60 KM – 120 KM – 4 x 15 KM – Strand – Bos – Duin – Wad – Dijk – Dorp – Berg

Uitslagen

Estafette uitslag 2017 met tussentijden

De Zestig van Texel | Texel | 17-04-2017   
Estafette 60 Kilometer – Uitslag per Categorie   
!!!Let op: Onvolledige registratie bij Tussenpunt 2! Slufter  
Mannen
Plts Team Cat Turfveld Slufter PH Finish
1 Loopreizen.nl M 1 1:10:35 2:51:30 3:50:36
1:10:35 1:40:55 0:59:06
2 Av Veluwe dreamteam M 2 1:02:05 2:55:12 3:58:18
1:02:05 1:53:07 1:03:06
3 #Hellasloopboost1 M 3 1:03:58 2:55:43 3:58:33
1:03:58 1:51:45 1:02:50
4 Noordkop Runningteam M 4 1:02:58 1:51:45 3:59:55
1:02:58 0:48:47 2:08:10
5 Hellas Angels M 5 1:07:01 2:58:11 4:00:48
1:07:01 1:51:10 1:02:37
6 #Hellasloopboost2 M 6 1:06:03 2:58:12 4:09:31
1:06:03 1:52:09 1:11:19
7 Trainingsgroep Texel 2 M 8 1:17:11 3:20:30 4:23:40
1:17:11 2:03:19 1:03:10
8 Duurdouwers 1 M 9 1:06:13 3:06:21 4:28:19
1:06:13 2:00:08 1:21:58
9 Bouwcenter RAB M 10 1:13:18 3:20:34 4:34:44
1:13:18 2:07:16 1:14:10
10 Loopgroep Sneek 8 M 11 1:10:15 3:18:04 4:34:58
1:10:15 2:07:49 1:16:54
11 Hylas M 12 1:06:14 3:26:54 4:35:42
1:06:14 2:20:40 1:08:48
12 Noordkop Runners M 13 1:08:49 3:23:54 4:37:38
1:08:49 2:15:05 1:13:44
13 Team Bassie M 14 1:14:45 3:22:53 4:38:24
1:14:45 2:08:08 1:15:31
14 Let’s GO DBK M 15 1:10:28 3:22:03 4:41:42
1:10:28 2:11:35 1:19:39
15 Hylas2 M 16 1:06:05 3:26:54 4:41:49
1:06:05 2:20:49 1:14:55
16 Trainingsgroep Texel 1 M 17 1:10:50 3:31:30 4:46:12
1:10:50 2:20:40 1:14:42
17 EXTEX M 20 1:20:57 2:33:26 3:36:05 4:50:49
1:20:57 1:12:29 1:02:39 1:14:44
18 The White Kenyans M 21 1:09:10 3:28:21 4:52:08
1:09:10 2:19:11 1:23:47
19 Lionitas M 23 1:24:14 2:32:45 3:36:01 4:56:04
1:24:14 1:08:31 1:03:16 1:20:03
20 Wageningen Marine Research M 24 1:28:07 2:32:35 3:44:10 4:57:24
1:28:07 1:04:28 1:11:35 1:13:14
21 Veluws Geweld M 26 1:14:55 3:34:22 5:01:57
1:14:55 2:19:27 1:27:35
22 Zandlopers M 27 1:13:26 3:44:36 5:02:22
1:13:26 2:31:10 1:17:46
23 Lucky Loser M 28 1:23:44 2:47:28 3:57:36 5:02:53
1:23:44 1:23:44 1:10:08 1:05:17
24 Veluwe blauwe M 29 1:18:43 3:44:17 5:02:58
1:18:43 2:25:34 1:18:41
25 Ruim-Tuin M 30 1:22:52 2:42:18 3:50:52 5:03:15
1:22:52 1:19:26 1:08:34 1:12:23
26 Loopgroep Sneek 1 M 31 1:19:28 2:32:21 3:38:08 5:06:03
1:19:28 1:12:53 1:05:47 1:27:55
