60 KM – 120 KM – 4 x 15 KM – Strand – Bos – Duin – Wad – Dijk – Dorp – Berg

Uitslagen

Uitslag 120 km 2007

Uitslag 9e ‘DE ZESTIG VAN TEXEL’ – 9 APRIL 2007
Naam Lft Krasse Slufter Turfveld NIOZ Finishtijd
Woonplaats Vereniging Turfveld Slufter Krasse Stayokay
1 Edward de Ruiter 40 1:15:00 2:36:23 3:37:45 4:49:52
Ten Boer Vet. Ned. 6:08:20 7:22:07 8:43:00 10:05:43 10:05:43
2 Veron Lust 44 1:14:44 2:35:50 4:55:20
Purmerend NEA Volharding 6:05:15 7:21:28 8:48:00 10:20:20 10:20:20
3 Wim Epskamp 53 1:15:25 2:39:03 3:47:32 5:01:30
Hoofddorp AV H’meer 6:19:48 7:32:51 9:00:26 10:24:49 10:24:49
4 Geert Stynen 37 1:15:12 2:39:40 3:47:25 5:04:10
Turnhout 6:27:30 7:46:35 9:18:55 10:47:20 10:47:20
5 Math Roberts 44 1:15:42 2:47:33 4:02:40 5:21:17
Sittard Unitas 6:48:04 8:10:06 9:35:05 11:00:50 11:00:50
6 Rut Zoutman 48 1:14:53 2:37:27 3:40:40 4:47:49
Monster Olympus ’70 6:23:37 7:50:32 11:12:22 11:12:22
7 Carel Schrama 49 1:25:25 3:01:40 5:38:48
Santpoort Suomi 8:24:07 10:02:24 11:30:21 11:30:21
8 Ida Verduin-Boone 49 1:26:26 2:53:32 5:30:00
Schagen TAS ’82 6:59:12 8:21:22 10:01:04 11:34:50 11:34:50
9 Jan Nabuurs 44 1:15:25 2:41:03 3:52:30 5:15:41
Stevensbeek De Keien 6:43:30 8:10:36 9:57:24 11:40:18 11:40:18
10 Wouter Hamelinck 24 1:12:10 2:30:57 4:48:47
Merelbeke 6:13:35 7:42:08 9:44:43 11:54:08 11:54:08
11 Mik Borsten 44 1:17:18 2:48:41 4:04:48 5:31:54
Amersfoort Triathlon 7:10:11 8:40:33 10:27:47 12:07:02 12:07:02
12 Jan Suijkerbuijk 44 1:32:05 3:13:43 5:57:15
Moerstraten Diomedon 7:27:45 8:54:36 10:36:07 12:09:26 12:09:26
13 Peter Zuidema 39 1:32:26 3:16:08 5:59:40
Utrecht U-Track 9:00:00 10:41:40 12:11:54 12:11:54
14 Dik Jagersma 52 1:26:26 3:03:08 5:43:03
Groningen SV Friesland 7:21:06 8:52:43 10:42:42 12:32:06 12:32:06
15 Marco Stijnman 40 1:15:25 2:40:03 3:52:30 5:19:12
Haarlem AV H’meer 6:59:37 8:34:20 10:29:49 12:35:55 12:35:55

 

 

 

 

 

 

Uitslag 120 km 2005

Uitslagen van de achtste ‘DE ZESTIG VAN TEXEL’ – 28 MAART 2005
Krassekeet Slufter Turfveld NIOZ
120 km vrouwen Lft Woonplaats Turfveld Slufter Krassekeet Finish
1 Elke Streicher 38 Gerlingen (D) 1:18:00 2:47:07 4:04:49 5:35:11
6:59:37 8:19:37 9:58:16 11:33:40
2 Anke Drescher 37 Pfinztal (D) 1:18:00 2:47:07 4:04:49 5:36:44
7:06:58 8:32:52 11:45:08
3 Ria Buiten 50 Biddinghuizen 1:28:25 3:08:45 4:32:20 6:02:07
7:31:01 9:00:20 10:44:00 12:18:37
120 km mannen
Lft Woonplaats
1 Wim Bart Knol 41 Den Haag 1:11:44 2:31:35 3:36:08 4:46:26
7:09:56 9:53:48
2 Wim   Epskamp 51 Hoofddorp 1:13:06 2:32:31 3:37:01 4:51:00
7:16:44 10:02:44
3 Jochen Höschele 36 Kornwestheim (D) 1:18:06 2:44:28 3:55:09 5:13:06
6:34:32 7:48:35 9:11:12 10:27:12
4 Karl Graf 54 Goch (D) 1:16:55 2:43:18 3:52:04 5:09:03
6:25:28 7:39:36 9:14:05 10:47:35
5 Ron Teunisse 52 Heemskerk 1:17:09 2:43:18 3:52:43 5:10:33
6:31:49 7:50:20 9:27:13 10:56:38
6 Geert Stynen 35 Turnhout (B) 1:17:55 2:45:11 3:57:53 5:18:34
6:42:40 8:03:15 9:37:20 11:03:30
7 Tom Hendriks 48 Hoofddorp 1:17:31 2:43:56 3:53:43 5:10:33
6:37:55 8:05:05 9:54:30 11:39:02
8 Rut Zoutman 46 Monster 1:18:08 2:43:18 3:52:48 5:07:20
6:23:48 7:47:25 9:54:30 11:48:17
9 Georg Weiss 42 Rosbach (D) 1:20:49 2:46:03 4:02:27 5:34:35
6:59:59 8:27:30 10:11:50 11:50:30
10 Herman Jakobs 42 Oostrum 1:15:37 2:37:29 3:48:45 5:17:06
6:57:07 8:32:08 10:35:45 12:14:21
11 Edwin Lenaerts 38 Genk (B) 1:19:22 2:50:19 4:09:28 5:37:01
7:08:14 8:40:19 10:34:10 12:17:32
12 Sjoerd Slaaf 52 Groningen 1:20:43 2:52:45 4:13:34 5:40:14
7:11:00 8:40:27 10:39:33 12:19:52
13 Mik Borsten 42 Amersfoort 1:21:07 2:53:42 4:13:34 5:43:23
7:21:43 9:00:02 10:30:58 12:45:48
14 Ubel Dijk 49 Drachten 1:24:44 2:59:45 4:20:49 5:50:17
7:27:54 9:02:54 11:03:20 12:52:02
15 Simon Pols 52 Duivendrecht 1:20:43 2:58:16 4:20:49 5:55:35
7:33:11 9:09:55 11:05:41 12:54:00

