164 Jacolien Schreuder Haarlem 1965 6e V40 1:33:52 2:57:38 4:25:37 6:02:52
              1:23:46 1:27:59 1:37:15
165 Gerbrand Reijnoudt Renswoude 1983 9e M 1:32:38 2:56:17 4:25:33 6:03:10
              1:23:39 1:29:16 1:37:37
166 Kees Silvis Barendrecht 1948 11e M60 1:25:03 2:45:33 4:13:22 6:03:25
              1:20:30 1:27:49 1:50:03
167 Wim Wuestenenk Creil 1956 10e M55 1:27:06 2:50:23 4:21:21 6:03:31
              1:23:17 1:30:58 1:42:10
168 David van Toor Appeltern 1953 12e M60 1:27:24 2:48:04 4:16:24 6:03:31
              1:20:40 1:28:20 1:47:07
169 Marcel Struyk Middelburg 1976 21e M35 1:32:38 2:57:14 4:29:48 6:03:43
              1:24:36 1:32:34 1:33:55
170 Luc De Jaeger Braet Watervliet (BEL) 1957 11e M55 1:27:23 2:49:39 4:23:20 6:03:54
              1:22:16 1:33:41 1:40:34
171 Marijke Krutzen Heiloo 1962 2e V50 1:27:19 2:50:34 4:19:15 6:04:05
              1:23:15 1:28:41 1:44:50
172 Ewout Schiferli ’s Gravenhage 1980 10e M 1:28:08 2:47:34 4:19:40 6:04:35
              1:19:26 1:32:06 1:44:55
173 Albert Jan Remijn Veenendaal 1979 11e M 1:31:21 2:56:31 4:30:20 6:04:40
              1:25:10 1:33:49 1:34:20
174 Marco Bena Brandini Den Helder 1963 45e M45 1:31:20 2:54:03 4:21:40 6:05:17
              1:22:43 1:27:37 1:43:37
175 Jan vd Star Den Burg 1951 13e M60 1:24:51 2:44:58 4:18:22 6:05:20
              1:20:07 1:33:24 1:46:58
176 Ed Boonders Landsmeer 1962 21e M50 1:32:38 2:56:19 4:25:33 6:05:25
              1:23:41 1:29:14 1:39:52
177 Christophe Verhaeghe Zwijnaarde (BEL) 1975 22e M35 1:30:02 2:54:02 4:25:49 6:06:00
              1:24:00 1:31:47 1:40:11
178 Jacob van der Meulen Wassenaar 1965 46e M45 1:25:14 2:44:39 4:19:37 6:06:04
              1:19:25 1:34:58 1:46:27
179 Arnold Van den Berg Castricum 1968 47e M45 1:22:16 2:39:10 4:10:11 6:06:09
              1:16:54 1:31:01 1:55:58
180 Paul van Gastel Loon op Zand 1980 12e M 1:32:04 2:55:24 4:25:27 6:06:34
              1:23:20 1:30:03 1:41:07
181 Thijs Claassens Tilburg 1982 13e M 1:32:04 2:55:25 4:25:26 6:06:34
              1:23:21 1:30:01 1:41:08
182 Koos Rademaker Amersfoort 1945 3e M65 1:27:19 2:49:47 4:19:30 6:07:29
              1:22:28 1:29:43 1:47:59
183 Ron van Overhagen Benschop 1965 48e M45 1:21:39 2:39:38 4:08:04 6:07:40
              1:17:59 1:28:26 1:59:36
184 Wally van Laarhoven Veldhoven 1969 7e V40 1:30:35 2:55:52 4:28:52 6:07:42
              1:25:17 1:33:00 1:38:50
185 Winni van den Berg Venlo 1957 12e M55 1:24:08 2:45:07 4:22:02 6:08:37
              1:20:59 1:36:55 1:46:35
186 Bert van Orden Ede 1966 49e M45 1:30:36 2:57:13 4:29:56 6:08:42
              1:26:37 1:32:43 1:38:46
187 Onno Oudewortel Wijdewormer 1965 50e M45 1:28:51 2:50:35 4:23:56 6:08:47
              1:21:44 1:33:21 1:44:51
188 Martin Kampman Holten 1966 51e M45 1:23:23 2:47:54 4:19:04 6:08:56
              1:24:31 1:31:10 1:49:52
189 Jack Ouwens Den Helder 1956 13e M55 1:31:38 2:54:43 4:25:42 6:09:11
              1:23:05 1:30:59 1:43:29
190 Paul Aarts Tilburg 1959 22e M50 1:30:34 2:53:29 4:27:50 6:09:15
              1:22:55 1:34:21 1:41:25
191 Ronald van Ingen Apeldoorn 1964 52e M45 1:25:13 2:45:28 4:18:17 6:09:33
              1:20:15 1:32:49 1:51:16
192 Rob Jodies Beusichem 1962 23e M50 1:25:55 2:47:20 4:19:01 6:09:40
              1:21:25 1:31:41 1:50:39
193 Jeannet Leppink de Haan Zwolle 1968 8e V40 1:30:02 2:51:00 4:19:36 6:09:43
              1:20:58 1:28:36 1:50:07
194 Monika Hille Almere 1953 3e V50 1:33:15 2:58:58 4:33:04 6:09:49
              1:25:43 1:34:06 1:36:45
195 Ralph Zijlma Almere 1976 23e M35 1:29:46 2:52:09 4:25:17 6:09:56
              1:22:23 1:33:08 1:44:39
196 Bart de Vries Groningen 1963 53e M45 1:30:04 2:55:26 4:24:58 6:10:17
              1:25:22 1:29:32 1:45:19
197 Danny Meeus Nijlen (BEL) 1961 24e M50 1:21:30 2:40:05 4:15:28 6:10:48
              1:18:35 1:35:23 1:55:20
198 Seppo Spaapen Purmerend 1970 42e M40 1:30:12 2:55:45 4:28:34 6:10:49
              1:25:33 1:32:49 1:42:15
199 Jorien van den Doel Vlaardingen 1962 4e V50 1:33:02 2:58:46 4:29:31 6:10:59
              1:25:44 1:30:45 1:41:28
200 Hans van Ginneken Dordrecht 1960 25e M50 1:27:53 2:53:15 4:30:06 6:12:20
              1:25:22 1:36:51 1:42:14
201 Peter Boltjes Winschoten 1960 26e M50 1:23:52 2:46:06 4:19:11 6:12:38
              1:22:14 1:33:05 1:53:27
202 Monique Kramer Schagen 1963 9e V40 1:30:24 2:55:44 4:28:48 6:12:51
              1:25:20 1:33:04 1:44:03
203 Peter Heiβing Kalkar (GER) 1966 54e M45 1:32:44 2:58:31 4:29:10 6:13:10
              1:25:47 1:30:39 1:44:00
204 Cees van Reemst Enschede 1953 14e M60 1:32:09 2:59:21 4:29:49 6:13:20
              1:27:12 1:30:28 1:43:31
205 Hanneke Verheul Assen 1955 5e V50 1:29:09 2:53:25 4:26:22 6:13:36
              1:24:16 1:32:57 1:47:14
206 Jeffrey Severijn Utrecht 1973 24e M35 1:29:07 2:52:41 4:27:21 6:13:42
              1:23:34 1:34:40 1:46:21
207 Ron van Liempd Amsterdam 1973 43e M40 1:22:14 2:38:55 4:16:01 6:13:47
              1:16:41 1:37:06 1:57:46
208 Gerwin Mimpen Sliedrecht 1962 27e M50 1:27:07 2:47:46 4:24:14 6:13:52
              1:20:39 1:36:28 1:49:38
209 Ingmar Leliveld Charlottesville (USA) 1968 44e M40 1:35:50 3:05:51 4:38:53 6:14:50
              1:30:01 1:33:02 1:35:57
210 Martin Brudereck Bedburg Hau (GER) 1966 55e M45 1:31:44 2:55:33 4:28:54 6:15:03
              1:23:49 1:33:21 1:46:09
211 Casper de Vries Zaandam 1978 14e M 1:36:06 3:05:58 4:38:43 6:15:03
              1:29:52 1:32:45 1:36:20
212 Vincent Kalkman Warmond 1976 25e M35 1:32:44 2:56:07 4:29:47 6:15:13
              1:23:23 1:33:40 1:45:26
213 Bé Meerman Enschede 1957 14e M55 1:25:12 2:46:38 4:21:17 6:15:48
              1:21:26 1:34:39 1:54:31
214 Joop Wijnhoud Zwolle 1962 28e M50 1:26:41 2:44:07 4:23:37 6:15:54
              1:17:26 1:39:30 1:52:17
215 Minke Hilgenberg Apeldoorn 1954 15e M55 1:27:44 2:49:03 4:23:41 6:15:54
              1:21:19 1:34:38 1:52:13
216 Edwin van Oosterhout Zwolle 1966 56e M45 1:28:30 2:51:12 4:26:06 6:16:25
              1:22:42 1:34:54 1:50:19
217 Marcel Zwiers Bunnik 1971 45e M40 1:21:19 2:39:26 4:17:32 6:16:26
              1:18:07 1:38:06 1:58:54
218 Lee Jaas Strassen Strassen (LUX) 1952 15e M60 1:26:46 2:47:48 4:18:18 6:16:38
              1:21:02 1:30:30 1:58:20
219 Mo Idrissi Heemskerk 1952 16e M60 1:40:33 3:13:55 4:42:25 6:16:50
              1:33:22 1:28:30 1:34:25
220 Johan van Litsenburg Duizel 1952 17e M60 1:30:35 2:55:52 4:31:37 6:16:51
              1:25:17 1:35:45 1:45:14
221 Aede Bakker Kiel Windeweer 1963 57e M45 1:27:24 2:53:22 4:32:27 6:17:50
              1:25:58 1:39:05 1:45:23
