60 KM – 120 KM – 4 x 15 KM – Strand – Bos – Duin – Wad – Dijk – Dorp – Berg

Uitslagen 120

Uitslagen 2017

Uitslagen De Zestig van Texel    
Den Burg – Maandag 17 april 2017    
klik hier voor uitslag 60 in mylabs

met tussentijden

klik hier voor uitslag 120 in mylabs

met tussentijden

MAN, 120 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Werner Roels 1978 Ekeren 9:50:29
2 Rombout Breedveld 1967 Amsterdam 10:39:19
3 Geert Ceuppens 1973 Duffel 11:20:08
4 Jan Muller 1964 Achilles 11:26:20
5 Peter Palmans 1962 Neerpelt 11:39:25
6 Steven Vanmolecot 1979 Bredene 11:50:56
7 Jan Spitael 1964 AAA 11:56:24
8 Simon Luckett 1961 KAV Holland 12:20:38
9 François Flisijn 1963 MarathonPlus 12:24:13
10 Vincent Kalkman 1976 MarathonPlus 12:24:35
11 Peter de Krijger 1963 MarathonPlus 12:34:42
12 John Bouwens 1955 AAV ’36 12:35:45
13 Karl Bleijenberg 1959 Benschop 12:40:02
14 Bas Haasnoot 1975 Rijnsoever 12:42:20
15 Albert Heikens 1960 ATC ’75 12:44:39
16 Nitish Zuidema 1967 U-Track 12:45:57
17 Tom van der Veldt 1968 Haarlem 12:49:23
18 Alex Michiels 1964 Brugge 12:52:42
VROUW, 120 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Maartje Bastings 1984 Lutry 11:21:45
2 Linda Voets 1981 Loopgroep Aart Stigter 12:06:37
3 Wilma Dierx 1966 Loopgroep Aart Stigter 12:38:49
M, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Huub van Noorden 1988 No-Limits 4:08:47
2 Dexter Knights 1984 Oosterhout Nb 5:23:11
3 Allard Lambers 1989 Haag Atletiek 5:24:50
4 Gerard van Heerde 1984 Nijmegen 5:24:57
5 Stefan Kern 1986 Zuidhorn 5:27:25
6 Maarten Bening 1986 Haag Atletiek 5:31:47
7 Arjan Kranenburg 1984 Oost-Souburg 5:35:04
8 Steven Schless 1992 Rotterdam 5:36:47
9 Thomas Bakker 1987 Utrecht 5:38:51
10 Volker Fohrmeister 1985 Lünen 5:45:13
11 Patrick Witte 1988 Ede Gld 5:45:35
12 Willem Vrijlandt 1984 Zevenhuizen Zh 5:46:04
13 Teun van der Linden 1985 Leiden 5:47:17
14 Danny Sijtzel 1985 Almere 5:47:53
15 Robbie Voortje 1984 De Kwakel 5:49:54
16 Rob van den Elzen 1989 Erp 5:50:28
17 Nicolai Smakman 1989 Broek op Langedijk 5:50:32
18 Sonny Teunissen 1992 Bolsward 5:53:15
19 Sietse van der Weijde 1982 Alkmaar 5:54:31
20 Gerben Oevermans 1990 Ridderkerk 5:57:53
21 Frans Brouwer 1984 Amsterdam 5:59:02
22 Martijn van den Boogaard 1986 Spijkenisse 6:01:50
23 Daan Wilms van Kersbergen 1985 Amsterdam 6:03:03
24 Thijs Claassens 1982 Heiloo 6:03:18
25 Addie van der Vleuten 1990 Generaal Michaelis 6:03:55
26 Jeroen Hijzelendoorn 1985 Zeist 6:10:26
27 Jurriaan Rot 1987 Nijmegen 6:11:47
28 Johannes van der Kooi 1982 Haarlem 6:12:19
29 Dierks Duarte 1982 Utrecht 6:12:23
30 Raymond Steenvoorden 1985 De Spartaan 6:12:41
31 Sander van Steenis 1983 ‘s-Gravenhage 6:13:27
32 Robin Jonkers 1984 Olympia Halsteren 6:15:56
33 Vincent Weening 1984 Almere 6:17:55
34 Tom Bollen 1983 Almelo 6:23:00
35 Stefan Le Belle 1984 Amsterdam 6:26:12
36 Soufiane Abarkani 1984 Amsterdam 6:31:26
37 Jesper Onrust 1985 Oostzaan 6:39:03
38 Fernando Knosp 1982 Wormerveer 6:45:00
39 Kevin Austermann 1984 DAK 6:45:04
40 Jelmer Brouwer 1984 Zwolle 6:46:11
41 Klaas Alberda van Ekenstein 1983 Staphorst 6:46:35
M35, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Cees van der Land 1979 Allendale town 4:17:59
2 Mark vanden Driessche 1979 Eeklo 4:51:39
3 Dennis van der Kleij 1979 Delfgauw 5:03:29
4 Alex Bergsma 1977 AV Heerenveen 5:17:58
5 Rudy Kaptein 1979 Rotterdam 5:21:29
6 Axel Homborg 1980 Castricum 5:22:23
7 Wim Vermeersch 1978 Assebroek 5:29:43
8 Roel Groen 1979 Turnhout 5:35:09
9 Willard Rietberg 1980 Amsterdam 5:36:51
10 Jeroen Wit 1978 Amsterdam 5:43:08
11 Jos van de Pol 1978 Leusden 5:46:03
12 Clemont Struik 1978 Amersfoort 5:46:10
13 Jorik Zeemering 1977 Grootebroek 5:46:35
14 Chris van de Bruinhorst 1978 Hylas 5:48:28
15 Paul Zwetsloot 1977 Oegstgeest 5:48:50
16 Arjan Nomen 1977 Stolwijk 5:50:20
17 Gustaaf Verhagen 1977 Eelde 5:54:15
18 Maarten Koesman 1978 Zwolle 5:58:23
19 Onno den Otter 1978 Zaandijk 6:02:05
20 Ton Schellekens 1980 Beverwijk 6:02:54
21 Jacco Altena 1979 Bolsward 6:08:17
22 René de Jager 1978 Sportlust/Loopgroep de Za 6:11:30
23 Boris Knobbe 1982 Amsterdam 6:11:49
24 Jeroen de Boer 1979 Julianadorp 6:16:21
25 Marwin Achenbach 1980 Dortmund 6:17:30
26 Martin Stein 1978 Volendam 6:19:16
27 Tsjeard Hofstra 1981 Wommels 6:21:19
28 Roy Kersten 1978 Budel 6:26:32
29 Joost Saanen 1978 Budel 6:26:33
30 Jaap Trouw 1979 Leiderdorp 6:27:04
31 Luc Palmen 1979 Sweikhuizen 6:35:54
32 Marcel Kemp 1981 MarathonPlus 6:37:00
33 Bart Zuidgeest 1977 Vlaardingen 6:38:12
34 Dirk Bakker 1981 Hylas 6:38:51
35 Jens Weber 1979 Kiel 6:52:50
M40, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Pascal van Norden 1972 AV Gouda 4:06:26
2 Ralph Apeldoorn 1976 DEM 4:36:57
3 Sander Turnhout 1974 Nijmegen 4:45:35
4 Martijn Schakelaar 1974 BB lopers 4:47:45
5 Jan Albert Veenema 1974 Horror 5:00:05
6 Jeroen ten Klooster 1974 Loopgroep Aart Stigter 5:14:25
7 Laurenz Boer 1974 Niekerk Grootegast 5:15:38