Uitslag estafette 2005

Uitslagen van de 8e ‘DE ZESTIG VAN TEXEL’ – 28 MAART 2005
Estafette 4 x 15 Mannen
turfveld slufter krassek. finish
1 A.V. Veluwe lft woonplaats 0:54:17 1:44:29 2:45:29 3:43:12
Tonnie Stouten 39 Apeldoorn 0:54:17
Jan Grashuis 35 Apeldoorn 0:50:12
Ronald Derksen 34 Beekbergen 1:01:00
Hans van Driel 45 Apeldoorn 0:57:43
2 Rijnsoever 1
Wout Duindam 50 Katwijk 0:57:41 1:55:27 3:03:14 3:57:29
Leen Rijn 50 Katwijk 0:57:46
Werry Leunissen 38 Katwijk 1:07:47
André Korpelshoek 32 Katwijk 0:54:15
3 AV Lionitas 1:03:13 1:57:56 3:02:30 4:04:25
Harold Hofenk 31 Meppel 1:03:13
Johan Meinsma 40 Leeuwarden 0:54:43
Lars Wudich 43 Leeuwarden 1:04:34
Jelle Kazimier 30 Leeuwarden 1:01:55
4 Eurorunners 1 1:05:06 2:06:50 3:18:20 4:14:53
Arthur Kessens 48 Beverwijk 1:05:06
Martin Zoon 51 Heemskerk 1:01:44
Menno van Stralen 50 Heemskerk 1:11:30
Jacco Heyblok 31 Beverwijk 0:56:33
5 AV Horror 0:57:44 1:59:22 3:16:31 4:16:33
Erik Visser 40 Harich 0:57:44
Wabe Roskamp 32 Easterlittens 1:01:38
Andries Koenen ? Heeg 1:17:09
Jappie Brandenburg 21 Harich 1:00:02
6 Tafel 2 1:00:45 1:58:21 3:12:39 4:19:03
Marcel Lucassen 44 Hengelo 1:00:45
Andre Bosgraaf 40 Oldenzaal 0:57:36
Jan Grobben 40 Hengelo 1:14:18
Hans Geltink 45 Hengelo 1:06:24
7 De Hazen 1:04:03 2:09:29 3:17:55 4:30:12
Hans Bos 49 Hoogland 1:04:03
Adrie Graafeyland 52 Amersfoort 1:05:26
Marcel Brok 42 Amersfoort 1:08:26
Peter Hendriksen 51 Amersfoort 1:12:17
8 Tik ‘m an knecht 1:05:06 2:07:35 3:19:46 4:33:54
Cees Stobbe 48 De Rijp 1:05:06
Hans Twint 24 Amsterdam 1:02:29
Ralf Bommer 23 De Rijp 1:12:11
Rick Stobbe 22 Amsterdam 1:14:08
9 MANNEN GANK VROM 1:07:33 2:10:22 3:21:25 4:34:40
Peter Bakker 56 Edam 1:07:33
Jos Dekker 28 Volendam 1:02:49
Jan Nieuweboer 34 Volendam 1:11:03
Jan Steur 46 Volendam 1:13:15
10 De Eenhoorns 1:06:07 2:12:48 3:33:10 4:36:37
Cees Rood 45 Zwaagdijk 1:06:07
Ruud Groenhuijzen 43 Blokker 1:06:41
Frank Smit 48 Blokker 1:20:22
Erwin le Blanch 32 Blokker 1:03:27
11 Old Boys 1:03:39 1:56:31 3:24:50 4:37:36
Ad Straub 38 Delft 1:03:39
René van de Berg 41 Heerhugowaard 0:52:52
Rik Bisschop 37 Delft 1:28:19
Gertjan van der Harst 42 Delft 1:12:46
12 Team Rond 1:03:35 2:08:35 3:35:54 4:39:11
Pierre Bonnet 44 Den Burg 1:03:35
Ben Kranse 40 Den Burg 1:05:00
René Slegh 17 Den Burg 1:27:19
Herman Ploeger 44 Den Burg 1:03:17
13 De Wijkers 1:17:16 2:27:30 3:43:45 4:46:19
Harm Landman 49 Alkmaar 1:17:16 0:00:00
Gert Kramer 20 Beverwijk 1:10:14
Jan Kramer 51 Beverwijk 1:16:15
Pieter Kramer 22 Beverwijk 1:02:34
14 HSS-Hire Shops 1:05:11 2:20:24 3:36:20 4:46:53
Martien Witte 44 Den Burg 1:05:11
Cees Goslinga 42 Den Burg 1:15:13
Paul Krugers 42 Den Burg 1:15:56
Gauke van Lingen 38 Oudeschild 1:10:33
15 Senioren Texel 1:06:55 2:13:45 3:42:10 4:49:31
Dirk Vinke 57 Den Burg 1:06:55
Piet Kingma 49 Den Burg 1:06:50
Frank Zethof 41 Den Burg 1:28:25
Jan Zijm 48 Den Burg 1:07:21
16 4460 1:17:03 2:30:50 3:36:30 4:53:21
Mark Stobbe 19 Huizen 1:17:03
Ron Praag 47 Hilversum 1:13:47
Ron Stobbe 42 Almere 1:05:40
Oene Stobbe 49 Huizen 1:16:51
17 Rijnsoever 2 1:12:42 2:16:50 3:35:58 4:55:44
Willem Zwanenburg 45 Katwijk 1:12:42
Maarten Ouwehand 38 Katwijk 1:04:08
Karel van der Eykel 57 Katwijk 1:19:08
André van der Greft 48 Katwijk 1:19:46
18 De Kraaien 1:15:04 2:21:22 3:42:02 4:57:17
Jan Kok 61 Oosthuizen 1:15:04
Ben Bruidegom 58 Hobrede 1:06:18
Martin Pool 57 Oosthuizen 1:20:40
Ronald Heyeler 51 Amsterdam 1:15:15
19 VTG/de pappies 1:25:47 2:39:57 3:46:25 4:58:46
Sjors Takes 26 Amsterdam 1:25:47
Thijs Fransen 25 Amsterdam 1:14:10
Yvo Witte 26 Den Burg 1:06:28
Joris Schrama 26 Amsterdam 1:12:21
20 De zwoegende zwagers 1:17:22 2:28:23 3:47:17 5:05:00
Richard Koopman 34 Den Hoorn 1:17:22
Sjoerd Groeskamp 19 Den Hoorn 1:11:01
Frank Groeskamp 37 Utrecht 1:18:54
Pascal Riemens 30 Haarlem 1:17:43
21 Loopgroep Hoorn (WRZW) 1:31:40 2:45:23 3:57:43 5:16:16
Jan Witte 65 Wognum 1:31:40
IJsbrand Rijpkema 57 Berkhout 1:13:43
Piet van der Zande 60 Wognum 1:12:20
Marcel Witte 37 Amsterdam 1:18:33
22 Westend boys 1:05:42 2:19:01 3:49:45 5:18:43
Dirk Jan Zeedijk 49 Hengelo 1:05:42
Henk Schraag 53 Oosterend 1:13:19
Adri Mors 29 Alkmaar 1:30:44
Daan v/d Slikke 24 Oosterend 1:28:58
23 Eurorunners 2 1:15:55 2:31:10 4:02:20 5:23:28
Robert van Dijk 26 Velsen-N 1:15:55
Paul van Rooy 31 Beverwijk 1:15:15
Hans Beentjes 47 Heemskerk 1:31:10 0:00:00
Ton Kooiman 53 Beverwijk 1:21:08
24 De loopjongens 1:16:01 2:34:30 3:59:46 5:26:00
Rinus Kooger 53 Den Burg 1:16:01
Jan Dogger 55 Den Burg 1:18:29
Eddy Zegers 41 Oosterend 1:25:16
Pieter Jan Kooger 41 De Waal 1:26:14
25 Westfriezen ronden Texel 1:23:05 2:34:26 4:01:05 5:28:03
Johan Bommerson 40 Zwaag 1:23:05
Lou Coevert 59 Lambertschaag 1:11:21
Dirk Haasbroek 60 Hoorn 1:26:39
Jan de Weerd 56 Berkhout 1:26:58
26 TESO 1:23:04 2:43:25 4:06:53 5:36:46
Alex Cofino 43 Den Burg 1:23:04
Kees Dros 41 Den Burg 1:20:21
Martin Lubach 57 Oudeschild 1:23:28
Rob Arensman 46 Oosterend 1:29:53
27 De Turbo benen 1:12:12 2:30:07 4:07:05 5:38:31
Roel Bakker 43 Veenendaal 1:12:12
Jurgen Nagel 30 Rhenen 1:17:55
Eric Steneker 43 Arnhem 1:36:58
Patrick Keijser 34 Veenendaal 1:31:26
28 De Bolder 1:06:19 2:18:44 3:49:45 5:44:07
Theo Franchimon 46 Den Burg 1:06:19
Richard Bakker 53 De Koog 1:12:25
Paul Schermer 38 Zaandam 1:31:01
Martin Roeper 40 Den Hoorn 1:54:22
29 De Kooltrappers 1:20:45 2:39:30 4:13:53 5:46:30
Willem Daman 57 Broek op Langedijk 1:20:45
Kees van Eekelen 58 Broek op Langedijk 1:18:45
Leendert Maas 60 Heerhugowaard 1:34:23
Lars van Eekelen 30 Alkmaar 1:32:37
30 De Krabbelaars 1:20:35 2:32:02 4:17:58 5:50:02
Martin Zijm 33 Den Burg 1:20:35
Mark Bakelaar 39 Sneek 1:11:27
Peter Wiersma 40 Den Burg 1:45:56
John van Dorsten 26 Oudeschild 1:32:04
31 Faster Fourward 1:14:41 2:26:35 4:12:07 5:59:48
Andreas Kerst 45 Dortmund 1:14:41
Andreas Middendorf 44 Dortmund 1:11:54
Andreas Buechter 33 Dortmund 1:45:32
Klaus Brinkmann 46 Dortmund 1:47:41
Estafette 4 x 15 Vrouwen
turfveld slufter krassek. finish
1 Ladies Team Loopgroep Hoorn 1:10:15 2:15:37 3:33:22 4:42:02
Petra de Vries 40 Hoorn 1:10:15
Jeannette Jansen 38 Hoorn 1:05:22
Mirjam Ruyter 32 Oostwoud 1:17:45
Monique Blansch-Paauw 28 Blokker 1:08:40
2 Dames Gank Vrom 1:09:03 2:13:58 3:30:34 4:45:31
Roos Bakker 52 Edam 1:09:03
Hilly Jonk 50 Volendam 1:04:55
Giséla Mühren 35 Volendam 1:16:36
Alie Zwarthoed 44 Volendam 1:14:57
3 AV Rijnsoever 1 1:14:36 2:23:03 3:49:45 5:04:54
Ada van der Meulen Katwijk 1:14:36
Yvonne Zwanenburg Katwijk 1:08:27
Ester Ouwehand Katwijk 1:26:42
Jamilla Azaquag Katwijk 1:15:09
4 4 snelle meisjes 1:22:49 2:29:13 3:46:12 5:08:07
Anita Greefhorst 41 Amersfoort 1:22:49
Ali Veenstra 59 Leusden 1:06:24
Gea Bos 47 Hoogland 1:16:59
Martha Meijer 49 Amersfoort 1:21:55
5 AV Daventria dames 1:20:17 2:30:13 3:58:28 5:11:16
Anita Spieker 42 Deventer 1:20:17
Lynette Rooijen 35 Deventer 1:09:56
Kitty Veen-Siers 44 Deventer 1:28:15
Toos Minks 50 Deventer 1:12:48
6 Coma Comi – Texel 1:06:58 2:27:25 3:58:50 5:33:26
Colinda Brouwer 38 Oosterend 1:06:58
Marijke Stark 50 Oosterend 1:20:27
Mirjam Arkenbout 45 Den Burg 1:31:25
Ingrid Uitgeest 42 De Koog 1:34:36
7 Rijnsoever 2 1:27:16 2:40:55 4:11:18 5:36:22
Gerda Verdoes 48 Katwijk 1:27:16
Wilma Noort 51 Katwijk 1:13:39
Margriet van der Leden 49 Katwijk 1:30:23
Bernadette Bom 47 Noordwijk 1:25:04
8 Coby’s trots 1:21:32 2:46:06 4:14:59 5:45:34
Jeanette ter Steege 44 Den Hoorn 1:21:32
Marianne Hilhorst 45 Den Burg 1:24:34
Laurien Bakker 45 Den Burg 1:28:53
Annelies Graaf 52 Den Burg 1:30:35
9 Sweet Lake Ladies 1:25:47 2:47:43 4:32:33 6:06:22
Sandra Smits 38 Zoetermeer 1:25:47
Dainne   Roosenboom-Spanjer 44 Zoetermeer 1:21:56
Esther De Wit-Smit 41 Zoetermeer 1:44:50
Bianca Hesselius 31 Zoetermeer 1:33:49
10 RRZ 2 1:25:47 2:47:43 4:32:30 6:06:22
Reinie Schmit 47 Zoetermeer 1:25:47
Elly van der Kooy 48 Zoetermeer 1:21:56
Lidwien van den Aardweg 53 Zoetermeer 1:44:47
José de Groot 53 Zoetermeer 1:33:52
Fast Fourward from Dortmund
Nicole Hummel 44 Dortmund (D) na sluiting gefinisht
Tina Rux 40 Dortmund (D)
Nicki Jansen 35 Dortmund (D)
Sanne Winkelmann 41 Dortmund (D)
Estafette 4 X 15 Gemengde teams
turfveld slufter krassek. finish
1 Athlon 2 1:01:20 2:09:32 3:20:17 4:29:08
Wilma Numan 39 Gorredijk 1:08:12
Pier van Goslinga Heerenveen 1:10:45
Willem Koet 37 Heerenveen
Eric van Roon 37 Heerenveen 1:08:51
2 Athlon 1 1:17:51 2:19:41 3:32:22 4:29:20
Inge Helder 50 De Knipe 1:17:51
Marcel Kortekaas 50 Heerenveen 1:01:50
Marcel Walstra 38 Joure 1:12:41
Alex Bergsma Heerenveen 0:56:58
3 Athlon 4 1:17:51 2:27:05 3:33:46 4:34:13
Saskia Brouwer 22 Heerenveen 1:17:51
Johan Knoester 60 Oudehaske 1:09:14
Piet Klijnstra 45 Nijeholtwolde 1:06:41
Henry Veldman Bontebok 1:00:27
4 Athlon 3 1:17:14 2:23:45 3:37:35 4:41:32
Marc Lindekens 38 Heerenveen 1:17:14
Bea v.d. Mei 39 St. Johannesga 1:06:31
Sietse v.d. Mei 49 St. Johannesga 1:13:50
Henk Ruiter 42 Munnekeburen 1:03:57
5 Juttersteam Den Helder 1:11:08 2:20:57 3:39:20 4:56:47
Klaas Gersen 45 Den Helder 1:11:08
Ellen Boersma 41 Den Helder 1:09:49
Jacoba Marinus 39 Den Helder 1:18:23
Anno v.d. Bos 40 Den Helder 1:17:27
6 Terberg Leasing Runners 1:09:07 2:27:39 4:59:46
Wim van der Linden 49 IJsselstein 1:09:07
Ton Zwartjens 42 Arnhem 1:18:32
Hester Vos 22 Julianadorp
Robert Böcker 50 Zutphen
7 Touch and go 1:10:46 2:24:50 3:41:00 5:03:28
Ton van Arnhem 49 Groningen 1:10:46
Martin Waslander 44 Groningen 1:14:04
Liesbeth van Arnhem-Gessel 44 Groningen 1:16:10
Arco Garritsen 40 Den Burg 1:22:28
8 FIBONACCITEAM Biddinghuizen 1:05:58 2:33:09 3:54:00 5:05:10
Frans de Vries 47 Biddinghuizen 1:05:58
Titus de Vries 49 Dronten 1:27:11
Cecilia de Vries 41 Doetinchem 1:20:51
Albert de Vries 52 Schijndel 1:11:10
9 De Overkanters Egmond binnen 1:14:25 2:22:30 3:38:45 5:07:35
Eva van Zoonen 20 Amsterdam 1:14:25
Erik van Zoonen 47 Egmond binnen 1:08:05
Jip van Zoonen 18 Egmond binnen 1:16:15
Ingrid Fontijn 46 Egmond binnen 1:28:50
10 Spartaan 2 1:17:52 2:28:16 3:46:12 5:08:20
Til Duineveld 52 Hillegom 1:17:52
Kees Versteeg 51 Sassenheim 1:10:24
Nico Warmerdam 62 Lisse 1:17:56
Ria Schriek 54 Lisse 1:22:08
11 De Jager 1:13:32 2:36:50 3:50:08 5:10:05
Ben Bakker 46 Den Hoorn 1:13:32
Els de Jager 56 Den Hoorn 1:23:18
Rob Teisman 47 De Cocksdorp 1:13:18
Corrie de Jager 49 De Cocksdorp 1:19:57
12 van Luijn 1:24:02 2:28:10 3:50:54 5:10:47
Lies van Luijn 54 Bakel 1:24:02
Hans van Luijn 52 Didam 1:04:08
Johan van Luijn 53 Bunnik 1:22:44
Gerard van Luijn 51 Arcen 1:19:53
13 Loopgroep Biddinghuizen 1 1:11:13 2:20:24 3:51:30 5:22:31
Anton Mangnus 48 Biddinghuizen 1:11:13
Rick Vlaming 41 Biddinghuizen 1:09:11
Greetje Boelens 53 Biddinghuizen 1:31:06
Chris Faber 46 Biddinghuizen 1:31:01
14 Het Happy Team 1:20:55 2:22:57 3:46:25 5:22:39
Hans Appel 66 Hoorn 1:20:55
Jos van Bockxmeer 49 Blokker 1:02:02
Dirk Exalto 49 Blokker 1:23:28
Carin van Bockxmeer 44 Blokker 1:36:14
15 Spartaan 1 1:19:12 2:32:24 3:58:10 5:22:51
Gusti Schipper 52 Sassenheim 1:19:12
Jos Duineveld 54 Hillegom 1:13:12
Nico Schriek 51 Lisse 1:25:46
Gerda Wassenaar 48 Lisse 1:24:41
16 Loopgroep Biddinghuizen 2 1:17:55 5:24:17
Anton Nijenkamp 47 Biddinghuizen 1:17:55
Kees Schaak 52 Biddinghuizen
Eddy Faber 41 Biddinghuizen
Truus Schaak 58 Biddinghuizen
17 Paal 28 strandpaviljoen 1:09:55 2:33:26 3:59:46 5:25:31
Henk Vlastra 40 Abcoude 1:09:55
Janneke Horn 37 Amsterdam 1:23:31
Marij Langedijk 34 Amsterdam 1:26:20
Joost Hooijberg 48 Diemen 1:25:45
18 BROMED Den Burg 1:24:39 2:37:02 4:09:48 5:29:23
Gijs Broere 63 Den Burg 1:24:39
René Oosterwijk 42 Heiloo 1:12:23
Riny Roeper 44 Oudeschild 1:32:46
Daniël Broere 38 Schellinkhout 1:19:35
19 Twee om twee 1:10:46 2:19:25 3:48:59 5:31:04
Ton Hollak 52 Hoorn 1:10:46
Kees Schouten 53 Hoorn 1:08:39
Petra Koomen 40 Hoorn 1:29:34
Jurria Hollak-Elsman 47 Hoorn 1:42:05
20 Dame Blanche 1:18:54 2:39:34 4:08:28 5:32:29
Lot de Witte 24 Amsterdam 1:18:54
Katrien de Witte 26 H.Landstichting 1:20:40
Moniek de Witte 29 Amsterdam 1:28:54
Theo de Witte 57 H.Landstichting 1:24:01
21 Schrijverij Mastenbroek 1:23:40 2:54:10 4:02:30 5:32:40
Niels Mastenbroek 33 Houten 1:23:40
Ger Mastenbroek 60 Houten 1:30:30
Marcel Kiers 32 Utrecht 1:08:20
Bonnie   Kiers-Mastenbroek 32 Utrecht 1:30:10
22 The Lanzarote Friends Erp 1:18:54 2:39:46 3:56:10 5:33:52
Hans Jelierse 39 Erp 1:18:54
Marieke van den Akker 53 Erp 1:20:52
Wout Mensink 44 Erp 1:16:24
Peter van Mil 43 Erp 1:37:42
23 De Peelhazen 1:19:24 2:45:45 4:14:25 5:37:03
Nel Classens 50 Venray 1:19:24
Tonnie van der Donk 48 Venray 1:26:21
Rita van den Munckhof 51 Venray 1:28:40
Henk van den Donk 50 Venray 1:22:38
24 ASTREA 1:27:22 2:40:55 4:12:45 5:44:00
John Lammerts 49 Groningen 1:27:22
Janneke   Lammerts-Schraag 46 Groningen 1:13:33
Ben de Graaf 54 Groningen 1:31:50
Frans de Vries 59 Kruisweg 1:31:15
25 I.A. TEAM 1:27:16 2:57:06 4:07:49 5:59:34
Niels Balk 26 Zwaag 1:27:16
Marjolijn Laroo 26 Zwaag 1:29:50
Richard Balk 33 Dronten 1:10:43
Sandra Gerritsen 27 Dronten 1:51:45
26 De WALKERS 1:25:22 2:38:44 4:12:09 6:00:18
Wouter van Loon 37 Schoonhoven 1:25:22
Kees Visser 41 Nieuw-Vennep 1:13:22
Aly Wiersma 32 Alkmaar 1:33:25
Liesbeth van der Veer 31 Alkmaar 1:48:09
de Vier Van Zoetermeer gefinisht na sluiting
Dick den Dulk 60 Zoetermeer
Hans Hortensius 51 Zoetermeer
Henk Rietveld 51 Zoetermeer
Sonja den Dulk 59 Zoetermeer
Bijzondere categorie – start een uur eerder
Acht van Texel 1:28:30 2:48:27 4:24:59 6:12:00
Louise van Beckhoven 45 Den Hoorn
Carla Smit 47 Den Burg
Lyda Bakker 47 De Koog
Colinda Vlaming 36 De Cocksdorp
Jacqeline Aarts 38 De Cocksdorp
Monique Lubach 45 Oudeschild
Brenda Vermuë 49 Den Hoorn
Anneke Hoogenbosch 46 Den Burg