222 Roel Kleine Hoogeveen 1966 58e M45 1:33:48 2:59:50 4:31:43 6:18:05
              1:26:02 1:31:53 1:46:22
223 Ronald Tertoolen Vlaardingen 1963 59e M45 1:30:13 2:51:44 4:28:54 6:18:26
              1:21:31 1:37:10 1:49:32
224 Siebe Postuma Rotterdam 1966 60e M45 1:28:39 2:53:10 4:23:32 6:18:39
              1:24:31 1:30:22 1:55:07
225 Jan Bogaard Wezep 1951 18e M60 1:26:37 2:47:24 4:24:52 6:19:13
              1:20:47 1:37:28 1:54:21
226 Bob Verbrugge Zoetermeer 1957 16e M55 1:32:42 2:56:18 4:28:26 6:19:26
              1:23:36 1:32:08 1:51:00
227 Harold Oeverhaus Emmeloord 1972 46e M40 1:27:06 2:50:23 4:21:24 6:19:28
              1:23:17 1:31:01 1:58:04
228 Theo Kuiper Voorschoten 1961 29e M50 1:30:35 2:52:48 4:25:00 6:19:29
              1:22:13 1:32:12 1:54:29
229 Marc van Meenen Geel (BEL) 1962 30e M50 1:26:03 2:47:23 4:23:30 6:20:17
              1:21:20 1:36:07 1:56:47
230 Hennie van Velzen Honselersdijk 1966 61e M45 1:35:00 3:04:23 4:37:09 6:20:45
              1:29:23 1:32:46 1:43:36
231 Margot Baars Houten 1959 6e V50 1:34:08 2:59:20 4:32:22 6:20:53
              1:25:12 1:33:02 1:48:31
232 Henk Veldkamp Oosterhesselen 1955 17e M55 1:33:48 2:59:50 4:33:52 6:21:03
              1:26:02 1:34:02 1:47:11
233 Freddie Kruisselbrink Almelo 1963 62e M45 1:27:31 2:48:53 4:24:30 6:21:05
              1:21:22 1:35:37 1:56:35
234 Frank Gl\’e4smann Klinghamme Wuppertal (GER) 1960 31e M50 1:32:05 3:08:22 4:45:58 6:21:29
              1:36:17 1:37:36 1:35:31
235 Leon Geeraets Venlo 1970 47e M40 1:24:09 2:45:11 4:22:03 6:21:34
              1:21:02 1:36:52 1:59:31
236 Gabriele Grohmann Troisdorf (GER) 1965 10e V40 1:33:11 3:02:23 4:38:06 6:21:49
              1:29:12 1:35:43 1:43:43
237 Frank Polzius Stolberg (GER) 1965 63e M45 1:31:38 3:01:08 4:34:30 6:21:50
              1:29:30 1:33:22 1:47:20
238 Sipke Zeldenrust Woudsend 1966 64e M45 1:25:02 2:44:05 4:19:11 6:22:23
              1:19:03 1:35:06 2:03:12
239 Pieter den Edel Wassenaar 1973 26e M35 1:32:40 2:59:39 4:33:33 6:22:59
              1:26:59 1:33:54 1:49:26
240 Ruud Fokker Lelystad 1961 32e M50 1:33:04 2:59:19 4:33:37 6:23:07
              1:26:15 1:34:18 1:49:30
241 Ron Fokker Almere 1955 18e M55 1:33:15 2:59:06 4:33:34 6:23:07
              1:25:51 1:34:28 1:49:33
242 Thierry van Groen Gorredijk 1978 15e M 1:32:52 2:59:54 4:34:12 6:23:23
              1:27:02 1:34:18 1:49:11
243 Rinus van der Wal Heemskerk 1964 65e M45 1:40:34 3:13:56 4:42:25 6:23:50
              1:33:22 1:28:29 1:41:25
244 Fred van der Roest Hilversum 1967 66e M45 1:34:19 3:02:28 4:35:38 6:24:21
              1:28:09 1:33:10 1:48:43
245 Remko Boer Barendrecht 1975 27e M35 1:28:39 2:53:10 4:31:42 6:24:43
              1:24:31 1:38:32 1:53:01
246 Ben Bol s Gravenhage 1966 67e M45 1:29:05 2:53:53 4:30:45 6:24:48
              1:24:48 1:36:52 1:54:03
247 Frank Niessen Oosterhout 1957 19e M55 1:35:18 3:02:57 4:36:58 6:25:04
              1:27:39 1:34:01 1:48:06
248 Marja van den Burg Ter Heijde 1962 7e V50 1:35:45 3:06:29 4:43:08 6:25:20
              1:30:44 1:36:39 1:42:12
249 Hans Verhoeven Eindhoven 1958 33e M50 1:31:37 2:57:43 4:29:52 6:25:35
              1:26:06 1:32:09 1:55:43
250 Michael Wissler Nuenen 1981 16e M 1:23:40 2:43:41 4:25:25 6:26:44
              1:20:01 1:41:44 2:01:19
251 Joop Kuiper Ugchelen 1960 34e M50 1:26:35 2:47:47 4:29:09 6:26:54
              1:21:12 1:41:22 1:57:45
252 Ben Schell Noordwijk 1956 20e M55 1:34:24 3:01:14 4:38:40 6:27:05
              1:26:50 1:37:26 1:48:25
253 Michiel de Kremer Noordwijk 1973 48e M40 1:34:24 3:01:15 4:38:41 6:27:05
              1:26:51 1:37:26 1:48:24
254 Renata Vermeulen Den Helder 1968 11e V40 1:33:29 3:00:46 4:37:30 6:27:07
              1:27:17 1:36:44 1:49:37
255 Bas Dessens Vlaardingen 1970 49e M40 1:34:31 3:01:20 4:39:55 6:27:26
              1:26:49 1:38:35 1:47:31
256 Erik Haartmans Eindhoven 1968 68e M45 1:28:56 2:53:33 4:32:58 6:27:36
              1:24:37 1:39:25 1:54:38
257 Anthony van den Berg Vlissingen 1968 69e M45 1:35:01 3:05:37 4:39:05 6:27:43
              1:30:36 1:33:28 1:48:38
258 Marcel Veldhuis Heemskerk 1969 50e M40 1:32:26 2:58:36 4:36:48 6:27:59
              1:26:10 1:38:12 1:51:11
259 Iris Heuckeroth Staphorst 1977 4e V 1:35:01 3:10:34 4:49:47 6:28:04
              1:35:33 1:39:13 1:38:17
260 Rodger Hulsebos Veenendaal 1971 51e M40 1:35:02 3:10:49 4:49:47 6:28:06
              1:35:47 1:38:58 1:38:19
261 Jeroen van Hees Culemborg 1973 28e M35 1:40:21 3:09:04 4:46:15 6:28:09
              1:28:43 1:37:11 1:41:54
262 André Feenstra Gouda 1951 19e M60 1:31:43 2:59:44 4:40:13 6:28:45
              1:28:01 1:40:29 1:48:32
263 Mark Slaman Amsterdam 1960 35e M50 1:36:41 3:05:20 4:41:53 6:28:51
              1:28:39 1:36:33 1:46:58
264 Frits van der Lubben Zoetermeer 1958 36e M50 1:35:04 3:04:54 4:38:41 6:28:53
              1:29:50 1:33:47 1:50:12
265 Hessel de Boer Leeuwarden 1955 21e M55 1:36:59 3:08:14 4:44:03 6:30:01
              1:31:15 1:35:49 1:45:58
266 Jan Broers Zwartebroek 1956 22e M55 1:30:19 3:03:06 4:40:08 6:30:21
              1:32:47 1:37:02 1:50:13
267 Sigrid Jahn ’s Gravenhage 1964 12e V40 1:37:45 3:09:13 4:43:07 6:30:23
              1:31:28 1:33:54 1:47:16
268 Gerrit de Bruin Bleiswijk 1954 23e M55 1:28:10 2:56:30 4:36:18 6:30:52
              1:28:20 1:39:48 1:54:34
269 Veerle Beernaert Bissegem (BEL) 1969 13e V40 1:39:46 3:10:46 4:46:40 6:31:22
              1:31:00 1:35:54 1:44:42
270 Marc D’Herde Nivelles (BEL) 1965 70e M45 1:29:04 2:53:43 4:31:00 6:31:23
              1:24:39 1:37:17 2:00:23
271 Martin Leusink Duiven 1963 71e M45 1:35:59 3:03:25 4:40:37 6:31:29
              1:27:26 1:37:12 1:50:52
272 Hannah Wielenga Odijk 1970 14e V40 1:37:01 3:07:15 4:43:20 6:31:53
              1:30:14 1:36:05 1:48:33
273 Hilda Mulder Hoogeveen 1969 15e V40 1:33:26 2:59:50 4:37:09 6:32:00
              1:26:24 1:37:19 1:54:51
274 Pieter Locher Amsterdam 1957 24e M55 1:28:40 2:56:21 4:38:05 6:32:21
              1:27:41 1:41:44 1:54:16
275 Marco Havelaar Egmond Binnen 1961 37e M50 1:26:52 2:55:36 4:45:09 6:32:41
              1:28:44 1:49:33 1:47:32
276 Irene van Wijk Amsterdam 1952 8e V50 1:30:57 2:58:37 4:41:56 6:32:54
              1:27:40 1:43:19 1:50:58
277 Wander Bod Stokkum 1957 25e M55 1:35:00 3:05:26 4:40:08 6:33:13
              1:30:26 1:34:42 1:53:05
278 Theo van Vliet Hoorn Nh 1942 4e M65 1:37:35 3:06:42 4:43:30 6:33:25
              1:29:07 1:36:48 1:49:55
279 Majet Spoelder Amersfoort 1971 16e V40 1:38:38 3:16:23 4:51:39 6:33:38
              1:37:45 1:35:16 1:41:59