27 Loopgroep Hilly M 32 1:12:57 3:40:02 5:07:25
1:12:57 2:27:05 1:27:23
28 Bremakkeer Runningteam 2 M 36 1:17:50 3:48:58 5:12:22
1:17:50 2:31:08 1:23:24
29 Top Team Leusden M 37 1:27:43 2:40:42 3:52:29 5:13:43
1:27:43 1:12:59 1:11:47 1:21:14
30 3Mond M 38 1:18:25 3:56:52 5:14:28
1:18:25 2:38:27 1:17:36
31 Friends of Ed 3 M 39 1:23:02 2:40:01 3:48:17 5:14:44
1:23:02 1:16:59 1:08:16 1:26:27
32 Van Braak Accountants Texel M 40 1:07:52 3:20:09 5:16:23
1:07:52 2:12:17 1:56:14
33 Let’s Go 9 M 41 1:23:14 2:39:23 3:59:22 5:16:34
1:23:14 1:16:09 1:19:59 1:17:12
34 AV Heerenveen M 42 1:17:50 3:46:56 5:17:07
1:17:50 2:29:06 1:30:11
35 Team Rozenburg M 46 1:25:18 3:58:53 5:22:08
1:25:18 2:33:35 1:23:15
36 De Leukels M 49 1:19:23 3:58:59 5:24:24
1:19:23 2:39:36 1:25:25
37 Zandkoog Runners 1 M 50 1:17:29 4:01:09 5:24:27
1:17:29 2:43:40 1:23:18
38 Tijgers M 52 1:30:17 2:46:02 4:11:28 5:26:17
1:30:17 1:15:45 1:25:26 1:14:49
39 Let’s Go 8 M 53 1:18:32 3:51:21 5:26:37
1:18:32 2:32:49 1:35:16
40 Die Hard Diesels M 56 1:20:29 3:59:42 5:28:00
1:20:29 2:39:13 1:28:18
41 Run4Fun M 61 1:32:39 4:11:56 5:33:25
1:32:39 2:39:17 1:21:29
42 Let’s Go 10 M 63 1:26:58 4:04:44 5:34:05
1:26:58 2:37:46 1:29:21
43 Paal 9 M 66 1:28:35 4:03:38 5:36:46
1:28:35 2:35:03 1:33:08
44 Van Dijk M 68 1:27:45 4:01:32 5:37:23
1:27:45 2:33:47 1:35:51
45 DRIL PK M 72 1:28:02 4:06:53 5:38:45
1:28:02 2:38:51 1:31:52
46 Aquilo M 73 1:24:30 4:07:26 5:39:36
1:24:30 2:42:56 1:32:10
47 HC JMVS M 75 1:27:16 2:40:32 4:09:34 5:39:57
1:27:16 1:13:16 1:29:02 1:30:23
48 CVI Texel M 76 1:29:14 4:04:05 5:40:22
1:29:14 2:34:51 1:36:17
49 Running Junkies Venlo M 77 1:13:46 4:15:13 5:41:38
1:13:46 3:01:27 1:26:25
50 Just Run 1 M 89 2:03:06 3:10:31 4:27:33 5:45:46
2:03:06 1:07:25 1:17:02 1:18:13
51 Zwaluwen M 92 1:27:01 4:14:46 5:46:30
1:27:01 2:47:45 1:31:44
52 Contente Mensen M 96 1:26:57 4:24:58 5:49:00
1:26:57 2:58:01 1:24:02
53 Let’s Go 6 M 99 1:32:15 4:17:58 5:51:45
1:32:15 2:45:43 1:33:47
54 Slaslakken M 101 1:27:36 4:14:46 5:53:06
1:27:36 2:47:10 1:38:20
55 Haddekik Donderdagavond M 103 1:26:37 4:17:38 5:53:22
1:26:37 2:51:01 1:35:44
56 Alida-runners M 120 1:39:59 3:08:02 4:37:11 6:03:28
1:39:59 1:28:03 1:29:09 1:26:17
57 De Kraaien M 123 1:39:02 4:30:31 6:04:14
1:39:02 2:51:29 1:33:43
58 Loopgroep Sneek 4 M 125 1:29:01 4:23:49 6:05:26