Uitslag 60 km 2005

  60 km Vrouwen Lft Woonplaats 28-3-2005
                                                                               Turfveld Slufter Krassekeet Finish
1 Inez Jacquemart 42 Antwerpen (B) 1:11:25 2:19:24 3:47:06 5:09:02
2 Majet Spoelder 33 Amersfoort 1:16:09 2:29:40 4:02:16 5:30:22
3 Gerry Dumont-Visser 41 Borne 1:19:50 2:35:25 4:11:50 5:36:04
4 Jacqueline Rabou 38 La Santa Lanzerote   (Esp) 1:17:50 2:32:15 4:06:40 5:38:10
5 Gieny Niejenhuis 43 Amstelveen 1:17:47 2:32:46 4:08:01 5:38:50
6 Nellie van der Made 49 Assen 1:18:10 2:35:10 4:12:38 5:39:10
7 Ida Verduin 47 Schagen 1:19:00 2:35:02 4:11:50 5:42:19
8 Irene van Wijk 52 Amsterdam 1:24:28 2:41:33 4:16:44 5:46:32
9 Lydia Doornbos 26 Bedum 1:23:26 2:43:40 4:23:10 5:53:45
10 Jenni de Groot 42 Leeuwarden 1:26:12 2:46:09 4:22:44 5:55:38
11 Gabi Ortner 44 Halle (D) 1:25:48 2:48:34 4:31:22 6:05:00
12 Angela Veld 55 Culemborg 1:28:08 2:53:04 4:35:30 6:05:51
13 Janneke Cazemier 41 Warffum 1:33:40 2:59:56 4:43:08 6:07:40
14 Karin van Eck 44 Deventer 1:32:18 2:58:54 4:39:55 6:12:48
15 Jolande Silting 41 Haren 1:27:22 2:51:24 4:39:00 6:30:06
16 Anne Kirschenmann 35 Amsterdam 1:32:25 2:59:52 4:54:05 6:38:24
17 Margot Baars 46 Houten 1:36:48 3:06:29 4:54:50 6:42:58
18 Mariska Koenders 44 De Koog 1:31:27 2:58:35 4:54:40 6:43:08
19 Sabine Weites 36 Tynaarlo    1:34:47 3:02:02 4:52:10 6:43:37
20 Julia Suwelack 57 Münster 1:33:40 3:02:30 4:53:25 6:46:09
21 Hildegard Kerkhoff 51 Münster 1:33:40 3:02:30 4:53:25 6:46:09
22 Mies Kuipers 46 Dorst 1:34:07 3:07:11 5:03:20 6:54:59
23 Yvonne Fromm 45 Dordrecht 1:41:32 2:58:42 5:10:05 6:56:33
       
60 km Mannen Lft Woonplaats
          Turfveld Slufter Krassekeet Finish
1 Marc Papanikitas 37 Steneke (B) 0:58:20 1:51:43 2:56:44 3:59:17
2 Veron Lust 42 Purmerend 0:58:52 1:52:53 2:59:20 4:01:24
3 Philip Verdonck 32 Beveren (B) 0:58:53 1:57:04 3:05:56 4:11:24
4 Jacob de Weerdt 33 Wezep 1:04:49 2:03:46 3:17:10 4:30:37
5 Wim Akkermans 47 Vught 1:04:32 2:06:48 3:23:13 4:36:57
6 Patrick Kloek 40 Antwerpen 1:11:27 2:17:06 3:28:59 4:38:28
7 John Aalbers 39 Vught 0:58:52 1:53:11 3:14:55 4:41:08
8 Erik van der Velden 34 Den Burg 1:05:03 2:06:48 3:26:38 4:42:16
9 Bart Eigenhuis 37 Soest 1:09:23 2:13:41 3:31:20 4:44:25
10 Emiel Dierckx 48 Herenthout (B) 1:10:26 2:15:32 3:33:48 4:44:27
11 Erwin van Diemen 23 Zwijndrecht 1:04:19 2:07:01 3:28:30 4:45:52
12 Jaap Vis 48 Groningen 1:08:06 2:12:39 3:30:51 4:46:42
13 Jodi Kremer 38 Bedum 1:04:44 2:05:49 3:25:02 4:48:18
14 Paul Kamphuis 48 Leiden 1:06:08 2:09:30 3:31:26 4:49:36
15 Christiaan Pfrommer 41 Haarlem 1:06:08 2:10:17 3:32:10 4:49:53
16 Henny Tiben 43 Haarlem 1:08:18 2:12:39 3:30:51 4:50:14
17 Gerrard Boot 43 Amsterdam 1:07:45 2:12:05 3:31:26 4:51:15
18 Jean-Claude Roels 45 Oostende 1:04:50 2:06:48 3:34:56 4:53:28
19 Marco Stijnman 38 Haarlem 1:11:47 2:16:51 3:36:59 4:54:08
20 Jan-Dirk Zanten 45 Amsterdam 1:11:47 2:18:04 3:35:10 4:54:36
21 Vincent Houtgraaf 40 Utrecht 1:14:43 2:24:18 3:46:36 4:55:29
22 Lex de Boer 57 Avenhorn 1:09:36 2:17:11 3:39:29 4:56:53
23 Dik Jagersma 50 Groningen 1:13:57 2:21:44 3:43:16 4:57:19
24 Guus van Veen 37 Wassenaar 1:12:06 2:18:50 3:42:06 4:58:39
25 Carel Schrama 47 Badhoevedorp 1:16:38 2:27:54 3:48:03 4:59:55
26 Arno Willems 46 Driebergen 1:10:40 2:15:27 3:35:55 5:02:24
27 Henk Doorten 41 Assen 1:09:23 2:14:00 3:38:13 5:02:49
28 Chris Driessen 58 Hilversum 1:14:43 2:25:17 3:48:13 5:02:59
29 Peter Witkam 49 Hoek van Holland 1:09:32 2:16:39 3:41:39 5:03:13
30 Simon Luckett 43 Haarlem 1:09:48 2:15:55 3:42:58 5:03:52
31 Wim Heijenk 49 Monnickendam 1:09:32 2:16:55 3:41:52 5:04:04
32 Jan Suijkerbuijk 41 Moerstraten 1:16:20 2:27:24 3:51:23 5:06:16
33 John Bouwens 49 Alphen a/d Rijn 1:13:24 2:21:43 3:47:43 5:06:44
34 Bart van Zelst 30 Elst (Utr) 1:07:14 2:08:48 3:34:10 5:07:08
35 Douwe Thesing 51 Zaandam 1:12:06 2:21:02 3:44:17 5:08:01
36 Jos Schuitemaker 46 Hensbroek 1:12:06 2:21:02 3:44:17 5:08:12
37 Piet van Wingerden 47 Ridderkerk 1:13:09 2:18:48 3:44:30 5:08:29
38 Hermy Heymann 49 Veenendaal 1:11:47 2:20:05 3:48:13 5:09:59
39 Peter Suijkerbuijk 49 Steenbergen 1:13:33 2:23:10 3:50:58 5:10:21
40 Jan Schinkel 52 Benschop 1:10:49 2:17:34 3:40:53 5:10:34
41 Ron Jansen 44 Amsterdam 1:13:54 2:19:04 3:39:43 5:11:23
42 Minke Hilgenberg 50 Apeldoorn 1:14:43 2:26:32 3:49:53 5:11:48
43 Peter Boltjes 44 Winschoten 1:12:58 1:21:51 3:49:23 5:12:48
44 Paul Engels 53 Issum (D) 1:10:40 2:16:48 3:39:17 5:13:17
45 Remko Nagtegaal 36 De Cocksdorp 1:09:22 2:16:09 3:44:10 5:13:28
46 Peter Zuidema 37 Utrecht 1:19:29 2:31:20 3:56:45 5:13:57
47 Gijs de Heus 45 Maarssen 1:13:31 2:20:52 3:47:06 5:14:17
48 Jan Streunding 48 Winschoten 1:12:58 2:21:00 3:49:10 5:14:25
49 Hans Sielias 53 Apeldoorn 1:13:24 2:23:15 3:48:36 5:14:52
50 Abdelkarim Machichy 49 Katwijk 1:12:29 2:19:39 3:46:00 5:15:11
51 Maarten van Randeraat 38 Uitgeest 1:16:38 2:27:50 3:58:04 5:15:15
52 Alfred Schoen 46 Purmerend 1:13:32 2:21:43 3:50:58 5:15:57
53 Ruud Veldhuis 50 Heemskerk 1:16:20 2:27:50 3:58:04 5:16:10
54 Jo Paaijmans 49 Oisterwijk 1:13:36 2:20:45 3:48:00 5:17:11
55 Durk Bouma 46 Oppenhuizen 1:07:45 2:15:20 3:47:20 5:17:55
56 Rolf Tambach 37 Zaandam 1:19:59 2:27:14 3:53:30 5:20:38
57 Daniel Verbeke 48 Gistel (B) 1:13:33 2:21:26 3:50:03 5:21:25
58 Wim Derksen 53 Den Haag 1:16:09 2:26:07 3:56:00 5:22:02
59 Jaap Alberda van Ekenstein 54 Staphorst 1:11:47 2:21:35 3:50:04 5:22:19
60 Jan van Katwijk 49 Rhoon 1:13:30 2:20:00 3:50:42 5:22:36
61 Gertjan de Haan 34 Noordscheschut 1:13:04 2:22:56 3:50:24 5:22:41
62 Piet Jan Kuipers 46 Assen 1:16:09 2:31:04 4:02:45 5:23:06
63 Koos Rademaker 59 Zeist 1:15:33 2:26:16 3:59:00 5:24:19
64 André Koeslag 50 Amersfoort 1:08:18 2:14:56 3:46:36 5:24:27
65 René Bergsma 47 Amsterdam 1:18:47 2:31:29 4:01:50 5:25:39
66 Ton Aker 40 Boskoop 1:13:24 2:21:51 3:53:06 5:26:06
67 Vincent Hillebrand 49 Overschild 1:16:38 2:26:11 3:55:45 5:27:59
68 Johan Visschedijk 41 Utrecht 1:14:43 2:24:29 3:58:04 5:28:35
69 Gerrit Immel 51 Groningen 1:11:16 2:20:02 3:54:58 5:29:27
70 Uwe Stöckel 39 Osnabrück (D) 1:19:10 2:33:04 4:08:21 5:29:39
71 Paul Wiering 48 Diemen 1:18:06 2:32:14 4:02:45 5:30:19
72 Henk Meppelink 43 Gramsbergen 1:18:03 2:31:15 4:02:45 5:30:30
73 Rinus Reijngoudt 46 Terneuzen 1:15:19 2:26:50 4:02:07 5:30:49
74 Lee Jaas 52 Strassen (Lux) 1:16:20 2:26:42 3:56:30 5:30:56
75 Lieuwe Haanstra 44 Bussum 1:18:30 2:32:37 4:02:30 5:31:20
76 Egbert Ramge 44 Gross-Bieberau(D) 1:20:17 2:33:53 4:04:52 5:31:21
77 Miel Piso 46 Zoetermeer 1:21:02 2:35:20 4:07:14 5:31:53
78 Nick Raadschelders 44 Zoetermeer 1:21:02 2:35:20 4:07:14 5:31:54
79 Udo Wegmann 46 Veitshöchheim 1:18:34 2:33:18 4:05:35 5:32:02
80 Gerwin van de Veen 29 Bunschoten 1:18:29 2:32:43 4:05:06 5:32:38
81 Hans Nuijts 45 Almere 1:16:09 2:31:04 4:05:15 5:33:26
82 Dick de Vries 51 Schagen 1:21:31 2:39:10 4:09:38 5:34:04
83 Ferry van der Ent 45 Haarlem 1:16:38 2:29:04 4:02:45 5:34:20
84 Peter Schaefer 34 Kaarst (D) 1:17:47 2:32:16 4:05:27 5:34:39
85 Carl Wilhelm Wilke 47 Oldenburg 1:11:25 2:25:40 4:05:27 5:34:42
86 Albert Hingstman 47 Amsterdam 1:24:47 2:41:26 4:12:38 5:35:25
87 Ruud van der Zande 47 Groningen 1:23:07 2:38:24 4:11:50 5:35:34
88 Richard van Klooster 38 Leusden 1:18:04 2:33:00 4:07:02 5:36:09
89 Bram van der Bijl 39 Halfweg 1:14:07 2:26:19 4:01:15 5:36:10
90 Piet Jonk 45 Volendam 1:17:47 2:22:44 4:07:58 5:36:14
91 Jaap Molenaar 52 Volendam 1:17:47 2:33:51 4:07:58 5:36:34
92 Jan de Vries 51 Eindhoven 1:20:28 2:34:30 4:07:10 5:36:51
93 Pieter Anjema 56 Veenendaal 1:20:50 2:39:34 4:11:50 5:37:13
94 Harry Dusseljee 56 Westerlee 1:18:47 2:33:35 4:10:20 5:37:17
95 Lucas Untied 53 Haren (Gr) 1:25:05 2:45:01 4:15:40 5:37:52
96 Herman Euverman 51 Zwolle 1:24:11 2:40:31 4:11:50 5:38:27
97 Ron Dijkhuizen 51 Zoetermeer 1:21:42 2:38:57 4:12:38 5:38:35
98 Ad Peltenburg 54 Zoetermeer 1:21:42 2:38:59 4:12:38 5:39:06
99 Marcel van Ieperen 50 Breda 1:20:43 2:34:22 4:07:50 5:39:16
100 André van der Zwan 46 Katwijk/zee 1:15:19 2:30:53 4:09:19 5:40:56
101 Ted Bruggeling 44 Monster 1:24:11 2:41:35 4:15:40 5:41:49
102 Egon Triki 44 Geldrop 1:24:31 2:40:35 4:11:25 5:42:14
103 Jan van der Star 54 Den Burg 1:17:47 2:30:59 4:07:27 5:42:19
104 Thijs Roest 39 Groningen 1:19:42 2:35:17 4:09:34 5:42:32
105 Theo de Jong 54 Culemborg 1:24:11 2:40:29 4:11:50 5:44:48
106 Frits Soeters 55 Emmen 1:23:26 2:42:10 4:16:13 5:45:04
107 Michael Brockhusen 44 Krefeld (D) 1:20:13 2:33:33 4:10:55 5:45:25
108 Leo de Hartog 53 Leersum 1:24:11 2:22:44 4:16:50 5:45:27
109 Jan Krans 52 Delfzijl 1:22:15 2:40:14 4:17:10 5:45:29
110 Henk Zijlstra 42 Delfzijl 1:22:15 2:40:13 4:17:10 5:45:47
111 Cees de Vries 53 Zeist 1:19:00 2:33:40 4:11:05 5:46:12
112 Eddy Schelsema 41 Julianadorp 1:16:38 2:26:31 4:05:32 5:46:26
113 Jan van de Linde 51 Oostburg 1:20:14 2:35:07 4:12:08 5:47:18
114 Lothar Segeler 50 Köln (D) 1:26:12 2:43:15 4:19:14 5:47:38
115 René Triest 52 Den Helder 1:23:50 2:40:45 4:12:50 5:49:23
116 Jan Derksen 68 Loenen 1:23:26 2:42:54 4:20:10 5:50:16
117 Hennie van Velzen 38 Honselersdijk 1:15:32 2:32:43 4:13:51 5:50:48
118 William Verdonck 60 Beveren-Waas (B) 1:20:43 2:38:52 4:16:50 5:50:55
119 Godehard Hoevels 39 Köln (D) 1:26:51 2:43:14 4:19:14 5:51:22
120 Jos Versteeg 63 Biddinghuizen 1:24:11 2:43:36 4:21:55 5:51:49
121 Jan Maessen 52 Venray 1:21:55 2:40:11 4:20:14 5:51:55
122 Jacob Visser 60 Heerenveen 1:24:38 2:44:57 4:22:30 5:52:16
123 Arnold van der Kraan 41 Delft 1:25:08 2:46:25 4:22:30 5:52:23
124 François Flisijn 41 Den Helder 1:24:30 2:42:40 4:19:14 5:52:27
125 Bert Pont 43 Maarssen 1:28:07 2:47:38 4:22:30 5:53:59
126 Jos Broersen 52 Alphen a/d Rijn 1:19:42 2:36:52 4:16:31 5:54:42
127 Erik Degenhart 38 Zwaag 1:21:32 2:38:02 4:16:44 5:55:03
128 Jack Ouwens 48 Den Helder 1:25:06 2:45:01 4:21:50 5:56:22
129 Jakob Hartman 42 Veenendaal 1:28:30 2:50:27 4:26:45 5:56:44
130 Louis Beelen 56 Schagen 1:24:11 2:55:23 4:33:34 5:56:44
131 Johan Bundervoet 55 Sleidinge (B) 1:22:15 2:40:48 4:22:50 5:57:21
132 Walter Blom 39 Edam 1:23:26 2:43:21 4:22:30 6:00:00
133 Gerrit Jan Griepsma 44 Millingen a/d Rijn 1:20:28 2:34:05 4:10:55 6:00:26
134 Nico Achterberg 47 Veenendaal 1:28:30 2:50:27 4:31:34 6:01:49
135 Theo Reus 57 Veenendaal 1:28:30 2:50:27 4:31:58 6:01:50
136 Rob van Beurden 46 Oudeschild 1:25:00 2:45:12 4:25:58 6:02:00
137 Cor Stel 48 Winschoten 1:27:22 2:51:19 4:35:15 6:04:54
138 Wolfgang Neugrewe 55 Halle (D) 1:25:48 2:48:34 4:31:10 6:05:40
139 Theo Verboort 42 Germonde 1:25:03 2:45:19 4:29:55 6:06:32
140 Albertus Sasbrink 51 Veenendaal 1:28:30 2:50:27 4:31:46 6:06:58
141 André Schoo 45 De Koog 1:31:27 2:55:33 4:35:15 6:07:21
142 Vincent Schoenmakers 65 Bergeijk 1:25:07 2:46:18 4:30:46 6:07:50
143 Josef Hermann 58 Leichlingen 1:17:10 2:35:20 4:32:10 6:08:15
144 Thijm Konter 52 Raalte 1:24:28 2:45:04 4:29:20 6:09:40
145 Jean-Pierre Gendrault 56 Zeist 1:24:11 2:42:01 4:20:20 6:10:17
146 Jan van Heertum 39 Eindhoven 1:24:30 2:42:47 4:24:59 6:10:27
147 Jos Akkermans 54 Hoofddorp 1:32:56 2:52:44 4:39:24 6:10:37
148 Bé Meerman 47 Enschede 1:33:40 2:59:56 4:43:08 6:12:23
149 Jan Wiltjer 62 Wirdum 1:27:22 2:51:27 4:36:40 6:12:52
150 Herman Ebbekink 49 Winschoten 1:14:12 2:21:51 4:13:51 6:13:44
151 Ben Mol 56 Hellevoetsluis 1:24:11 2:51:15 4:38:25 6:14:56
152 Theo den Haan 60 Muiden 1:25:08 2:50:07 4:36:00 6:15:39
153 Peter Ickert 43 Niederkrüchten (D) 1:22:26 2:45:33 4:33:58 6:16:57
154 Peter van der Struis 39 Den Burg 1:21:42 2:43:49 4:30:22 6:17:51
155 Cor van der Hoek 52 Brummen 1:32:18 2:58:42 4:39:45 6:18:28
156 Cor Butter 60 Callantsoog 1:32:18 2:58:42 4:40:44 6:18:46
157 Ronald Kessenich 65 Amersfoort 1:29:21 2:52:53 4:40:25 6:18:54
158 Ad Steltenpool 56 Wognum 1:25:40 2:45:18 4:30:10 6:20:28
159 Stefan Philippart 43 Zaandam 1:31:10 2:55:13 4:39:08 6:21:41
160 Ton Epskamp 52 Amstelveen 1:26:12 2:51:22 4:36:50 6:23:28
161 Hielle Tillema 52 Eelde 1:32:18 2:59:02 4:40:10 6:25:00
162 Antoon Wuestman 40 Vierakker 1:31:10 2:55:33 4:42:40 6:26:31
163 George Eeken 39 Voorhout 1:28:30 2:50:27 4:35:25 6:26:42
164 Jörg Gerlach 45 Bergkamen (D) 1:21:41 2:41:03 4:35:40 6:28:17
165 Peter de Bie 38 Heemskerk 1:23:26 2:43:57 4:37:05 6:29:49
166 Elzo Dijkhuis 45 Haren 1:27:22 2:51:24 4:38:55 6:30:06
167 André Blaauw 41 Nieuwe Pekela 1:28:30 2:56:55 4:45:10 6:30:34
168 Emile Seegers 42 Den Burg 1:27:22 2:47:10 4:38:40 6:30:50
169 Fred Menkveld 48 Maarssen 1:36:48 3:06:29 4:54:40 6:31:12
170 Giujeppe Gigante 42 Hoofddorp ? 3:02:02 4:51:30 6:32:20
171 Fred Kamp 43 Rottevalle 1:27:45 2:51:24 4:40:44 6:32:52
172 André de Krijger 39 Haarlem 1:33:40 2:58:08 4:46:12 6:34:15
173 Jolle de Boer 51 Hellum 1:40:20 3:10:39 4:54:20 6:35:34
174 Ton Gouw 50 Hoofddorp 1:39:29 3:10:51 4:57:05 6:40:11
175 Hans Weeber 52 Ter Heijde a/zee 1:24:11 2:44:55 4:38:53 6:40:29
176 Dieter Knoblich 51 Menden (D) 1:38:53 3:08:29 4:59:46 6:40:42
177 Hans Hoffs 52 Arnhem 1:25:01 2:55:20 4:48:55 6:42:03
178 Peter Velthuis 50 Groningen 1:27:32 3:02:42 4:54:10 6:42:56
179 Wim van Veldhuizen 50 Maarssen 1:36:48 3:06:31 4:54:50 6:42:58
180 Rinze Oosterkamp 60 Wenum-Wiesel 1:27:22 2:56:13 4:51:45 6:43:37
181 Rik Rademaker 31 Hoevelaken 1:20:15 2:36:51 4:46:12 6:45:29
182 Rien van Tuil 55 Dordrecht 1:39:44 3:07:55 4:59:46 6:46:19
183 Alewijn Ott 38 Den Burg 1:37:50 3:07:30 4:58:59 6:46:24
184 Markus Bach 33 Oberirsen (D) 1:37:18 3:09:22 4:59:46 6:46:42
185 Wim van Brummen 53 Almere 1:30:13 3:01:54 4:56:40 6:49:43
186 Frans van der Waals 52 Geldrop 1:32:18 2:58:54 4:51:10 6:49:51
187 Herman Holterman 51 Hengelo 1:38:15 3:09:57 5:04:40 6:53:01
188 Sandro Schutte 49 Groningen 1:27:22 2:51:17 5:01:59 6:53:32
189 Theo Cloosterman 47 Veldhoven 1:38:01 3:05:45 4:56:05 6:53:45
190 Harry Koers 53 Raalte 1:34:07 3:09:55 5:05:41 6:54:05
191 Theo Kuijpers 58 Westerbeek 1:37:12 3:07:34 5:03:20 6:56:13