280 Gϋnter Gies Middelburg 1961 38e M50 1:34:52 3:04:24 4:42:21 6:34:08
              1:29:32 1:37:57 1:51:47
281 Beate Pfeil Bonnin Bonn (GER) 1961 9e V50 1:34:52 3:04:25 4:42:22 6:34:08
              1:29:33 1:37:57 1:51:46
282 Rainer Wachsmann Mϋnster (GER) 1965 72e M45 1:35:28 3:06:05 4:43:55 6:34:14
              1:30:37 1:37:50 1:50:19
283 Yvonne Rosenkamp Raalte 1967 17e V40 1:37:08 3:09:03 4:47:00 6:34:30
              1:31:55 1:37:57 1:47:30
284 Cor van der Hoek Brummen 1953 20e M60 1:34:23 3:05:26 4:42:31 6:34:35
              1:31:03 1:37:05 1:52:04
285 Ronald Nieuwenhuijse Amsterdam 1968 73e M45 1:31:55 2:57:57 4:35:53 6:34:57
              1:26:02 1:37:56 1:59:04
286 Martin Kemperman Doorn 1950 21e M60 1:30:12 2:57:55 4:39:25 6:35:10
              1:27:43 1:41:30 1:55:45
287 Cor de Boer Hoofddorp 1955 26e M55 1:31:21 2:57:53 4:31:04 6:35:26
              1:26:32 1:33:11 2:04:22
288 René Overduijn Almere 1969 52e M40 1:29:33 2:53:02 4:33:22 6:35:40
              1:23:29 1:40:20 2:02:18
289 Joop Keizer Hoorn Nh 1941 5e M65 1:33:03 3:03:09 4:44:13 6:36:04
              1:30:06 1:41:04 1:51:51
290 Ellen v.d. Maagdenberg Vlaardingen 1968 18e V40 1:35:44 3:03:30 4:43:54 6:36:08
              1:27:46 1:40:24 1:52:14
291 Betty van Zoelen Haarlem 1967 19e V40 1:36:22 3:08:00 4:46:20 6:36:20
              1:31:38 1:38:20 1:50:00
292 Harm Kuipers Haarlem 1966 74e M45 1:36:22 3:08:00 4:46:19 6:36:21
              1:31:38 1:38:19 1:50:02
293 Frans Vermeer Monnickendam 1952 22e M60 1:30:03 3:00:54 4:40:42 6:36:43
              1:30:51 1:39:48 1:56:01
294 Gerard Bartelsman Purmerend 1964 75e M45 1:34:49 3:05:39 4:44:14 6:37:05
              1:30:50 1:38:35 1:52:51
295 Ronny van Dessel Brecht (BEL) 1967 76e M45 1:31:23 2:58:20 4:41:41 6:37:28
              1:26:57 1:43:21 1:55:47
296 Danny Palmers Brecht (BEL) 1967 77e M45 1:31:23 2:58:19 4:41:38 6:37:28
              1:26:56 1:43:19 1:55:50
297 Klaas Laan Amsterdam 1958 39e M50 1:30:31 2:57:57 4:37:58 6:38:07
              1:27:26 1:40:01 2:00:09
298 Durk Haitsma Franeker 1970 53e M40 1:32:30 2:57:11 4:37:43 6:39:03
              1:24:41 1:40:32 2:01:20
299 Jean Pierre Gendrault Zeist 1948 23e M60 1:27:26 2:54:14 4:44:31 6:39:34
              1:26:48 1:50:17 1:55:03
300 Nelien Zeldenrust Woudsend 1967 20e V40 1:34:44 3:07:01 4:48:27 6:39:37
              1:32:17 1:41:26 1:51:10
301 John Brandhoff Bovenkarspel 1964 78e M45 1:37:35 3:07:12 4:48:18 6:39:37
              1:29:37 1:41:06 1:51:19
302 Ron Aret Gouda 1960 40e M50 1:37:13 3:05:24 4:41:17 6:39:46
              1:28:11 1:35:53 1:58:29
303 André Boom Haarlem 1954 27e M55 1:37:00 3:04:53 4:45:29 6:39:49
              1:27:53 1:40:36 1:54:20
304 Ronald Brouwer Apeldoorn 1955 28e M55 1:28:04 2:56:02 4:35:28 6:40:00
              1:27:58 1:39:26 2:04:32
305 Eric Hulman Heeten 1961 41e M50 1:37:08 3:09:02 4:48:55 6:40:08
              1:31:54 1:39:53 1:51:13
306 Frouwkje Herder Ravenswoud 1958 10e V50 1:33:46 3:06:01 4:48:37 6:40:42
              1:32:15 1:42:36 1:52:05
307 Erik Heemskerk Bergschenhoek 1962 42e M50 1:35:19 3:05:30 4:47:42 6:40:46
              1:30:11 1:42:12 1:53:04
308 Ed Harreman Capelle a.d. IJssel 1966 79e M45 1:35:19 3:05:29 4:47:42 6:40:46
              1:30:10 1:42:13 1:53:04
309 Frans Hendriks Pannerden 1958 43e M50 1:39:15 3:09:02 4:46:39 6:41:45
              1:29:47 1:37:37 1:55:06
310 Stefan Bayens Amsterdam 1969 54e M40 1:34:24 3:05:47 4:49:52 6:42:03
              1:31:23 1:44:05 1:52:11
311 Bjorn Verduijn Glasgow (GBR) 1978 17e M 1:31:46 2:56:14 4:45:34 6:42:16
              1:24:28 1:49:20 1:56:42
312 Jacob Visser Heerenveen 1944 6e M65 1:34:48 3:07:51 4:47:58 6:42:35
              1:33:03 1:40:07 1:54:37
313 Harald Bajohr Reichelsheim (GER) 1965 80e M45 1:34:42 3:02:58 4:42:36 6:42:37
              1:28:16 1:39:38 2:00:01
314 Joost van der Louw Hoorn Nh 1970 55e M40 1:37:34 3:06:43 4:43:30 6:43:12
              1:29:09 1:36:47 1:59:42
315 Wim Debets Alphen a.d. Rijn 1952 24e M60 1:30:57 2:58:35 4:39:59 6:43:17
              1:27:38 1:41:24 2:03:18
316 Gerard Berkvens Someren 1959 44e M50 1:35:17 3:08:06 4:43:49 6:43:20
              1:32:49 1:35:43 1:59:31
317 Marcel Jansen Someren 1966 81e M45 1:35:17 3:08:06 4:43:49 6:43:20
              1:32:49 1:35:43 1:59:31
318 Jan Strijker Brummen 1952 25e M60 1:30:34 2:56:06 4:46:28 6:43:31
              1:25:32 1:50:22 1:57:03
319 Leonard G Boekestijn De Lier 1958 45e M50 1:35:45 3:07:20 4:47:58 6:43:37
              1:31:35 1:40:38 1:55:39
320 Bob Veerman Volendam 1971 56e M40 1:25:45 2:48:48 4:35:38 6:43:59
              1:23:03 1:46:50 2:08:21
321 Marit Janse Fenton (USA) 1960 11e V50 1:38:55 3:14:08 4:54:58 6:44:02
              1:35:13 1:40:50 1:49:04
322 Jaap de Graaf Wijckel 1964 82e M45 1:31:27 2:58:36 4:40:11 6:44:23
              1:27:09 1:41:35 2:04:12
323 Henrie Drenthel Aalten 1966 83e M45 1:34:24 3:03:53 4:46:58 6:44:28
              1:29:29 1:43:05 1:57:30
324 Andre Bleumink Groenlo 1967 84e M45 1:34:25 3:03:53 4:46:58 6:44:28
              1:29:28 1:43:05 1:57:30
325 Rob Roelofsen Westervoort 1959 46e M50 1:33:40 3:04:07 4:48:29 6:44:28
              1:30:27 1:44:22 1:55:59
326 Helen Corbishley Amsterdam 1976 5e V 1:34:14 3:00:19 4:34:29 6:45:24
              1:26:05 1:34:10 2:10:55
327 Volker Grohmann Troisdorf (GER) 1967 85e M45 1:33:11 3:02:23 4:42:02 6:45:24
              1:29:12 1:39:39 2:03:22
328 Keimpe Wiersma Leeuwarden 1965 86e M45 1:34:23 3:03:16 4:46:03 6:45:24
              1:28:53 1:42:47 1:59:21
329 Jan Meijning Amsterdam 1965 87e M45 1:34:22 3:03:16 4:46:04 6:45:25
              1:28:54 1:42:48 1:59:21
330 Maarten Lossie Amsterdam 1980 18e M 1:34:14 3:00:20 4:34:29 6:45:25
              1:26:06 1:34:09 2:10:56
331 Gerrit Maasland Noordeloos 1963 88e M45 1:33:24 3:02:56 4:53:26 6:45:31
              1:29:32 1:50:30 1:52:05
332 Gerda Peeters Venray 1952 12e V50 1:41:43 3:19:24 4:59:11 6:45:41
              1:37:41 1:39:47 1:46:30
333 Gerard Albers Aalsmeer 1949 26e M60 1:29:01 2:54:51 4:38:41 6:45:47
              1:25:50 1:43:50 2:07:06
334 Just Bennis Randwijk 1962 47e M50 1:35:35 3:03:36 4:47:48 6:45:49
              1:28:01 1:44:12 1:58:01
335 Leo van Avendonk Hooge Mierde 1953 29e M55 1:29:58 2:58:44 4:39:22 6:45:56
              1:28:46 1:40:38 2:06:34
336 Thijm Konter Raalte 1952 27e M60 1:37:08 3:09:02 4:50:21 6:46:24
              1:31:54 1:41:19 1:56:03
337 Rob van Zijl Zwaag 1969 57e M40 1:37:35 3:07:10 4:46:25 6:46:38
              1:29:35 1:39:15 2:00:13