1:29:01 2:54:48 1:41:37
59 Loopgroep Sneek 2 M 133 1:31:41 4:23:37 6:10:27
1:31:41 2:51:56 1:46:50
60 Eldad bv M 134 1:28:58 4:33:24 6:10:28
1:28:58 3:04:26 1:37:04
61 De Watlopers M 135 1:32:38 4:36:37 6:10:50
1:32:38 3:03:59 1:34:13
62 Just in time M 140 1:37:54 2:59:51 4:32:17 6:11:58
1:37:54 1:21:57 1:32:26 1:39:41
Vrouwen
Plts Team Cat PltsTot Turfveld Slufter PH Finish
1 #Hellasloopboost4 V 19 1:14:38 3:34:41 4:47:38
1:14:38 2:20:03 1:12:57
2 AV Edam dames V 51 1:27:22 2:41:05 4:02:36 5:25:26
1:27:22 1:13:43 1:21:31 1:22:50
3 Ray’s Angels V 74 1:22:55 4:06:33 5:39:43
1:22:55 2:43:38 1:33:10
4 Let’s Go 4 V 85 1:29:25 4:12:33 5:43:33
1:29:25 2:43:08 1:31:00
5 Pink Panters V 97 1:23:43 4:25:33 5:50:11
1:23:43 3:01:50 1:24:38
6 Eilandhoppers V 106 1:34:18 3:04:36 4:31:25 5:55:39
1:34:18 1:30:18 1:26:49 1:24:14
7 Duurdouwers 2 V 114 1:31:02 2:58:55 4:28:31 6:00:43
1:31:02 1:27:53 1:29:36 1:32:12
8 Zandlopers V 126 1:26:17 4:24:38 6:06:50
1:26:17 2:58:21 1:42:12
9 Loopgroep Sneek 6 V 141 1:40:48 2:57:36 4:31:57 6:14:42
1:40:48 1:16:48 1:34:21 1:42:45
10 Let’s Go 3 V 142 1:23:35 4:18:51 6:15:57
1:23:35 2:55:16 1:57:06
11 Zandkoog Runners 2 V 147 1:44:10 3:08:58 4:46:02 6:27:03
1:44:10 1:24:48 1:37:04 1:41:01
12 Grazy girls V 149 1:31:27 4:41:34 6:27:36
1:31:27 3:10:07 1:46:02
13 ZDR V 152 1:34:07 4:40:55 6:35:57
1:34:07 3:06:48 1:55:02
14 Kaakelvreugd V 153 1:49:38 5:02:47 6:37:47
1:49:38 3:13:09 1:35:00
15 Pompebleadjes V 155 1:32:38 6:51:58
1:32:38 5:19:20
Gemengd 
Plts Team Cat PltsTot Turfveld Slufter PH Finish
1 #Hellasloopboost3 G 7 1:02:32 3:05:23 4:10:54
1:02:32 2:02:51 1:05:31
2 De Scholekster Texel G 18 1:09:16 3:35:44 4:47:15
1:09:16 2:26:28 1:11:31
3 De Gele Helm G 22 1:15:11 3:34:03 4:52:49
1:15:11 2:18:52 1:18:46
4 Ken net G 25 1:13:32 2:31:46 3:42:21 5:01:39
1:13:32 1:18:14 1:10:35 1:19:18
5 Paul’s ploeg G 33 1:15:19 2:32:51 3:42:36 5:09:03
1:15:19 1:17:32 1:09:45 1:26:27
6 Duo Penotti G 34 1:20:00 2:35:33 3:52:08 5:09:38
1:20:00 1:15:33 1:16:35 1:17:30
7 Bremakker Runningteam 1 G 35 1:24:36 3:46:25 5:12:16
1:24:36 2:21:49 1:25:51
8 Hoe lang nog? G 43 3:39:41 5:19:15
3:39:41 1:39:34
9 Let’s Go 1 G 44 1:19:15 3:56:30 5:20:27
1:19:15 2:37:15 1:23:57
10 Jemolope G 45 1:19:12 2:37:10 4:05:00 5:22:07