Uitslag 120 km 2003

UITSLAG DE ZESTIG VAN TEXEL 21 APRIL 2003
120 km mannen tijden cumulatief
Lft Woonplaats krassekeet slufter turfveld nioz
turfveld slufter krassekeet Finish
1 Wim Bart Knol 39 Den Haag 1:14:12 2:34:04 3:36:32 4:46:08
  7:08:34   9:44:43
2 Jan Nabuurs 40 Stevensbeek 1:16:09 2:43:37 3:54:05 5:16:27
  6:27:13 7:53:06 9:16:21 10:44:22
3 Tom Hendriks 46 Hoofddorp 1:16:15 2:48:44 4:01:30 5:29:41
  6:42:00 8:04:56 9:41:33 11:08:40
4 André vd Zwan 44 Katwijk/zee 1:16:15 2:49:57 4:04:20 5:37:38
  6:58:18 8:24:37 10:09:42 11:45:27
5 Sjoerd Slaaf 50 Groningen 1:16:24 2:48:44 4:01:30 5:29:41
  7:02:10 8:26:40 10:13:01 11:50:55
6 Koos Rademaker 57 Zeist 1:22:49 2:49:57 4:02:17 5:29:43
  7:02:48 8:36:39 10:39:31 12:39:38
7 Herman Jakobs 40 Oostrum 1:20:32 2:49:57 4:04:20 5:37:38
  7:21:23 9:10:37 11:08:51 12:52:44
8 Ronald Nickel 46 Rüdesheim (D) 1:17:11 2:50:33 4:08:05 5:45:00
  7:28:59 9:10:43 11:20:51 13:33:05
120 km vrouwen
1 Lies Heijnen 47 Almere 1:25:56 3:04:25 4:25:12 5:59:50
  7:32:15 9:04:58 11:01:03 12:46:11

 

Uitslag 60 km 2003

21-4-2003
60 km vrouwen Cat Woonplaats turfveld slufter krassek. Finish
1 Inez Jacquemart Antwerpen (B) 1:12:19 2:20:02 3:45:32 5:07:01
2 Joke Keuning Den Haag 1:15:12 2:26:19 3:59:00 5:24:34
3 Ida Verduin Schagen 1:24:36 2:37:23 4:08:11 5:31:42
4 Erna Homan-Bennink Groningen 1:25:05 2:41:33 4:13:36 5:38:09
5 Irene van Wijk Amsterdam 1:22:02 2:38:01 4:13:31 5:47:21
6 Marie-Anne Vos-Ertel Amersfoort 1:21:40 2:36:36 4:14:31 5:51:19
7 Gerie Schilder Volendam 1:20:49 2:36:13 4:17:12 5:59:32
8 Monique Kramer Schagen 1:23:35 2:41:01 4:24:18 6:09:28
9 Julia Suwelack Münster (D) 1:20:56 2:38:10 4:20:55 6:10:43
10 Gerry Dumont Borne 1:29:50 2:50:29 4:34:00 6:15:51
11 Jeannet Londema Den Helder 1:29:18 2:53:11 4:36:45 6:17:06
12 Sabine Schneider Heimborn (D) 1:29:40 2:54:40 4:40:05 6:19:05
13 Jolanda Grande Almere 1:26:35 2:53:54 4:48:44 6:40:23
14 Janneke Cazemier Warffum 1:34:06 3:04:42 4:56:28 6:49:04
15 Gerda Kruijer Een 1:35:25 3:04:01 5:01:58 6:55:01
16 Yvonne Fromm Dordrecht 1:45:10 3:17:33 5:18:08 7:00:20
 