338 Ger Koole Amstelveen 1967 89e M45 1:35:20 3:05:29 4:47:40 6:47:24
              1:30:09 1:42:11 1:59:44
339 Carin Roest Rotterdam 1962 13e V50 1:35:19 3:05:30 4:47:43 6:47:24
              1:30:11 1:42:13 1:59:41
340 Bill Stegers Vlissingen 1968 58e M40 1:35:02 3:05:38 4:52:12 6:47:36
              1:30:36 1:46:34 1:55:24
341 Ton van den Berg Heerhugowaard 1959 48e M50 1:38:22 3:08:52 4:50:52 6:47:54
              1:30:30 1:42:00 1:57:02
342 Philippe Lagae Bissegem (BEL) 1965 90e M45 1:39:08 3:10:35 4:53:16 6:48:23
              1:31:27 1:42:41 1:55:07
343 Theo van der Linden Boekel 1957 30e M55 1:33:19 3:03:44 4:49:04 6:48:33
              1:30:25 1:45:20 1:59:29
344 Ronald Nuijten Dordrecht 1974 29e M35 1:36:27 3:09:37 4:52:51 6:49:03
              1:33:10 1:43:14 1:56:12
345 Jos Storm Tegelen 1963 49e M50 1:37:34 3:08:41 4:52:50 6:49:16
              1:31:07 1:44:09 1:56:26
346 Marcel Damen Venlo 1967 91e M45 1:37:34 3:08:40 4:52:49 6:49:16
              1:31:06 1:44:09 1:56:27
347 Roberto van Steijn Purmerend 1972 59e M40 1:36:58 3:04:35 4:49:08 6:49:29
              1:27:37 1:44:33 2:00:21
348 Johan Barnard ’s Gravenhage 1959 50e M50 1:36:24 3:08:34 4:54:37 6:50:21
              1:32:10 1:46:03 1:55:44
349 Gerorg Kannengieβer Friedrichsthal (GER) 1966 92e M45 1:34:25 3:04:21 4:48:36 6:50:29
              1:29:56 1:44:15 2:01:53
350 Hans Smits Venray 1958 51e M50 1:39:02 3:13:13 4:56:43 6:51:13
              1:34:11 1:43:30 1:54:30
351 Ineke Plant Groningen 1959 14e V50 1:42:26 3:16:30 4:59:12 6:51:27
              1:34:04 1:42:42 1:52:15
352 Geert Jan Plattel Eindhoven 1970 60e M40 1:34:06 3:02:34 4:50:03 6:51:44
              1:28:28 1:47:29 2:01:41
353 Alco de Jong St. Annaparochie 1964 93e M45 1:26:56 2:58:41 4:51:08 6:52:26
              1:31:45 1:52:27 2:01:18
354 Ellen Boersma Den Helder 1963 21e V40 1:35:35 3:05:08 4:50:12 6:52:54
              1:29:33 1:45:04 2:02:42
355 André Struijk Den Helder 1966 94e M45 1:33:29 3:05:38 4:54:43 6:53:33
              1:32:09 1:49:05 1:58:50
356 Petra Portengen Haarlem 1964 22e V40 1:37:02 3:12:12 4:56:23 6:54:03
              1:35:10 1:44:11 1:57:40
357 Johan Bundervoet Sleidinge (BEL) 1949 28e M60 1:35:46 3:07:14 4:51:33 6:55:16
              1:31:28 1:44:19 2:03:43
358 Ronald Franken Beek 1961 52e M50 1:34:57 3:06:30 4:54:48 6:55:22
              1:31:33 1:48:18 2:00:34
359 Ton Epskamp Amstelveen 1952 29e M60 1:36:39 3:08:19 4:54:51 6:56:35
              1:31:40 1:46:32 2:01:44
360 Gerard van Veen Purmerend 1957 31e M55 1:37:35 3:08:31 4:55:06 6:56:50
              1:30:56 1:46:35 2:01:44
361 Hans Vogel Haarlem 1960 53e M50 1:35:16 3:07:17 4:54:17 6:56:58
              1:32:01 1:47:00 2:02:41
362 Tonnie Bremer Maasbommel 1957 32e M55 1:35:07 3:08:23 5:00:22 6:57:04
              1:33:16 1:51:59 1:56:42
363 Marion van de Veerdonk Appeltern 1958 15e V50 1:33:30 3:06:21 4:56:06 6:57:20
              1:32:51 1:49:45 2:01:14
364 Bjorn Paree Aalsmeer 1979 19e M 1:42:33 3:18:39 5:03:01 6:57:41
              1:36:06 1:44:22 1:54:40
365 Marco Hartman Wildervank 1974 30e M35 1:36:26 3:05:51 4:53:47 6:57:52
              1:29:25 1:47:56 2:04:05
366 Andries Welles Lippenhuizen 1966 95e M45 1:35:00 3:05:57 4:51:10 6:57:53
              1:30:57 1:45:13 2:06:43
367 Barry Agterberg Rotterdam 1982 20e M 1:40:31 3:12:02 4:58:58 6:57:56
              1:31:31 1:46:56 1:58:58
368 Christiaan Diem Leerdam 1975 31e M35 1:40:33 3:13:57 4:57:33 6:59:39
              1:33:24 1:43:36 2:02:06
369 Joppe Boon Wageningen 1986 21e M 1:36:21 3:10:26 4:59:10 6:59:59
              1:34:05 1:48:44 2:00:49
370 Fritz Geisemeier Versmold (GER) 1961 54e M50 1:37:19 3:10:59 4:57:20 7:00:13
              1:33:40 1:46:21 2:02:53
371 Bettina Geisemeier Versmold (GER) 1962 16e V50 1:37:19 3:10:58 4:57:19 7:00:14
              1:33:39 1:46:21 2:02:55
372 Gerrit Jan Griepsma Millingen a.d. Rijn 1960 55e M50 1:34:40 3:13:00 5:08:39 7:01:28
              1:38:20 1:55:39 1:52:49

Uitslag 60 km 2011

klik hier voor de uitslagen van de 60 km in html

met tussentijden ook van de uitvallers en atleten die buiten de tijd gefinisht zijn

  Naam Woonplaats cat Turfvld Slufter Slufter PH PH Finish Finish
1 Luc Krotwaar Eindhoven M40 1:03:04 58:19 2:01:23 1:00:58 3:02:21 1:11:48 4:14:08
2 Pascal van Norden Gouda M 1:03:54 58:11 2:02:05 1:02:56 3:05:01 1:11:33 4:16:33
3 Olivier Jacques Purmerend M40 1:04:38 57:48 2:02:26 1:03:46 3:06:12 1:12:17 4:18:27
4 Pieter Mans Almelo M 1:04:37 57:25 2:02:02 1:00:25 3:02:27 1:22:08 4:24:33
5 Jan van der Marel Aarlanderveen M40 1:04:49 58:18 2:03:07 1:03:26 3:06:33 1:19:28 4:25:59
6 Ronnie Duinkerken Rotterdam M 1:08:00 1:02:59 2:10:59 1:07:11 3:18:10 1:18:24 4:36:33
7 Elbert Voogt Beekbergen M50 1:06:03 1:02:01 2:08:04 1:09:01 3:17:05 1:23:34 4:40:37
8 Jo schoonbroodt Maastricht M60+ 1:10:38 1:04:21 2:14:59 1:08:33 3:23:32 1:23:43 4:47:14
9 Gert Mertens Schoten M45 1:12:11 1:07:23 2:19:34 1:09:13 3:28:47 1:20:49 4:49:35
10 Edward de Leng Koudekerke M45 1:08:57 1:05:52 2:14:49 1:12:24 3:27:13 1:25:16 4:52:27
11 Alfred Roelen Hillegom M40 1:15:42 1:07:03 2:22:45 1:12:34 3:35:19 1:17:54 4:53:11
12 Patrick Vervaet Sint Jansteen M 1:14:36 1:05:54 2:20:30 1:11:20 3:31:50 1:21:54 4:53:42
13 Stefan van der Pal Leeuwarden M 1:12:28 1:06:04 2:18:32 1:12:22 3:30:54 1:24:45 4:55:37
14 Karl Bleijenberg Benschop M50 1:13:08 1:07:29 2:20:37 1:13:02 3:33:39 1:22:08 4:55:46
15 Jan Albert Veenema Sneek M 1:12:28 1:06:04 2:18:32 1:12:21 3:30:53 1:27:33 4:58:25
16 Bernard Roelen Utrecht M40 1:15:43 1:08:14 2:23:57 1:11:21 3:35:18 1:23:23 4:58:41
17 Jason van der Burgt Amsterdam M40 1:19:30 1:11:09 2:30:39 1:13:15 3:43:54 1:18:31 5:02:24
18 Wim Bart Knol ‘s-Gravenhage M45 1:12:55 1:06:40 2:19:35 1:14:06 3:33:41 1:33:32 5:07:11
19 Henk Derks Haarlem M55 1:15:30 1:12:00 2:27:30 1:13:43 3:41:13 1:27:56 5:09:08
20 Maurits Heikoop Nieuwerkerk ad IJssel M 1:16:40 1:06:31 2:23:11 1:12:14 3:35:25 1:35:23 5:10:46
21 Mark de Boer Rotterdam M40 1:14:11 1:11:54 2:26:05 1:17:37 3:43:42 1:27:46 5:11:27
22 Henry Verbugt Griendtsveen M45 1:16:15 1:09:35 2:25:50 1:20:52 3:46:42 1:28:50 5:15:31
23 Guus Van Veen Wassenaar M40 1:15:25 1:10:31 2:25:56 1:21:01 3:46:57 1:29:53 5:16:49
24 Martijn Schakelaar Hattem M 1:23:50 1:11:27 2:35:17 1:16:06 3:51:23 1:26:43 5:18:04
25 Hans van Renselaar Hattem M45 1:23:50 1:11:27 2:35:17 1:16:06 3:51:23 1:26:43 5:18:05
26 Christian Bakker Nijmegen M40 1:15:27 1:08:57 2:24:24 1:19:29 3:43:53 1:36:53 5:20:45
27 Jendo Visser Deventer M 1:15:42 1:09:08 2:24:50 1:19:59 3:44:49 1:38:59 5:23:46