1:19:12 1:17:58 1:27:50 1:17:07
11 Lekker Hobbelen G 47 1:18:33 3:54:54 5:23:49
1:18:33 2:36:21 1:28:55
12 Quinty’s G 48 1:30:50 4:05:43 5:24:20
1:30:50 2:34:53 1:18:37
13 Let’s Go 7 G 54 1:24:03 2:36:42 4:01:00 5:26:50
1:24:03 1:12:39 1:24:18 1:25:50
14 Exalto.biz G 55 1:14:41 2:30:29 3:55:33 5:27:26
1:14:41 1:15:48 1:25:04 1:31:53
15 Smitskoeriers runners G 57 1:27:14 3:58:22 5:28:11
1:27:14 2:31:08 1:29:49
16 Van Grieken G 58 1:32:49 3:58:40 5:30:35
1:32:49 2:25:51 1:31:55
17 Lichtlopen 4 G 59 1:17:45 4:13:00 5:31:54
1:17:45 2:55:15 1:18:54
18 HRR Loopgroep Eric Kerklaan G 60 1:20:28 4:00:13 5:32:31
1:20:28 2:39:45 1:32:18
19 Hans en de Grietjes G 62 1:23:21 4:02:42 5:33:29
1:23:21 2:39:21 1:30:47
20 Family Runners G 64 1:31:27 2:57:07 4:26:08 5:35:11
1:31:27 1:25:40 1:29:01 1:09:03
21 Four Tops G 65 1:20:10 4:06:08 5:35:26
1:20:10 2:45:58 1:29:18
22 Fysioburgwal 1 G 67 1:31:45 4:05:36 5:37:16
1:31:45 2:33:51 1:31:40
23 Lichtlopen 2 G 69 1:17:45 4:05:49 5:38:26
1:17:45 2:48:04 1:32:37
24 Lichtlopen 3 G 70 1:20:58 4:07:15 5:38:26
1:20:58 2:46:17 1:31:11
25 De Sprinters G 71 1:53:02 3:24:21 4:00:11 5:38:40
1:53:02 1:31:19 0:35:50 1:38:29
26 Te hard van stapel lopen! G 78 1:36:41 4:15:19 5:41:39
1:36:41 2:38:38 1:26:20
27 Duurdouwers 3 G 79 1:20:13 4:01:27 5:42:40
1:20:13 2:41:14 1:41:13
28 Kinderopvang de Pepermolen G 80 1:20:31 4:06:30 5:42:40
1:20:31 2:45:59 1:36:10
29 Lichtlopen 1 G 81 1:19:02 4:02:47 5:42:51
1:19:02 2:43:45 1:40:04
30 Die Hards G 82 1:26:45 4:11:53 5:42:53
1:26:45 2:45:08 1:31:00
31 Adriaan G 83 1:39:54 3:01:40 4:13:26 5:43:21
1:39:54 1:21:46 1:11:46 1:29:55
32 Daar doen we het voor! G 84 1:23:43 4:15:45 5:43:27
1:23:43 2:52:02 1:27:42
33 Loopgroep Sneek 3 G 86 1:31:31 4:06:09 5:44:04
1:31:31 2:34:38 1:37:55
34 DTC G 87 1:29:54 4:12:30 5:44:24
1:29:54 2:42:36 1:31:54
35 Team Vaassen G 88 1:29:47 4:15:56 5:45:25
1:29:47 2:46:09 1:29:29
36 Lekker Lopen 1 G 90 1:13:47 4:01:13 5:46:03
1:13:47 2:47:26 1:44:50
37 Loopgroep Sneek 5 G 91 1:31:42 4:15:11 5:46:08
1:31:42 2:43:29 1:30:57
38 Oring runners G 93 1:29:45 4:20:54 5:46:58
1:29:45 2:51:09 1:26:04
39 Jolinkies G 94 1:23:31 4:17:43 5:48:01
1:23:31 2:54:12 1:30:18
40 Let’s Go 5 G 95 1:29:25 4:16:25 5:48:14
1:29:25 2:47:00 1:31:49
41 Kico Runners G 98 1:13:48 4:19:57 5:51:33
