60 KM – 120 KM – 4 x 15 KM – Strand – Bos – Duin – Wad – Dijk – Dorp – Berg

Uitslagen 4 x 15

Estafette uitslag 2017 met tussentijden

De Zestig van Texel | Texel | 17-04-2017   
Estafette 60 Kilometer – Uitslag per Categorie   
!!!Let op: Onvolledige registratie bij Tussenpunt 2! Slufter  
Mannen
Plts Team Cat Turfveld Slufter PH Finish
1 Loopreizen.nl M 1 1:10:35 2:51:30 3:50:36
1:10:35 1:40:55 0:59:06
2 Av Veluwe dreamteam M 2 1:02:05 2:55:12 3:58:18
1:02:05 1:53:07 1:03:06
3 #Hellasloopboost1 M 3 1:03:58 2:55:43 3:58:33
1:03:58 1:51:45 1:02:50
4 Noordkop Runningteam M 4 1:02:58 1:51:45 3:59:55
1:02:58 0:48:47 2:08:10
5 Hellas Angels M 5 1:07:01 2:58:11 4:00:48
1:07:01 1:51:10 1:02:37
6 #Hellasloopboost2 M 6 1:06:03 2:58:12 4:09:31
1:06:03 1:52:09 1:11:19
7 Trainingsgroep Texel 2 M 8 1:17:11 3:20:30 4:23:40
1:17:11 2:03:19 1:03:10
8 Duurdouwers 1 M 9 1:06:13 3:06:21 4:28:19
1:06:13 2:00:08 1:21:58
9 Bouwcenter RAB M 10 1:13:18 3:20:34 4:34:44
1:13:18 2:07:16 1:14:10
10 Loopgroep Sneek 8 M 11 1:10:15 3:18:04 4:34:58
1:10:15 2:07:49 1:16:54
11 Hylas M 12 1:06:14 3:26:54 4:35:42
1:06:14 2:20:40 1:08:48
12 Noordkop Runners M 13 1:08:49 3:23:54 4:37:38
1:08:49 2:15:05 1:13:44
13 Team Bassie M 14 1:14:45 3:22:53 4:38:24
1:14:45 2:08:08 1:15:31
14 Let’s GO DBK M 15 1:10:28 3:22:03 4:41:42
1:10:28 2:11:35 1:19:39
15 Hylas2 M 16 1:06:05 3:26:54 4:41:49
1:06:05 2:20:49 1:14:55
16 Trainingsgroep Texel 1 M 17 1:10:50 3:31:30 4:46:12
1:10:50 2:20:40 1:14:42
17 EXTEX M 20 1:20:57 2:33:26 3:36:05 4:50:49
1:20:57 1:12:29 1:02:39 1:14:44
18 The White Kenyans M 21 1:09:10 3:28:21 4:52:08
1:09:10 2:19:11 1:23:47
19 Lionitas M 23 1:24:14 2:32:45 3:36:01 4:56:04
1:24:14 1:08:31 1:03:16 1:20:03
20 Wageningen Marine Research M 24 1:28:07 2:32:35 3:44:10 4:57:24
1:28:07 1:04:28 1:11:35 1:13:14
21 Veluws Geweld M 26 1:14:55 3:34:22 5:01:57
1:14:55 2:19:27 1:27:35
22 Zandlopers M 27 1:13:26 3:44:36 5:02:22
1:13:26 2:31:10 1:17:46
23 Lucky Loser M 28 1:23:44 2:47:28 3:57:36 5:02:53
1:23:44 1:23:44 1:10:08 1:05:17
24 Veluwe blauwe M 29 1:18:43 3:44:17 5:02:58
1:18:43 2:25:34 1:18:41
25 Ruim-Tuin M 30 1:22:52 2:42:18 3:50:52 5:03:15
1:22:52 1:19:26 1:08:34 1:12:23
26 Loopgroep Sneek 1 M 31 1:19:28 2:32:21 3:38:08 5:06:03
1:19:28 1:12:53 1:05:47 1:27:55
27 Loopgroep Hilly M 32 1:12:57 3:40:02 5:07:25
1:12:57 2:27:05 1:27:23
28 Bremakkeer Runningteam 2 M 36 1:17:50 3:48:58 5:12:22
1:17:50 2:31:08 1:23:24
29 Top Team Leusden M 37 1:27:43 2:40:42 3:52:29 5:13:43
1:27:43 1:12:59 1:11:47 1:21:14
30 3Mond M 38 1:18:25 3:56:52 5:14:28
1:18:25 2:38:27 1:17:36
31 Friends of Ed 3 M 39 1:23:02 2:40:01 3:48:17 5:14:44
1:23:02 1:16:59 1:08:16 1:26:27
32 Van Braak Accountants Texel M 40 1:07:52 3:20:09 5:16:23
1:07:52 2:12:17 1:56:14
33 Let’s Go 9 M 41 1:23:14 2:39:23 3:59:22 5:16:34
1:23:14 1:16:09 1:19:59 1:17:12
34 AV Heerenveen M 42 1:17:50 3:46:56 5:17:07
1:17:50 2:29:06 1:30:11
35 Team Rozenburg M 46 1:25:18 3:58:53 5:22:08
1:25:18 2:33:35 1:23:15
36 De Leukels M 49 1:19:23 3:58:59 5:24:24
1:19:23 2:39:36 1:25:25
37 Zandkoog Runners 1 M 50 1:17:29 4:01:09 5:24:27
1:17:29 2:43:40 1:23:18
38 Tijgers M 52 1:30:17 2:46:02 4:11:28 5:26:17
1:30:17 1:15:45 1:25:26 1:14:49
39 Let’s Go 8 M 53 1:18:32 3:51:21 5:26:37
1:18:32 2:32:49 1:35:16
40 Die Hard Diesels M 56 1:20:29 3:59:42 5:28:00
1:20:29 2:39:13 1:28:18
41 Run4Fun M 61 1:32:39 4:11:56 5:33:25
1:32:39 2:39:17 1:21:29
42 Let’s Go 10 M 63 1:26:58 4:04:44 5:34:05
1:26:58 2:37:46 1:29:21
43 Paal 9 M 66 1:28:35 4:03:38 5:36:46
1:28:35 2:35:03 1:33:08
44 Van Dijk M 68 1:27:45 4:01:32 5:37:23
1:27:45 2:33:47 1:35:51
45 DRIL PK M 72 1:28:02 4:06:53 5:38:45
1:28:02 2:38:51 1:31:52
46 Aquilo M 73 1:24:30 4:07:26 5:39:36
1:24:30 2:42:56 1:32:10
47 HC JMVS M 75 1:27:16 2:40:32 4:09:34 5:39:57
1:27:16 1:13:16 1:29:02 1:30:23
48 CVI Texel M 76 1:29:14 4:04:05 5:40:22
1:29:14 2:34:51 1:36:17
49 Running Junkies Venlo M 77 1:13:46 4:15:13 5:41:38
1:13:46 3:01:27 1:26:25
50 Just Run 1 M 89 2:03:06 3:10:31 4:27:33 5:45:46
2:03:06 1:07:25 1:17:02 1:18:13
51 Zwaluwen M 92 1:27:01 4:14:46 5:46:30
1:27:01 2:47:45 1:31:44
52 Contente Mensen M 96 1:26:57 4:24:58 5:49:00
1:26:57 2:58:01 1:24:02
53 Let’s Go 6 M 99 1:32:15 4:17:58 5:51:45
1:32:15 2:45:43 1:33:47
54 Slaslakken M 101 1:27:36 4:14:46 5:53:06
1:27:36 2:47:10 1:38:20
55 Haddekik Donderdagavond M 103 1:26:37 4:17:38 5:53:22
1:26:37 2:51:01 1:35:44
56 Alida-runners M 120 1:39:59 3:08:02 4:37:11 6:03:28
1:39:59 1:28:03 1:29:09 1:26:17
57 De Kraaien M 123 1:39:02 4:30:31 6:04:14
1:39:02 2:51:29 1:33:43
58 Loopgroep Sneek 4 M 125 1:29:01 4:23:49 6:05:26
1:29:01 2:54:48 1:41:37
59 Loopgroep Sneek 2 M 133 1:31:41 4:23:37 6:10:27
1:31:41 2:51:56 1:46:50
60 Eldad bv M 134 1:28:58 4:33:24 6:10:28
1:28:58 3:04:26 1:37:04
61 De Watlopers M 135 1:32:38 4:36:37 6:10:50
1:32:38 3:03:59 1:34:13
62 Just in time M 140 1:37:54 2:59:51 4:32:17 6:11:58
1:37:54 1:21:57 1:32:26 1:39:41
Vrouwen
Plts Team Cat PltsTot Turfveld Slufter PH Finish
1 #Hellasloopboost4 V 19 1:14:38 3:34:41 4:47:38
1:14:38 2:20:03 1:12:57
2 AV Edam dames V 51 1:27:22 2:41:05 4:02:36 5:25:26
1:27:22 1:13:43 1:21:31 1:22:50
3 Ray’s Angels V 74 1:22:55 4:06:33 5:39:43
1:22:55 2:43:38 1:33:10
4 Let’s Go 4 V 85 1:29:25 4:12:33 5:43:33
1:29:25 2:43:08 1:31:00
5 Pink Panters V 97 1:23:43 4:25:33 5:50:11
1:23:43 3:01:50 1:24:38
6 Eilandhoppers V 106 1:34:18 3:04:36 4:31:25 5:55:39
1:34:18 1:30:18 1:26:49 1:24:14
7 Duurdouwers 2 V 114 1:31:02 2:58:55 4:28:31 6:00:43
1:31:02 1:27:53 1:29:36 1:32:12
8 Zandlopers V 126 1:26:17 4:24:38 6:06:50
1:26:17 2:58:21 1:42:12
9 Loopgroep Sneek 6 V 141 1:40:48 2:57:36 4:31:57 6:14:42
1:40:48 1:16:48 1:34:21 1:42:45