60 km mannen Cat Woonplaats turfveld slufter krassekeet Finish
1 Veron Lust M40 Purmerend 0:59:26   3:05:07 4:12:32
2 Bernhard Schlegel M40 Mahlsdorf (D) 1:03:25   3:10:40 4:18:44
3 Jan Suijkerbuijk M40 Moerstraten 1:03:25   3:13:43 4:31:09
4 Jan Paagman M50 Nootdorp 1:12:19 2:16:58 3:31:59 4:44:47
5 Patrick Kloek M Antwerpen 1:03:28 2:04:01 3:23:00 4:53:48
6 Christiaan Pfrommer M Haarlem 1:06:35 2:09:58 3:30:36 4:54:57
7 Jaap Vis M45 Groningen 1:09:20 2:15:32 3:40:48 5:03:17
8 Tiny v.d. Wielen M50 Rosmalen 1:08:13 2:11:30 3:35:17 5:04:53
9 Bert Scholtens M40 Winsum 1:08:52 2:13:23 3:38:13 5:06:06
10 Ben Ahmed M60 Den Helder 1:12:14 2:20:58 3:48:24 5:09:52
11 Patrick Doornaert M45 Wevelgem (B) 1:16:25 2:25:31 3:49:57 5:11:17
12 Theo van Vliet M60 Hoorn 1:17:06 2:26:12 3:50:25 5:12:16
13 Jacob Mook M50 Winschoten 1:17:40 2:28:57 3:54:09 5:12:44
14 Cees van Leenen M Heemskerk 1:04:13 2:05:05 3:32:55 5:13:37
15 Roly Cockwell M Watchfield (UK) 1:06:00 2:09:46 3:40:05 5:14:27
16 Wolfgang Michollek M40 Köln (D) 1:13:26 2:19:54 3:47:00 5:15:40
17 Carlo van Immerseel M Hulst 1:17:40 2:26:50 3:54:50 5:15:57
18 Luc Jaeger-Braet M45 Watervliet (B) 1:16:25 2:26:35 3:55:26 5:16:37
19 Ben Mesman M50 Monnickendam 1:09:20 2:15:32 3:41:45 5:17:24
20 Vincent Houtgraaf M Utrecht 1:19:42 2:30:38 3:56:50 5:16:28
21 Peter Suijkerbuijk M45 Steenbergen 1:16:25 2:25:37 3:53:24 5:18:07
22 Arno Willems M40 Driebergen 1:13:53 2:20:29 3:45:05 5:18:27
23 Herman de Sobrie M50 Vorselaar (B) 1:17:55 2:28:44 3:56:03 5:19:43
24 Marc van Nassau M Dordrecht 1:19:42 2:30:00 3:54:09 5:19:45
25 Johan van Litsenburg M50 Duizel 1:18:04 2:26:19 3:51:22 5:19:59
26 Willem Houtman M Pinegowrie (ZA) 1:14:57 2:23:28 3:48:55 5:21:18
27 Durk Bouma M40 Oppenhuizen 1:09:12 2:16:37 3:48:15 5:22:54
28 Rinus Reijngoudt M40 Terneuzen 1:16:25 2:26:35 4:00:08 5:25:13
29 Bart van Zelst M Maarssen 1:06:35 2:08:41 3:45:31 5:25:29
30 Wim Heijenk M45 Monnickendam 1:10:14 2:17:01 3:55:01 5:29:22
31 Douwe Thesing M45 Zaandam 1:17:06 2:26:13 3:51:43 5:29:28
32 Jos Schuitemaker M40 Hensbroek 1:16:25 2:24:52 3:53:00 5:30:00
33 Dick de Vries M45 Schagen 1:22:20 3:32:53 4:01:34 5:30:08
34 Ronald Dercksen M Rhenen 1:10:53 2:17:35 3:45:35 5:33:12
35 Machel Nuyten M Den Haag 1:16:25 2:29:59 4:01:51 5:33:35
36 Bart Eigenhuis M Soest 1:19:42 3:32:30 4:05:54 5:34:10
37 Erwin Ramaekers M Tervuren (B) 1:13:38 2:19:54 3:53:16 5:34:57
38 Thijs Roest M Groningen 1:17:06 2:30:30 4:02:14 5:35:58
39 Peter Modderman M50 Ulrum 1:25:05 2:36:57 4:08:11 5:37:01
40 Jürgen Sinthofen M45 Altendorf (D) 1:15:12 2:26:20 4:05:59 5:39:03
41 Harm-jan Postmus M40 Ulrem 1:23:35 2:36:57 4:08:35 5:39:09
42 Jos Broersen M50 Alphen a/d Rijn 1:15:17 2:27:14 4:02:10 5:40:49
43 Alfred Schoen M40 Purmerend 1:17:06 2:28:56 4:03:20 5:41:38
44 Abdelkarim Machichy M45 Katwijk 1:16:25 2:26:34 3:59:04 5:45:25
45 Marcel Ieperen M45 Breda 1:19:42 3:32:18 4:05:35 5:45:37
46 Cees van der Woude M50 Nieuw-Vennep 1:20:23 2:34:21 4:09:15 5:45:56
47 Wolfgang   Doberstein M50 Grünstadt (D) 1:19:08 2:34:46 4:10:46 5:46:01
48 Rob Rooijackers M45 Schagen 1:20:46 2:33:47 4:10:10 5:47:07
49 Henk Meppelink M40 Gramsbergen 1:15:17 2:28:58 4:05:44 5:47:36
50 André Koeslag M45 Amersfoort 1:11:18 2:21:11 3:51:59 5:50:12
51 Frits Soeters M50 Emmen 1:23:12 2:38:27 4:09:20 5:50:39
52 Rob Brouwer M60 Delft 1:23:12 2:38:27 4:12:12 5:51:43
53 Gert-Jan Ris M45 Haren 1:25:05 2:41:34 4:15:26 5:53:02
54 Hans Nuijts M40 Almere 1:21:23 2:35:59 4:14:37 5:53:14
55 Udo Wegmann M40 Veitshöchheim (D) 1:19:08 2:33:33 4:13:05 5:55:22
56 Andre Leppers M Veenendaal 1:31:37 2:33:33 4:29:37 5:55:25
57 Joachim Meteling M40 Bocholt (D) 1:25:05 2:44:53 4:25:34 5:56:18
58 Theo Schuurman M45 Zwaagdijk 1:22:02 2:36:01 4:16:48 5:56:21
59 Ton Aker M Boskoop 1:20:00 2:34:41 4:13:50 5:56:30
60 Rob Anink M50 Almere 1:12:19 2:25:22 4:15:04 5:56:38
61 Robbert Jan Jurriansen M40 Den Helder 1:12:14 2:25:07 4:10:59 5:57:26
62 Jan van de Erve M Barendrecht 1:25:55 2:42:00 4:14:00 5:58:31
63 Nico Achterberg M45 Veenendaal 1:31:37 2:53:10 4:30:06 5:58:33
64 Dirk Londema M45 Den Helder 1:20:00 2:33:38 4:13:52 6:00:21
65 Ruud Veldhuis M45 Heemskerk 1:25:05 2:45:02 4:24:00 6:01:40
66 Maarten van Randeraat M Uitgeest   2:45:02 4:24:00 6:01:40
67 Vincent Schoenmakers M60 Bergeyk 1:25:55 2:45:15 4:28:07 6:01:55
UITSLAG DE ZESTIG VAN TEXEL 21 APRIL 2003
60 km mannen Cat Woonplaats turfveld slufter krassekeet Finish
68 Elzo Dijkhuis M40 Haren   2:41:32 4:14:46 6:03:16
69 Ferry van der Ent M40 Hoofddorp 1:19:08 2:36:22 4:21:28 6:03:30
70 Rudiger Bossche M45 Sint-Laureins(B) 1:17:40 2:34:57 4:27:09 6:05:40
71 Peter Boltjes M40 Winschoten 1:17:55 2:30:15 4:14:41 6:07:43
72 Marco Heemskerk M Noordwijk 1:12:19 2:24:33 4:14:50 6:07:59
73 Henk Harenberg M Eibergen 1:26:11 2:45:57 4:29:28 6:08:21
74 Jan Derksen M60 Loenen 1:21:40 2:38:51 4:21:35 6:08:36
75 Hinrick Klugkist M Westerwijtwerd 1:34:30 3:04:11 4:43:26 6:08:54
76 Jan Koning M40 Volendam 1:28:15 2:52:20 4:32:06 6:08:56
77 Arnold van der Kraan M Delft 1:31:37 2:53:05 4:35:07 6:09:51
78 Edo Nugteren M45 Hoofddorp 1:20:00 2:34:42 4:17:38 6:11:35
79 Theo van Deursen M45 Helmond 1:27:44 2:50:23   6:11:35
80 Luc Maes M50 Meulebeke (B) 1:08:13 2:16:36 4:14:09 6:12:10
81 Henry Okkersen M50 Schimmert 1:23:35 2:42:35 4:31:16 6:12:52
82 Fred Makker M45 Schagen 1:27:26 2:46:00 4:24:26 6:12:55
83 Theo Heemskerk M60 Noordwijk 1:22:50 2:44:40 4:29:49 6:14:29
84 Rob van den Hoek M Breda 1:20:08 2:35:44 4:23:05 6:14:30
85 Jos Akkermans M50 Hoofddorp 1:22:20 2:39:43 4:32:00 6:14:44
86 Ben Mol M50 Hellevoetsluis 1:27:26 2:52:22 4:37:15 6:14:49
87 Peter Slijderink M45 Houten 1:31:15 2:56:08 4:38:55 6:15:25
88 Toon van Bemmel M45 Cothen 1:29:18 2:51:43 4:34:19 6:16:18
89 Wilbert Roeleveld M45 Langbroek 1:29:18 2:51:43 4:34:19 6:16:18
90 Uwe Schwensfeier M45 Haltern (D) 1:26:55 2:47:59 4:33:13 6:16:26
91 André Schoo M40 De Koog 1:26:24 2:44:43 4:33:39 6:17:03
92 Cor Butter M50 Callantsoog 1:29:18 2:53:12 4:36:45 6:17:07
93 Harry Dusseljee M50 Westerlee   2:46:02 4:31:06 6:17:22
94 Ad Steltenpool M50 Wognum 1:25:55 2:45:06 4:30:35 6:17:29
95 Jaco van der Merwe M Veendam 1:14:57 2:25:26 4:13:49 6:17:40
96 Ed van der Helm M Zuid-Scharwoude 1:27:26 2:46:15 4:34:14 6:17:56
97 Kees Suijkerbuijk M40 Soest 1:10:38 2:28:30 4:35:40 6:18:47
98 Jean-Antoin van de Rijzen M Huijbergen 1:30:15 2:51:44 4:34:35 6:19:44
99 René Timmerman M45 Herdecke (D) 1:19:08 2:28:21 4:09:24 6:20:14
100 Kees Westerhout M50 Hardinxveld 1:26:55 2:49:21 4:35:33 6:20:52
101 Mik Borsten M40 Amersfoort 1:21:40 2:58:12 4:28:08 6:21:43
102 Freek van der Hoek M50 Ursem 1:26:55 2:51:11 4:41:30 6:21:57
103 Jörg Dencker M40 Wiehl (D) 1:32:55 2:58:10 4:44:32 6:22:09
104 Jan van der Linde M45 Oostburg 1:23:12 2:43:05 4:32:17 6:23:11
105 Wim Koenen M50 Wassenaar 1:19:42 2:36:48 4:38:40 6:23:19
106 Peter Adriaans M50 Helmond 1:27:44 2:50:24 4:36:45 6:23:55
107 Jan van der Star M50 Den Burg 1:26:11 2:44:10 4:33:34 6:23:57
108 Fred den Hartog M50 Amstelveen 1:25:05 2:44:52 4:26:14 6:24:56
109 Paul Wiering M45 Diemen 1:19:22 2:34:36 4:37:33 6:24:56
110 Jakob Hartman M40 Veenendaal 1:32:00 2:58:08 4:42:51 6:24:56
111 Dirco van de Pol M Veenendaal 1:32:00 2:58:05 4:42:52 6:24:56
112 Ben van Kessel M40 Veenendaal 1:31:37 2:58:06 4:42:51 6:24:56
113 Theo Reus M50 Veenendaal 1:32:00 2:58:09 4:42:51 6:24:56
114 Walter Blom M Volendam 1:28:15 2:52:21 4:32:06 6:24:56
115 Theo de Jong M50 Culemborg 1:23:35 2:42:33 4:28:07 6:26:12
116 Dick Slof M50 Woerden 1:27:30 2:48:08 4:40:10 6:27:07
117 Jacob Visser M50 Heerenveen 1:23:35 2:45:11 4:38:48 6:27:26
118 Hielle Tillema M50 Eelde 1:44:30 3:04:00 4:43:26 6:28:12
119 Detlev König M50 Gouda 1:22:24 2:40:11 4:40:19 6:28:25
120 Torsten Schramm M Wiehl (D) 1:32:55 2:36:38 4:45:35 6:29:39
121 Thomas Braun M40 Münster (D) 1:19:08 2:32:06 4:12:06 6:32:51
122 Bé Meerman M45 Enschede 1:29:50 2:50:30 4:37:27 6:32:56
123 Dirk Schipper M45 Hoogkerk 1:25:05 2:45:08 4:39:11 6:33:13
124 Gijs Honing M50 Blokker 1:32:15 2:58:20 4:48:45 6:35:26
125 Henk van der Land M50 Hardegarijp 1:27:30 2:52:44 4:45:29 6:39:23
126 Cor van der Hoek M50 Brummen 1:24:00 2:45:31 4:44:13 6:43:28
127 Hans Hoffs M50 Arnhem 1:27:30 2:54:40 4:56:37 6:43:35
128 Edsel Sambro M50 Heerenveen 1:31:03 2:56:05 4:44:02 6:46:13
129 Rob Stofberg M45 Zegveld 1:27:26 2:48:08 4:38:11 6:48:44
130 Uwe Steinacker M Reichshof (D) 1:32:55 2:58:15 4:52:04 6:49:04
131 Mark van Bogaert M45 Lokeren (B) 1:31:37 2:56:06 4:47:20 6:49:04
132 Jan van Raalte M45 Almere 1:29:40 2:55:47 4:56:44 6:50:27
133 Jan Maessen M50 Venray 1:21:23 2:39:12 4:54:27 6:51:59
134 Arjen Quakkelaar M Arnhem 1:27:26 2:53:11 4:49:52 6:53:19
135 Luis Arribas M Amsterdam 1:24:01 2:48:22 4:54:38 6:55:42
136 Rob van Beurden M45 Oudeschild 1:28:31 2:49:38 4:52:37 6:56:04
137 Jolle de Boer M45 Hellum 1:44:24 3:24:23 5:19:33 6:58:03
138 Wim van Brummen M50 Almere 1:32:15 3:04:59 5:01:03 7:03:40
139 Peter Ickert M40 Niederkrüchten (D) 1:23:35 2:49:24 4:56:42 7:05:01
140 Jan van der Blom M50 Doetinchem 1:26:55 2:51:29 4:56:44 7:05:13
141 Roland Seerau M40 Xanten (D) 1:32:55 2:56:07 4:49:52 7:07:56
142 Denny Schreefel M50 Nieuwegein 1:31:37 2:59:31 5:02:50 7:08:10
143 Theo Kuijpers M50 Westerbeek 1:22:02 2:49:14 5:03:31 7:11:04
144 Jörg Leistner M40 Paderborn(D) 1:36:50 3:08:41 5:07:47 7:14:08