1:13:48 3:06:09 1:31:36
42 FGK Runners G 100 1:18:01 4:28:45 5:52:14
1:18:01 3:10:44 1:23:29
43 Barbers G 102 1:38:26 3:04:28 4:43:34 5:53:12
1:38:26 1:26:02 1:39:06 1:09:38
44 Ed & friends 2 G 104 1:33:09 4:20:39 5:54:44
1:33:09 2:47:30 1:34:05
45 Rainbow BUTT Monkeys G 105 1:43:15 2:58:08 4:26:53 5:55:06
1:43:15 1:14:53 1:28:45 1:28:13
46 Kölle rennt 2 G 107 1:22:54 4:15:50 5:56:07
1:22:54 2:52:56 1:40:17
47 Kölle rennt 1 G 108 1:22:54 4:15:50 5:56:07
1:22:54 2:52:56 1:40:17
48 Bikkels G 109 1:24:46 2:56:59 4:20:03 5:57:37
1:24:46 1:32:13 1:23:04 1:37:34
49 Slakjes G 110 1:28:43 4:03:22 5:57:43
1:28:43 2:34:39 1:54:21
50 De Koele Dijkridders G 111 1:49:55 3:06:33 4:27:00 5:58:49
1:49:55 1:16:38 1:20:27 1:31:49
51 Bocholter Duinlopers G 112 1:23:07 4:22:34 5:58:52
1:23:07 2:59:27 1:36:18
52 Loopgroep Sneek 7 G 113 1:35:31 2:59:34 4:27:18 6:00:27
1:35:31 1:24:03 1:27:44 1:33:09
53 Mapudak lopers G 115 1:28:40 4:17:10 6:01:20
1:28:40 2:48:30 1:44:10
54 Fifty fifty G 116 1:33:45 2:58:19 4:18:44 6:01:28
1:33:45 1:24:34 1:20:25 1:42:44
55 Diomedon G 117 1:22:23 4:20:13 6:02:25
1:22:23 2:57:50 1:42:12
56 Slow Coffee G 118 1:27:58 2:58:48 4:27:38 6:03:15
1:27:58 1:30:50 1:28:50 1:35:37
57 Team Kalkman G 119 1:18:33 4:26:57 6:03:27
1:18:33 3:08:24 1:36:30
58 Toms Angels G 121 1:30:48 4:19:01 6:03:31
1:30:48 2:48:13 1:44:30
59 Move-Runners G 122 1:40:23 4:30:20 6:03:50
1:40:23 2:49:57 1:33:30
60 ADHC G 124 1:48:22 3:07:10 4:32:52 6:05:03
1:48:22 1:18:48 1:25:42 1:32:11
61 Van der Voort G 127 1:38:23 4:16:22 6:07:07
1:38:23 2:37:59 1:50:45
62 Omnyacc Texel G 128 1:38:13 4:34:49 6:07:17
1:38:13 2:56:36 1:32:28
63 Hoornse gele rakkers 1 G 129 1:32:34 3:04:52 4:33:22 6:07:50
1:32:34 1:32:18 1:28:30 1:34:28
64 Hoornse gele rakkers 2 G 130 1:27:14 2:58:19 4:33:22 6:07:50
1:27:14 1:31:05 1:35:03 1:34:28
65 Wadlopers G 131 1:47:44 4:40:55 6:09:35
1:47:44 2:53:11 1:28:40
66 Hoornse Gele Rakkers 3 G 132 1:26:14 2:58:19 4:33:23 6:10:25
1:26:14 1:32:05 1:35:04 1:37:02
67 Juf Lia’s Otters G 136 1:49:27 4:34:08 6:11:34
1:49:27 2:44:41 1:37:26
68 Driemteam G 137 1:44:00 4:39:30 6:11:37
1:44:00 2:55:30 1:32:07
69 Let’s Go 2 G 138 1:44:16 4:46:31 6:11:39
1:44:16 3:02:15 1:25:08
70 Parellooprunners 1 G 139 1:20:15 4:38:44 6:11:57
1:20:15 3:18:29 1:33:13