10 Let’s Go 3 V 142 1:23:35 4:18:51 6:15:57
1:23:35 2:55:16 1:57:06
11 Zandkoog Runners 2 V 147 1:44:10 3:08:58 4:46:02 6:27:03
1:44:10 1:24:48 1:37:04 1:41:01
12 Grazy girls V 149 1:31:27 4:41:34 6:27:36
1:31:27 3:10:07 1:46:02
13 ZDR V 152 1:34:07 4:40:55 6:35:57
1:34:07 3:06:48 1:55:02
14 Kaakelvreugd V 153 1:49:38 5:02:47 6:37:47
1:49:38 3:13:09 1:35:00
15 Pompebleadjes V 155 1:32:38 6:51:58
1:32:38 5:19:20
Gemengd 
Plts Team Cat PltsTot Turfveld Slufter PH Finish
1 #Hellasloopboost3 G 7 1:02:32 3:05:23 4:10:54
1:02:32 2:02:51 1:05:31
2 De Scholekster Texel G 18 1:09:16 3:35:44 4:47:15
1:09:16 2:26:28 1:11:31
3 De Gele Helm G 22 1:15:11 3:34:03 4:52:49
1:15:11 2:18:52 1:18:46
4 Ken net G 25 1:13:32 2:31:46 3:42:21 5:01:39
1:13:32 1:18:14 1:10:35 1:19:18
5 Paul’s ploeg G 33 1:15:19 2:32:51 3:42:36 5:09:03
1:15:19 1:17:32 1:09:45 1:26:27
6 Duo Penotti G 34 1:20:00 2:35:33 3:52:08 5:09:38
1:20:00 1:15:33 1:16:35 1:17:30
7 Bremakker Runningteam 1 G 35 1:24:36 3:46:25 5:12:16
1:24:36 2:21:49 1:25:51
8 Hoe lang nog? G 43 3:39:41 5:19:15
3:39:41 1:39:34
9 Let’s Go 1 G 44 1:19:15 3:56:30 5:20:27
1:19:15 2:37:15 1:23:57
10 Jemolope G 45 1:19:12 2:37:10 4:05:00 5:22:07
1:19:12 1:17:58 1:27:50 1:17:07
11 Lekker Hobbelen G 47 1:18:33 3:54:54 5:23:49
1:18:33 2:36:21 1:28:55
12 Quinty’s G 48 1:30:50 4:05:43 5:24:20
1:30:50 2:34:53 1:18:37
13 Let’s Go 7 G 54 1:24:03 2:36:42 4:01:00 5:26:50
1:24:03 1:12:39 1:24:18 1:25:50
14 Exalto.biz G 55 1:14:41 2:30:29 3:55:33 5:27:26
1:14:41 1:15:48 1:25:04 1:31:53
15 Smitskoeriers runners G 57 1:27:14 3:58:22 5:28:11
1:27:14 2:31:08 1:29:49
16 Van Grieken G 58 1:32:49 3:58:40 5:30:35
1:32:49 2:25:51 1:31:55
17 Lichtlopen 4 G 59 1:17:45 4:13:00 5:31:54
1:17:45 2:55:15 1:18:54
18 HRR Loopgroep Eric Kerklaan G 60 1:20:28 4:00:13 5:32:31
1:20:28 2:39:45 1:32:18
19 Hans en de Grietjes G 62 1:23:21 4:02:42 5:33:29
1:23:21 2:39:21 1:30:47
20 Family Runners G 64 1:31:27 2:57:07 4:26:08 5:35:11
1:31:27 1:25:40 1:29:01 1:09:03
21 Four Tops G 65 1:20:10 4:06:08 5:35:26
1:20:10 2:45:58 1:29:18
22 Fysioburgwal 1 G 67 1:31:45 4:05:36 5:37:16
1:31:45 2:33:51 1:31:40
23 Lichtlopen 2 G 69 1:17:45 4:05:49 5:38:26
1:17:45 2:48:04 1:32:37
24 Lichtlopen 3 G 70 1:20:58 4:07:15 5:38:26
1:20:58 2:46:17 1:31:11
25 De Sprinters G 71 1:53:02 3:24:21 4:00:11 5:38:40
1:53:02 1:31:19 0:35:50 1:38:29
26 Te hard van stapel lopen! G 78 1:36:41 4:15:19 5:41:39
1:36:41 2:38:38 1:26:20
27 Duurdouwers 3 G 79 1:20:13 4:01:27 5:42:40
1:20:13 2:41:14 1:41:13
28 Kinderopvang de Pepermolen G 80 1:20:31 4:06:30 5:42:40
1:20:31 2:45:59 1:36:10
29 Lichtlopen 1 G 81 1:19:02 4:02:47 5:42:51
1:19:02 2:43:45 1:40:04
30 Die Hards G 82 1:26:45 4:11:53 5:42:53
1:26:45 2:45:08 1:31:00
31 Adriaan G 83 1:39:54 3:01:40 4:13:26 5:43:21
1:39:54 1:21:46 1:11:46 1:29:55
32 Daar doen we het voor! G 84 1:23:43 4:15:45 5:43:27
1:23:43 2:52:02 1:27:42
33 Loopgroep Sneek 3 G 86 1:31:31 4:06:09 5:44:04
1:31:31 2:34:38 1:37:55
34 DTC G 87 1:29:54 4:12:30 5:44:24
1:29:54 2:42:36 1:31:54
35 Team Vaassen G 88 1:29:47 4:15:56 5:45:25
1:29:47 2:46:09 1:29:29
36 Lekker Lopen 1 G 90 1:13:47 4:01:13 5:46:03
1:13:47 2:47:26 1:44:50
37 Loopgroep Sneek 5 G 91 1:31:42 4:15:11 5:46:08
1:31:42 2:43:29 1:30:57
38 Oring runners G 93 1:29:45 4:20:54 5:46:58
1:29:45 2:51:09 1:26:04
39 Jolinkies G 94 1:23:31 4:17:43 5:48:01
1:23:31 2:54:12 1:30:18
40 Let’s Go 5 G 95 1:29:25 4:16:25 5:48:14
1:29:25 2:47:00 1:31:49
41 Kico Runners G 98 1:13:48 4:19:57 5:51:33
1:13:48 3:06:09 1:31:36
42 FGK Runners G 100 1:18:01 4:28:45 5:52:14
1:18:01 3:10:44 1:23:29
43 Barbers G 102 1:38:26 3:04:28 4:43:34 5:53:12
1:38:26 1:26:02 1:39:06 1:09:38
44 Ed & friends 2 G 104 1:33:09 4:20:39 5:54:44
1:33:09 2:47:30 1:34:05
45 Rainbow BUTT Monkeys G 105 1:43:15 2:58:08 4:26:53 5:55:06
1:43:15 1:14:53 1:28:45 1:28:13
46 Kölle rennt 2 G 107 1:22:54 4:15:50 5:56:07
1:22:54 2:52:56 1:40:17
47 Kölle rennt 1 G 108 1:22:54 4:15:50 5:56:07
1:22:54 2:52:56 1:40:17
48 Bikkels G 109 1:24:46 2:56:59 4:20:03 5:57:37
1:24:46 1:32:13 1:23:04 1:37:34
49 Slakjes G 110 1:28:43 4:03:22 5:57:43
1:28:43 2:34:39 1:54:21
50 De Koele Dijkridders G 111 1:49:55 3:06:33 4:27:00 5:58:49
1:49:55 1:16:38 1:20:27 1:31:49
51 Bocholter Duinlopers G 112 1:23:07 4:22:34 5:58:52
1:23:07 2:59:27 1:36:18
52 Loopgroep Sneek 7 G 113 1:35:31 2:59:34 4:27:18 6:00:27
1:35:31 1:24:03 1:27:44 1:33:09
53 Mapudak lopers G 115 1:28:40 4:17:10 6:01:20
1:28:40 2:48:30 1:44:10
54 Fifty fifty G 116 1:33:45 2:58:19 4:18:44 6:01:28
1:33:45 1:24:34 1:20:25 1:42:44
55 Diomedon G 117 1:22:23 4:20:13 6:02:25
1:22:23 2:57:50 1:42:12
56 Slow Coffee G 118 1:27:58 2:58:48 4:27:38 6:03:15
1:27:58 1:30:50 1:28:50 1:35:37
57 Team Kalkman G 119 1:18:33 4:26:57 6:03:27
1:18:33 3:08:24 1:36:30
58 Toms Angels G 121 1:30:48 4:19:01 6:03:31
1:30:48 2:48:13 1:44:30
59 Move-Runners G 122 1:40:23 4:30:20 6:03:50
1:40:23 2:49:57 1:33:30
60 ADHC G 124 1:48:22 3:07:10 4:32:52 6:05:03
1:48:22 1:18:48 1:25:42 1:32:11
61 Van der Voort G 127 1:38:23 4:16:22 6:07:07
1:38:23 2:37:59 1:50:45
62 Omnyacc Texel G 128 1:38:13 4:34:49 6:07:17
1:38:13 2:56:36 1:32:28
63 Hoornse gele rakkers 1 G 129 1:32:34 3:04:52 4:33:22 6:07:50
1:32:34 1:32:18 1:28:30 1:34:28
64 Hoornse gele rakkers 2 G 130 1:27:14 2:58:19 4:33:22 6:07:50
1:27:14 1:31:05 1:35:03 1:34:28
65 Wadlopers G 131 1:47:44 4:40:55 6:09:35
1:47:44 2:53:11 1:28:40
66 Hoornse Gele Rakkers 3 G 132 1:26:14 2:58:19 4:33:23 6:10:25
1:26:14 1:32:05 1:35:04 1:37:02
67 Juf Lia’s Otters G 136 1:49:27 4:34:08 6:11:34
1:49:27 2:44:41 1:37:26
68 Driemteam G 137 1:44:00 4:39:30 6:11:37
1:44:00 2:55:30 1:32:07
69 Let’s Go 2 G 138 1:44:16 4:46:31 6:11:39
1:44:16 3:02:15 1:25:08