Uitslag estafette 2003

UITSLAG DE ZESTIG VAN TEXEL 21 APRIL 2003
Estafette 4 x 15 km vrouwen Turfveld Slufter krassekeet finish
1 Haag Atletiek lft Woonplaats 1:20:30 2:24:39 3:38:01 4:48:51
Jacqueline Schutte 38 Den Haag 1:20:30
Marleen Westhoff 34 Den Haag 1:04:09
Sylvia Dingemans 51 Den Haag 1:13:22
Ank Michels 42 Den Haag 1:10:50
2 AV Rijnsoever Dames 1:09:22 2:21:24 3:45:29 5:01:05
Anja Kralt 33 Katwijk 1:09:22
Jamila Azaguag 27 Katwijk 1:12:02
Yvonne Zwanenburg 40 Katwijk 1:24:05
Ada van der Meulen 38 Katwijk 1:15:36
3 4 snelle meisjes 1:18:32 2:38:08 3:59:21 5:13:58
Anita Greefhorst 39 Amersfoort 1:18:32
Ali Veenstra 57 Leusden 1:19:36
Gea Bos 45 Hoogland 1:21:13
Martha Meijer 49 Amersfoort 1:14:37
4 AV Edam 1:14:54 2:21:38 3:46:35 5:14:39
Roselinde Bakker 51 Edam 1:14:54
Hilly Jonk 48 Volendam 1:06:44
Tiny Zwarthoed 50 Edam 1:24:57
Nel Jonkerman 46 Volendam 1:28:04
5 A.V. Texel 1:15:27 2:28:28 4:05:25 5:33:33
Margot van der Ven 36 Oosterend 1:15:27
Judith van Bleijswijk 37 Den Burg 1:13:01
Riny Roeper 42 Oudeschild 1:36:57
Laurien Bakker 43 Den Burg 1:28:08
6 Corsentop 1:29:00 1:29:30 1:32:22 1:23:32
Marijke de Boer 38 Leeuwarden 1:29:00
Jeannet Huitema 42 Leeuwarden 2:58:30
Cindy Hess 44 Leeuwarden 4:30:52
Ria v.d. Schoot 61 Goutum 5:54:24
7 De Oorzaak 1:24:55 2:46:22 4:26:18 5:58:52
Mirjam Arkenbout 43 Den Burg 1:24:55
Rose Goslinga 40 Den Burg 1:21:27
Corrie Witte 47 De Waal 1:39:56
Carla Roeper 46 Den Burg 1:32:34
8 De meiden van Tas 1:39:42 3:01:06 4:33:29 6:13:24
Evelien van der Waal 50 Schagen 1:39:42
Caroline Dudock 36 Schagen 1:21:24
Yvon Remers ? Schagen 1:32:23
Janny Ordelmans ? Schagen 1:39:55
ESTAFETTE 4 x 15 MANNEN + GEMENGDE TEAMS
1 Ciko ’66 Sterrenteam 0:52:40 1:42:26 2:44:28 3:43:26
Hassan Mao 25 Arnhem 0:52:40
Daan Kers 35 Arnhem 0:49:46
Ronald de Jonge 32 Rozendaal 1:02:02
Alex Bergsma 25 Doorwerth 0:58:58
2 Running Team Kempen 3 0:56:30 1:49:07 2:50:11 3:43:55
Paul Beckers 41 Westmalle (B) 0:56:30
Herman Lievens 46 Olen (B) 0:52:37
Jan Torfs 49 St.Katelijne Waver(B) Bonheiden AK 1:01:04
Sus Renders 41 Noorderwijk (B) 0:53:44
3 Running Team Kempen 2
Rony van Oosterwyck Lier (B) 0:59:17 1:52:33 2:54:12 3:52:39
Rudy Dekkers 38 Lier (B) 0:59:17
Rene Jacobs 54 Vorselaar (B) 0:53:16
Luc Dirckx 34 Lier (B) 1:01:39
Stijn Jacobs 26 Vorselaar (B) 0:58:27
4 Old Boys 0:57:20 1:56:52 3:05:55 4:03:21
Ad Straub 34 Delft 0:57:20
René van de Berg 39 Heerhugowaard 0:59:32
Rik Bisschop 33 Delft 1:09:03
Gertjan van der Harst 40 Delft 0:57:26
5 Road Runner Zoetermeer 1:02:27 1:59:14 3:04:36 4:06:20
Ron Dijkhuizen 49 Zoetermeer 1:02:27
Jan Peter   Willemsen 39 Zoetermeer 0:56:47
Frans van Haaster 47 Zoetermeer 1:05:22
Miel Piso 44 Zoetermeer 1:01:44
6 Rijnsoever team 1 0:59:57 1:55:16 3:03:14 4:08:20
André Korpershoek 30 Katwijk 0:59:57
Leen van Rijn 48 Katwijk 0:55:19
Werrie Leunissen 36 Katwijk 1:07:58
Martin Ouwehand 16 Katwijk 1:05:06
7 Running Team Kempen 1 1:21:16 2:13:01 3:22:24 4:22:29
Hilde Torfs St.Katelijne Waver 1:21:16
Roel Jacobs Vorselaar (B) 0:51:45
Paul van Oosterwyck 49 Lier (B) 1:09:23
Nick Renders 16 Noorderwijk (B) 1:00:05
8 Speedy’s AVM 1:15:19 2:14:20 3:15:47 4:25:05
Luuk de Jong 35 Monnickendam 1:15:19
Remco Angringa 26 Monnickendam 0:59:01
Koen Leek 21 Monnickendam 1:01:27
Sacha Muhlebach 25 Monnickendam 1:09:18
9 Ciko ’66 Talententeam 1:01:30 2:10:29 3:21:55 4:25:39
Sjoerd Veltman 27 Ede 1:01:30
Saskia Kooiman 28 Arnhem 1:08:59
Norbert Eelman 32 De Steeg 1:11:26
Mirjam Kers 29 Arnhem 1:03:44
10 Senioren Texel 0:56:08 2:04:18 3:18:48 4:34:19
Lutz Lohse 39 Den Burg 0:56:08
Jan van Dijk 55 Oosterend 1:08:10
Dirk Vinke 55 Den Burg 1:14:30
Frank Zethof 42 Den Burg 1:15:31
11 Dogejlwol 1:08:11 2:08:58 3:24:27 4:38:16
Harold Holenk 29 Leeuwarden 1:08:11
Jelle Kazimier 28 Leeuwarden 1:00:47
Johan Meinsma 38 Leeuwarden 1:15:29
Erik Scholte 31 Leeuwarden 1:13:49
12 Lanzarote Hazen 1:02:04 2:16:20 3:24:38 4:39:33
Wout Mensink 42 Nunspeet 1:02:04
Hans Jelierse 37 Noordwijk 1:14:16
Gert Jan Haze 28 Driebergen 1:08:18
Frank Florij 39 Zelhem 1:14:55
13 RAB-groep Texel 1:06:00 2:14:32 3:28:23 4:45:54
Gauke van Lingen 36 Oudeschild 1:06:00
Paul Krugers 40 Den Burg 1:08:32
Martien Witte 42 Den Burg 1:13:51
Cees Goslinga 40 Den Burg 1:17:31
14 Gloria Victis 1:10:45 2:08:27 3:21:28 4:47:25
Robert Bakker 22 De Koog 1:10:45
Remco Nagtegaal 34 De Cocksdorp AV Texel 0:57:42
Erik Bakker 22 De Koog 1:13:01
Gerard Arkenbout 47 Den Burg 1:25:57
15 De Eenhoorntjes 1:07:51 2:20:18 3:34:02 4:48:26
Erwin Le Blansch 30 Blokker 1:07:51
Jibbe van Amersfoort 29 Hoorn 1:12:27
Roy Gorres 37 Hoorn 1:13:44
Monique Paauw 26 Blokker 1:14:24
16 Ganzenhoek II 1:18:05 2:31:49 3:46:40 4:59:27
Piet Hoogeboom 64 Leiderdorp 1:18:05
Remco Tegelaar 38 Leiden 1:13:44
Hans van Daalen 44 Leiden 1:14:51
Lowieke van Daalen 39 Leiden 1:12:47
17 Grootspraak 1:19:36 2:21:57 3:48:29 5:01:27
Douwe Hoekman 27 Den Burg 1:19:36
Sander van Beek 26 De Waal 1:02:21
Wietse Baars 25 De Koog 1:26:32
Niels Binsbergen 34 Zoetermeer 1:12:58
18 Stobbe & Co 1:22:34 2:35:15 3:47:58 5:01:31
Tom Stobbe 22 Purmerend 1:22:34
Rick Stobbe 20 Amsterdam 1:12:41
Jan Kuilman 46 Diemen 1:12:43
Cees Stobbe 46 De Rijp 1:13:33
19 Funrunners 1 1:17:07 2:23:17 3:47:32 5:02:15
Maarten Verbeek 41 Hoorn 1:17:07
Hans Holthuijsen 47 Zwaag 1:06:10
Joost Hanstede 45 Hoorn 1:24:15
Wally Joris 49 Hoorn 1:14:43
20 De Wijkers 1:05:18 2:18:58 3:44:27 5:03:42
Pieter Kramer 20 Beverwijk 1:05:18
Harm Landman 47 Beverwijk 1:13:40
Ferry de Boo 53 Schagerbrug 1:25:29
Jan Kramer 49 Beverwijk 1:19:15
21 Fortis Runningteam 1 1:25:54 2:50:27 4:02:50 5:07:50
Bonnie Mastenbroek 30 Utrecht 1:25:54
Ger Mastenbroek 58 Houten 1:24:33
Ritske Boerman 42 Winsum 1:12:23
Marcel Kiers 30 Utrecht 1:05:00
22 Ganzenhoek I 1:22:18 2:29:00 3:53:42 5:07:54
Henny Tolboom 44 Leiden 1:22:18
Eef Plugge 48 Leiden 1:06:42
Marcel Fulpen 41 Leiden 1:24:42
Koos van Oosterhoud 43 Leiden 1:14:12
23 Van Zoonen distance running team 1:19:57 2:14:47 3:50:58 5:08:03
Erik van Zoonen 45 Egmond-binnen 1:19:57
Jip van Zoonen 17 Egmond-binnen 0:54:50
Ingrid Fontein 44 Egmond-binnen 1:36:11
Eva Zoonen 18 Egmond-binnen 1:17:05
24 De skitterend loopsters 1:20:39 2:25:45 3:48:29 5:08:52
Danielle van Dam 30 Amsterdam 1:20:39
Tanja Odijk 40 Amsterdam 1:05:06
Jeroen Baars 31 Amsterdam 1:22:44
Eline Schrauwen 36 Amsterdam 1:20:23
25 De Jager 1:16:07 2:38:35 3:51:50 5:10:03
Ben Bakker 45 Den Hoorn 1:16:07
Els de Jager 55 Den Hoorn 1:22:28
Rob Teisman 45 De Cocksdorp 1:13:15
Corrie de Jager 47 De Cocksdorp 1:18:13
26 De Kraaien 1:20:39 2:28:16 3:54:50 5:14:39
Ben Bruidegom 55 Hobrede 1:20:39
Martin Pool 53 Oosthuizen 1:07:37
Ronald Heyeler 48 Amsterdam 1:26:34
Jan Kok 59 Oosthuizen 1:19:49
27 De Duinploegers 1:21:15 2:32:03 4:03:23 5:16:07
Jan Breedeveld 56 Leiden 1:21:15
Kees Breedeveld 50 Leiden 1:10:48
Gerda Kapteyn 38 Leiden 1:31:20
Diny Bosker 45 Leiden 1:12:44
28 De ondernemers 1:22:14 2:45:25 4:00:35 5:19:37
John Brandhof 38 Bovenkarspel 1:22:14
Carin van Bockxmeer 42 Blokker 1:23:11
Cees Rood 43 Zwaagdijk 1:15:10
Jos van Bockxmeer 47 Blokker 1:19:02
29 ECO-TIEM 1:09:35 2:25:36 3:46:40 5:20:46
Pierre Bonnet 42 Den Burg 1:09:35
Patrick Piersma 34 Den Burg 1:16:01
Herman Ploeger 42 Den Burg 1:21:04
Pamela Lindeboom 46 Den Burg 1:34:06
30 De loopjongens 1:17:19 2:30:59 3:58:47 5:22:16
John Daalder 34 Den Burg 1:17:19
Jan Dogger 53 Den Burg 1:13:40
Rinus Kooger 51 Den Burg 1:27:48
Eddy Zegers 39 Oosterend 1:23:29
31 Jachthuis 1:17:51 2:29:38 4:00:15 5:22:38
Tony v.d. Vis 40 Den Burg 1:17:51
Richard Bakker 51 De Koog 1:11:47
Anoeska Buijsman 28 Den Burg 1:30:37
Peter van der Struis 37 Den Burg 1:22:23
32 Dream-team Nijmegen 1:21:30 2:41:18 4:06:20 5:23:08
Piet Elands 56 Nijmegen 1:21:30
Tiny Delisse 55 Nijmegen 1:19:48
Willem Bos 55 Nijmegen 1:25:02
Peter Fagel 43 Nijmegen 1:16:48
33 van Luijn 1:17:52 2:40:03 4:00:15 5:23:20
Johan van Luijn 51 Bunnik 1:17:52
Camilla de Greeff 27 Den Helder 1:22:11
Hans van Luijn 50 Didam 1:20:12
Lies van Luijn 52 Bakel 1:23:05
34 De Spartaan 2 1:26:18 2:36:21 4:04:15 5:24:56
Gerda Wassenaar 46 Lisse 1:26:18
Kees Versteeg 49 Sassenheim 1:10:03
Hans Adriaanse 48 Lisse 1:27:54
Til Duineveld 50 Hillegom 1:20:41
35 Boltex 1:26:09 2:37:47 4:00:00 5:24:57
Jaap van Vooren 62 Den Burg 1:26:09
Gerard Appelman 53 De Waal 1:11:38
Cees Kooman 53 Ee 1:22:13
Willem Daman 55 Broek op L’Dijk 1:24:57
36 Bolderdravers 1:24:43 2:43:21 4:12:23 5:26:19
Jaap Kiewiet 48 Oosterend 1:24:43
Henk Schraag 51 Oosterend 1:18:38
Chiel Dreesens 23 De Cocksdorp 1:29:02
Lenie Kiewiet 45 Oosterend 1:13:56
37 50+ trimmers AVM 1:25:01 2:35:00 4:05:15 5:27:15
Just Out 51 Monnickendam 1:25:01
Dik Stam 59 Monnickendam 1:09:59
Piet Segers 62 Monnickendam 1:30:15
Piet van Zaanen 64 Monnickendam 1:22:00
38 De Skitterende Lopers 1:23:53 2:53:46 4:10:00 5:28:43
Eric van Heuvel 38 Amsterdam 1:23:53
Rick van der Kraan 38 Amsterdam 1:29:53
Mark van Dorp 32 Amsterdam 1:16:14
Roberto Pistorius 32 Amsterdam 1:18:43
39 The running wolves 1:20:19 2:34:17 4:03:23 5:29:28
Hanneke   Erhart-Wolf 41 Huizen 1:20:19
Jan Wolf 46 Loenen a/d Vecht 1:13:58
Pauline Wolf 18 Loenen a/d Vecht 1:29:06
Gisela Wolf 20 Nijmegen 1:26:05
40 De Spartaan 1 1:26:18 2:32:29 4:07:15 5:31:05
Conny van Schie 41 Lisse 1:26:18
Nico Warmerdam 60 Lisse 1:06:11
Jos Duineveld 52 Hillegom 1:34:46
Gusti de Schipper 50 Sassenheim 1:23:50
41 Haagse strandjutters 1:21:15 2:36:24 4:17:44 5:32:02
Fred van der Gon Netscher 55 Den Haag 1:21:15
Michel Boerkamp 52 Den Haag 1:15:09
Pierre Tissot van Patot 46 Den Haag 1:41:20
Margreet   Schouten-Dikken 48 Den Haag 1:14:18
42 Wendy’s Fabulous Four 1:20:45 2:37:13 4:07:06 5:33:41
John Ridder 39 Nijkerk 1:20:45
Cees Jan den Haan 40 Huizen 1:16:28
Oene Stobbe 48 Huizen 1:29:53
Peter Schrijver 37 Hilversum 1:26:35
43 First ladies AVM 1:25:01 2:49:25 4:12:56 5:34:09
Petra Tol 39 Monnickendam 1:25:01
Netty Huiberts 46 Broek in W’land 1:24:24
Chiel Spaan 55 Monnickendam 1:23:31
Annemiek Knuwer 51 Monnickendam 1:21:13
44 R.A.T.T. 1:11:31 2:31:35 3:57:22 5:38:52
Thomas Richter Den Burg 1:11:31
Toon van Beek 53 Den Burg 1:20:04
Peter Witte 39 Den Burg 1:25:47
Ruud Meedendorp 40 Den Burg 1:41:30
45 Loopgroep (Eén)Hoorn 1:19:06 2:41:20 4:23:03 5:41:46
Jan de Weerd 54 Berkhout 1:19:06
Willem Corbijn 52 Hoorn 1:22:14
Dirk Exalto 47 Zwaag 1:41:43
Dirk Haasbroek 58 Hoorn 1:18:43
46 Gouwzeelopers A.V.M 1:25:01 2:35:00 4:15:15 5:49:06
Ronald Nooij 51 Monnickendam 1:25:01
Martin Cevat 39 Monnickendam 1:09:59
Bert van Goor 56 Monnickendam 2:50:14
Martin Sluijmers 51 Monnickendam 1:33:51
47 De Wychertjes 1:15:20 2:22:48 3:58:37 5:51:38
Ger Bronsteede 56 Wychen 1:15:20
Gerard Dieks 55 Wychen 1:07:28
Gerrie Wijtmans 55 Hernen 1:35:49
Cees Wijtmans 61 Hernen 1:53:01
48 De Utregters 1:11:08 2:28:41 3:50:39 5:52:32
Iddo de Ruyter 41 Utrecht 1:11:08
Kees Bruins Slot 42 Houten 1:17:33
Dick de Vries 43 Den Haag 1:21:58
Gerard van Laere 41 Marum 2:01:53
49 3.59 Club, ploeg 4 1:21:40 2:38:38 4:15:14 5:53:17
Karel Moojen 50 Beetsterzwaag 1:21:40
Sandro Schutte 47 Groningen 1:16:58
Sandro Schutte 47 Groningen 1:36:36
Peter Velthuis 49 Groningen 1:38:03
50 3.59 club team 1 1:21:45 2:38:40 4:15:13 5:53:17
Koen Schuiling 43 Groningen 1:21:45
Jolande Stilting 39 Haren 1:16:55
Julius Cohen 54 Haren 1:36:33
Bart Jansma 46 Eelde 1:38:04
51 3.59 Club ploeg 2 1:21:40 2:38:41 4:15:13 5:53:17
Hans Leerink 48 Groningen 1:21:40
Roel de Jong 43 Haren 1:17:01
Anneke Jaarsma 38 Groningen 1:36:32
Ruud van der Zande 45 Groningen 1:38:04
52 3.59 uur Club, ploeg 3 1:21:40 2:38:42 4:15:13 5:53:17
Vladimir Katchour 41 Groningen 1:21:40
Sieger Dijkstra 34 Groningen 1:17:02
Sieger Dijkstra 34 Groningen 1:36:31
Jannine Wilpshaar 32 Groningen 1:38:04
53 K-BAM 1:25:57 3:08:40 4:31:48 5:59:07
Aly Wiersma 30 Alkmaar 1:25:57
Marylin Belche 31 Slootdorp 1:42:43
Hans Joachim   Girulat 54 Bochum (D) 1:23:08
Kees Visser 39 Nieuw-Vennep 1:27:19
54 De jongens Bontekoe 1:23:47 2:52:37 4:27:45 6:06:19
Hans Appel 64 Hoorn 1:23:47
Ed Meunier 62 Oosthuizen 1:28:50
Lou Coevert 57 Lambertschaag 1:35:08
Johan Bommerson 38 Zwaag 1:38:34
55 De Runners 1:42:08 3:07:21 4:30:44 6:19:14
Jan Middel 55 Winschoten 1:42:08
Adward Bakker 31 Gieten 1:25:13
Edwin van Beers 34 Heiligerlee 1:23:23
Alex Veen 28 Groningen 1:48:30
Acht van Texel, deel 1
Dini Binsbergen 67 Oosterend
Marianne Hilhorst 43 Den Burg
Lyda Bakker 45 De Koog
Carla van Wijngaarden 39 Den Burg
Acht van Texel, deel 2
Carla Smit 45 Den Burg
Anneke Hoogenbosch 44 Den Burg
Marjan Kalverboer 35 Oudeschild
Annelies Graaf 50 Den Burg 6.14.11