8 Dharma Maharjan 1973 Den Burg 5:20:22
9 Iwan Van Kooten 1972 Veenendaal 5:25:37
10 Jeffry de Ridder 1976 Dordrecht 5:34:44
11 Pieter den Edel 1973 WZK Tri Team Wassenaar 5:45:17
12 Daan Verboven 1974 Rossum Gld 5:48:19
13 Jacco Feenstra 1975 Rotterdam Atletiek 5:52:36
14 David Engel 1973 Tilburg Road Runners 5:53:23
15 Ron de Moel 1975 Hylas 5:53:40
16 Tom Scholte 1972 ‘s-Gravenhage 5:55:34
17 Dennis Peters 1975 Groesbeek 5:56:21
18 Guido Mols 1975 Krimpen aan den IJssel 5:57:01
19 Richard Spijkers 1974 Berkel-Enschot 5:57:26
20 Mark Bruurs 1976 Rijen 5:57:26
21 Erwin Wit 1975 Loopgroep Hoorn 5:57:29
22 Pieter Bloemberg 1976 Groessen 5:57:49
23 John Franssen 1976 Merkelbeek 5:58:16
24 Martijn van Veenendaal 1975 IJsselstein Ut 5:59:19
25 Erik Smeele 1973 Zwolle 6:01:02
26 Joost Peschier 1975 Leiden 6:06:54
27 Andree Mensink 1972 DAK 6:08:56
28 Michiel Elich 1974 Zeist 6:10:37
29 Koen van der Kooy 1972 Rotterdam 6:11:18
30 Pascal Priem 1974 Uitgeest 6:13:41
31 Vincent Borgonjen 1972 Haarlem 6:18:06
32 Arne Fransman 1974 Amsterdam 6:19:30
33 Anton Koonstra 1972 Zeist 6:20:30
34 Jan-Mark van der Molen 1974 Veenendaal 6:21:29
35 Paul Timmers 1976 Roosendaal 6:24:06
36 Barry Seegers 1972 Arnhem 6:25:19
37 Niels Scholtens 1974 Hoek van Holland 6:27:24
38 Ralph Zijlma 1976 Almere 6:28:23
39 Michel Nieswaag 1976 Uitgeest 6:31:33
40 Wim Haringsma 1972 Horror 6:31:58
41 Matthieu Magielsen 1975 Noordkop 6:33:04
42 Marcel Loer 1972 Aquilo 6:33:08
43 Lambert Koonstra 1976 Arnhem 6:34:48
44 Marcel Voogt 1974 Vlaardingen 6:38:11
45 Nico Swart 1977 Groningen 6:38:16
46 Leon Holleman 1973 Passaat 6:39:19
47 Anton-Jan Thijssen 1974 Amsterdam 6:39:33
48 Patrick van de Veerdonk 1974 Spiridon 6:42:52
49 Alex de Lange 1972 Balk 6:47:29
50 Sander Althoff 1975 Groenlo 6:49:16
51 Jan van der Meulen 1972 Huissen 6:50:00
52 Marc van Lubek 1975 Meppel 6:55:15
M45, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gino Casier 1972 Wilrijk 4:30:17
2 Evert van Veldhuizen 1968 GVAC 5:10:59
3 Fred Reijnen 1971 Helmond 5:12:17
4 Gerard van der Laan 1971 Feniks 5:16:10
5 Remko Nagtegaal 1968 Texel 5:19:00
6 Sjaak Betjes 1968 Lycurgus 5:20:23
7 Ronald Tromp 1968 Loopgroep Hoorn 5:28:01
8 Arnold Vermeulen 1969 ‘s-Gravenhage 5:35:32
9 Jeroen Leijnse 1968 MarathonPlus 5:44:10
10 Pepijn van Rooij 1970 Nuenen 5:44:16
11 Luc Van Laenen 1972 Rijkevorsel 5:45:50
12 Gert-Jan Vlaar 1970 Leiden 5:49:08
13 Jan-Paul Klein Poelhuis 1967 AV Haaksbergen 5:49:22
14 Marcus Kintzel 1969 Mülheim 5:51:15
15 Gerwin Jansen 1971 Oldenzaal 5:53:32
16 Michel Bertelkamp 1971 Ciko ’66 5:54:39
17 Edwin Looijmans 1971 Tilburg 5:55:59
18 Dirk Draaisma 1968 Loopgroep Hoorn 5:57:30
19 Ronald Schoorlemmer 1968 Vleuten 5:57:44
20 Eric Flaton 1970 Pijnacker 5:57:48
21 Michel Groeneveld 1969 Capelle aan den IJssel 5:59:02
22 Leon Bisschops 1969 Scheldesport 6:02:05
23 Ben Timmer 1967 ATC ’75 6:02:45
24 Erik Tolhoek 1967 Krimpen aan den IJssel 6:06:34
25 Frank van Westerop 1969 Heerhugowaard 6:07:21
26 Marc de Bruin 1969 Nieuwkuijk 6:08:56
27 Toine Tax 1969 Nijmegen 6:11:11
28 Erik Ariesen 1968 Veenendaal 6:11:16
29 Leon Geeraets 1970 Dutch Runners 6:11:32
30 Bert van de Wateringen 1971 Purmerend 6:11:57
31 André van der Plas 1968 Rijnsoever 6:13:08
32 Wilco Hoogendoorn 1967 PAC 6:15:42
33 Rik Koolwijk 1968 Schagen 6:19:20
34 René Overduijn 1969 Almere 6:19:58
35 Stephan Dijkstra 1969 Hercules 6:20:05
36 Durk Haitsma 1970 Franeker 6:20:09
37 Simon Hoogenkamp 1969 Doorn 6:21:32
38 Robert Gijsen 1969 IJsselstein Ut 6:21:38
39 Erik Overbeek 1970 Hoofddorp 6:21:41
40 Andre Marrenga 1968 Noordkop 6:23:11
41 Harry Reinders 1969 Oldenzaal 6:27:38
42 Hans van Sonsbeek 1972 GVAC 6:31:03
43 Henk Braker 1969 Nijverdal 6:34:49
44 Leslie Helleman 1968 Numansdorp 6:35:43
45 Peter Tijsen 1967 Anna Paulowna 6:36:11
46 Marc Koelewijn 1968 Lycurgus 6:36:20
47 Jeroen du Mortier 1969 Vlaardingen 6:38:12
48 Bernd Kipper 1968 Quierschied 6:39:18
49 Jean-marc Bouman 1970 Loopgroep Hoorn 6:40:50
50 Ron Daalhuizen 1967 IJsselstein Ut 6:40:51
51 Peter van Lierop 1967 AV Weert 6:41:35
52 Peter Weijer 1970 Winsum Fr 6:41:45
53 Walter Bruinsma 1970 Loopgroep Leeuwarden 6:42:29
54 Bas Dessens 1970 Vlaardingen 6:43:30
55 Marcel Gerrits 1968 LAAC Twente 6:43:37
56 Gereon Baum 1971 Ratingen 6:44:35
57 Gabor Magyar 1971 Amersfoort 6:46:27
58 Harald Mulder 1967 Hengelo Ov 6:48:42
59 René Verkade 1967 Maassluis 6:58:17
60 Harry van Noord 1967 Almere 6:58:19
M50, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Leo Smets 1964 Olen 4:45:31
2 Dick Elzenga 1966 Veluwe 4:47:18
3 Edward de Leng 1962 Dynamica 4:56:00
4 Peter Ligthart 1964 BB lopers 4:58:14
5 Nico Krijgsman 1963 Lycurgus 4:58:42
6 Wim Nieuwenhuijse 1965 Phoenix 4:59:27
7 Marc Laeven 1964 Statina 5:01:04
8 Eric Bartholomeeusen  1964 Brecht 5:02:33
9 Ron Höfte 1962 LAAC Twente 5:14:08
10 Arthur Hulstkamp 1966 Rotterdam 5:16:20
11 Emile Nales 1967 Groningen Atletiek 5:23:33
12 Leon Nillessen 1966 Groesbeek 5:24:57