28 Marco Jong Bovenkarspel M40 1:14:55 1:09:27 2:24:22 1:18:19 3:42:41 1:42:11 5:24:50
29 Andy Roodenburg Rotterdam M40 1:17:32 1:10:09 2:27:41 1:17:19 3:45:00 1:41:17 5:26:16
30 Michiel Diependaal Velserbroek M45 1:21:54 1:14:31 2:36:25 1:20:37 3:57:02 1:30:45 5:27:46
31 Jan Muller Sprundel M45 1:23:55 1:16:09 2:40:04 1:20:17 4:00:21 1:27:34 5:27:54
32 Kees van Tilburg Den Helder M55 1:17:10 1:11:38 2:28:48 1:22:23 3:51:11 1:40:05 5:31:15
33 Marcel Zwiers Bunnik M40 1:22:39 1:15:29 2:38:08 1:20:52 3:59:00 1:33:56 5:32:55
34 Chantal van der Geest Utrecht Vtm39 1:22:11 1:14:58 2:37:09 1:22:58 4:00:07 1:33:33 5:33:39
35 Roy Gorres Hoorn Nh M45 1:17:54 1:12:34 2:30:28 1:22:18 3:52:46 1:41:16 5:34:00
36 Michel Entius Alkmaar M40 1:11:58 1:03:50 2:15:48 1:18:38 3:34:26 2:01:38 5:36:03
37 Peter Derk Wekx Haarlem M 1:17:25 1:12:02 2:29:27 1:19:06 3:48:33 1:48:28 5:36:59
38 Friedhelm Weidenhaupt Brühl M45 1:19:22 1:11:00 2:30:22 1:26:20 3:56:42 1:40:21 5:37:02
39 Jupp Tippmann Brühl M45 1:19:22 1:11:00 2:30:22 1:26:21 3:56:43 1:40:21 5:37:03
40 Jos Gerritsen Huissen M45 1:20:29 1:15:36 2:36:05 1:20:39 3:56:44 1:40:32 5:37:14
41 Ansgar Lenfers Hannover M40 1:16:20 1:09:42 2:26:02 1:16:56 3:42:58 1:56:26 5:39:24
42 Leon Nillessen Groesbeek M40 1:24:42 1:14:35 2:39:17 1:25:12 4:04:29 1:35:01 5:39:29
43 Harry Suyker ‘s-Gravenhage M50 1:26:04 1:18:30 2:44:34 1:22:55 4:07:29 1:33:37 5:41:04
44 Simon Luckett Haarlem M45 1:11:31 1:11:41 2:23:12 1:34:06 3:57:18 1:44:48 5:42:04
45 Marjolein Bil Utrecht Vtm39 1:23:54 1:16:53 2:40:47 1:24:22 4:05:09 1:39:32 5:44:40
46 Hans Spieker Deventer M50 1:18:28 1:14:51 2:33:19 1:31:24 4:04:43 1:44:52 5:49:34
47 Gert Evers Loenen Gld M45 1:25:50 1:17:15 2:43:05 1:29:11 4:12:16 1:37:53 5:50:06
48 Jaap Alberda van Ekenstei Staphorst M60+ 1:20:16 1:18:43 2:38:59 1:27:52 4:06:51 1:43:37 5:50:27
49 Peter Koens Laren Nh M45 1:32:28 1:21:36 2:54:04 1:24:27 4:18:31 1:32:01 5:50:32
50 Sjaak Betjes Krommenie M40 1:23:51 1:16:29 2:40:20 1:25:06 4:05:26 1:45:23 5:50:47
51 John Collingham Haarlem M 1:28:30 1:17:44 2:46:14 1:24:37 4:10:51 1:41:00 5:51:50
52 Maarten Schön Goirle M 1:32:24 1:21:43 2:54:07 1:23:10 4:17:17 1:35:21 5:52:37
53 Wim Ritsema Dieren M45 1:14:50 1:12:42 2:27:32 1:29:03 3:56:35 1:56:58 5:53:31
54 Nitish Zuidema Utrecht M40 1:25:44 1:16:00 2:41:44 1:28:19 4:10:03 1:43:39 5:53:40
55 Paul Koorn Amsterdam M45 1:22:54 1:15:25 2:38:19 1:22:19 4:00:38 1:53:52 5:54:29
56 Endymion Kasanardjo Eindhoven M40 1:25:00 1:19:19 2:44:19 1:27:56 4:12:15 1:42:25 5:54:39
57 Jan Schinkel Benschop M55 1:21:55 1:17:57 2:39:52 1:24:51 4:04:43 1:50:14 5:54:56
58 Hermina van Dijk Franeker V40 1:25:57 1:19:09 2:45:06 1:28:24 4:13:30 1:42:07 5:55:36
59 Johan van Splunter Westerland M45 1:33:33 1:24:47 2:58:20 1:25:39 4:23:59 1:32:02 5:56:00
60 Jeroen Tiebie Callantsoog M40 1:33:07 1:21:31 2:54:38 1:25:17 4:19:55 1:36:07 5:56:00
61 Hans-Jan Rijbering Landsmeer M 1:32:28 1:22:30 2:54:58 1:23:32 4:18:30 1:37:45 5:56:13
62 Lex de Boer Avenhorn M60+ 1:25:40 1:20:41 2:46:21 1:27:59 4:14:20 1:42:16 5:56:34
63 Renko Fiks Hoogerheide M 1:29:13 1:21:29 2:50:42 1:30:38 4:21:20 1:35:25 5:56:44
64 Ritchie Limaheluw Leeuwarden M 1:27:00 1:20:04 2:47:04 1:28:17 4:15:21 1:42:19 5:57:39
65 Gé Sinnige Heemskerk M55 1:28:39 1:20:34 2:49:13 1:28:26 4:17:39 1:40:25 5:58:02
66 Martine Hofstede Rotterdam V40 1:29:58 1:21:22 2:51:20 1:27:38 4:18:58 1:40:39 5:59:35
67 Michael Damm Naarden M50 1:23:52 1:19:13 2:43:05 1:29:49 4:12:54 1:47:23 6:00:16
68 Ignas Dümmer Assen M40 1:17:47 1:12:41 2:30:28 1:26:43 3:57:11 2:04:00 6:01:09
69 Bonno Odijk Puttershoek M45 1:29:22 1:26:35 2:55:57 1:27:31 4:23:28 1:38:33 6:01:59
70 Silvia Verhoeven Etten-Leur V40 1:29:09 1:20:04 2:49:13 1:27:32 4:16:45 1:46:09 6:02:53
71 Francois Flisijn Den Helder M45 1:29:06 1:22:57 2:52:03 1:29:19 4:21:22 1:41:45 6:03:05
72 Henry Okkersen Schimmert M60+ 1:27:22 1:20:37 2:47:59 1:30:21 4:18:20 1:45:46 6:04:05
73 Matthijs van Boxtel Vlaardingen M45 1:22:55 1:16:27 2:39:22 1:37:24 4:16:46 1:47:20 6:04:05
74 Inge Smit Zwaag V40 1:26:16 1:20:13 2:46:29 1:30:21 4:16:50 1:47:19 6:04:08
75 Anita Joziasse Goes V40 1:22:36 1:17:37 2:40:13 1:31:43 4:11:56 1:52:28 6:04:22
76 Herman Kuijer Terneuzen M50 1:29:39 1:22:18 2:51:57 1:27:01 4:18:58 1:47:55 6:06:52
77 Gerry Visser Borne V40 1:27:42 1:22:32 2:50:14 1:31:59 4:22:13 1:45:19 6:07:32
78 Marcel Jager Bladel M50 1:28:20 1:19:53 2:48:13 1:27:36 4:15:49 1:52:01 6:07:48
79 Silvio Teunissen Bolsward M40 1:30:34 1:24:07 2:54:41 1:31:47 4:26:28 1:41:25 6:07:52
80 Jean-Pierre Gendrault Zeist M60+ 1:26:17 1:21:14 2:47:31 1:34:16 4:21:47 1:46:39 6:08:25
81 Rogier Thomas IJsselstein Ut M 1:27:10 1:18:48 2:45:58 1:30:51 4:16:49 1:51:38 6:08:26
82 Kees Bisdonk Den Helder M45 1:20:34 1:13:03 2:33:37 1:37:38 4:11:15 1:58:13 6:09:28
83 Majet Spoelder Amersfoort Vtm39 1:30:34 1:27:23 2:57:57 1:29:20 4:27:17 1:42:18 6:09:33
84 Johan van Litsenburg Duizel M55 1:25:45 1:18:49 2:44:34 1:35:48 4:20:22 1:49:31 6:09:51
85 Els Annegarn Amsterdam V50+ 1:33:33 1:28:05 3:01:38 1:28:14 4:29:52 1:40:09 6:09:59
86 Kees Timmermans Hoogeloon M50 1:25:45 1:17:56 2:43:41 1:34:29 4:18:10 1:52:49 6:10:56
87 Christian Boer Barendrecht M 1:32:12 1:25:18 2:57:30 1:30:49 4:28:19 1:42:53 6:11:10
88 Patrick Diederich Hobscheid M45 1:28:39 1:18:50 2:47:29 1:27:34 4:15:03 1:56:17 6:11:19
89 Bob Stultiens Weert M45 1:30:47 1:24:35 2:55:22 1:30:55 4:26:17 1:45:44 6:12:00
90 Frans Vermeer Monnickendam M55 1:27:51 1:24:21 2:52:12 1:34:21 4:26:33 1:45:51 6:12:24
91 Anno van den Bosch Den Helder M45 1:29:08 1:22:56 2:52:04 1:31:03 4:23:07 1:49:19 6:12:24
92 Edwin Otto Purmerend M40 1:26:20 1:24:08 2:50:28 1:30:09 4:20:37 1:52:27 6:13:03
93 Wilma Dierx Amsterdam V40 1:32:56 1:26:53 2:59:49 1:31:19 4:31:08 1:43:10 6:14:15
94 Remko Boer Barendrecht M 1:32:11 1:25:18 2:57:29 1:30:50 4:28:19 1:46:25 6:14:42
95 Ron Nagtzaam Puttershoek M40 1:25:17 1:18:02 2:43:19 1:32:27 4:15:46 1:58:57 6:14:42
96 Rinus van der Wal Heemskerk M45 1:34:54 1:18:18 2:53:12 1:26:30 4:19:42 1:55:31 6:15:12
97 Paul van Os Ede Gld M50 1:20:02 1:15:46 2:35:48 1:35:11 4:10:59 2:04:31 6:15:29
98 Mieke Hekkers Deventer V40 1:32:09 1:25:04 2:57:13 1:35:07 4:32:20 1:43:21 6:15:40
99 Marco Davelaar Veenendaal M 1:32:24 1:23:42 2:56:06 1:29:49 4:25:55 1:49:53 6:15:48
100 Danny Hajos Den Helder M40 1:26:34 1:15:51 2:42:25 1:31:55 4:14:20 2:01:40 6:15:58
101 Ignar van Haren Nijmegen M50 1:38:18 1:29:05 3:07:23 1:29:34 4:36:57 1:39:10 6:16:06
102 Marco Bena Brandini Den Helder M45 1:36:20 1:23:34 2:59:54 1:28:59 4:28:53 1:48:05 6:16:57