71 ZOZ Loopteam G 143 1:32:13 4:26:19 6:19:09
1:32:13 2:54:06 1:52:50
72 Lekker Lopen5 G 144 1:41:40 3:11:02 6:21:21
1:41:40 1:29:22 3:10:19
73 Lekker Lopen 2 G 145 1:18:24 2:56:53 4:41:43 6:23:36
1:18:24 1:38:29 1:44:50 1:41:53
74 Team 50-50 2.0 G 146 1:34:30 3:17:19 4:39:45 6:26:30
1:34:30 1:42:49 1:22:26 1:46:45
75 Florin G 148 1:18:47 4:25:45 6:27:35
1:18:47 3:06:58 2:01:50
76 VEM G 150 1:50:09 3:28:03 4:53:16 6:31:22
1:50:09 1:37:54 1:25:13 1:38:06
77 Ed & friends 1 G 154 2:06:34 3:30:15 4:56:21 6:44:56
2:06:34 1:23:41 1:26:06 1:48:35
78 Hamann-family-de G 156 1:28:56 4:32:33 6:52:05
1:28:56 3:03:37 2:19:32
79 OSM 2 G 157 1:44:28 5:03:47 6:53:34
1:44:28 3:19:19 1:49:47
80 OSM 1 G 158 1:30:51 5:03:47 6:53:34
1:30:51 3:32:56 1:49:47
81 OSM 3 G 159 1:45:32 5:03:46 6:53:35
1:45:32 3:18:14 1:49:49
Apart 
Plts Team Cat PltsTot Turfveld Slufter PH Finish
1 De Acht van Texel 1 A 151 1:44:54 4:54:42 6:34:49
1:44:54 3:09:48 1:40:07

Uitslagen 2017

Uitslagen De Zestig van Texel    
Den Burg – Maandag 17 april 2017    
klik hier voor uitslag 60 in mylabs

met tussentijden

klik hier voor uitslag 120 in mylabs

met tussentijden

MAN, 120 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Werner Roels 1978 Ekeren 9:50:29
2 Rombout Breedveld 1967 Amsterdam 10:39:19
3 Geert Ceuppens 1973 Duffel 11:20:08
4 Jan Muller 1964 Achilles 11:26:20
5 Peter Palmans 1962 Neerpelt 11:39:25
6 Steven Vanmolecot 1979 Bredene 11:50:56
7 Jan Spitael 1964 AAA 11:56:24
8 Simon Luckett 1961 KAV Holland 12:20:38
9 François Flisijn 1963 MarathonPlus 12:24:13
10 Vincent Kalkman 1976 MarathonPlus 12:24:35
11 Peter de Krijger 1963 MarathonPlus 12:34:42
12 John Bouwens 1955 AAV ’36 12:35:45
13 Karl Bleijenberg 1959 Benschop 12:40:02
14 Bas Haasnoot 1975 Rijnsoever 12:42:20
15 Albert Heikens 1960 ATC ’75 12:44:39
16 Nitish Zuidema 1967 U-Track 12:45:57
17 Tom van der Veldt 1968 Haarlem 12:49:23
18 Alex Michiels 1964 Brugge 12:52:42
VROUW, 120 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Maartje Bastings 1984 Lutry 11:21:45
2 Linda Voets 1981 Loopgroep Aart Stigter 12:06:37
3 Wilma Dierx 1966 Loopgroep Aart Stigter 12:38:49
M, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Huub van Noorden 1988 No-Limits 4:08:47
2 Dexter Knights 1984 Oosterhout Nb 5:23:11
3 Allard Lambers 1989 Haag Atletiek 5:24:50