13 Olaf Bohe 1964 Waltrop 5:27:38
14 Hans van Renselaar 1965 De Gemzen 5:31:21
15 Fitzgerald Krudde 1967 Almere 5:33:23
16 Louis Dam 1962 Zaanland 5:33:57
17 Carsten Plitt 1966 Duisburg 5:43:19
18 Martin Michels 1966 Leunen 5:46:09
19 Sjon Vos 1964 Dordrecht 5:49:08
20 Rob van Noordt 1964 Olympus ’70 5:49:54
21 Wessel Kranghand 1966 HAC ’63 5:53:31
22 Roel Kleine 1966 HAC ’63 5:53:31
23 Bart van Noorden 1965 Yerseke 5:57:30
24 Gerwin Mimpen 1962 Passaat 5:57:58
25 Jaap de Graaf 1964 Wijckel 5:57:58
26 Jan de Rond 1965 Ederveen 6:01:26
27 René Schoen 1965 Lycurgus 6:03:53
28 Andre Buitenhek 1965 NSL 6:08:21
29 Hennie van Velzen 1966 MarathonPlus 6:08:35
30 Remco Visser 1963 Joure 6:10:30
31 Daan Flapper 1966 Amsterdam 6:12:30
32 Auke Nauta 1965 Altena Road Runners 6:13:25
33 Moma Marrabou 1962 Amsterdam 6:13:42
34 Peter Boer 1963 Passaat 6:14:22
35 Johan Zeilstra 1965 Amsterdam 6:15:22
36 Ed Harreman 1966 Capelle aan den IJssel 6:17:14
37 Ron van Overhagen 1965 Benschop 6:18:14
38 Bob Tensen 1967 Haarlem 6:18:22
39 Jehannes de Boer 1963 It Heidenskip 6:19:12
40 Pieter van Zijl 1965 VAV 6:20:35
41 Hans Stougie 1964 Kortenhoef 6:21:02
42 René Langeslag 1963 Almere 6:21:58
43 Mik Borsten 1962 Loopgroep Aart Stigter 6:22:22
44 Joop Wijnhoud 1962 Zwolle 6:27:14
45 Mart van de Kamp 1963 AV Gouda 6:27:23
46 Egbert Top 1965 MarathonPlus 6:31:32
47 Arjan Griffioen 1966 Dutch Runners 6:32:08
48 Aede Bakker 1963 MarathonPlus 6:32:27
49 Siebe Postuma 1966 Rotterdam 6:32:52
50 Tonnie Scheutjens 1966 Tilburg 6:35:02
51 Ger Caubo 1963 Oirsbeek 6:35:54
52 Rob Mannens 1963 Hoensbroek 6:35:54
53 Harry Bleeker 1965 Aquilo 6:36:02
54 Paul Bogmans 1966 Veldhoven 6:39:04
55 Erik Verboeket 1962 Emmen 6:39:53
56 Dirk de Groot 1962 Rotterdam 6:40:45
57 Nanne van der Veer 1964 Horror 6:43:09
58 Gert Bunschoten 1965 Maarssen 6:49:03
59 Jürgen Roy 1962 Schwalmtal 6:55:54
60 Rob Koopmans 1964 Julianadorp 6:56:20
61 Andre Kerbof 1965 AV Heerenveen 6:56:51
62 Roland Riedel 1963 Weidenhahn 6:56:57
63 Peter Heißing 1966 Kalkar 6:58:42
M55, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
2 Jan-Willem Schutte 1959 Noordkop 5:11:31
3 Cor van Baar 1961 Haarlemmermeer 5:11:59
4 Leon Swennen 1960 Bilzen 5:27:39
5 Bernard van den Berg 1960 Triathlon 5:28:53
6 Miel Piso 1958 RRZ 5:41:39
7 Erik Brandsema 1957 Loopgroep PK 5:51:36
8 Gijs de Heus 1960 Vleuten 5:58:55
9 Nick Raadschelders 1960 RRZ 6:02:59
10 Nico Maijer 1958 Vinkeveen 6:03:43
11 Frits Berkhout 1961 Rotterdam Running Ambassa 6:03:50
12 Marc Van Meenen 1962 Geel 6:08:21
13 Jacob van der Leij 1958 Friesland 6:11:11
14 Ton van Ede 1958 De Klomp 6:15:01
15 John Ossendorp 1957 Loopgroep Aart Stigter 6:15:35
16 Theo Kuiper 1961 Voorschoten 6:16:15
17 Rinus Reijngoudt 1959 Scheldesport 6:24:29
18 Henk Meppelink 1961 Gramsbergen 6:25:06
19 Cor van der Blom 1958 De Kieviten 6:25:49
20 Ernst Jan Vermeulen 1960 Putten 6:28:01
21 Cor Koeleman 1960 Amsterdam 6:29:20
22 Hans van Ginneken 1960 Parthenon 6:31:40
23 Alex Jager 1961 Roden 6:32:35
24 Roland Ritter 1960 Hamm 6:33:49
25 Ruud Fokker 1961 avVN 6:39:18
26 Martien Slagt 1961 Hilversum 6:39:25
27 Koen de Vries 1957 Dynamica 6:39:40
28 Albert Hingstman 1957 AV ’23 6:41:21
29 Wolfgang Bernath 1959 Waldbreitbach 6:48:35
30 Frits van der Lubben 1958 RRZ 6:49:20
31 Martin Boode 1960 Hoorn Nh 6:50:56
32 Rob van Pelt 1961 Den Hoorn Zh 6:51:07
33 Wouter Bouw 1959 Gym vr Door Sport tot Vri 6:52:47
34 Hugo du Mez 1958 Hercules 6:53:09
35 Aad Oosterom 1960 Berkenwoude 6:54:22
36 Ton van den Berg 1959 Hylas 6:55:18
M60, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dik Jagersma 1954 Friesland 5:34:56
2 Coos Diepenbroek 1956 Lent 5:42:53
3 Theo Wegdam 1956 Beweegpunt Hof van Twente 5:50:08
4 Jan Oomkens 1954 Tuil 5:58:24
5 Cees van Amsterdam 1954 Julianadorp 6:10:53
6 Ron Bakker 1956 MarathonPlus 6:18:15
7 Meine Hoitsma 1956 Friesland 6:18:46
8 Mo Idrissi 1952 MarathonPlus 6:20:16
9 Henk van Gerven 1957 Atletiek Oirschot 6:21:46
10 Henny Mulder 1956 Harderwijk 6:33:25
11 Dick Baggerman 1957 De Kieviten 6:34:08
12 Jan Broers 1956 Zwartebroek 6:36:47
13 Gast Oth 1953 Saeul 6:39:00
14 Jan Post 1955 NSL 6:43:58
15 Jan Schinkel 1953 Benschop 6:45:38
16 Dirk Klatt 1956 Montabaur 6:46:55
17 Pieter Locher 1957 Amsterdam 6:51:14
18 Hessel de Boer 1955 Friesland 6:53:22
19 Ubel Dijk 1955 MarathonPlus 6:57:15
20 Reinhold Krämer 1954 Hachenburg 6:58:04
21 Gerard Cuijpers 1952 Vitesse ’08 6:59:00
M65+, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lex de Boer 1947 Loopgroep Hoorn 6:12:54
2 Pieter Anjema 1948 Veenendaal 6:23:25
3 Jaap Alberda v. Ekenstein 1951 Staphorst 6:38:47
VSEN, 60 KILOMETER  
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Belinda Hall 1982 Geneva 4:59:38
2 Bertine de Vries 1980 MarathonPlus 5:37:58
3 Jolien van Hooff 1988 Utrecht 5:38:51
4 Anne Groenewege 1980 Rotterdam Atletiek 5:52:17
5 Lisa-Maria Kipper 1988 Quierschied 6:15:36