103 Coen Boxtart Zutphen M40 1:24:28 1:18:09 2:42:37 1:32:08 4:14:45 2:02:53 6:17:37
104 Geert Ceuppens Duffel M 1:23:41 1:16:16 2:39:57 1:32:54 4:12:51 2:05:49 6:18:38
105 Jaap vd Berg Soest M50 1:28:39 1:23:51 2:52:30 1:25:47 4:18:17 2:00:48 6:19:04
106 Joeri Schepers Aalter M 1:37:04 1:24:57 3:02:01 1:30:19 4:32:20 1:47:42 6:20:00
107 Theo van Vliet Hoorn Nh M60+ 1:35:21 1:27:09 3:02:30 1:31:32 4:34:02 1:46:06 6:20:07
108 Matthew Arensman Middelharnis M 1:34:23 1:26:12 3:00:35 1:34:30 4:35:05 1:45:07 6:20:11
109 Jacob van der Meulen Wassenaar M45 1:25:44 1:21:30 2:47:14 1:37:26 4:24:40 1:55:55 6:20:34
110 John de Breij IJsselstein Ut M40 1:27:10 1:18:47 2:45:57 1:35:52 4:21:49 1:58:47 6:20:35
111 Jan Bogaard Wezep M55 1:32:08 1:25:25 2:57:33 1:34:30 4:32:03 1:48:35 6:20:37
112 Bob Klappe Hoorn Nh M40 1:33:34 1:24:22 2:57:56 1:34:50 4:32:46 1:47:55 6:20:40
113 Chris Bezemer Krimpen aan de Lek M45 1:28:39 1:22:41 2:51:20 1:36:05 4:27:25 1:55:33 6:22:57
114 Jan Grobben Hengelo Ov M45 1:26:16 1:20:13 2:46:29 1:40:13 4:26:42 1:56:20 6:23:00
115 Gordon Abraham Arnhem M50 1:32:02 1:25:42 2:57:44 1:33:29 4:31:13 1:51:56 6:23:07
116 Gonne Golliard Delft V40 1:35:21 1:27:13 3:02:34 1:31:08 4:33:42 1:49:30 6:23:10
117 Joachim Golliard Delft M 1:35:21 1:27:14 3:02:35 1:31:06 4:33:41 1:49:31 6:23:10
118 Monika Hille Almere V50+ 1:33:34 1:30:12 3:03:46 1:34:51 4:38:37 1:44:52 6:23:27
119 Wout Heslinga Utrecht M50 1:33:35 1:26:59 3:00:34 1:33:30 4:34:04 1:49:52 6:23:55
120 Klaas Alberda v Ekenstein Staphorst M 1:26:35 1:19:34 2:46:09 1:34:20 4:20:29 2:03:45 6:24:13
121 Remco Schellingerhout Eindhoven M40 1:16:33 1:13:11 2:29:44 1:39:10 4:08:54 2:15:48 6:24:41
122 Ronald Brouwer Apeldoorn M55 1:28:29 1:21:28 2:49:57 1:30:36 4:20:33 2:04:58 6:25:30
123 Ilonka Betjes Krommenie Vtm39 1:33:03 1:29:23 3:02:26 1:33:55 4:36:21 1:49:30 6:25:49
124 Maria Diederich-Heck Hobscheid V40 1:34:58 1:28:25 3:03:23 1:37:22 4:40:45 1:45:13 6:25:56
125 Carine Binsfeld Keispelt V40 1:33:48 1:29:24 3:03:12 1:34:29 4:37:41 1:49:33 6:27:13
126 Esther Devilee Leiden V40 1:32:06 1:29:03 3:01:09 1:38:00 4:39:09 1:48:39 6:27:47
127 David Schäfer Troisdorf M 1:32:15 1:23:57 2:56:12 1:35:38 4:31:50 1:56:02 6:27:50
128 Thijs Claassens Tilburg M 1:33:21 1:25:01 2:58:22 1:36:39 4:35:01 1:53:29 6:28:29
129 Willem Boerkamp Amsterdam M55 1:34:48 1:25:18 3:00:06 1:37:25 4:37:31 1:51:02 6:28:32
130 Carsten Plitt Duisburg M40 1:36:17 1:27:36 3:03:53 1:37:06 4:40:59 1:48:45 6:29:41
131 Arnold Vandenberg Castricum M40 1:25:58 1:18:30 2:44:28 1:46:42 4:31:10 1:59:17 6:30:25
132 Jet Klomp Ulft V40 1:34:10 1:25:56 3:00:06 1:38:31 4:38:37 1:51:59 6:30:35
133 Mark Zwart Egmond aan Zee M 1:24:48 1:19:01 2:43:49 1:54:20 4:38:09 1:52:40 6:30:48
134 Ingrid IJsebaert Hulst V40 1:29:39 1:23:48 2:53:27 1:51:16 4:44:43 1:46:08 6:30:49
135 Jan vd Star Den Burg M60+ 1:29:52 1:26:08 2:56:00 1:41:38 4:37:38 1:53:32 6:31:08
136 Marit Janse Fenton V50+ 1:34:10 1:33:14 3:07:24 1:35:36 4:43:00 1:49:32 6:32:30
137 Hans Vugts Breda M50 1:31:20 1:19:45 2:51:05 1:34:33 4:25:38 2:06:54 6:32:31
138 Godehard Hoevels Köln M45 1:32:15 1:22:00 2:54:15 1:32:11 4:26:26 2:06:19 6:32:43
139 Paul van der Horst Groesbeek M45 1:26:55 1:19:40 2:46:35 1:41:57 4:28:32 2:04:14 6:32:44
140 Jan Pieters Dordrecht M50 1:34:39 1:42:30 3:17:09   3:17:09   6:32:44
141 André Feenstra Gouda M55 1:37:40 1:27:22 3:05:02 1:39:30 4:44:32 1:48:14 6:32:45
142 Udo Wegmann Veitshöchheim M50 1:31:40 1:28:29 3:00:09 1:43:16 4:43:25 1:49:36 6:32:59
143 Guus Hageman Midwoud M55 1:26:18 1:19:49 2:46:07 1:39:12 4:25:19 2:08:37 6:33:55
144 Ruud de Vries Kerkrade M50 1:38:20 1:31:25 3:09:45 1:39:26 4:49:11 1:45:10 6:34:20
145 Hennie van Velzen Honselersdijk M40 1:34:38 1:31:42 3:06:20 1:38:55 4:45:15 1:49:25 6:34:39
146 Martin Kampman Holten M40 1:29:22 1:23:38 2:53:00 1:36:52 4:29:52 2:04:50 6:34:42
147 Adi Graaf Nijmegen M40 1:28:29 1:20:11 2:48:40 1:33:42 4:22:22 2:12:21 6:34:42
148 Joop Wijnhoud Zwolle M45 1:27:41 1:25:28 2:53:09 1:41:59 4:35:08 1:59:48 6:34:55
149 Ruud Kok Apeldoorn M50 1:21:29 1:19:26 2:40:55 1:53:11 4:34:06 2:00:51 6:34:55
150 Dick Stam Maarssen M45 1:33:35 1:26:58 3:00:33 1:33:30 4:34:03 2:01:11 6:35:13
151 Koos Rademaker Amersfoort M60+ 1:25:25 1:23:07 2:48:32 1:43:16 4:31:48 2:03:46 6:35:33
152 Ruud Fokker Lelystad M50 1:29:09 1:21:51 2:51:00 1:39:39 4:30:39 2:05:02 6:35:39
153 Pieter den Edel Wassenaar M 1:36:41 1:30:36 3:07:17 1:36:38 4:43:55 1:51:50 6:35:44
154 Fred van Nieuwkerk Rijnsburg M55 1:24:48 1:20:39 2:45:27 1:37:31 4:22:58 2:13:13 6:36:10
155 MOnique Kramer Schagen V40 1:34:34 1:27:39 3:02:13 1:40:14 4:42:27 1:53:51 6:36:17
156 Paula IJzerman IJmuiden Vtm39 1:34:45 1:26:28 3:01:13 1:43:47 4:45:00 1:51:18 6:36:18
157 Rik Plakke Zutphen M40 1:31:33 1:21:19 2:52:52 1:38:56 4:31:48 2:04:40 6:36:26
158 Simone Thorwesten Waltrop V40 1:39:18 1:35:56 3:15:14 1:40:10 4:55:24 1:41:10 6:36:32
159 Ingrid Peperkamp Rotterdam V40 1:37:10 1:31:02 3:08:12 1:38:15 4:46:27 1:50:36 6:37:01
160 Frits van der Lubben Zoetermeer M50 1:29:58 1:21:58 2:51:56 1:30:47 4:22:43 2:14:44 6:37:25
161 Ronald Tertoolen Vlaardingen M45 1:31:08 1:37:01 3:08:09 1:35:55 4:44:04 1:53:29 6:37:31
162 John Rodewijk Oude Wetering M50 1:25:58 1:22:47 2:48:45 1:58:33 4:47:18 1:51:21 6:38:37
163 Hein van Holsteijn Rhenen M60+ 1:27:56 1:26:20 2:54:16 1:42:55 4:37:11 2:01:39 6:38:47
164 Rinus Reijngoudt Terneuzen M50 1:30:30 1:21:40 2:52:10 1:38:45 4:30:55 2:08:06 6:38:59
165 Rob Teisman De Cocksdorp M50 1:29:46 1:28:45 2:58:31 1:42:39 4:41:10 1:58:20 6:39:29
166 Henk van Wijhe Deventer M45 1:25:37 1:18:45 2:44:22 1:52:09 4:36:31 2:03:46 6:40:15
167 Chris Dol Stadskanaal M45 1:34:04 1:25:31 2:59:35 1:43:14 4:42:49 1:57:42 6:40:30
168 Jeffrey Severijn Utrecht M 1:37:50 1:29:43 3:07:33 1:43:20 4:50:53 1:50:00 6:40:52
169 Gina Heuser Ridderkerk V50+ 1:39:02 1:29:52 3:08:54 1:40:41 4:49:35 1:51:46 6:41:20
170 Ilona stevens Malden V40 1:36:10 1:27:39 3:03:49 1:42:35 4:46:24 1:55:17 6:41:40
171 Fred van der Roest Hilversum M40 1:34:22 1:25:14 2:59:36 1:42:57 4:42:33 1:59:17 6:41:48
172 Bert van Orden Ede Gld M40 1:36:10 1:27:39 3:03:49 1:40:42 4:44:31 1:58:01 6:42:31
173 Frans Fobbe Barendrecht M40 1:27:26 1:21:30 2:48:56 1:36:20 4:25:16 2:17:41 6:42:56
174 Irene van Wijk Amsterdam V50+ 1:33:21 1:27:29 3:00:50 1:45:22 4:46:12 1:56:57 6:43:07
175 Roel Kleine Hoogeveen M45 1:35:17 1:26:20 3:01:37 1:38:22 4:39:59 2:03:23 6:43:20
176 Arjan Griffioen Hoogezand M40 1:34:44 1:29:58 3:04:42 1:45:54 4:50:36 1:53:12 6:43:46