70 Parellooprunners 1 G 139 1:20:15 4:38:44 6:11:57
1:20:15 3:18:29 1:33:13
71 ZOZ Loopteam G 143 1:32:13 4:26:19 6:19:09
1:32:13 2:54:06 1:52:50
72 Lekker Lopen5 G 144 1:41:40 3:11:02 6:21:21
1:41:40 1:29:22 3:10:19
73 Lekker Lopen 2 G 145 1:18:24 2:56:53 4:41:43 6:23:36
1:18:24 1:38:29 1:44:50 1:41:53
74 Team 50-50 2.0 G 146 1:34:30 3:17:19 4:39:45 6:26:30
1:34:30 1:42:49 1:22:26 1:46:45
75 Florin G 148 1:18:47 4:25:45 6:27:35
1:18:47 3:06:58 2:01:50
76 VEM G 150 1:50:09 3:28:03 4:53:16 6:31:22
1:50:09 1:37:54 1:25:13 1:38:06
77 Ed & friends 1 G 154 2:06:34 3:30:15 4:56:21 6:44:56
2:06:34 1:23:41 1:26:06 1:48:35
78 Hamann-family-de G 156 1:28:56 4:32:33 6:52:05
1:28:56 3:03:37 2:19:32
79 OSM 2 G 157 1:44:28 5:03:47 6:53:34
1:44:28 3:19:19 1:49:47
80 OSM 1 G 158 1:30:51 5:03:47 6:53:34
1:30:51 3:32:56 1:49:47
81 OSM 3 G 159 1:45:32 5:03:46 6:53:35
1:45:32 3:18:14 1:49:49
Apart 
Plts Team Cat PltsTot Turfveld Slufter PH Finish
1 De Acht van Texel 1 A 151 1:44:54 4:54:42 6:34:49
1:44:54 3:09:48 1:40:07

Estafette uitslag 2015 met tussentijden

  Naam Woonplaats uitslag cat Turfveld Slufter PH Finish eindtijd
1 Hellas Angels Utrecht 1e M4x15 54:51 52:03 54:18 1:00:19 3:43:35
2 AV Edam Edam 2e M4x15 56:24 52:15 55:47 1:01:26 3:47:54
3 Veluws  geweld Apeldoorn 3e M4x15 1:00:08 52:52 59:29 1:01:18 3:55:50
4 Natural Born Runners – Go Amsterdam 4e M4x15 1:03:56 54:34 1:05:25 55:21 4:01:36
5 Lucurgus Krommenie 5e M4x15 59:34 59:23 57:24 1:05:45 4:04:11
6 Team  Trommel Utrecht 6e M4x15 57:36 1:04:03 1:01:10 59:57 4:04:55
7 NSAV ’t Haasje Nijmegen 7e M4x15 54:51 1:02:28 4:08:10
8 Hylas  1 Alkmaar 8e M4x15 1:00:04 54:22 1:02:23 1:11:32 4:10:37
9 Arnhemse  Meisjes Arnhem 1e V4x15 1:00:43 1:01:10 1:02:12 1:08:24 4:14:53
10 Noordkop Runners Den  Helder 9e M4x15 1:02:09 1:00:32 1:05:28 1:04:50 4:15:13
11 Team WY Advocaten Purmerend 10e M4x15 1:00:50 1:01:15 1:02:26 1:09:02 4:15:41
12 Team Bassie Bussum 11e M4x15 1:05:44 57:19 1:04:29 1:07:44 4:17:50
13 Trainingsgroep Texel 1 DenBurg 12e M4x15 1:06:16 57:51 1:08:17 1:05:35 4:20:24
14 Noordkop  master Den  Helder 13e M4x15 1:06:01 1:01:48 59:52 1:13:16 4:23:30
15 De neven Den  Burg 14e M4x15 1:06:21 1:05:13 1:08:31 1:04:50 4:27:26
16 Vitalis  1 Groningen 15e M4x15 59:13 1:01:06 1:10:48 1:14:37 4:27:55
17 De   Koplopers Schagen 16e M4x15 1:06:20 1:00:45 1:05:58 1:14:17 4:29:53
18 AV  De  Sprinter Meppel 17e M4x15 1:07:42 59:12 1:04:36 1:19:36 4:33:57
19 Trainingsgroep Texel 1 Den  Burg 18e M4x15 1:08:13 1:05:02 1:07:22 1:12:37 4:36:00
20 Av Veluwe Dreamteam Apeldoorn 19e M4x15 1:05:07 1:02:13 1:03:51 1:22:59 4:36:34
21 Let’s Go  7 Groesbeek 20e M4x15 59:42 1:00:40 1:19:18 1:15:25 4:37:21
22 De  Gele  Helm Arnhem 21e M4x15 1:10:30 1:05:26 1:16:51 1:02:54 4:38:20
23 Zandlopers    M Den  Burg 22e M4x15 1:04:44 1:01:20 1:18:38 1:12:52 4:40:01
24 Hylas Alkmaar 23e M4x15 1:04:34 1:08:30 1:13:43 1:11:17 4:40:35
25 IMARES Texel 24e M4x15 1:14:06 1:01:30 1:15:00 1:10:34 4:44:13
26 TurboDokev Anna  Paulowna 25e M4x15 1:02:30 1:02:21 1:16:53 1:20:43 4:44:53
27 Extex Hilversum 1e Gem 1:08:48 1:07:03 1:14:06 1:13:11 4:45:43
28 FC  de  kraombokse Venlo 26e M4x15 1:01:01 1:06:53 1:17:15 1:19:18 4:46:43
29 Let’s Go  1 Groesbeek 27e M4x15 1:07:30 1:10:08 1:10:18 1:16:32 4:47:03
30 Anna Leeuwarden 28e M4x15 1:03:37 1:02:37 1:15:12 1:23:47 4:47:34
31 Let’s Go  3 Groesbeek 29e M4x15 1:05:19 1:05:43 1:08:14 1:26:37 4:48:22
32 Lisette’s mannenteam Eindhoven 30e M4x15 1:14:19 1:04:50 1:03:48 1:23:15 4:49:04
33 Family  Runners Dortmund 2e Gem 1:04:36 1:06:39 1:25:09 1:12:13 4:50:55
34 De Jongens Utrecht 31e M4x15 1:12:06 59:30 1:22:59 1:13:42 4:51:16
35 DREAM   ON IJsselsein 32e M4x15 1:12:13 1:09:13 1:13:54 1:14:06 4:52:13
36 Duinkonijn Edam 33e M4x15 1:08:51 1:07:09 1:20:38 1:14:59 4:54:15
37 Gaan   we   doen Den  Burg 34e M4x15 1:08:30 1:13:22 1:07:19 1:24:00 4:55:37
38 Lindeboom runners Den burg 35e M4x15 1:11:19 1:06:57 1:12:30 1:22:20 4:55:52
39 Loopgroep  sneek  1 Sneek 36e M4x15 1:03:30 1:07:27 1:15:04 1:27:29 4:55:56
40 AV de Sprinter II Meppel 37e M4x15 1:14:38 1:05:50 1:05:41 1:27:48 4:56:54
41 Bremakker  Running  Team  1 Den  Burg 38e M4x15 1:09:54 1:08:38 1:16:26 1:19:53 4:57:38
42 Pekken Driemond 39e M4x15 1:10:16 1:15:44 1:17:05 1:14:12 4:59:57
43 Banda / Schoenmaker Den  Burg 40e M4x15 1:06:44 1:17:29 1:20:39 1:14:26 5:01:50
44 Av  horror Sneek 41e M4x15 1:08:38 1:10:05 1:13:04 1:28:29 5:03:10
45 Rlv 2 Veenendaal 42e M4x15 1:08:14 1:05:28 1:09:06 1:40:21 5:05:52
46 Rlv 1 Veenendaal 43e M4x15 1:00:22 1:13:48 1:09:08 1:40:20 5:05:52
47 Just  Run  1 Almere 44e M4x15 1:06:39 1:18:37 1:09:19 1:29:33 5:06:47
48 OMNYACC Texel DEN BURG 45e M4x15 1:04:18 1:05:39 1:29:12 1:30:22 5:11:53
49 Av edam dames volendam 2e V4x15 1:14:42 1:10:12 1:19:30 1:25:10 5:12:34
50 ’t Jasper Sport Asten 46e M4x15 1:15:14 1:14:55 1:12:31 1:27:12 5:13:09
51 VeDrHuPo Leusden 47e M4x15 1:24:29 1:15:33 1:06:59 1:23:23 5:13:47
52 Niet mijn idee Utrecht 48e M4x15 1:19:40 1:13:12 1:05:53 1:31:43 5:13:49
53 Borrrrsten Texel 3e Gem 1:14:58 1:11:10 1:21:03 1:26:07 5:15:56
54 Jolinkies Zuidwolde 4e Gem 1:07:01 1:22:51 1:14:14 1:29:55 5:16:24
55 Paal  9 Den Hoorn 49e M4x15 1:24:41 1:05:53 1:19:18 1:23:04 5:16:28
56 De  snelle  meisjes Amersfoort 3e V4x15 1:31:49 1:17:42 1:01:03 1:22:53 5:16:50
57 Loopgroep  Spier  2 Hoogeveen 50e M4x15 1:16:29 1:16:28 1:14:32 1:26:37 5:17:04
58 Natural Born Runners – Bl Amsterdam 5e Gem 1:12:34 1:17:27 1:14:56 1:29:42 5:17:25
59 LBC Utrecht 51e M4x15 1:12:20 1:31:08 1:16:21 1:14:41 5:17:58
60 ADHC 1 Den  Helder 52e M4x15 1:13:06 1:21:27 1:11:21 1:30:54 5:19:47
61 Strend Oosterend 6e Gem 1:05:03 1:14:47 1:25:59 1:31:21 5:19:50