6 Marlies Achenbach 1985 Dortmund 6:17:30
7 Lineke van der Sneppen 1981 Breda 6:36:48
8 Lianne Vos 1987 Alkmaar 6:39:06
9 Nicole Aaij 1978 Rijnsaterwoude 6:44:14
10 Manon Dirksen 1989 AV ’34 6:44:14
V40, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Corine Spaans 1976 Eindhoven 5:13:20
2 Autilia Stapper 1967 Maasdam 5:47:06
3 Naomi Hendriksen 1974 Hylas 5:50:48
4 Marieke van Loon 1971 De Koplopers 5:59:30
5 Simone Guikema 1970 Amsterdam 6:00:04
6 Christl Foekema 1969 Triathlon 6:02:02
7 Veerle Beernaert 1969 Bissegem 6:06:33
8 Nathalie Dragt 1969 Noordkop 6:12:29
9 Ilonka Betjes-Langeberg 1972 Lycurgus 6:12:38
10 Caroline Dijkstra 1970 Loopgroep Aart Stigter 6:15:51
11 Angela Schulingkamp 1974 Aquilo 6:16:02
12 Gea Hut 1970 Loopgroep Nienoord 6:21:08
13 Sonja Bohmann 1972 Mülheim 6:23:01
14 Lisenka Beenders 1971 ‘s-Gravenhage 6:23:33
15 Suzanne Wartenbergh 1975 Haarlem 6:23:46
16 Yvonne Rosenkamp 1967 Salland 6:24:06
17 Inge Lens 1974 Rijkevorsel 6:24:57
18 Anke Striezenau 1970 Leusden 6:31:56
19 Danielle Gillissen 1973 Dordrecht 6:35:31
20 José van der Lijke 1975 Horror 6:38:56
21 Roelina Adema 1975 Horror 6:38:56
22 Cindy Coolen 1975 GVAC 6:40:36
23 Hilde Ottevaere 1975 Beerse 6:42:42
24 Ulrike Samsel 1969 Saarbrücken 6:43:39
25 Marian Bakker 1973 Bergambacht 6:44:48
26 Petra Kerkhove 1974 Amsterdam 6:45:35
27 Lorna McInnes 1973 Reeuwijk 6:46:51
28 Tamara van der Leij 1974 Drachten 6:48:57
29 Ina Oortwijn 1967 Aquilo 6:52:18
30 Carola van Tol 1973 Distance Runners Voorhout 6:53:00
31 Corine Dieterman 1971 Aquilo 6:55:09
32 Angelique Jansen 1970 Middelburg 6:57:00
V50, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ida Verduin-Boone 1958 Schagen 5:44:10
2 Silvia Verhoeven 1963 Achilles 5:46:21
3 Karin de Wit 1965 Breezand 5:47:28
4 Annie Oostenbrink 1964 Friesland 6:03:07
5 Monique Kramer 1963 TAS ’82 6:06:58
6 Gerry Visser 1963 LAAC Twente 6:09:34
7 Anita Kleijweg 1966 De Lier 6:11:29
8 Gillian Butler-Damon 1963 Trecho 6:13:04
9 Irene van Wijk 1952 AV ’23 6:18:47
10 Anita Spieker 1962 MarathonPlus 6:24:10
11 Renske Vermeulen 1963 Putten 6:28:01
12 Monique de Roder 1962 Nijkerkerveen 6:29:58
13 Sigrid Hoffmann 1965 Weidenhahn 6:33:28
14 Gina Heuser 1960 Ridderkerk 6:45:36
15 Iris Bergmann 1961 Nottuln 6:59:01
M4X15, MANNEN 4X15 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Loopreizen.nl Barendrecht 3:50:36
2 Av Veluwe dreamteam Apeldoorn 3:58:18
3 #Hellasloopboost1 Utrecht 3:58:33
4 Hellas Angels Utrecht 4:00:48
5 #Hellasloopboost2 Utrecht 4:09:31
6 AV Heerenveen Heerenveen 4:17:07
7 Trainingsgroep Texel 2 Den Burg 4:23:40
8 Duurdouwers 1 Obdam 4:28:19
9 Veluws Geweld Apeldoorn 4:31:57
10 Veluwe blauwe Apeldoorn 4:32:58
11 Loopgroep Sneek 8 Sneek 4:34:58
12 Hylas Alkmaar 4:35:42
13 Noordkop Runners Den Helder 4:37:38
14 Team Bassie Bussum 4:38:24
15 Aquilo Winschoten 4:39:36
16 Let’s GO DBK Nijmegen 4:41:42
17 Hylas2 Alkmaar 4:41:49
18 3Mond Driemond 4:44:28
19 Trainingsgroep Texel 1 Den Burg 4:46:12
20 Van Braak Accountants Texel Den Burg 4:46:23
21 EXTEX Hilversum 4:50:49
22 Let’s Go 6 Groesbeek 4:51:45
23 Team Rozenburg Rozenburg 4:52:08
24 The White Kenyans Den Burg 4:52:08
25 De Leukels Hachenburg 4:54:24
26 Zandkoog Runners 1 Den Burg 4:54:27
27 Lionitas Leeuwarden 4:56:04
28 Let’s Go 8 Groesbeek 4:56:37
29 Wageningen Marine Research Den Helder 4:57:24
30 Die Hard Diesels Den Helder 4:58:00
31 Zandlopers Texel 5:02:22
32 Lucky Loser GERMANY (ZE) 5:02:53
33 Ruim-Tuin Huizen 5:03:15
34 Run4Fun Heerhugowaard 5:03:25
35 Let’s Go 10 Nijmegen/Groesbeek 5:04:05
36 De Kraaien Oosthuizen 5:04:14
37 Loopgroep Sneek 1 Sneek 5:06:03
38 Paal 9 Den Hoorn 5:06:46
39 Van Dijk Oosterend (Texel) 5:07:23
40 Loopgroep Hilly Edam 5:07:25
41 DRIL PK Bussum 5:08:45
42 CVI Texel Den Burg 5:10:22
43 Eldad bv Ede 5:10:28
44 De Watlopers Utrecht 5:10:50
45 Running Junkies Venlo Venlo 5:11:38
46 Bremakkeer Runningteam 2 Den Burg 5:12:22
47 Top Team Leusden Leusden 5:13:43
48 Friends of Ed 3 Leiden 5:14:44
49 Just Run 1 Almere 5:15:46
50 Zwaluwen Den Hoorn 5:16:30
51 Let’s Go 9 Groesbeek 5:16:34
52 Contente Mensen Eersel 5:19:00
53 Slaslakken Amsterdam 5:23:06
54 Haddekik Donderdagavond Maarssen 5:23:22
55 Tijgers Zuidoostbeemster 5:26:17
56 Limoncelloop Texel 5:29:59
57 Alida-runners Donderen 5:33:28
58 Loopgroep Sneek 4 Sneek 5:35:26
59 HC JMVS Utrecht 5:39:57
60 Loopgroep Sneek 2 Sneek 5:40:27
61 Just in time Doorn 5:41:58
V4X15, VROUWEN 4X15 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 #Hellasloopboost4 Utrecht 4:47:38
2 Ray’s Angels Den Helder 5:09:43
3 Let’s Go 4 Groesbeek 5:13:33
4 Pink Panters Den Burg 5:20:11
5 AV Edam dames Volendam 5:25:26
6 Eilandhoppers Leusden 5:25:39
7 Grazy girls Drunen 5:27:36
8 Duurdouwers 2 Obdam 5:30:43
9 ZDR Zaltbommel 5:35:57
10 Zandlopers Texel 5:36:50
11 Kaakelvreugd De Koog 5:37:47
12 Loopgroep Sneek 6 Sneek 5:44:42
13 Let’s Go 3 Groesbeek 5:45:57
14 Pompebleadjes Utrecht 5:51:58
15 Zandkoog Runners 2 Den Burg 5:57:03