177 Gerard Bartelsman Purmerend M45 1:37:49 1:29:58 3:07:47 1:40:02 4:47:49 1:56:14 6:44:01
178 Jakob Hartman Veenendaal M50 1:39:46 1:32:07 3:11:53 1:38:02 4:49:55 1:54:12 6:44:06
179 Peter Heißing Kalkar M45 1:39:31 1:29:13 3:08:44 1:36:58 4:45:42 1:59:32 6:45:12
180 Johan Barnard ‘s-Gravenhage M50 1:34:48 1:25:22 3:00:10 1:44:49 4:44:59 2:00:15 6:45:12
181 Ralph Zijlma Almere M 1:35:41 1:26:49 3:02:30 1:42:46 4:45:16 2:01:36 6:46:50
182 Jacob Visser Heerenveen M60+ 1:40:23 1:36:08 3:16:31 1:38:23 4:54:54 1:52:24 6:47:16
183 Hajo Jonker De Rijp M40 1:32:55 1:24:31 2:57:26 1:50:08 4:47:34 2:00:06 6:47:38
184 Martijn Ooms Zwolle M 1:35:24 1:31:14 3:06:38 1:49:01 4:55:39 1:52:31 6:48:09
185 Dick de Vries Schagen M55 1:41:00 1:27:46 3:08:46 1:37:15 4:46:01 2:02:22 6:48:21
186 Martin Leusink Duiven M45 1:34:55 1:22:20 2:57:15 1:37:05 4:34:20 2:14:03 6:48:21
187 Arend van Gestel Veenendaal M40 1:41:41 1:30:54 3:12:35 1:43:58 4:56:33 1:53:02 6:49:34
188 Frans Pothoven Veenendaal M 1:41:40 1:30:54 3:12:34 1:43:57 4:56:31 1:53:03 6:49:34
189 Herman Martens Ommen M60+ 1:34:34 1:29:41 3:04:15 1:43:35 4:47:50 2:02:11 6:49:59
190 Jeroen Smits Den Burg M40 1:36:11 1:29:00 3:05:11 1:40:54 4:46:05 2:03:58 6:50:01
191 Nina Wolters Waltrop Vtm39 1:39:18 1:35:58 3:15:16 1:42:16 4:57:32 1:52:39 6:50:09
192 Mark Schoonhoven Rotterdam M45 1:40:17 1:31:00 3:11:17 1:44:47 4:56:04 1:54:29 6:50:32
193 Ronald Hoogenboom Naaldwijk M45 1:32:15 1:21:35 2:53:50 1:47:36 4:41:26 2:09:10 6:50:34
194 Jacqueline van Os Poortvliet V40 1:38:18 1:30:23 3:08:41 1:37:51 4:46:32 2:04:21 6:50:51
195 Ton van Os Poortvliet M40 1:38:18 1:30:22 3:08:40 1:37:50 4:46:30 2:04:23 6:50:52
196 Anita Vosman Mersch V40 1:41:24 1:32:20 3:13:44 1:41:35 4:55:19 1:56:23 6:51:41
197 Minke Hilgenberg Apeldoorn M55 1:27:46 1:24:49 2:52:35 2:00:45 4:53:20 1:58:37 6:51:55
198 Frouwkje Herder Ravenswoud V50+ 1:37:00 1:34:48 3:11:48 1:47:47 4:59:35 1:53:02 6:52:36
199 Peter Ickert Niederkrüchten M45 1:34:10 1:32:08 3:06:18 1:45:49 4:52:07 2:00:42 6:52:47
200 Marja van den Burg Ter Heijde V40 1:39:31 1:36:50 3:16:21 1:44:36 5:00:57 1:52:19 6:53:15
201 Hans van Ginneken Dordrecht M50 1:37:43 1:30:55 3:08:38 1:44:00 4:52:38 2:00:40 6:53:16
202 Elly Groet-Beers Hensbroek V50+ 1:36:34 1:37:42 3:14:16 1:43:21 4:57:37 1:55:55 6:53:30
203 Hans Prins Veenendaal M40 1:41:41 1:30:54 3:12:35 1:43:58 4:56:33 1:57:20 6:53:51
204 Ron Fokker Almere M55 1:33:34 1:30:12 3:03:46 1:44:03 4:47:49 2:06:07 6:53:55
205 Edwin Castelein Arnhem M45 1:32:23 1:27:00 2:59:23 1:36:58 4:36:21 2:17:42 6:54:02
206 Georg Kannengießer Friedrichsthal M40 1:36:45 1:37:11 3:13:56 1:43:29 4:57:25 1:56:45 6:54:08
207 André Boom Haarlem M55 1:35:34 1:31:52 3:07:26 1:54:03 5:01:29 1:52:55 6:54:23
208 Aede Bakker Kiel Windeweer M45 1:30:15 1:28:18 2:58:33 1:53:04 4:51:37 2:02:51 6:54:25
209 Ron Aret Gouda M50 1:40:57 1:27:41 3:08:38 1:41:01 4:49:39 2:06:06 6:55:44
210 Maarten van Randeraat Uitgeest M40 1:36:35 1:29:45 3:06:20 1:45:34 4:51:54 2:03:57 6:55:49
211 Johan Bundervoet Sleidinge M60+ 1:33:42 1:28:39 3:02:21 1:47:31 4:49:52 2:06:00 6:55:51
212 Fred Kamp Rottevalle M45 1:34:24 1:26:01 3:00:25 1:47:18 4:47:43 6:55:59 6:55:59
213 Frits Soeters Noord-Sleen M60+ 1:36:29 1:30:30 3:06:59 1:40:14 4:47:13 2:08:59 6:56:11
214 Herman Holterman Hengelo Ov M55 1:44:07 1:33:37 3:17:44 1:40:32 4:58:16 1:58:16 6:56:30
215 Jan Broers Nijkerkerveen M50 1:41:10 1:37:24 3:18:34 1:42:49 5:01:23 1:55:18 6:56:39
216 Eric Ariens Hoofddorp M45 1:38:53 1:30:31 3:09:24 1:45:17 4:54:41 2:02:27 6:57:06
217 Siebolt de Boer Nijmegen M45 1:46:13 1:40:32 3:26:45 1:38:48 5:05:33 1:51:45 6:57:17
218 Yvonne van Druenen Nijmegen V50+ 1:42:24 1:39:52 3:22:16 1:41:21 5:03:37 1:53:48 6:57:23
219 Dirk van Kessel Geldermalsen M40 1:39:45 1:32:11 3:11:56 1:46:55 4:58:51 1:59:24 6:58:15
220 Tom van der Veldt Haarlem M40 1:41:40 1:31:27 3:13:07 1:42:22 4:55:29 2:02:56 6:58:23
221 Hans Hoffs Arnhem M55 1:40:30 1:32:11 3:12:41 1:43:44 4:56:25 2:02:08 6:58:31
222 Annelies van Strater Oegstgeest Vtm39 1:48:05 1:35:23 3:23:28 1:44:12 5:07:40 1:51:34 6:59:12
223 Gerda Peeters Venray V50+ 1:45:58 1:41:48 3:27:46 1:43:33 5:11:19 1:48:17 6:59:34
224 Herman Euverman Zwolle M55 1:39:50 1:31:22 3:11:12 1:44:53 4:56:05 2:03:38 6:59:43
225 Ingrid Koopman Utrecht V50+ 1:42:32 1:35:33 3:18:05 1:48:57 5:07:02 1:53:32 7:00:33
226 Bas de Loos Wormerveer M 1:34:13 1:28:09 3:02:22 1:54:58 4:57:20 2:03:25 7:00:43
227 Cees Bouma Biddinghuizen M40 1:39:29 1:29:19 3:08:48 1:45:56 4:54:44 2:08:18 7:03:01
228 Piet Schreurs Heibloem M55 1:33:15 1:28:31 3:01:46 1:52:04 4:53:50 2:10:05 7:03:53
229 Theo Kuiper Voorschoten M45 1:37:32 1:29:06 3:06:38 1:47:57 4:54:35 2:12:18 7:06:52
230 Willem Staal Zeist M45 1:49:24 1:38:34 3:27:58 1:41:12 5:09:10 1:58:06 7:07:16
231 Pieter Locher Amsterdam M50 1:36:36 1:38:36 3:15:12 1:48:55 5:04:07 2:03:27 7:07:32
232 Nico Achterberg Veenendaal M50 1:42:54 1:37:46 3:20:40 1:44:25 5:05:05 2:02:58 7:08:02
233 Theo Reus Veenendaal M60+ 1:42:52 1:37:47 3:20:39 1:44:25 5:05:04 2:02:59 7:08:02
234 Ton Cusiel Heerenveen M55 1:39:48 1:33:36 3:13:24 1:42:34 4:55:58 2:13:16 7:09:12
235 Martin Grootveld Warnsveld M50 1:34:55 1:32:41 3:07:36 1:53:22 5:00:58 2:08:22 7:09:18
236 Rob de Lange Naarden M45 1:39:16 1:34:36 3:13:52 1:47:11 5:01:03 2:08:47 7:09:48
237 Walter Schul Brühl M45 1:36:03 1:30:18 3:06:21 1:53:20 4:59:41 2:10:45 7:10:25
238 Marc Van Meenen Geel M45 1:25:14 1:20:07 2:45:21 1:53:36 4:38:57    
239 Arnoud Ens Utrecht M 1:30:23 1:22:12 2:52:35 2:00:45 4:53:20    
240 Eelco Bakker Amsterdam M 1:35:25 1:31:14 3:06:39 1:49:01 4:55:40    
241 Irene Kok Apeldoorn Vtm39 1:39:53 1:35:36 3:15:29 1:43:06 4:58:35    
242 Hessel de Boer Leeuwarden M55 1:39:55 1:32:12 3:12:07 1:47:52 4:59:59    
243 Nico Hagen Enschede M45 1:39:26 1:36:09 3:15:35 1:50:00 5:05:35    
244 Nellie van der Made Assen V50+ 1:34:54 1:30:34 3:05:28 2:01:42 5:07:10    
245 Jan Prins Assen M45 1:36:19 1:30:05 3:06:24 2:00:48 5:07:12    
246 Frank Fuhr Den Helder M 1:29:44 1:29:54 2:59:38 2:07:42 5:07:20    
247 René Langeslag Almere M45 1:43:25 1:36:13 3:19:38 1:50:58 5:10:36    
248 Frans Nettekoven Amsterdam M55 1:36:15 1:37:25 3:13:40 1:58:05 5:11:45    
249 Cor de Boer Hoofddorp M55 1:41:15 1:36:09 3:17:24 1:54:39 5:12:03    
250 John de Boer De Meern M40 1:37:49 1:32:48 3:10:37 2:01:35 5:12:12    
251 Stefan Bayens Amsterdam M40 1:45:34 1:35:05 3:20:39 1:51:47 5:12:26    
252 Seppo Spaapen Purmerend M40 1:39:23 1:38:50 3:18:13 1:55:18 5:13:31    