62 Jasper  sport  2 Asten  Someren 53e M4x15 1:19:15 1:07:33 1:25:40 1:25:37 5:21:22
63 Let’s Go  4 Groesbeek 4e V4x15 1:15:23 1:13:06 1:20:19 1:29:31 5:21:36
64 Schanaonen Breda 54e M4x15 1:16:53 1:17:07 1:18:17 1:26:35 5:22:07
65 Loopgroep  Sneek  2 Sneek 55e M4x15 1:16:28 1:14:51 1:17:13 1:31:36 5:23:09
66 Hoornse gele rakkers 3 Hoorn 7e Gem 1:05:11 1:06:10 1:32:23 1:37:04 5:23:36
67 De  Meisjes Utrecht 5e V4x15 1:19:49 1:20:00 1:15:14 1:26:45 5:25:06
68 HEMA Texel Den  Burg 56e M4x15 1:15:45 1:23:34 1:22:19 1:20:58 5:25:49
69 Zandkoog runners 1 Den  Burg 57e M4x15 1:09:56 1:19:05 1:30:33 1:25:37 5:27:58
70 RUN  N  LIVE Bovenkarspel 8e Gem 1:12:34 1:13:38 1:28:23 1:31:07 5:28:40
71 Doorzetters Anna  Paulowna 6e V4x15 1:20:32 1:22:32 1:06:30 1:36:13 5:29:21
72 Net op tijd Den  Helder 58e M4x15 1:17:30 1:15:18 1:21:24 1:32:04 5:29:22
73 Aurora  Borealis Castricum 59e M4x15 1:28:33 1:16:40 1:09:09 1:32:09 5:29:54
74 Van  Gastel Loon  op  Zand 60e M4x15 1:18:45 1:14:14 1:26:06 1:27:38 5:30:19
75 Exalto.biz Hoorn 61e M4x15 1:14:00 1:19:52 1:22:05 1:32:28 5:31:45
76 De J Dorpers Julianadorp 62e M4x15 1:16:41 1:28:55 5:32:32
77 Muggen023 Haarlem 63e M4x15 1:12:42 1:26:14 1:22:34 1:28:34 5:32:42
78 Westend  runners Oosterend 64e M4x15 1:26:13 1:22:17 1:11:30 1:29:24 5:32:42
79 Lets’s Go  5 Groesbeek 9e Gem 1:16:47 1:10:29 1:33:39 1:28:56 5:33:09
80 DRIL PK Bussum 65e M4x15 1:22:24 1:17:57 1:20:45 1:30:21 5:34:51
81 De Koele Dijk Ridders de Bilt 10e Gem 1:12:49 1:17:41 5:35:03
82 Van  Grieken Utrecht 66e M4x15 1:34:39 1:18:18 1:35:21 1:03:49 5:35:56
83 Snitsers Sneek 11e Gem 1:11:17 1:20:32 1:21:07 1:40:16 5:36:08
84 Goede morgen, De Waal 67e M4x15 1:19:09 1:15:45 1:23:48 1:34:42 5:36:48
85 Van  Overmeeren Delft 68e M4x15 1:23:30 1:14:29 1:26:31 1:29:14 5:37:17
86 Duurdouwers  2  ARO,88 Obdam 69e M4x15 1:22:22 1:13:35 5:37:41
87 Pink Panters Texel 7e V4x15 1:22:23 1:26:35 5:37:46
88 A.v. DOKEV Anna  Paulowna 70e M4x15 1:17:16 1:15:52 1:29:13 1:32:20 5:38:11
89 Run for Rio Wassenaar 71e M4x15 1:24:51 1:10:48 1:22:52 1:36:21 5:38:15
90 Run for Rio Wassenaar 72e M4x15 1:22:19 1:15:17 5:38:15
91 Bremakker  Running  Team  2 Den  Burg 73e M4x15 1:13:24 1:18:36 5:40:31
92 De   Veenmollen Wilnis 74e M4x15 1:19:45 1:26:24 1:36:05 5:40:44
93 Quality 2 Bergschenhoek 12e Gem 1:18:26 1:26:48 1:25:44 1:27:23 5:41:05
94 Energie  Ladies Rotterdam 8e V4x15 1:18:29 1:18:39 1:25:58 1:34:42 5:41:05
95 Travelrunners Zuidhorn 75e M4x15 1:16:36 1:25:16 1:22:40 1:33:44 5:41:34
96 Quality  Movement Bergschenhoek 76e M4x15 1:18:25 1:26:48 1:25:44 1:28:13 5:41:56
97 De Wadlopers Amsterdam 13e Gem 1:19:13 1:09:25 1:31:45 1:38:13 5:41:57
98 Tempus Fugit Doorn 77e M4x15 1:23:03 1:29:30 5:42:03
99 Veluws  Blond Apeldoorn 9e V4x15 1:16:34 1:15:24 1:24:27 5:43:14
100 Van Dijk Oosterend 78e M4x15 1:24:11 1:21:07 1:19:52 1:35:48 5:44:31
101 Hoornse gele rakkers 1 Hoorn 79e M4x15 1:17:21 1:30:49 1:19:15 1:33:57 5:44:42
102 Hoornse gele rakkers 2 Hoorn 80e M4x15 1:17:22 1:30:48 1:19:13 1:33:58 5:44:42
103 Zwaluwen Den  Hoorn,  Texel 81e M4x15 1:20:07 1:18:36 5:45:20
104 Lampenloetjes Barendrecht 14e Gem 1:26:58 1:15:49 1:23:27 1:36:22 5:46:04
105 Corrielaties De Waal – Texel 82e M4x15 1:12:28 1:25:55 1:37:38 1:27:32 5:46:09
106 Au  revoir Nieuw-Vennep 83e M4x15 1:31:04 1:15:28 1:25:56 1:31:28 5:46:54
107 Zandlopers   V Den  Burg 10e V4x15 1:12:41 1:26:30 1:33:08 1:32:01 5:47:14
108 AV Jos Kager Assurantiën Den  Burg 84e M4x15 1:15:34 1:13:53 1:34:04 1:40:47 5:47:31
109 Travelrunners1 Zuidhorn 85e M4x15 1:25:22 1:22:13 1:20:49 1:35:43 5:47:32
110 De  slakjes Almere 86e M4x15 1:09:27 1:17:13 1:31:25 1:46:47 5:47:37
111 Van  Luijn Bunnik 87e M4x15 1:25:33 1:20:57 1:26:24 1:31:34 5:47:51
112 Let’s Go  6 Groesbeek 88e M4x15 1:22:11 1:23:50 1:25:22 1:33:09 5:47:52
113 DeviervanAlkmaar Alkmaar 89e M4x15 1:08:02 1:18:53 1:32:18 1:44:43 5:48:25
114 Barbers den burg texel 11e V4x15 1:26:52 1:36:48 5:49:41
115 Let’s Go  2 Groesbeek 15e Gem 1:15:06 1:31:04 1:27:07 1:33:44 5:50:21
116 Eric’s Team Den Haag 90e M4x15 1:21:50 1:14:46 1:31:29 1:39:05 5:50:39
117 C.I.V. Team Oudeschild 16e Gem 1:18:14 1:34:48 1:45:24 5:51:03
118 Politie Texel Den  Burg 91e M4x15 1:31:03 1:08:46 1:38:20 1:29:32 5:51:17
119 Chippendales Oostvoorne 92e M4x15 1:15:04 1:10:42 1:39:40 1:44:09 5:52:05
120 Das  Kleine  Wunder Amsterdam 17e Gem 1:29:46 1:18:35 1:19:56 1:41:55 5:53:53
121 Team Trui duivendrecht 93e M4x15 1:20:37 1:19:43 1:32:11 1:38:04 5:54:00
122 De  Kraaien Oosthuizen 94e M4x15 1:27:09 1:16:40 1:25:50 1:41:20 5:54:27
123 Hoorntjes Hoorn 18e Gem 1:18:43 1:31:14 5:55:37
124 ’t Jagertje Bussum 95e M4x15 1:26:40 1:15:30 1:20:30 1:49:54 5:56:05
125 Diomedon Steenbrgen 19e Gem 1:33:09 59:40 1:27:12 1:52:40 5:56:11
126 Zandkoog runners 2 Den  Burg 12e V4x15 1:24:53 1:20:32 1:34:03 1:33:48 5:56:44
127 Duurdouwers  1  ARO’88 Obdam 13e V4x15 1:28:16 1:15:47 5:58:38
128 AVZ4 Zaandam 20e Gem 1:16:51 1:18:19 1:14:22 2:06:08 5:58:46
129 De  Zussen  van  Bruggen Rotterdam 14e V4x15 1:24:27 1:24:11 1:32:45 1:34:58 5:59:54
130 Abovo Oudeschild 21e Gem 1:27:56 1:36:20 1:30:13 1:22:04 6:00:02
131 Veluwekraamzorg Apeldoorn 22e Gem 1:29:44 1:23:16 6:00:40
132 WOZATEX 3 Tilburg 23e Gem 1:33:04 1:15:58 1:28:01 1:40:07 6:00:40
133 De   Overkanters Kampen 24e Gem 1:20:35 1:31:35 6:01:32
134 De  kaaskoppen Alkmaar 25e Gem 1:24:48 1:26:02 1:26:10 1:41:38 6:01:53
135 Qshelletjes Heerenveen 26e Gem 1:30:32 1:27:21 1:29:58 1:31:49 6:03:09
136 Juf Lia’s Otters Nieuwkoop 27e Gem 1:24:59 1:30:46 1:29:56 1:36:20 6:05:30
137 Melle’s Favorieten Vleuten 28e Gem 1:39:16 1:27:29 1:20:51 6:06:01
138 Coby`s meiden den burg 15e V4x15 1:25:54 1:24:34 1:21:46 1:50:24 6:06:09