Uitslag 120 km 2015

naam woonplts/verenig gebjr Nat M/V Slufter NIOZ Turfveld PH Finish eindtijd
1 Paul Giblin Paisley 1977 GBR M 5:40:03 6:51:53 8:05:00 9:24:15 9:24:15
tussentijden 1:11:50 1:13:07 1:19:15
2 Daniel Orálek Brno 1970 CZE M 3:38:16 8:25:54 9:59:29 9:59:29
tussentijden 1:33:35
3 Christiaan van Meurs MarathonPlus 1975 NED M 3:55:07 6:14:46 7:41:16 9:03:15 10:39:30 10:39:30
tussentijden 2:19:39 1:26:30 1:21:59 1:36:15
4 Leonie van den Haak Amsterdam 1981 BEL V 4:27:37 6:45:21 7:58:18 9:21:25 10:47:00 10:47:00
tussentijden 2:17:44 1:12:57 1:23:07 1:25:35
5 Mildred Haans Elst UtLommel 1971 BEL V 4:09:09 6:29:06 7:47:25 9:09:20 10:53:51 10:53:51
tussentijden 2:19:57 1:18:19 1:21:55 1:44:31
6 Jan Muller Sprundel 1964 NED M 4:13:53 6:32:26 7:57:22 9:27:05 11:02:56 11:02:56
tussentijden 2:18:33 1:24:56 1:29:43 1:35:51
7 Tobias Lundgen (Zw) Amsterdam 1973 NED M 4:18:03 6:40:46 8:05:16 9:35:46 11:14:57 11:14:57
tussentijden 2:22:43 1:24:30 1:30:30 1:39:11
8 Bart Eigenhuis Soest 1967 NED M 4:22:40 6:57:02 8:22:43 9:51:45 11:28:11 11:28:11
tussentijden 2:34:22 1:25:41 1:29:02 1:36:26
9 Peter Janssen Ciko ’66 1973 NED M 4:33:37 7:00:46 8:24:14 10:01:23 11:37:28 11:37:28
tussentijden 2:27:09 1:23:28 1:37:09 1:36:05
10 Giel Joziasse AV ’56 1962 NED M 4:27:54 6:58:10 8:27:33 10:04:08 11:46:19 11:46:19
tussentijden 2:30:16 1:29:23 1:36:35 1:42:11
11 Jacques Wijfje MarathonPlus 1970 NED M 4:26:40 6:50:50 8:22:53 9:59:28 11:51:42 11:51:42
tussentijden 2:24:10 1:32:03 1:36:35 1:52:14
12 René Schoen Lycurgus 1965 NED M 7:28:42 8:51:55 10:24:42 12:02:03 12:02:03
tussentijden 7:28:42 1:23:13 1:32:47 1:37:21
13 Rut Zoutman Monster 1959 NED M 4:11:42 12:07:31 12:07:31
14 Tom van der Veldt Haarlem 1968 NED M 4:43:49 7:16:04 8:46:09 10:23:55 12:15:21 12:15:21
tussentijden 2:32:15 1:30:05 1:37:46 1:51:26
15 John Bouwens AAV ’36 1955 NED M 4:52:49 7:28:38 9:03:34 12:15:49 12:15:49
tussentijden 2:35:49 1:34:56
16 Dik Jagersma Groningen 1954 NED M 4:42:15 7:15:05 8:48:52 10:29:56 12:20:58 12:20:58
tussentijden 2:32:50 1:33:47 1:41:04 1:51:02
17 Ernst Daniel AAV ’36 1955 NED M 4:46:54 7:21:57 8:59:32 12:21:56 12:21:56
tussentijden 2:35:03 1:37:35
18 Simon Luckett KAV Holland 1961 NED M 4:22:11 7:00:38 8:38:12 10:22:55 12:34:20 12:34:20
tussentijden 2:38:27 1:37:34 1:44:43 2:11:25
19 Oscar Rouwhorst Wormer 1971 NED M 4:23:34 6:55:20 8:30:23 10:15:59 12:37:49 12:37:49
tussentijden 2:31:46 1:35:03 1:45:36 2:21:50
20 Andy Roodenburg Rotterdam 1971 NED M 4:45:50 7:27:12 8:58:33 12:38:03 12:38:03
tussentijden 2:41:22 1:31:21
21 François Flisijn Noordkop 1963 NED M 4:50:21 7:29:34 9:01:05 12:38:25 12:38:25
tussentijden 2:39:13 1:31:31
22 Jannet Lange Almere 1964 NED V 7:39:23 9:11:42 12:38:28 12:38:28
tussentijden 1:32:19
23 Herman Ebbekink Aquilo 1955 NED M 4:51:51 7:34:17 9:15:07 12:47:34 12:47:34
tussentijden 2:42:26 1:40:50
24 Endy Kasanardjo LG Aart Stigter 1969 NED M 4:43:46 7:32:09 9:21:11 12:53:21 12:53:21
tussentijden 2:48:23 1:49:02