Uitslag 60 km 2001

UITSLAGENLIJST van de 6e De Zestig van Texel 21 OKTOBER 2001
Turf- Slufter Krasse Finish
lft cat. woonplaats veld keet
14.5 km 27.9 km 44.7 km 60.0 km
60 KM VROUWEN (WEDSTRIJD+PRESTATIE)
1 Prisca Vis 38 V35 Noordwijk 1:13:58 2.28.43 4:04:47 5.37.35
2 Irene van Wijk 48 V45 Amsterdam 1:25:30 2:43:41 4:19:57 5.50.17
3 Letteke Broekman 52 V50 Waddinxveen 1:24:20 2:45:33 4:31:09 6.16.08
4 Maria den Hartog-Melis 43 V40 Ermelo 1:33:55 3:01:28 4:45:52 6.20.12
5 Jolanda Grande 36 V35 Almere 1:27:04 2:57:12 5:03:36 7:12:27
60 KM MANNEN (WEDSTRIJD+PRESTATIE)
1 Veron Lust 38 M Purmerend 0:59:34 1:56:21 3:04:32 4:10:46
2 Edward de Ruiter 35 M Groningen 0:59:34 1:56:21 3:04:32 4:11:06
3 Rut Zoutman 42 M40 Monster 1:04:58 2:04:44 3:17:24 4:27:07
4 Wim-Bart Knol 38 M Den Haag 1:04:31 2:03:45 3:16:40 4:36:10
5 Jaap Vis 45 M45 Groningen 1:08:16 2:11:05 3:30:25 4:45:15
6 Christiaan Pfrommer 38 M Haarlem 1:06:00 2:09:10 3:27:55 4:46:35
7 Ben Mesman 51 M50 Monnickendam 1:09:48 2:14:52 3:33:05 4:52:37
8 Ruud de Vette 42 M40 Vlaardingen 1:08:30 2:11:46 3:35:50 4:57:55
9 Heinz-Josef Fetten 49 M45 Köln (D) 1:09:48 2:14:54 3:37:52 5:00:50
10 Erik van der Velden 31 M Den Burg 1:06:00 2:11:14 3:42:43 5:03:53
11 Ger van Hoek 57 M50 Utrecht 1:12:44 2:22:18 3:47:20 5:07:32
12 Wim Heijenk 46 M45 Monnickendam 1:11:33 2:20:10 3:46:42 5:09:58
13 Wil Spijker 48 M45 De Bilt 1:12:43 2:22:14 3:47:20 5:15:01
14 Jan van de Erve 36 M Bergschenhoek 1:18:30 2:28:33 3:52:40 5:20:50
15 Theo van Vliet 59 M50 Hoorn 1:18:40 2:30:38 3:57:54 5:22:11
16 Emiel Dijkstra 30 M Enschede 1:14:35 2:23:04 3:50:30 5:23:06
17 Rinus Reijngoudt 42 M40 Terneuzen 1:18:50 2:32:22 4:03:00 5:26:33
18 Ben Ahmed 63 M60 Den Helder 1:15:42 2:30:50 4:04:12 5:35:03
19 John Bouwens 46 M45 Alphen a/d Rijn 1:18:23 2:32:55 4:07:38 5:30:43
20 Patrick Kloek 36 M Antwerpen 1:24:35 2:39:28 4:07:20 5:34:44
21 Peter Boltjes 41 M40 Winschoten 1:13:56 2:28:11 4:04:12 5:36:21
22 Hans Nuijts 42 M40 Almere 1:18:40 2:32:27 4:06:15 5:37:45
23 Peter Gabriels 31 M Gent (B) 1:19:45 2:36:30 4:11:27 5:41:09
24 Leo Steeghs 31 M Amsterdam 1:24:20 2:39:28 4:11:27 5:41:09
25 Rob Brouwer 64 M60 Delft 1:20:42 2:36:44 4:09:48 5:42:16
26 Paul Wiering 45 M45 Diemen 1:18:44 2:32:53 4:08:05 5:42:43
27 Rob Anink 48 M45 Almere 1:14:22 2:25:41 4:01:06 5:44:12
28 Gijs Honing 56 M50 Blokker 1:24:55 2:44:08 4:22:43 5:47:52
29 Herman Euverman 48 M45 Zwolle 1:24:12 2:40:34 4:15:05 5:48:15
30 Frits Soeters 52 M50 Emmen 1:20:44 2:36:59 4:09:48 5:51:29
31 Dirk Londema 46 M45 Julianadorp 1:18:40 2:33:08 4:11:53 5.51.50
32 Sjoerd Slaaf 49 M45 Groningen 1:20:44 2:36:36 4:17:08 5.53.18
33 Jos Broersen 51 M50 Alphen a/d Rijn 1:14:32 2:30:58 4:10:31 5.53.41
34 Richard van Klooster 34 M Leusden 1:22:46 2:42:17 4:20:58 5:54:15
35 Wil Broekman 49 M45 Nieuwegein 1:24:12 2:46:12 4:25:33 5:55:44
36 Jan Derksen 64 M60 Loenen 1:24:12 2:45:08 4:25:30 5:55:48
37 Cock Qualm 35 M Rozenburg 1:22:00 2:36:03 4:18:45 5:57:48
38 Wim Verdoold 53 M50 Ermelo 1:27:52 2:48:57 4:26:52 5:58:50
39 Jouke Altenburg 43 M40 Culemborg 1:24:12 2:44:38 4:23:04 6:01:33
40 Henk Meppelink 39 M Gramsbergen 2:35:14 4:14:28 6:02:58
41 Herman van Veldhuizen 50 M50 Den Helder 1:22:01 2:38:27 4:18:20 6:05:18
42 Ferry van der Ent 42 M40 Hoofddorp 1:22:56 2:41:24 4:25:45 6:06:47
43 Erik Degenhart 35 M Zwaag 1:25:40 2:45:25 4:28:40 6:07:07
44 Vincent van Gils 32 M Maastricht 1:25:40 2:45:25 4:23:07 6:13:51
45 Kees Albers 50 M50 Gouda 1:24:20 2:47:36 4:34:00 6:17:06
46 Kees Haasnoot 36 M Katwijk aan Zee 1:25:10 2:43:41 4:28:48 6:18:38
47 Hans Nieuwenhuijse 55 M50 Amsterdam 1:23:45 2:47:30 4:34:54 6:19:04
48 Henk van der Land 49 M45 Hardegarijp 1:27:38 2:52:55 4:38:30 6:19:23
49 Rob van Beurden 43 M40 Oudeschild 1:30:52 2:55:14 4:44:30 6:20:20
50 Cor van der Hoek 48 M45 Brummen 1:22:56 2:41:25 4:27:24 6:20:53
51 René Marissen 37 M Hardenberg 1:18:30 2:35:14 4:26:35 6:21:43
52 Jan van Raalte 47 M45 Almere 1:24:35 2:46:42 4:38:28 6:23:33
53 Joachim Meteling 42 M40 Bocholt (D) 1:25:10 2:48:53 4:36:02 6:24:00
54 Bert de Haar 43 M40 Katwijk  1:22:46 2:46:37 4:38:19 6:25:50
55 Miguel Gonzalez 48 M45 Krimpen a/d IJssel 1:25:10 2:49:02 4:39:08 6:27:12
56 Kees van Dongen 52 M50 Barendrecht 1:26:04 2:50:37 4:39:08 6:27:12
57 Dirk Schipper 47 M45 Groningen 1:20:44 2:38:57 4:24:56 6:28:25
58 Jan Wiltjer 59 M50 Wirdum 1:27:35 2:54:50 4:47:30 6:35:05
59 Ton Epskamp 49 M45 Amstelveen 1:24:55 2:46:47 4:37:45 6:35:52
60 Fred Dozy 51 M50 Hellevoetsluis 1:24:20 2:50:30 4:48:57 6:43:19
61 Wim van Brummen 51 M50 Almere 1:26:10 2:54:07 4:52:00 6:51:48
62 Juud de Lange 56 M50 Enschede 1:24:35 2:52:30 4:52:38 6:55:54
63 Hans Weeber 51 M50 Ter Heijde a/zee 1:22:56 2:50:27 4:58:35 6:59:59

Uitslag 120 km 2001

Uitslag 120 km tijdens De Zestig van Texel 21-10-2001
120 km wedstrijd 15 km 32 km 45.5 km 60 km 74.5 km 88 km 120 km
NIOZ finish
1 Paul Beckers (B) 39 1.14.36 2.33.30 3.37.35 4.46.05 7.08.27 9.49.48
2 Wim Epskamp   47 1.14.18 2.35.18 3.43.47 4.55.55 7.24.55 10.01.36
3 Karl Graf (D) 1.14.18 2.35.19 3.43.48 5.00.39 7.34.12 10.31.08
4 Jan Nabuurs 1.14.18 2.35.53 3.43.40 4.58.09 7.32.32 10.45.51
5 Fred Buining 1.20.09 2.53.18 4.08.13 5.27.54 8.10.02 11.22.25
6 Valery Moskalenko 1.19.17 2.48.16 4.05.46 5.33.12 7.02.45 8.36.02 11.48.32
7 Ronald Nickel (D) 1.18.24 2.47.51 4.07.04 5.36.35 7.05.46 8.29.58 11.56.31
8 André van der Zwan 1.16.00 2.40.00 3.58.36 5.27.36 7.14.32 8.43.13 12.01.10
9 Lex de Boer 1.19.17 2.48.16 4.04.59 5.26.47 8.26.00 12.09.04
10 Ron Bakker 1.19.36 2.49.00 4.08.32 5.29.22 7.04.06 8.35.27 12.10.38
11 Hermy Heymann 1.19.47 2.48.40 4.03.30 5.25.37 7.03.45 8.47.40 12.13.30
12 Johan Visschedijk 1.22.12 2.56.01 4.20.23 5.47.50 7.25.40 8.58.55 12.24.50
13 Peter Rossow (D) 1.24.07 2.55.40 4.18.54 5.47.36 7.23.45 8.55.05 12.25.56
14 Christof Schwarzer (D) 1.23.21 2.56.58 4.22.57 5.33.18 7.36.15 9.10.02 12.47.38
15 Jaap Swart 1.22.01 2.56.58 4.20.38 5.32.00 7.34.28 9.14.22 13.08.15
16 Ubel Dijk 1.23.16 2.58.10 4.20.35 5.35.12 7.39.00 13.24.47
1 Ria Buiten 1.22.07 2.54.10 4.17.27 5.53.40 8.03.02 14.10.39