139 Andiamo Duivendrecht 96e M4x15 1:22:55 1:34:35 1:41:12 6:06:49
140 De LAMA’s Nijverdal 29e Gem 1:31:26 1:31:57 6:06:57
141 Grunners Groningen 30e Gem 1:19:56 1:30:24 1:45:53 6:07:51
142 Ed  and  friends Oudeschild 31e Gem 1:44:47 1:23:06 1:32:43 6:08:26
143 6  uurtjes  Texel Duizel 32e Gem 1:37:42 1:30:40 1:34:09 1:22:56 6:09:01
144 Koelle rennt 1 Duitsland 97e M4x15 1:24:44 1:37:59 1:39:42 6:09:23
145 WOZATEX 1 Tilburg 33e Gem 1:20:00 1:28:34 1:37:44 1:40:16 6:09:56
146 Koelle rennt 2 Duitsland 98e M4x15 1:24:43 1:38:00 1:41:10 6:10:51
147 Team  Turenhout De Koog 34e Gem 1:17:27 1:24:59 1:26:21 1:58:51 6:10:57
148 De  Galloways Tegelen 35e Gem 1:38:29 1:34:17 6:12:44
149 TESO Texelstroom Den Hoorn 99e M4x15 1:11:39 1:23:10 1:34:45 2:01:13 6:13:48
150 Loopgroep  Sneek  3 Sneek 36e Gem 1:28:58 1:31:21 6:14:14
151 Aflopende  zaak Heemstede 37e Gem 1:31:58 1:27:43 1:24:54 1:46:39 6:14:42
152 Loopgroep  Sneek  4 Sneek 100e M4x15 1:29:12 1:19:55 6:15:21
153 Just  Run  2 Almere 101e M4x15 1:13:26 1:20:55 1:45:16 1:52:52 6:15:27
154 Team PK Amsterdam 38e Gem 1:27:01 1:32:05 1:47:06 6:16:56
155 Leijstra Den  Burg 102e M4x15 1:15:34 1:22:18 1:41:41 1:55:40 6:18:19
156 WOZATEX 2 Tilburg 39e Gem 1:36:03 1:32:25 6:18:53
157 Team  Staartjes Almere 40e Gem 1:33:39 1:38:36 6:19:46
158 Coco  Mangiare Hazerswoude-Rijndijk 41e Gem 1:28:58 1:36:12 1:46:29 6:20:23
159 Antilope Amstelveen 42e Gem 1:26:10 1:31:07 1:35:26 1:44:55 6:21:22
160 Natural Born Runners – Wh Amsterdam 43e Gem 1:27:19 1:27:03 1:31:27 1:53:30 6:22:48
161 Zaltbommelse  Dutch  Runner Zaltbommel 16e V4x15 1:16:29 1:22:04 1:46:47 1:55:53 6:24:11
162 De 8 van Texel 2 Den  Burg  Texel 17e V4x15 1:29:56 1:44:03 6:25:49

Uitslag estafette 2013

Naam GJ Teamnaam Cat Trvld Slftr PH Finisch Eindtijd
                                
1 Bart Luik 72 Sterk konijn ver van Mwed 1e 1:02:26 1:56:33 2:50:59 3:48:16
Pim Quist 79 Sterk konijn ver van Mwed 0:54:07
Ronnie Duinkerken 73 Sterk konijn ver van Mwed 0:54:26
Bernard te Boekhorst 72 Sterk konijn ver van Mwed 0:57:20
2 Jaap Witte 82 Noordkop Running Tea Mwed 2e 0:58:00 1:49:19 2:50:08 3:50:31
Raymond Koen 81 Noordkop Running Tea Mwed 0:51:19
Jan-Arie Portegijs 92 Noordkop Running Tea Mwed 1:00:49
Yunis Stitan 89 Noordkop Running Tea Mwed 0:59:35
3 Marco Glastra 72 Hellas Angels Mwed 3e 0:59:35 1:54:11 2:52:02 3:51:03
Marijn de Jonge 87 Hellas Angels Mwed 0:54:36
Jaco Lamgerak 86 Hellas Angels Mwed 0:57:51
Ben van Oeveren 85 Hellas Angels Mwed 0:59:02
4 Ron Kuijer 64 AV Lycurgus Mwed 4e 1:01:01 1:56:59 2:55:14 3:54:55
Dirk Klaassen 68 AV Lycurgus Mwed 0:55:58
Arnoud Ritsma 67 AV Lycurgus Mwed 0:58:15
Harald van Doorn 64 AV Lycurgus Mwed 0:59:42
5 Bas Mekking 77 Av Veluwe Dreamteam Mwed 5e 0:57:21 1:59:44 3:02:11 4:04:28
Hans van Driel 59 Av Veluwe Dreamteam Mwed 1:02:23
Mynko Peterink 71 Av Veluwe Dreamteam Mwed 1:02:27
Ronald Derksen 71 Av Veluwe Dreamteam Mwed 1:02:18
6 Fred Spruit 71 Loopgroep Hoorn Mwed 6e 1:04:18 2:05:31 3:05:27 4:07:44
Ronald Tromp 68 Loopgroep Hoorn Mwed 1:01:13
Wouter Ebbing 69 Loopgroep Hoorn Mwed 0:59:56
Sander Groot 75 Loopgroep Hoorn Mwed 1:02:19
7 Mark Bleekemolen 77 Hylas Mwed 7e 1:05:02 2:07:13 3:06:12 4:09:15
Tom Bellord 86 Hylas Mwed 1:02:11
Patrick Moeskops 76 Hylas Mwed 0:58:59
Egon van der Peet 56 Hylas Mwed 1:03:05
8 Ton Nugteren 62 Loopgroep Paracentru Mrecr 1e 0:59:01 1:58:42 3:05:11 4:11:25
Fouad Fertoute 73 Loopgroep Paracentru Mrecr 0:59:41
Tjalle den Ouden 80 Loopgroep Paracentru Mrecr 1:06:29
Arnoud Ens 86 Loopgroep Paracentru Mrecr 1:06:14
9 Wouter Ribbink 79 Jan Strijker Heren Mwed 8e 1:08:08 2:10:50 3:16:08 4:21:11
Harry de Bruyn 68 Jan Strijker Heren Mwed 1:02:42
Rob Ribbink 76 Jan Strijker Heren Mwed 1:05:18
Nick Buick Jan Strijker Heren Mwed 1:05:04
10 Robert Bakker 80 Trainingsgroep Texel Mwed 9e 1:01:24 2:06:17 3:13:44 4:21:46
Jan Zijm 57 Trainingsgroep Texel Mwed 1:04:53
Frits v.d. Gracht 58 Trainingsgroep Texel Mwed 1:07:27
Coen Schoonheden 68 Trainingsgroep Texel Mwed 1:08:03
11 Hans Rebers 80 Team Trommel Mwed 10e 1:01:19 4:22:09
Bram van Dongen 79 Team Trommel Mwed
Willem Dudok 79 Team Trommel Mwed
Arnout Baas 81 Team Trommel Mwed
12 Bas de Kluizenaar 87 Veluws wild Mwed 11e 1:04:46 2:21:34 3:23:39 4:23:21
Seran Nijkamp 82 Veluws wild Mwed 1:16:48
Frank de Graeff 74 Veluws wild Mwed 1:02:05
Jelmer van Leeningen 88 Veluws wild Mwed 11:43:00
13 Peter van Doorn 67 Noordkop Runners Mwed 12e 1:05:06 2:08:13 3:13:15 4:27:45
Jan Koopman 71 Noordkop Runners Mwed 1:03:07
Daniël Spijker 79 Noordkop Runners Mwed 1:05:02
Claudia Geldermans 78 Noordkop Runners Mwed 1:14:31
14 Femke Visser 82 Team Hellas Gem 1e 1:10:18 2:19:04 3:24:17 4:28:02
Monica Gorska 79 Team Hellas Gem 1:08:46
Aram van Brussel 84 Team Hellas Gem 1:05:13
Jeroen Swildens 78 Team Hellas Gem 1:03:45
15 Michael Dirkzwager 68 Lekker Hobbelen Mrecr 2e 1:13:19 2:18:21 3:22:36 4:28:43
Tonny Teunissen 66 Lekker Hobbelen Mrecr 1:05:02
Sander van den Belt 82 Lekker Hobbelen Mrecr 1:04:15
Bas Ranzijn 76 Lekker Hobbelen Mrecr 1:06:09
16 Maikel v.d. Gracht 90 Trainingsgroep Texel Mrecr 3e 1:07:03 2:09:38 3:17:22 4:29:43
Ger Vlaming 68 Trainingsgroep Texel Mrecr 1:02:35
David van Logchem 94 Trainingsgroep Texel Mrecr 1:07:44
Martijn van Haaren 93 Trainingsgroep Texel Mrecr 1:12:23
17 Pierre Bonnet 60 Stichting Texels Mus Mrecr 4e 1:08:07 2:05:14 3:17:03 4:30:35
Cees van de Land Stichting Texels Mus Mrecr 0:57:07
Herman Ploeger 61 Stichting Texels Mus Mrecr 1:11:49
Jeroen Smits Stichting Texels Mus Mrecr 1:13:34
18 Janna Brand Team 3.0 Vwed 1e 1:18:22 2:26:42 3:30:01 4:32:41
Dorien van der Schot Team 3.0 Vwed 1:08:20