Uitslag 120 km 2013

Naam
Woonplaats GbJr Slufter NIOZ Turfveld Slufter Prins H Finish
1e ronde
1 Jan Albert Lantink Borne 1958 1e M 2:21:48 4:35:16 5:48:59 7:03:42 8:15:48 9:30:39
tijden per etappe(s) 2:13:28 1:13:43 1:14:43 1:12:06 1:14:51
2 Olivier Jacques Purmerend 1967 2e M 2:30:58 4:46:05 6:04:08 7:24:11 8:48:38 10:14:58
tijden per etappe(s) 2:15:07 1:18:03 1:20:03 1:24:27 1:26:20
3 Peter Palmans Neerpelt (BEL) 1962 3e M 2:39:30 5:05:43 6:33:34 7:58:31 9:24:00 10:54:26
tijden per etappe(s) 2:26:13 1:27:51 1:24:57 1:25:29 1:30:26
4 Robert Boersma Purmerend 1968 4e M 2:39:30 5:03:24 6:29:20 7:56:13 9:23:44 11:06:37
tijden per etappe(s) 2:23:54 1:25:56 1:26:53 1:27:31 1:42:53
5 Geert Stynen Vosselaar (BEL) 1969 5e M 2:53:24 5:24:01 6:47:39 8:09:05 9:39:00 11:17:55
tijden per etappe(s) 2:30:37 1:23:38 1:21:26 1:29:55 1:38:55
6 Pat Leysen (BEL) Hoogstraten 1957 6e M 2:47:33 5:17:34 11:25:00
tijden per etappe(s) 2:30:01
7 Andy Roodenburg Rotterdam 1971 7e M 2:48:50 5:25:04 6:57:01 8:23:25 9:53:01 11:31:50
tijden per etappe(s) 2:36:14 1:31:57 1:26:24 1:29:36 1:38:49
8 Jeroen Renes Maarsbergen 1974 8e M 2:54:55 5:35:40 8:30:04 10:01:58 11:39:55
tijden per etappe(s) 2:40:45 2:54:24 1:31:54 1:37:57
9 Geert Ceuppens Duffel (BEL) 1973 9e M 2:53:49 5:31:38 7:05:30 8:35:09 10:14:00 11:55:20
tijden per etappe(s) 2:37:49 1:33:52 1:29:39 1:38:51 1:41:20
10 Peter v. Wijngaarden Cambridge GBR 1975 10e M 2:23:20 4:53:18 6:29:42 8:10:07 10:01:28 11:56:02
tijden per etappe(s) 2:29:58 1:36:24 1:40:25 1:51:21 1:54:34
11 Wilma Dierx Amsterdam 1966 1e V 2:56:20 5:45:13 7:18:36 8:48:14 10:21:55 11:56:59
tijden per etappe(s) 2:48:53 1:33:23 1:29:38 1:33:41 1:35:04
12 Dik Jagersma Groningen 1954 11e M 2:54:05 5:33:30 7:03:12 8:38:12 10:18:39 11:57:00
tijden per etappe(s) 2:39:25 1:29:42 1:35:00 1:40:27 1:38:21
13 Edwin Otto Purmerend 1970 12e M 2:54:01 5:39:19 7:09:48 8:43:24 10:14:31 11:59:24
tijden per etappe(s) 2:45:18 1:30:29 1:33:36 1:31:07 1:44:53
14 John Bouwens Alphen a.d. Rijn 1955 13e M 2:59:15 5:45:36 7:21:44 8:55:24 10:24:50 12:00:49
tijden per etappe(s) 2:46:21 1:36:08 1:33:40 1:29:26 1:35:59
15 Piet Abma OudVossemeer 1959 14e M 2:56:09 5:35:11 7:08:47 8:40:33 10:19:27 12:02:10
tijden per etappe(s) 2:39:02 1:33:36 1:31:46 1:38:54 1:42:43
16 Nitish Zuidema Utrecht 1967 15e M 3:03:40 5:46:32 7:19:06 8:49:39 10:24:14 12:03:12
tijden per etappe(s) 2:42:52 1:32:34 1:30:33 1:34:35 1:38:58
17 Ritchie Limaheluw Leeuwarden 1980 16e M 2:59:15 5:45:48 7:22:36 9:00:22 10:42:34 12:31:43
tijden per etappe(s) 2:46:33 1:36:48 1:37:46 1:42:12 1:49:09
18 Jörg Just Solingen (GER) 1969 17e M 3:03:28 5:53:46 7:32:51 9:07:18 10:51:42 12:47:54
tijden per etappe(s) 2:50:18 1:39:05 1:34:27 1:44:24 1:56:12
19 Ferry van der Ent Hoofddorp 1959 18e M 3:07:37 5:57:53 7:36:23 9:15:02 11:00:22 12:55:27
tijden per etappe(s) 2:50:16 1:38:30 1:38:39 1:45:20 1:55:05

Uitslag 120 km 2011

Naam Woonplaats Cat PH Slufter Turfveld NIOZ Turfveld Slufter PH Finish
Jan-Albert Lantink Borne M 1:08:55 2:12:38 3:14:55 4:28:55 5:45:03 6:59:45 8:18:59 9:43:02
tijden per etappe 1:08:55 1:03:43 1:02:17 1:14:00 1:16:08 1:14:42 1:19:14 1:24:05
Peter Palmans Neerpelt M 1:20:32 2:35:32 3:42:32 5:01:55 6:25:11 7:43:54 9:08:58 10:49:55
tijden per etappe 1:20:32 1:15:00 1:07:00 1:19:23 1:23:16 1:18:43 1:25:04 1:40:59
Geert Stynen Turnhout M 1:20:32 2:36:16 3:45:11 5:06:55 6:30:37 7:51:52 9:16:08 10:52:10
tijden per etappe 1:20:32 1:15:44 1:08:55 1:21:44 1:23:42 1:21:15 1:24:16 1:36:04
Pat Leysen Hoogstraten M 1:30:34 2:51:14 4:00:53 5:23:31 6:53:18 8:19:50 9:55:18 11:32:29
tijden per etappe 1:30:34 1:20:40 1:09:39 1:22:38 1:29:47 1:26:32 1:35:28 1:37:13
Rut Zoutman Monster M 1:20:32 2:35:15 3:43:21 5:02:06 6:36:42 8:13:29 9:50:12 11:39:05
tijden per etappe 1:20:32 1:14:43 1:08:06 1:18:45 1:34:36 1:36:47 1:36:43 1:48:55
Jan Nabuurs Stevensbeek M 1:30:13 2:50:59 4:02:19 11:51:47
tijden per etappe 1:30:13 1:20:46 1:11:20
Ronny A. Samuel Amsterdam M 1:35:36 3:02:10 4:16:53 5:48:36 7:22:58 9:03:48 10:42:59 12:20:31
tijden per etappe 1:35:36 1:26:34 1:14:43 1:31:43 1:34:22 1:40:50 1:39:11 1:37:34
Sharon Gayter Guisborough V 1:36:38 3:00:17 4:18:08 5:52:08 7:30:06 9:05:23 10:40:57 12:24:03
tijden per etappe 1:36:38 1:23:39 1:17:51 1:34:00 1:37:58 1:35:17 1:35:34 1:43:09
Robert Boersma Purmerend M 1:20:32 2:33:31 3:39:06 4:57:23 6:50:55 8:24:00 10:23:21 12:29:21
tijden per etappe 1:20:32 1:12:59 1:05:35 1:18:17 1:53:32 1:33:05 1:59:21 2:06:02
Piet Abma Oud-Vossemeer M 1:35:46 3:01:28 4:16:01 5:47:01 7:29:07 9:02:36 10:42:08 12:30:07
tijden per etappe 1:35:46 1:25:42 1:14:33 1:31:00 1:42:06 1:33:29 1:39:32 1:48:01
John Bouwens Alphen a.d. Rijn M 1:35:16 3:00:52 4:16:53 5:47:03 7:28:28 9:05:49 10:44:23 12:30:35
tijden per etappe 1:35:16 1:25:36 1:16:01 1:30:10 1:41:25 1:37:21 1:38:34 1:46:13
Léonie van den Haak Amsterdam V 1:36:49 3:01:28 4:18:14 5:50:53 7:37:35 9:12:24 10:44:25 12:30:35
tijden per etappe 1:36:49 1:24:39 1:16:46 1:32:39 1:46:42 1:34:49 1:32:01 1:46:12
Niko Adam Reutlingen M 1:34:55 2:57:49 4:27:05 5:44:59 7:28:38 9:05:51 10:46:34 12:31:19
tijden per etappe 1:34:55 1:22:54 1:29:16 1:17:54 1:43:39 1:37:13 1:40:43 1:44:47
Rainer Koch Dettelbach M 1:20:32 2:35:32 3:39:06 4:57:00 6:22:10 7:58:07 10:14:00 12:31:58
tijden per etappe 1:20:32 1:15:00 1:03:34 1:17:54 1:25:10 1:35:57 2:15:53 2:18:01
Erwin Borrias Amsterdam M 1:35:00 3:02:20 4:20:34 5:49:55 7:21:37 8:55:41 10:38:09 12:34:50
tijden per etappe 1:35:00 1:27:20 1:18:14 1:29:21 1:31:42 1:34:04 1:42:28 1:56:42
Richard van der Klis Zoetermeer M 1:36:49 3:01:28 4:18:24 5:50:53 7:37:34 9:12:23 10:48:06 12:35:53
tijden per etappe 1:36:49 1:24:39 1:16:56 1:32:29 1:46:41 1:34:49 1:35:43 1:47:48
Luc de Jaeger-Braet Watervliet M 1:35:07 3:03:13 4:21:58 5:58:54 7:43:20 9:18:03 10:54:01 12:37:51
tijden per etappe 1:35:07 1:28:06 1:18:45 1:36:56 1:44:26 1:34:43 1:35:58 1:43:53
Ernst Daniel Alphen a.d. Rijn M 1:30:17 2:50:59 4:03:29 5:37:24 7:29:51 9:15:25 10:56:39 12:55:52
tijden per etappe 1:30:17 1:20:42 1:12:30 1:33:55 1:52:27 1:45:34 1:41:14 1:59:15