Uitslag estafette 2001

UITSLAGEN ESTAFETTE DE ZESTIG VAN TEXEL 21-10-2001
ESTAFETTE 4 x 15 MANNEN 1e etappe 2e etappe 3e etappe 4e etappe
pl naam lft plaats 14.5 km 13.4 km 16.8 km 15.3 km
1 Rijnsoever team 1 0:56:28 1:49:58 3:00:42 4:00:57
Wout Duyndam 46 Katwijk 0:56:28
Leen van Rijn 46 Katwijk 0:53:30
André Korpershoek 29 Katwijk 1:10:44
Werry Leunissen 35 Katwijk 1:00:15
2 Speedy’s A.V.M 1:04:55 2:00:09 3:00:00 4:04:20
Frans Vermeer 49 Monnickendam 1:04:55
Koen Leek 19 Monnickendam 0:55:14
Remco Ankringa 26 Monnickendam 0:59:51
Sacha Muhlebach 24 Monnickendam 1:04:20
3 Santini runners 40+ 1:09:12 2:05:38 3:14:12 4:17:18
Adri Tieleman Den Haag 1:09:12
Wim   Wubben 45 Monster 0:56:26
Rene van der Knaap 42 ’s Gravenzande 1:08:34
Anton van Spronsen 48 Monster 1:03:06
4 JVG AV34 1:05:13 2:15:13 3:19:08 4:20:08
Peter Machiels 44 Apeldoorn 1:05:13
René Nijkamp 38 Klarenbeek 1:10:00
Bert Smid 44 Apeldoorn 1:03:55
Jan Kiewiet 38 Apeldoorn 1:01:00
5 Santini runners 1:08:46 2:05:08 3:16:30 4:26:10
Mart van Marrewijk 60 Kwintsheul 1:08:46
Cees Wubben 52 Naaldwijk 0:56:22
Fred Korenman 51 Honselersdijk 1:11:22
Aad van Dijk 51 s Gravenzande 1:09:40
6 AV Edam 1:04:07 2:01:59 3:14:42 4:32:04
Jos Dekker 25 Volendam 1:04:07
Klaas Ettema 26 Edam 0:57:52
Sijmen Tol 26 Volendam 1:12:43
Dirk Zeedijk 45 Hengelo 1:17:22
7 Grootspraak 1:03:24 2:06:59 3:21:44 4:34:12
Eric van Oijen 37 Culemborg 1:03:24
Cees Kooman Oosterend 1:03:35
Mark Bakker 23 Groningen 1:14:45
Sander van Beek 24 Den Burg 1:12:28
8 Santini runners 45+ 1:10:25 2:13:46 3:30:22 4:37:02
Willem van Zijl 46 Poeldijk 1:10:25
Cees Duindam Wateringen 1:03:21
Peter Witkam Hoek van Holland 1:16:36
Bram Meier 48 Naaldwijk 1:06:40
9 Veteranen Texel 1:19:00 2:20:22 3:45:03 4:48:53
Koos Witte 49 Den Burg 1:19:00
Dirk Vinke 54 Den Burg 1:01:22
Frank Zethof 40 Den Burg 1:24:41
Jan Zijm 44 Den Burg 1:03:50
10 Jachthuis 1:15:25 2:16:34 3:40:20 4:55:38
Piet Kingma 45 Den Hoorn 1:15:25
Menno Goënga 38 Den Burg 1:01:09
Richard Bakker De Koog 1:23:46
Guido Betsema 32 Den Burg 1:15:18
11 RAB groep Texel 1:23:12 2:25:18 3:43:07 4:56:11
Cees Goslinga 37 Den Burg 1:23:12
Gauke van Lingen 33 Oudeschild 1:02:06
Martien Witte 40 Den Burg 1:17:49
Paul Krugers 38 Den Burg 1:13:04
12 Funrunners 1 1:09:32 2:17:18 3:40:10 4:58:33
Hans Holthuijsen 45 Zwaag 1:09:32
Maarten Verbeek 39 Hoorn 1:07:46
Wally Joris 47 Hoorn 1:22:52
Joost Hanstede 43 Hoorn 1:18:23
13 De Wijkers 1:07:48 2:32:32 3:52:58 5:03:36
Pieter Kramer 18 Beverwijk 1:07:48
Jan Kramer 48 Beverwijk 1:24:44
Harm Landman 46 Beverwijk 1:20:26
Wim Komen 50 Beverwijk 1:10:38
14 Ploeger en Zoonen 1:09:30 2:21:00 3:46:25 5:07:17
Herman Ploeger 40 1:09:30
Herman Ploeger 40 Den Burg 1:11:30
Jan van Dijk 54 Oosterend 1:25:25
Henk Schraag 48 Oosterend 1:20:52
15 Team Bolsward 1:14:34 2:21:30 3:41:25 5:09:34
Rob Burger 48 Bolsward 1:14:34
Jelco Hovinga 28 Bolsward 1:06:56
Martin Wynig 39 Bolsward 1:19:55
Wiebe Hovinga 54 Bolsward 1:28:09
16 Trim Men A.V.M 1:15:36 2:34:10 4:00:26 5:18:15
Dik Stam 57 Monnickendam 1:15:36
Bert van Goor 55 Monnickendam 1:18:34
Johan Tol 41 Monnickendam 1:26:16
Piet Segers 61 Monnickendam 1:17:49
17 T.T.A en R 1:17:40 2:33:32 3:55:59 5:22:27
Arie de Ridder 39 De Waal 1:17:40
Toon van Beek 51 Den Burg 1:15:52
Thomas Richter 34 Den Burg 1:22:27
Ruud Meedendorp 40 Den Burg 1:26:28
18 De Zwoegers van Hoorn 2 1:24:08 2:27:40 4:01:33 5:26:33
Dirk Exalto 46 Zwaag 1:24:08
Theo Danenberg 46 Hoorn 1:03:32
Johan Bommerson 35 Zwaag 1:33:53
Ed Meunier 60 Oosthuizen 1:25:00
19 De loopjongens 1:28:36 2:40:02 4:06:00 5:27:29
Eddy Zegers 37 Oosterend 1:28:36
John Daalder 32 Den Burg 1:11:26
Jan Dogger Den Burg 1:25:58
Rinus Kooger Den Burg 1:21:29
20 Boltex 1:17:09 2:30:18 4:03:16 5:30:57
Gerard Appelman 51 De Waal 1:17:09
Willem Daman 53 Broek op L’dijk 1:13:09
Pieter Jan Kooger 38 De Waal 1:32:58
Jaap van Vooren 60 Den Burg 1:27:41
ESTAFETTE 4 x 15 VROUWEN 1e etappe 2e etappe 3e etappe 4e etappe
pl naam lft plaats 14.5 km 13.4 km 16.8 km 15.3 km
1 Haag Atletiek 1:10:10 2:15:23 3:36:12 4:44:10
Marleen Westhoff 33 Den Haag 1:10:10
Monique van Embden 33 Den Haag 1:05:13
Ank Michels 40 Den Haag 1:20:49
Sylvia Dingemans 49 Den Haag 1:07:58
2 Rijnsoever team 2 – dames 1:10:50 2:14:30 3:36:14 4:56:25
Marja van Leeuwen 42 Katwijk 1:10:50
` Lenie v.d. Plas 51 Katwijk 1:03:40
Yvon Zwanenburg 39 Katwijk 1:21:44
Anja Kralt 32 Katwijk 1:20:11
3 Santini runners dames 1:11:17 2:28:45 3:47:28 5:03:46
Anneke Starrenburg 43 Honselersdijk 1:11:17
Cora Klumpers 39 Kwintsheul 1:17:28
Petra van Marrewijk 44 s Gravenzande 1:18:43
Pamela Smidt 48 Hoek van Holland 1:16:18
4 De meiden van Cees en Co 1:17:40 2:30:55 3:58:35 5:32:33
Jeanette ter Steege 41 Den Hoorn 1:17:40
Laurien Bakker 42 Den Burg 1:13:15
Lydia Verweij 47 De Cocksdorp 1:27:40
Ina van Sambeek 45 Den Burg 1:33:58
5 De Oorzaak 1:23:12 2:43:34 4:21:05 5:47:17
Mirjam Arkenbout 41 Den Burg 1:23:12
Rose Goslinga 38 Den Burg 1:20:22
Corrie Appelman 45 De Waal 1:37:31
Dini Binsbergen 65 Oosterend 1:26:12
6 First Ladies AVM 1:20:34 2:46:35 4:29:25 5:49:25
Charlotte Lablans 48 Monnickendam 1:20:34
Grietje Vogel 40 Marken 1:26:01
Maaike Stam 57 Monnickendam 1:42:50
Petra Tol 38 Monnickendam 1:20:00
ESTAFETTE 4 X 15 GEMENGDE TEAMS
1 Vooruyt/mix 0:58:33 2:05:58 3:16:41 4:36:19
John Boogaard 37 Bovenkarspel 0:58:33
Bas Waterham 38 Doetinchem 1:07:25
Gerrit Joling 36 Zuidwolde 1:10:43
Connie Joling 34 Den Burg 1:19:38
2 Road Runners Zoetermeer 1:08:46 2:09:22 3:39:18 4:48:34
Joyce Dijkhuizen Zoetermeer 1:08:46
Miel Piso 43 Zoetermeer 1:00:36
Jan Moggré 46 Zoetermeer 1:29:56
Miel Piso 43 Zoetermeer 1:09:16
3 Plantaris Alkemade 1:09:12 2:14:30 3:38:18 4:49:26
Trudy Rotteveel 30 1:09:12
Wilm van Bekkum 39 Oude Wetering 1:05:18
Fred Onderwater 35 Roelofsardensveen 1:23:48
Jan van der Veer 46 Oude Wetering 1:11:08
4 De sjees van Kees 1:11:44 2:20:50 3:45:30 4:51:52
Peter Fagel 41 Nijmegen 1:11:44
Ria Heijnen 52 Nijmegen 1:09:06
Tiny Delisse 53 Nijmegen 1:24:40
Kees Rooyen 52 Nijmegen 1:06:22
5 AV Texel 1:05:52 2:24:00 3:48:32 5:02:52
Pierre Bonnet 40 Den Burg 1:05:52
Bettina Löscher 34 Den Burg 1:18:08
Judith Bleijswijk 35 Den Burg 1:24:32
Margot van der Ven 34 Oosterend 1:14:20
6 Dubbelgangers 1:19:46 2:32:50 3:55:00 5:16:15
Kees Visser 38 Nieuw-Vennep 1:19:46
Ruud van der Meulen 25 Schoonhoven 1:13:04
Jeroen Star 22 Schoonhoven 1:22:10
Aly Wiersma 28 Alkmaar 1:21:15
7 De Jager 1:06:44 2:13:56 3:41:35 5:17:41
Rob Teisman De Cocksdorp 1:06:44
Ben Bakker Den Hoorn 1:07:12
Corrie de Jager De Cocksdorp 1:27:39
Els de Jager Den Hoorn
Cees de Jager 80 Utrecht 1:36:06
8 Gouwzeelopers A.V.M 1:17:08 2:37:57 3:59:22 5:18:51
Chiel Spaan 54 Monnickendam 1:17:08
Martin Sluijmers 49 Monnickendam 1:20:49
Jan van Zaanen 45 Broek in W’land 1:21:25
Annemiek Knuwer 49 Monnickendam 1:19:29
9 Troet Runners AVM 1:15:35 2:22:30 4:06:25 5:31:27
Ronald Nooy 50 Monnickendam 1:15:35
Jaap Honingh 47 Monnickendam 1:06:55
Rick McCarroll 47 Monnickendam 1:43:55
Petra Lievendag 31 Monnickendam 1:25:02
10 Sportschool Texel 1:15:53 2:33:20 3:56:31 5:31:58
Jan van der Star 50 Den Burg 1:15:53
Annie Hin 41 Den Burg 1:17:27
Emile Seegers 39 Den Burg 1:23:11
Lenie Kiewiet 44 Oosterend 1:35:27
11 Speeltoren trimmers A.V.M 1:15:35 2:28:58 4:15:25 5:35:55
Martin Cevat 36 Monnickendam 1:15:35
Just Out 49 Monnickendam 1:13:23
Marijke Strikker 49 Monnickendam 1:46:27
Rick van Zaanen 44 Broek in Waterl. 1:20:30
12 De Hogelandsters 1:21:17 2:38:50 4:06:02 5:37:19
Harry v.d. Poel 41 Eenrum 1:21:17
Hans Hiemstra 45 Uithuizermeeden 1:17:33
Rennie Bronkema 43 Winsum 1:27:12
Henk Langeveld 45 Winsum 1:31:17
13 De Doorstappers 1:21:59 2:32:06 4:22:34 5:37:36
Hans Appel 63 Hoorn 1:21:59
Lou Coevert 56 Lambertschaag 1:10:07
Carin van Boxmeer 40 Blokker 1:50:28
John Brandhof 37 Bovenkarspel 1:15:02
14 De Zwoegers van Hoorn 1 1:28:59 2:27:35 4:01:33 5:40:38
Hans de Roo 45 Koog a/d Zaan 1:28:59
Stan Liebrand 37 Hoorn 0:58:36
Rob Peschier 35 Hoorn 1:33:58
Anneke Reiss 40 Zwaag 1:39:05
15 Mega team 1:18:25 2:45:44 4:14:18 5:43:10
Martin Hin 44 Haarlem 1:18:25
Erna Hin 40 Den Burg 1:27:19
Ger Walstra 33 Haarlem 1:28:34
Annelies Graaf-Hin 48 Den Burg 1:28:52
16 Van Lien Sport 1:30:45 2:42:52 4:12:15 6:07:21
Aad v.d. Hamer 52 Barendrecht 1:30:45
John Tadij 41 Barendrecht 1:12:07
John Koert 49 Rotterdam 1:29:23
Anja van Dongen 53 Barendrecht 1:55:06
Bijzondere categorie – start een uur eerder
Acht van Texel 1:35:57 2:54:33 4:52:16 6:17:34
Carla Smit Den Burg
Dineke Dankers Den Hoorn 1.35.57
Lyda Bakker De Koog
Carla van Wijngaarden Den Burg 1:18:36
Carla Smit Den Burg
Elly Westdorp Den Burg
Anneke Hoogenbosch Den Burg 1:57:43
Anoeska Buijsman Den Burg
Samanta v.d. Berg 1:25:18
Foto’s 2017
Menu Categories
Archief
Facebook De Zestig van Texel