Lia Wijnbergen Team 3.0 Vwed 1:03:19
Heleen Plaatzer Team 3.0 Vwed 1:02:41
19 Nikay en Wessel 97 OSG De Hogeberg Mrecr 5e 1:09:10 2:25:43 3:28:47 4:32:43
Stijn en Rob 97 OSG De Hogeberg Mrecr 1:16:33
Joop en Jelle 97 OSG De Hogeberg Mrecr 1:03:04
Hessel en Cor 97 OSG De Hogeberg Mrecr 1:03:57
20 Bram Couperus 63 IMARES Mrecr 6e 1:07:17 2:10:33 3:25:01 4:33:00
Andries Kamstra 61 IMARES Mrecr 1:03:16
Jeroen Jansen 75 IMARES Mrecr 1:14:28
Robbert Jak 63 IMARES Mrecr 1:08:00
21 J Brandenburg 83 AV Horror Mwed 13e 1:18:02 2:18:44 3:31:11 4:34:13
W Roskamp 77 AV Horror Mwed 1:00:42
Andries Koenen 54 AV Horror Mwed 1:12:27
Folkert Jellesma 72 AV Horror Mwed 1:03:03
22 Hans Wildeboer 68 RLV mannen Mrecr 7e 1:08:38 2:16:45 3:18:01 4:34:45
Eric de Fluiter 71 RLV mannen Mrecr 1:08:07
Rob Bijl 65 RLV mannen Mrecr 1:01:16
Arjo van Hardeveld 67 RLV mannen Mrecr 1:16:46
23 Geart van der Zee 75 Lionitas Mwed 14e 1:09:44 2:14:40 3:28:19 4:36:08
Jelle Kazimier 74 Lionitas Mwed 1:04:56
Klaas Jan Huizing 64 Lionitas Mwed 1:13:39
Johan Meinsma 65 Lionitas Mwed 1:07:50
24 Adrian Verkaart 61 De BV Gem 2e 1:01:22 2:08:24 3:22:06 4:36:40
Jasmijn van der Burg 95 De BV Gem 1:07:02
Karlijn van der Burg 93 De BV Gem 1:13:42
Ruben Verkaart 88 De BV Gem 1:14:36
25 Jasper Commandeur 77 Bassie Mrecr 8e 1:05:42 2:09:57 3:10:08 4:38:00
Elske Salemink 69 Bassie Mrecr 1:04:15
Jan Aarnoutse 68 Bassie Mrecr 1:00:11
Werner Halter 74 Bassie Mrecr 1:27:53
26 Nico Kikkert 66 Zandlopers Mrecr 9e 1:09:45 2:11:31 3:27:25 4:38:40
Gijs Gjaltema 66 Zandlopers Mrecr 1:01:46
Cock Groenendaal 67 Zandlopers Mrecr 1:15:54
Just Hamming/Richard vd W 64 Zandlopers Mrecr 1:11:16
27 Ruud van Suijdam 70 De Gele Helm Mwed 15e 1:10:17 2:19:51 3:27:40 4:39:06
Martijn Estor 78 De Gele Helm Mwed 1:09:34
Paul Kommeren 61 De Gele Helm Mwed 1:07:49
Edwin Marquart 67 De Gele Helm Mwed 1:11:28
28 Startnummer E3021 TurboDokev Mrecr 10e 1:04:30 2:13:26 3:29:56 4:41:53
Startnummer E3022 TurboDokev Mrecr 1:08:56
Startnummer E3023 TurboDokev Mrecr 1:16:30
Startnumer E3024 TurboDokev Mrecr 1:11:59
29 Jeroen Meijer 82 WBD strijders Mrecr 11e 1:05:29 2:11:39 3:18:55 4:42:31
Bart Meijer 88 WBD strijders Mrecr 1:06:10
Bas de Ruiter 81 WBD strijders Mrecr 1:07:16
Laura Metz 82 WBD strijders Mrecr 1:23:37
30 Andre Brouw 76 Hercules Mrecr 12e 1:11:14 2:25:19 3:37:51 4:49:03
Leon Goor 60 Hercules Mrecr 1:14:05
Maarten Danckaarts 86 Hercules Mrecr 1:12:32
Niels Anders 83 Hercules Mrecr 1:11:13
31 Startnummer E1181 Let’s go 2 Mrecr 13e 1:10:54 2:21:56 3:34:51 4:54:11
Startnummer E1182 Let’s go 2 Mrecr 1:11:02
Startnummer E1183 Let’s go 2 Mrecr 1:12:55
Startnummer E1184 Let’s go 2 Mrecr 1:19:22
32 Gerard Rikken 62 Let’s Go 1 Mrecr 14e 1:14:08 2:21:41 3:34:50 4:54:11
Gerard van Bunschoten 63 Let’s Go 1 Mrecr 1:07:33
Dennis Peters 75 Let’s Go 1 Mrecr 1:13:09
Rob van Breemen 78 Let’s Go 1 Mrecr 1:19:23
33 Timo Perger 62 Papillon Mrecr 15e 1:23:33 2:24:18 3:40:31 4:54:35
Cor Bobeldijk 58 Papillon Mrecr 1:00:45
Harry Stam 58 Papillon Mrecr 1:16:13
Gerrit-Jan Scholtens 58 Papillon Mrecr 1:14:05
34 Elke Schemmann 68 Hellas Triathlon Vro Vrec 1e 1:19:16 2:22:05 3:39:54 4:56:25
Joyce Vrijenhoek 86 Hellas Triathlon Vro Vrec 1:02:49
Inge Savelkoul 87 Hellas Triathlon Vro Vrec 1:17:49
Kristine Kofman 85 Hellas Triathlon Vro Vrec 1:16:32
35 Lutz Lohse 64 OSG docenten Mrecr 16e 1:02:31 2:11:55 3:30:08 4:56:28
Ben Krause 64 OSG docenten Mrecr 1:09:24
Jeroen Plag 63 OSG docenten Mrecr 1:18:13
Ben Bakker 58 OSG docenten Mrecr 1:26:22
36 Ton Mosch 63 Rondje-om Mrecr 17e 1:17:45 2:29:55 3:40:54 4:57:01
Erik Hartog 66 Rondje-om Mrecr 1:12:10
Cor Pauws 66 Rondje-om Mrecr 1:10:59
Simon Kroon 68 Rondje-om Mrecr 1:16:09
37 Martien Witte 60 RAB Beton Mrecr 18e 1:11:01 2:20:03 3:38:25 4:58:31
Jimmy Krugers 95 RAB Beton Mrecr 1:09:02
Pieter Krugers 68 RAB Beton Mrecr 1:18:22
Paul Krugers 62 RAB Beton Mrecr 1:20:07
38 Mark Stobbe 85 Eyefreight Mrecr 19e 1:05:07 2:24:02 3:34:48 5:01:38
Oene Stobbe 55 Eyefreight Mrecr 1:18:55
Ron Stobbe 62 Eyefreight Mrecr 1:10:46
Piet Roskam 57 Eyefreight Mrecr 1:26:51
39 Ramona Banda 79 Gaan we doen Mrecr 20e 1:26:00 2:35:20 3:44:25 5:03:32
Peter Visch 76 Gaan we doen Mrecr 1:09:20
Danny Quadvlieg 77 Gaan we doen Mrecr 1:09:05
Thomas Richter 67 Gaan we doen Mrecr 1:19:09
40 Rogier Hoekema 67 Krasse knarren Mrecr 21e 1:14:49 2:26:32 3:52:34 5:05:56
Theo Danenberg 58 Krasse knarren Mrecr 1:11:43
Jaap Wit 48 Krasse knarren Mrecr 1:26:02
Alex Gitzels 77 Krasse knarren Mrecr 1:13:23
41 Ingeborg Tiecken 70 Let’s Go 3 Gem 3e 1:21:26 2:34:44 3:50:06 1:20:37 5:10:41
Mirjan Thijssen-Tax 70 Let’s Go 3 Gem 1:13:18
Harm Kersten 69 Let’s Go 3 Gem 1:15:22
Marco Thijssen 68 Let’s Go 3 Gem 1:20:37
42 Rob Arensman 58 TESO Gem 4e 1:28:43 2:39:13 3:56:49 5:12:06
Franck van den Broeck 65 TESO Gem 1:10:30
Dave de Bruijn 72 TESO Gem 1:17:36
David Chivall 63 TESO Gem 1:15:19
43 Sabine Lengger 83 BGC-NIOZ Gem 5e 5:13:14
Dorien Kool 82 BGC-NIOZ Gem
Rachel Thomas 81 BGC-NIOZ Gem
Meinard Tiessen 81 BGC-NIOZ Gem 1:17:14
44 Gerco Aberson 69 Nasimato Gem 6e 1:19:52 2:32:50 3:46:22 5:13:48
Natascha van der Vis 70 Nasimato Gem 1:12:58
Margot van der Ven 66 Nasimato Gem 1:13:32
Toon Schoenmaker 58 Nasimato Gem 1:27:28
45 Froukje Mijnen 89 40+ Mrecr 22e 1:10:23 2:39:05 3:46:29 5:14:25
Corwin Exalto 86 40+ Mrecr 1:28:42
Dirk Exalto 55 40+ Mrecr 1:07:24
Martijn Mengerink 70 40+ Mrecr 1:27:56
46 Leon Hanssen 55 ADHC 1 Gem 7e 1:21:39 2:36:28 4:01:35 5:14:34
Brigitte van Graafeijland 65 ADHC 1 Gem 1:14:49
Alize Okel-Kooy 67 ADHC 1 Gem 1:25:07
Walter Krijger 65 ADHC 1 Gem 1:13:00
47 Aad Gankema 52 Pizzarunners Olympus Mwed 16e 1:15:07 2:29:39 3:52:54 5:15:06