 

Uitslag 120 km 2009

nr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Cat 1e ronde Turfveld Slufter PH Finish Tijd
1 Jan-Albert Lantink Borne 1958 1e M 4:46:21 1:13:06 1:09:38 1:14:09 1:23:57 9:47:03
2 Olivier Jacques Purmerend (FRA) 1967 2e M 4:48:08 1:19:55 1:10:33 1:18:33 1:27:36 10:04:38
3 Robert Boersma Purmerend 1968 3e M 4:48:08 1:21:43 1:23:33 1:23:12 1:32:25 10:28:53
4 Geert Stynen Turnhout (BEL) 1969 4e M 4:58:58 1:25:09 1:18:21 1:20:57 1:32:51 10:36:08
5 Wouter Hamelinck Merelbeke (BEL) 1982 5e M 4:56:58 1:22:58 1:12:09 1:22:58 1:50:17 10:45:13
6 Jeffry Oonk Rhenen 1971 6e M 4:50:18 1:28:15 1:19:09 1:25:50 1:42:14 10:45:38
7 Michael Irrgang Troisdorf (GER) 1964 7e M 5:09:44 1:37:31 1:24:37 1:30:09 1:40:23 11:22:15
8 Gerald Baudek Bad Nauheim (GER) 1966 8e M 5:17:50 1:34:27 1:25:11 1:29:58 1:38:59 11:26:17
9 Dik Jagersma Groningen 1954 9e M 5:26:51 1:25:28 1:18:59 1:28:05 1:47:35 11:26:49
10 Wim Callens Hulste (BEL) 1966 10e M 5:25:01 1:31:33 1:22:06 1:27:46 1:40:31 11:26:49
11 Henk Doorten Assen 1963 11e M 5:26:40 1:34:15 1:26:42 1:42:51 1:54:04 12:04:24
12 John Bouwens Alphen aan den Rijn 1955 12e M 5:44:33 1:32:21 1:31:03 1:33:40 1:49:10 12:10:40
13 Luc de Jaeger-Braet Watervliet (BEL) 1957 13e M 1:27:59 1:32:38 1:40:00 12:22:29
14 Mik Borsten Amersfoort 1962 14e M 5:35:44 1:36:43 1:34:15 1:43:04 1:54:27 12:24:05
15 Monique Muhlen Bridel (LUX) 1952 1e V 5:57:39 1:38:26 1:27:23 1:37:26 1:54:52 12:35:38
16 Ernst Daniël Alphen aan den Rijn 1955 15e M 5:45:33 1:50:46 1:29:22 1:42:03 1:54:14 12:41:50
17 Henk Harenberg Eibergen 1963 16e M 5:59:38 1:41:28 1:34:03 1:38:25 1:58:32 12:51:57
18 Tom Hendriks Hoofddorp 1957 17e M 5:35:14 1:36:42 1:28:05 2:01:07 2:14:28 12:55:28
Guus van Veen Wassenaar 1967 M 5:45:10 1:53:39 1:40:50 2:04:12 1:44:52 >13
Majet Spoelder Amersfoort 1971 V 1:43:33 1:36:34 1:57:21 >13

Uitslag 120 km 2007

Uitslag 9e ‘DE ZESTIG VAN TEXEL’ – 9 APRIL 2007
Naam Lft Krasse Slufter Turfveld NIOZ Finishtijd
Woonplaats Vereniging Turfveld Slufter Krasse Stayokay
1 Edward de Ruiter 40 1:15:00 2:36:23 3:37:45 4:49:52
Ten Boer Vet. Ned. 6:08:20 7:22:07 8:43:00 10:05:43 10:05:43
2 Veron Lust 44 1:14:44 2:35:50 4:55:20
Purmerend NEA Volharding 6:05:15 7:21:28 8:48:00 10:20:20 10:20:20
3 Wim Epskamp 53 1:15:25 2:39:03 3:47:32 5:01:30
Hoofddorp AV H’meer 6:19:48 7:32:51 9:00:26 10:24:49 10:24:49
4 Geert Stynen 37 1:15:12 2:39:40 3:47:25 5:04:10
Turnhout 6:27:30 7:46:35 9:18:55 10:47:20 10:47:20
5 Math Roberts 44 1:15:42 2:47:33 4:02:40 5:21:17
Sittard Unitas 6:48:04 8:10:06 9:35:05 11:00:50 11:00:50
6 Rut Zoutman 48 1:14:53 2:37:27 3:40:40 4:47:49
Monster Olympus ’70 6:23:37 7:50:32 11:12:22 11:12:22
7 Carel Schrama 49 1:25:25 3:01:40 5:38:48
Santpoort Suomi 8:24:07 10:02:24 11:30:21 11:30:21
8 Ida Verduin-Boone 49 1:26:26 2:53:32 5:30:00
Schagen TAS ’82 6:59:12 8:21:22 10:01:04 11:34:50 11:34:50
9 Jan Nabuurs 44 1:15:25 2:41:03 3:52:30 5:15:41
Stevensbeek De Keien 6:43:30 8:10:36 9:57:24 11:40:18 11:40:18
10 Wouter Hamelinck 24 1:12:10 2:30:57 4:48:47
Merelbeke 6:13:35 7:42:08 9:44:43 11:54:08 11:54:08
11 Mik Borsten 44 1:17:18 2:48:41 4:04:48 5:31:54
Amersfoort Triathlon 7:10:11 8:40:33 10:27:47 12:07:02 12:07:02
12 Jan Suijkerbuijk 44 1:32:05 3:13:43 5:57:15
Moerstraten Diomedon 7:27:45 8:54:36 10:36:07 12:09:26 12:09:26
13 Peter Zuidema 39 1:32:26 3:16:08 5:59:40
Utrecht U-Track 9:00:00 10:41:40 12:11:54 12:11:54
14 Dik Jagersma 52 1:26:26 3:03:08 5:43:03
Groningen SV Friesland 7:21:06 8:52:43 10:42:42 12:32:06 12:32:06
15 Marco Stijnman 40 1:15:25 2:40:03 3:52:30 5:19:12
Haarlem AV H’meer 6:59:37 8:34:20 10:29:49 12:35:55 12:35:55

 

 

 

 

 

 