253 Yvonne Sant Heemskerk V40 1:45:45 1:45:08 3:30:53 1:45:56 5:16:49    
254 Michiel Vullings Amsterdam M 1:44:48 1:41:30 3:26:18 1:54:02 5:20:20    
255 Julia Suwelack Muenster V50+ 1:41:34 1:44:09 3:25:43 1:59:28 5:25:11    
256 Denny Schreefel Nieuwegein M55 1:48:32 1:45:09 3:33:41 2:00:24 5:34:05    
257 Hans Weeber Ter Heijde M60+ 1:48:33 2:00:20 3:48:53 2:25:11 6:14:04    
258 John Damen Tegelen M50 1:57:06 2:04:51 4:01:57 2:12:08 6:14:05    
259 Michel Buijck Biervliet M 1:05:05 1:02:31 2:07:36 1:22:13 3:29:49    
260 Marc Vanderlinden Brussel M50 1:13:12 1:06:14 2:19:26 1:10:52 3:30:18    
261 Leo Tolboom ‘s-Gravenhage M45 1:24:41 1:17:14 2:41:55 1:24:19 4:06:14    
262 Hendrik van der Meiden De Rijp M45 1:21:44 1:27:00 2:48:44 1:27:52 4:16:36    
263 Wander Bod Stokkum M50 1:27:02 1:21:26 2:48:28 1:35:51 4:24:19    
264 Nico Maijer Vinkeveen M50 1:22:14 1:17:00 2:39:14 1:50:56 4:30:10    
265 Kees Greidanus Bilthoven M50 1:29:34 1:22:55 2:52:29 1:39:41 4:32:10    
266 Ad Peltenburg Zoetermeer M60+ 1:34:23 1:26:11 3:00:34 1:34:31 4:35:05    
267 Bob Verbrugge Zoetermeer M50 1:29:34 1:21:59 2:51:33 1:47:29 4:39:02    
268 Ad Suijkerbuijk Steenbergen Nb M50 1:34:23 1:28:02 3:02:25 1:38:18 4:40:43    
269 Vok de Wit Zijdewind M50 1:29:11 1:26:29 2:55:40 1:48:17 4:43:57    
270 Andries Welles Lippenhuizen M40 1:33:39 1:26:28 3:00:07 1:51:45 4:51:52    
271 Han Ordelman Den Helder M45 1:30:02 1:29:10 2:59:12 2:02:42 5:01:54    
272 Christian Pfluegler Münster M40 1:44:02 1:35:47 3:19:49 1:51:41 5:11:30    
273 Math Kemps Venlo M50 1:42:51 1:37:29 3:20:20 2:01:40 5:22:00    
274 Marco Bol Huizen M 1:40:19 1:44:32 3:24:51 1:58:45 5:23:36    
275 Wibo Veenstra Assen M50 1:43:10 1:40:02 3:23:12 2:01:41 5:24:53    
276 Jan van der Blom Doetinchem M60+ 1:46:41 1:37:59 3:24:40 2:03:47 5:28:27    
277 Eric Ries Strassen M45 1:43:33 1:40:57 3:24:30 2:05:03 5:29:33    
278 Marc Papanikitas Mortsel M40 1:03:39 59:43 2:03:22        
279 Aart-Peter Baan Hendrik-Ido-Ambacht M40 1:05:52 1:02:53 2:08:45        
280 Erik van der Velden Den Burg M40 1:10:38 1:06:08 2:16:46        
281 Theo Franchimon Den Burg M50 1:20:00 1:10:38 2:30:38        
282 Jan Strijker Brummen M55 1:22:54 1:16:24 2:39:18        
283 Bram Bakker Bloemendaal M45 1:23:55 1:17:24 2:41:19        
284 Rene Nijkamp Emst M45 1:22:54 1:21:52 2:44:46        
285 Marcel Wierenga Oegstgeest M 1:25:44 1:19:40 2:45:24        
286 Petra Domhof Harreveld V40 1:25:57 1:20:23 2:46:20        
287 Arnold Bredewolt Veessen M 1:23:49 1:23:42 2:47:31        
288 Jan Koning Volendam M45 1:26:18 1:22:43 2:49:01        
289 Walter Blom Edam M45 1:26:19 1:22:45 2:49:04        
290 Han Frenken Stein Lb M45 1:26:57 1:25:37 2:52:34        
291 Eric Koens Purmerend M40 1:32:47 1:21:12 2:53:59        
292 Bé Meerman Enschede M50 1:30:46 1:24:43 2:55:29        
293 Rob Rooijackers Schagen M55 1:25:41 1:29:56 2:55:37        
294 Bertus van Elburg Nijverdal M55 1:31:33 1:25:30 2:57:03        
295 Jan Streunding Winschoten M50 1:26:40 1:32:42 2:59:22        
296 Eric Knipscheer Dinxperlo M40 1:32:22 1:27:40 3:00:02        
297 Frans van Huizen Velp Gld M55 1:32:15 1:28:04 3:00:19        
298 Peter Boltjes Winschoten M50 1:28:09 1:32:25 3:00:34        
299 Henk Veldkamp Oosterhesselen M55 1:35:17 1:26:20 3:01:37        
300 Dinant Bruiss Enschede M50 1:34:22 1:30:07 3:04:29        
301 Wim Nobel Lekkerkerk M50 1:36:34 1:28:42 3:05:16        
302 Jean-Pierre Schmitz Luxembourg M50 1:33:56 1:32:42 3:06:38        
303 Lee Jaas Strassen M55 1:33:56 1:32:42 3:06:38        
304 Frank Polzius Stolberg M45 1:37:10 1:31:03 3:08:13        
305 Jean-Antoin vd Rijzen Huijbergen M40 1:37:31 1:31:36 3:09:07        
306 Klaas Laan Amsterdam M50 1:38:16 1:31:21 3:09:37        
307 John Kommer Zierikzee M40 1:34:52 1:35:43 3:10:35        
308 Gilbert van Dam Bergen op Zoom M 1:37:32 1:33:17 3:10:49        
309 Gerrit de Bruin Bleiswijk M55 1:37:22 1:33:59 3:11:21        
310 Leon Verbugt Asten M45 1:32:25 1:39:51 3:12:16        
311 Onno Oudewortel Wijdewormer M45 1:41:39 1:34:44 3:16:23        
312 Ed Roos Middenbeemster M40 1:38:47 1:38:07 3:16:54        
313 Edwin van der Meer Utrecht M40 1:42:32 1:35:33 3:18:05        
314 Robert Teunisse Purmerend M 1:41:39 1:36:34 3:18:13        
315 Sjaak Schipper Groningen M60+ 1:40:30 1:38:27 3:18:57        
316 Margot Baars Houten V50+ 1:40:49 1:38:26 3:19:15        
317 Volker Grohmann Troisdorf M40 1:40:51 1:41:17 3:22:08        
318 Gerard Berkvens Someren M50 1:38:37 1:43:32 3:22:09        
319 Inge van Oijen Liempde V40 1:43:05 1:40:21 3:23:26        
320 Wietze Jonker Luxwoude M55 1:40:23 1:45:05 3:25:28        
321 Gert van Beek Arnhem M45 1:42:47 1:43:23 3:26:10        
322 Kiek van den Tweel Bemmel V40 1:46:13 1:43:07 3:29:20        
323 Marco Hartman Wildervank M 1:43:34 1:56:58 3:40:32        
324 Rose-Minke Schure Zeist Vtm39 1:42:48 1:59:33 3:42:21        
325 Jake Leopard Veenendaal M45 1:46:38 1:58:54 3:45:32        
326 Annette Voets Apeldoorn V50+ 1:25:02            
327 Ronald van Ingen Apeldoorn M45 1:28:29            
328 Jan Abma Bennekom M45 1:29:07            
329 Ruud Veldhuis Heemskerk M55 1:36:35            
330 Jan van Westerlaak Amsterdam M50 1:36:46            
331 Rolf Soldaat Amsterdam Zuidoost M40 1:37:37            
332 Koen de Vries Vlissingen M50 1:37:56            
333 Fred Kroon Kerkrade M50 1:38:21            
334 Cor van der Hoek Brummen M55 1:38:52            
335 Sabine Schäfer Troisdorf V40 1:40:03            
336 Hans Joachim Girulat Bochum M60+ 1:41:31            
337 Angela Veld Culemborg V50+ 1:43:04            
338 Jolle de Boer Hellum M55 1:48:49            
339 André Blaauw Weener M45 1:52:11            


Uitslag 60 km 2009

De Zestig van Texel  uitslagenlijst 60 km 13-4-09
Woonplaats
nr Naam Vereniging Cat Turfveld Slufter PH Finish Tijd
1 Marc Papanikitas Mortsel (BEL) 1e M40 1:01:45 53:54 58:27 1:15:50 4:09:54
2 Thomas Miedema Amsterdam 1e Msen 1:01:45 53:42 59:03 1:23:49 4:18:17
3 Jan v d  Marel  Aarlanderveen 2e M40 1:03:12 56:14 1:02:50 1:17:05 4:19:19
4 Gino Cassier Wilrijk (BEL) 1e M35 1:04:47 59:53 1:06:28 1:18:35 4:29:41
5 Peter Palmans Neerpelt (BEL) 1e M45 1:07:30 1:00:22 1:06:33 1:16:15 4:30:38
6 Mark Westerhof Eerbeek 3e M40 1:09:03 1:01:21 1:10:19 1:19:50 4:40:31
7 Edward de Leng Koudekerke 2e M45 1:07:30 1:00:22 1:09:17 1:25:22 4:42:30
8 Erik v d Velden Den Burg 2e M35 1:07:30 1:00:22 1:09:11 1:27:53 4:44:55
9 Bernard Roelen Utrecht 4e M40 1:16:03 1:06:01 1:09:26 1:17:21 4:48:50
10 Jaap Vis Groningen 1e