Maarten Jung 56 Pizzarunners Olympus Mwed 1:14:32
Kees van den Bos 61 Pizzarunners Olympus Mwed 1:23:15
Sieto de Vreeze 67 Pizzarunners Olympus Mwed 1:22:13
48 Bas Waterham 63 Jolinkies Gem 8e 1:17:17 2:43:24 4:03:51 5:16:21
Femmieke Joling 62 Jolinkies Gem 1:26:07
Connie Joling 66 Jolinkies Gem 1:20:27
Gerrit Joling 64 Jolinkies Gem 1:12:33
49 Lini Strijker 50 Jan Strijker Dames Vwed 2e 1:23:12 2:45:57 4:00:26 5:18:19
Esther Strijker 82 Jan Strijker Dames Vwed 1:22:45
Jacqueline Oosterweegel 59 Jan Strijker Dames Vwed 1:14:29
Marlinde Doorn 80 Jan Strijker Dames Vwed 1:17:55
50 Markus Gersthage 69 B & B van der Vis en Mrecr 23e 1:21:01 2:27:23 3:54:41 5:18:31
Cees-Jan de Jager 75 B & B van der Vis en Mrecr 1:06:22
Markus Gersthage 69 B & B van der Vis en Mrecr 1:27:18
Cees-Jan de Jager 75 B & B van der Vis en Mrecr 1:23:52
51 Angelique Kroon 72 AV Edam dames Vwed 3e 1:21:04 2:37:55 3:51:43 5:18:52
Ineke van Boesschoten 59 AV Edam dames Vwed 1:16:51
Giséla Mühren 69 AV Edam dames Vwed 1:13:48
Hilly Jonk 55 AV Edam dames Vwed 1:27:10
52 Richard Ooms 72 Lopen met 10 tenen Mrecr 24e 1:23:22 2:37:07 3:53:35 5:21:51
Jean-Marc Bouwman 70 Lopen met 10 tenen Mrecr 1:13:45
Ruud Groenhuijzen 61 Lopen met 10 tenen Mrecr 1:16:28
Hans Oostring 64 Lopen met 10 tenen Mrecr 1:28:18
53 Gauke van Lingen 67 W8 FF! Gem 9e 1:14:36 2:28:15 3:54:56 5:22:37
Siebold van Breukelen 64 W8 FF! Gem 1:13:39
Yvonne Vittali 70 W8 FF! Gem 1:26:41
Simon Lap 68 W8 FF! Gem 1:27:43
54 Leo Hofland 52 Tante Bep’s fab four Gem 10e 1:11:06 2:33:29 4:12:03 5:25:37
Arco van Noppen 66 Tante Bep’s fab four Gem 1:22:23
Marët Roeper 67 Tante Bep’s fab four Gem 1:38:34
Niek Akerboom 70 Tante Bep’s fab four Gem 1:13:35
55 Marian Hoekstra 71 Anna Paulowna Gem 11e 1:24:05 2:40:27 4:00:25 5:27:16
Leen Duijzer 57 Anna Paulowna Gem 1:16:22
Dennis Buschman 67 Anna Paulowna Gem 1:19:58
Martien Komen 61 Anna Paulowna Gem 1:26:52
56 Dirk Jan Roeleven 61 Team “Knip” Mrecr 25e 1:30:37 2:47:04 4:02:56 5:27:36
Peter Witkam 64 Team “Knip” Mrecr 1:16:27
Mikel Knippenberg 80 Team “Knip” Mrecr 1:15:52
Arjan Kroon 81 Team “Knip” Mrecr 1:24:42
57 Marnix de Witte 69 Zandkoog runners 1 Mrecr 26e 1:14:29 2:34:37 3:54:54 5:27:48
Henri Venema 76 Zandkoog runners 1 Mrecr 1:20:08
Frank Haasdijk 58 Zandkoog runners 1 Mrecr 1:20:17
Robbert van den Bent 55 Zandkoog runners 1 Mrecr 1:32:55
58 Mathijs en Anna 97 OSG De Hogeberg Vrec 2e 1:17:25 2:32:24 3:54:11 5:28:03
Eva en Leo 97 OSG De Hogeberg Vrec 1:14:59
Lucie Veeger 97 OSG De Hogeberg Vrec 1:21:47
Marit Zijm 97 OSG De Hogeberg Vrec 1:33:54
59 Boukje Klaver 61 Duurdouwers 2 Vwed 3e 1:15:42 2:35:06 3:55:59 5:28:15
Elly Groet 52 Duurdouwers 2 Vwed 1:19:24
Margareth Rood 63 Duurdouwers 2 Vwed 1:20:53
Truus Doekes 50 Duurdouwers 2 Vwed 1:32:18
60 Hanneke van den Berge 71 RLV mix Gem 12e 1:22:13 2:30:39 3:51:43 5:28:26
Gert de Fluiter 69 RLV mix Gem 1:08:26
Thea van Dam 68 RLV mix Gem 1:21:04
Rob Perfors 56 RLV mix Gem 1:36:44
61 Stephanie van de Burgt Just Run 1 Gem 13e 1:19:46 2:29:09 4:00:41 5:28:28
Startnummer E3082 Just Run 1 Gem 1:09:23
Remco van de Wetering Just Run 1 Gem 1:31:32
Startnummer E3084 Just Run 1 Gem 1:27:49
62 Maarten Meyer 85 1337 Mrecr 27e 1:30:52 2:48:12 4:03:43 5:28:35
Rick Ensink 84 1337 Mrecr 1:17:20
Frederik Frankenhuis 86 1337 Mrecr 1:15:31
Mathijs Varkevisser 83 1337 Mrecr 1:24:54
63 Hans van Es 59 Team Rozenburg Mrecr 28e 1:21:16 2:39:29 4:06:57 5:28:54
John Frijsen 66 Team Rozenburg Mrecr 1:18:13
Marc Doorduin 67 Team Rozenburg Mrecr 1:27:28
Ronald Braak 64 Team Rozenburg Mrecr 1:21:58
64 Jan van Rijn 87 Kapot Moeilijk Mrecr 29e 1:16:24 2:31:23 3:54:02 5:30:06
Jurriaan Rot 87 Kapot Moeilijk Mrecr 1:14:59
Jan van Rijn 87 Kapot Moeilijk Mrecr 1:22:39
Jurriaan Rot 87 Kapot Moeilijk Mrecr 1:36:05
65 Thomas van Steen 92 1923 Gem 14e 1:25:24 2:35:12 4:07:18 5:30:18
Trudy Buren 55 1923 Gem 1:09:48
Kees Keijser 57 1923 Gem 1:32:06
Bas Adams 65 1923 Gem 1:23:01
66 Tjeerd Oppedijk 68 De Koele Dijk Ridder Gem 15e 1:13:24 2:36:09 4:04:50 5:31:23
Klaas Regts 61 De Koele Dijk Ridder Gem 1:22:45
Kitty Koelman 72 De Koele Dijk Ridder Gem 1:28:41
Leontien Ridder 62 De Koele Dijk Ridder Gem 1:26:34
67 Rob Dragt 67 Team Noordkop Mrecr 30e 1:24:05 2:43:43 4:04:08 5:33:02
Nathalie Dragt 69 Team Noordkop Mrecr 1:19:38
Crhis Vermeulen 66 Team Noordkop Mrecr 1:20:25
Wouter van Onzenoord Team Noordkop Mrecr 1:28:55
68 Klaas Gerssen 59 ADHC 2 Gem 16e 1:18:24 2:38:23 3:52:29 5:33:20
Hella Borggreve 73 ADHC 2 Gem 1:19:59
Jan Kooy 68 ADHC 2 Gem 1:14:06
Mirjam Gerssen 65 ADHC 2 Gem 1:40:53
69 Startnummer E1601 Van Dijken Mrecr 31e 1:27:05 2:36:36 3:58:25 5:33:26
Startnummer E1602 Van Dijken Mrecr 1:09:31
Startnummer E1603 Van Dijken Mrecr 1:21:49
Startnummer E1604 Van Dijken Mrecr 1:35:02
70 Angelique Wolsing 67 De Snelle Meisjes Vwed 4e 1:19:41 2:28:46 4:11:09 5:33:35
Acacia Falkena 72 De Snelle Meisjes Vwed 1:09:05
Anita Greefhorst 64 De Snelle Meisjes Vwed 1:42:23
Ali Veenstra 45 De Snelle Meisjes Vwed 1:22:28
71 Paul van Exel 63 Voedingspraktijk Tex Mrecr 32e 1:18:26 2:31:37 4:03:00 5:33:46
Hans van Exel 69 Voedingspraktijk Tex Mrecr 1:13:11
Werner van der meer 62 Voedingspraktijk Tex Mrecr 1:31:23
Ruben Kooijman 82 Voedingspraktijk Tex Mrecr 1:30:48
72 Frank Groeskamp Zwaluwen Mrecr 33e 1:21:52 2:42:13 4:08:27 5:34:06
Erik Wuis Zwaluwen Mrecr 1:20:21
Ronald Biesboer Zwaluwen Mrecr 1:26:14
Joop Rommets Zwaluwen Mrecr 1:25:41
73 William Janson 59 Het polderteam Gem 17e 1:30:45 2:50:52 4:15:28 5:34:23
Roel Engeltjes 59 Het polderteam Gem 1:20:07
Ellen Duin 81 Het polderteam Gem 1:24:36
Diana Janson 61 Het polderteam Gem 1:18:56
74 Joep Pothuizen 58 Team de Ronde Venen Gem 18e 1:19:28 2:28:41 3:58:38 5:35:56