Uitslag 120 km 2005

Uitslagen van de achtste ‘DE ZESTIG VAN TEXEL’ – 28 MAART 2005
Krassekeet Slufter Turfveld NIOZ
120 km vrouwen Lft Woonplaats Turfveld Slufter Krassekeet Finish
1 Elke Streicher 38 Gerlingen (D) 1:18:00 2:47:07 4:04:49 5:35:11
6:59:37 8:19:37 9:58:16 11:33:40
2 Anke Drescher 37 Pfinztal (D) 1:18:00 2:47:07 4:04:49 5:36:44
7:06:58 8:32:52 11:45:08
3 Ria Buiten 50 Biddinghuizen 1:28:25 3:08:45 4:32:20 6:02:07
7:31:01 9:00:20 10:44:00 12:18:37
120 km mannen
Lft Woonplaats
1 Wim Bart Knol 41 Den Haag 1:11:44 2:31:35 3:36:08 4:46:26
7:09:56 9:53:48
2 Wim   Epskamp 51 Hoofddorp 1:13:06 2:32:31 3:37:01 4:51:00
7:16:44 10:02:44
3 Jochen Höschele 36 Kornwestheim (D) 1:18:06 2:44:28 3:55:09 5:13:06
6:34:32 7:48:35 9:11:12 10:27:12
4 Karl Graf 54 Goch (D) 1:16:55 2:43:18 3:52:04 5:09:03
6:25:28 7:39:36 9:14:05 10:47:35
5 Ron Teunisse 52 Heemskerk 1:17:09 2:43:18 3:52:43 5:10:33
6:31:49 7:50:20 9:27:13 10:56:38
6 Geert Stynen 35 Turnhout (B) 1:17:55 2:45:11 3:57:53 5:18:34
6:42:40 8:03:15 9:37:20 11:03:30
7 Tom Hendriks 48 Hoofddorp 1:17:31 2:43:56 3:53:43 5:10:33
6:37:55 8:05:05 9:54:30 11:39:02
8 Rut Zoutman 46 Monster 1:18:08 2:43:18 3:52:48 5:07:20
6:23:48 7:47:25 9:54:30 11:48:17
9 Georg Weiss 42 Rosbach (D) 1:20:49 2:46:03 4:02:27 5:34:35
6:59:59 8:27:30 10:11:50 11:50:30
10 Herman Jakobs 42 Oostrum 1:15:37 2:37:29 3:48:45 5:17:06
6:57:07 8:32:08 10:35:45 12:14:21
11 Edwin Lenaerts 38 Genk (B) 1:19:22 2:50:19 4:09:28 5:37:01
7:08:14 8:40:19 10:34:10 12:17:32
12 Sjoerd Slaaf 52 Groningen 1:20:43 2:52:45 4:13:34 5:40:14
7:11:00 8:40:27 10:39:33 12:19:52
13 Mik Borsten 42 Amersfoort 1:21:07 2:53:42 4:13:34 5:43:23
7:21:43 9:00:02 10:30:58 12:45:48
14 Ubel Dijk 49 Drachten 1:24:44 2:59:45 4:20:49 5:50:17
7:27:54 9:02:54 11:03:20 12:52:02
15 Simon Pols 52 Duivendrecht 1:20:43 2:58:16 4:20:49 5:55:35
7:33:11 9:09:55 11:05:41 12:54:00

Uitslag 120 km 2003

UITSLAG DE ZESTIG VAN TEXEL 21 APRIL 2003
120 km mannen tijden cumulatief
Lft Woonplaats krassekeet slufter turfveld nioz
turfveld slufter krassekeet Finish
1 Wim Bart Knol 39 Den Haag 1:14:12 2:34:04 3:36:32 4:46:08
  7:08:34   9:44:43
2 Jan Nabuurs 40 Stevensbeek 1:16:09 2:43:37 3:54:05 5:16:27
  6:27:13 7:53:06 9:16:21 10:44:22
3 Tom Hendriks 46 Hoofddorp 1:16:15 2:48:44 4:01:30 5:29:41
  6:42:00 8:04:56 9:41:33 11:08:40
4 André vd Zwan 44 Katwijk/zee 1:16:15 2:49:57 4:04:20 5:37:38
  6:58:18 8:24:37 10:09:42 11:45:27
5 Sjoerd Slaaf 50 Groningen 1:16:24 2:48:44 4:01:30 5:29:41
  7:02:10 8:26:40 10:13:01 11:50:55
6 Koos Rademaker 57 Zeist 1:22:49 2:49:57 4:02:17 5:29:43
  7:02:48 8:36:39 10:39:31 12:39:38
7 Herman Jakobs 40 Oostrum 1:20:32 2:49:57 4:04:20 5:37:38
  7:21:23 9:10:37 11:08:51 12:52:44
8 Ronald Nickel 46 Rüdesheim (D) 1:17:11 2:50:33 4:08:05 5:45:00
  7:28:59 9:10:43 11:20:51 13:33:05
120 km vrouwen
1 Lies Heijnen 47 Almere 1:25:56 3:04:25 4:25:12 5:59:50
  7:32:15 9:04:58 11:01:03 12:46:11

 

Uitslag 120 km 2001

Uitslag 120 km tijdens De Zestig van Texel 21-10-2001
120 km wedstrijd 15 km 32 km 45.5 km 60 km 74.5 km 88 km 120 km
NIOZ finish
1 Paul Beckers (B) 39 1.14.36 2.33.30 3.37.35 4.46.05 7.08.27 9.49.48
2 Wim Epskamp   47 1.14.18 2.35.18 3.43.47 4.55.55 7.24.55 10.01.36
3 Karl Graf (D) 1.14.18 2.35.19 3.43.48 5.00.39 7.34.12 10.31.08
4 Jan Nabuurs 1.14.18 2.35.53 3.43.40 4.58.09 7.32.32 10.45.51
5 Fred Buining 1.20.09 2.53.18 4.08.13 5.27.54 8.10.02 11.22.25
6 Valery Moskalenko 1.19.17 2.48.16 4.05.46 5.33.12 7.02.45 8.36.02 11.48.32
7 Ronald Nickel (D) 1.18.24 2.47.51 4.07.04 5.36.35 7.05.46 8.29.58 11.56.31
8 André van der Zwan 1.16.00 2.40.00 3.58.36 5.27.36 7.14.32 8.43.13 12.01.10
9 Lex de Boer 1.19.17 2.48.16 4.04.59 5.26.47 8.26.00 12.09.04
10 Ron Bakker 1.19.36 2.49.00 4.08.32 5.29.22 7.04.06 8.35.27 12.10.38
11 Hermy Heymann 1.19.47 2.48.40 4.03.30 5.25.37 7.03.45 8.47.40 12.13.30
12 Johan Visschedijk 1.22.12 2.56.01 4.20.23 5.47.50 7.25.40 8.58.55 12.24.50
13 Peter Rossow (D) 1.24.07 2.55.40 4.18.54 5.47.36 7.23.45 8.55.05 12.25.56
14 Christof Schwarzer (D) 1.23.21 2.56.58 4.22.57 5.33.18 7.36.15 9.10.02 12.47.38
15 Jaap Swart 1.22.01 2.56.58 4.20.38 5.32.00 7.34.28 9.14.22 13.08.15
16 Ubel Dijk 1.23.16 2.58.10 4.20.35 5.35.12 7.39.00 13.24.47
1 Ria Buiten 1.22.07 2.54.10 4.17.27 5.53.40 8.03.02 14.10.39
Foto’s 2017
Menu Categories
Archief
Facebook De Zestig van Texel