Sjoerd van Wijngaarden 85 Team de Ronde Venen Gem 1:09:13
Johan Samsom 86 Team de Ronde Venen Gem 1:29:57
Joyce Pothuizen 87 Team de Ronde Venen Gem 1:37:20
75 Martin Pool 45 De Kraaien Oosthuize Mwed 17e 1:23:29 2:43:44 4:09:19 5:36:24
Ben Bruidegom 45 De Kraaien Oosthuize Mwed 1:20:15
Ronald Heijeler 54 De Kraaien Oosthuize Mwed 1:25:35
Jan KoK 43 De Kraaien Oosthuize Mwed 1:27:07
76 Frans Kleemans 53 Atledo Gem 19e 1:25:47 2:49:19 4:13:12 5:37:08
Cor Keune 54 Atledo Gem 1:23:32
Jacqueline Post 66 Atledo Gem 1:23:53
Thomas Bernard 66 Atledo Gem 1:23:58
77 Bas Koelmans 70 Bremakker Runningtea Mrecr 34e 1:13:46 2:42:37 4:10:39 5:37:18
Ton de Haan 64 Bremakker Runningtea Mrecr 1:28:51
Marcel van Benthum 63 Bremakker Runningtea Mrecr 1:28:02
Arnold Leijstra 73 Bremakker Runningtea Mrecr 1:26:41
78 René van Den Berge 62 RLV Gem 20e 1:21:32 2:43:04 4:04:45 5:37:30
Ria Perfors 58 RLV Gem 1:21:32
Beppie van der Weijden 65 RLV Gem 1:21:41
Gert van Esse 65 RLV Gem 1:32:46
79 Hans Groen 52 Veluwe Fun Gem 21e 1:27:08 2:31:53 4:04:47 5:37:48
Lex van den Brink 69 Veluwe Fun Gem 1:04:45
Harald Seynaeve 70 Veluwe Fun Gem 1:32:54
Wilma Groen 56 Veluwe Fun Gem 1:33:03
80 Kees Bruins Slot 60 DRIL PK Mrecr 35e 1:21:27 2:35:25 4:03:41 5:38:31
Richard de Vries 63 DRIL PK Mrecr 1:13:58
Iddo de Ruiter 61 DRIL PK Mrecr 1:28:16
Lieuwe Haanstra 60 DRIL PK Mrecr 1:34:50
81 Amber Schoen 68 GAZELLIG 2 Gem 22e 1:30:43 2:40:36 4:05:12 5:38:44
Jacqueline Prins 70 GAZELLIG 2 Gem 1:09:53
Co Kuip 63 GAZELLIG 2 Gem 1:24:36
Moniek van Kilsdonk 83 GAZELLIG 2 Gem 1:33:34
82 Anja van Arum 65 GAZELLIG 1 Gem 23e 1:30:38 2:40:35 4:05:11 5:38:45
Marco Schoen 65 GAZELLIG 1 Gem 1:09:57
Hans van Arum 60 GAZELLIG 1 Gem 1:24:36
Rita Quist 73 GAZELLIG 1 Gem 1:33:35
83 Indra Bimmel 72 Cifla Vrec 3e 1:28:13 2:41:44 4:07:15 5:39:02
Josien van de Berg 59 Cifla Vrec 1:13:31
Marian Renckens 47 Cifla Vrec 1:25:31
Mieke Toorenaar 47 Cifla Vrec 1:31:49
84 Pieter Cremer 52 Voor Linda Mrecr 36e 1:29:31 3:00:34 4:16:43 5:39:06
Erik Schippers 79 Voor Linda Mrecr 1:31:03
Eize Cremer 54 Voor Linda Mrecr 1:16:09
Linda Rozema 83 Voor Linda Mrecr 1:22:24
85 Benz van Heerwaarden 71 Bremakker Runningtea Mrecr 37e 1:25:19 2:50:21 4:20:18 5:40:17
Noemi Frontana 94 Bremakker Runningtea Mrecr 1:25:02
Berry Koning 65 Bremakker Runningtea Mrecr 1:29:57
Edgar Bakker 65 Bremakker Runningtea Mrecr 1:20:01
86 Nico Schriek 52 AV De Spartaan 1 Gem 24e 1:28:59 2:41:53 4:04:31 5:40:18
Hans Burgemeister 50 AV De Spartaan 1 Gem 1:12:54
Gerda Wassenaar 56 AV De Spartaan 1 Gem 1:22:38
Til Duineveld 52 AV De Spartaan 1 Gem 1:35:48
87 Margreth de Vries-Blank 68 Team Margreth Mrecr 38e 1:11:44 2:40:24 3:51:59 5:40:29
William Kooy 63 Abbekerk Mrecr 1:28:40
Alex Kok 77 Abbekerk Mrecr 1:11:35
Niels Betten 76 Abbekerk Mrecr 1:18:31
88 Tineke Haitsma 69 WZK Tri-team Gem 25e 1:28:32 2:53:37 4:18:53 5:40:30
Diana Ruygrok 68 WZK Tri-team Gem 1:25:05
Caroline van Weerlee 67 WZK Tri-team Gem 1:25:16
Andre Akerboom 60 WZK Tri-team Gem 1:21:39
89 Andrea Roosken 63 De Sprinters Gem 26e 1:19:03 2:57:07 4:17:23 5:42:20
John Roosken 60 De Sprinters Gem 1:38:04
Nadia Roosken 93 De Sprinters Gem 1:20:16
Martien Spoelstra 63 De Sprinters Gem 1:24:59
90 Eric Kerklaan 52 HRR loopgroep Eric K Mwed 18e 1:19:20 2:36:47 3:57:33 5:42:32
Evert van Nieuwenhuizen 57 HRR loopgroep Eric K Mwed 1:17:27
Michiel Brouwer 60 HRR loopgroep Eric K Mwed 1:20:46
Bart Dankloff 72 HRR loopgroep Eric K Mwed 1:45:00
91 Jeremy Danel 84 Wright Medical 2 Gem 27e 1:36:13 2:51:39 5:43:29
Ralph Beentjes 81 Wright Medical 2 Gem 1:15:26
Kees Visser 63 Wright Medical 2 Gem
Aly Wiersma 72 Wright Medical 2 Gem
92 Arno Koot 69 B & B van der Vis en Mrecr 39e 1:17:22 2:33:23 4:11:05 5:43:57
Rob Zwetsloot 61 B & B van der Vis en Mrecr 1:16:01
Arco Garritsen 64 B & B van der Vis en Mrecr 1:37:42
Lo Bremer 55 B & B van der Vis en Mrecr 1:32:54
93 Piet Luken 50 Duurdouwers 1 Mwed 19e 1:28:31 2:44:28 4:05:30 5:44:11
Peter Bakker 62 Duurdouwers 1 Mwed 1:15:57
Jan van Duin 46 Duurdouwers 1 Mwed 1:21:02
Cor Groet 50 Duurdouwers 1 Mwed
94 Rinus Hoogteijling 60 RLV Gem 28e 1:21:42 2:37:58 4:02:52 1:42:31 5:45:21
Tony Arisen 76 RLV Gem 1:16:16
Ton van Ommen 58 RLV Gem 1:24:54
brigitte-Anne 51 RLV Gem 1:42:31
95 Startnummer E3231 Travelrunners Gem 29e 1:23:02 5:46:21
Startnummer E3232 Travelrunners Gem
Startnummer E3233 Travelrunners Gem
Startnummer E3234 Travelrunners Gem 1:36:47
96 Peter Broersen 55 BBBJ Gem 30e 1:18:35 2:42:38 4:06:40 5:47:23
Wilma Bakker 66 BBBJ Gem 1:24:03
Albertina Bakker 67 BBBJ Gem 1:24:02
Peter de Jong 62 BBBJ Gem 1:40:45
97 René Jager 72 Paal 9 Mrecr 40e 1:17:21 2:50:18 4:20:08 5:47:37
Job Witte 91 Paal 9 Mrecr 1:32:57
Anton Witte 59 Paal 9 Mrecr 1:29:50
Koen van der Meer 65 Paal 9 Mrecr 1:27:31
98 Jan Verschuur 67 Loopgroep Spier 1 Gem 31e 1:25:18 2:45:36 4:10:17 5:48:05
Else Tepper 61 Loopgroep Spier 1 Gem 1:20:18
Marcel Bakker 58 Loopgroep Spier 1 Gem 1:24:41
Rudy van der Wijk 59 Loopgroep Spier 1 Gem 1:37:50
99 Theo van Gastel 48 Van Gastel Mrecr 41e 1:21:48 2:36:33 4:20:51 5:49:07
Martijn van Gastel 74 Van Gastel Mrecr 1:14:45
Sander van Gastel 75 Van Gastel Mrecr 1:44:18
Marc Schuller 78 Van Gastel Mrecr 1:28:18
100 Hans Beijer 55 Tempus fugit Mrecr 42e 1:25:25 2:52:24 4:33:05 5:49:22
Richard Vos 65 Tempus fugit Mrecr 1:26:59
Roger Caubo 55 Tempus fugit Mrecr 1:40:41
Ingmar van Beveren 77 Tempus fugit Mrecr 1:16:18
101 Paul Riteco 59 De valse vrienden Gem 32e 1:29:55 2:54:00 4:29:56 5:49:30
Ysbrand Haagsma 50 De valse vrienden Gem 1:24:05
Annie Flisijn 62 De valse vrienden Gem 1:35:56
Ben Schuddeboom 54 De valse vrienden Gem 1:19:36