4 Gerard van Heerde 1984 Nijmegen 5:24:57
5 Stefan Kern 1986 Zuidhorn 5:27:25
6 Maarten Bening 1986 Haag Atletiek 5:31:47
7 Arjan Kranenburg 1984 Oost-Souburg 5:35:04
8 Steven Schless 1992 Rotterdam 5:36:47
9 Thomas Bakker 1987 Utrecht 5:38:51
10 Volker Fohrmeister 1985 Lünen 5:45:13
11 Patrick Witte 1988 Ede Gld 5:45:35
12 Willem Vrijlandt 1984 Zevenhuizen Zh 5:46:04
13 Teun van der Linden 1985 Leiden 5:47:17
14 Danny Sijtzel 1985 Almere 5:47:53
15 Robbie Voortje 1984 De Kwakel 5:49:54
16 Rob van den Elzen 1989 Erp 5:50:28
17 Nicolai Smakman 1989 Broek op Langedijk 5:50:32
18 Sonny Teunissen 1992 Bolsward 5:53:15
19 Sietse van der Weijde 1982 Alkmaar 5:54:31
20 Gerben Oevermans 1990 Ridderkerk 5:57:53
21 Frans Brouwer 1984 Amsterdam 5:59:02
22 Martijn van den Boogaard 1986 Spijkenisse 6:01:50
23 Daan Wilms van Kersbergen 1985 Amsterdam 6:03:03
24 Thijs Claassens 1982 Heiloo 6:03:18
25 Addie van der Vleuten 1990 Generaal Michaelis 6:03:55
26 Jeroen Hijzelendoorn 1985 Zeist 6:10:26
27 Jurriaan Rot 1987 Nijmegen 6:11:47
28 Johannes van der Kooi 1982 Haarlem 6:12:19
29 Dierks Duarte 1982 Utrecht 6:12:23
30 Raymond Steenvoorden 1985 De Spartaan 6:12:41
31 Sander van Steenis 1983 ‘s-Gravenhage 6:13:27
32 Robin Jonkers 1984 Olympia Halsteren 6:15:56
33 Vincent Weening 1984 Almere 6:17:55
34 Tom Bollen 1983 Almelo 6:23:00
35 Stefan Le Belle 1984 Amsterdam 6:26:12
36 Soufiane Abarkani 1984 Amsterdam 6:31:26
37 Jesper Onrust 1985 Oostzaan 6:39:03
38 Fernando Knosp 1982 Wormerveer 6:45:00
39 Kevin Austermann 1984 DAK 6:45:04
40 Jelmer Brouwer 1984 Zwolle 6:46:11
41 Klaas Alberda van Ekenstein 1983 Staphorst 6:46:35
M35, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Cees van der Land 1979 Allendale town 4:17:59
2 Mark vanden Driessche 1979 Eeklo 4:51:39
3 Dennis van der Kleij 1979 Delfgauw 5:03:29
4 Alex Bergsma 1977 AV Heerenveen 5:17:58
5 Rudy Kaptein 1979 Rotterdam 5:21:29
6 Axel Homborg 1980 Castricum 5:22:23
7 Wim Vermeersch 1978 Assebroek 5:29:43
8 Roel Groen 1979 Turnhout 5:35:09
9 Willard Rietberg 1980 Amsterdam 5:36:51
10 Jeroen Wit 1978 Amsterdam 5:43:08
11 Jos van de Pol 1978 Leusden 5:46:03
12 Clemont Struik 1978 Amersfoort 5:46:10
13 Jorik Zeemering 1977 Grootebroek 5:46:35
14 Chris van de Bruinhorst 1978 Hylas 5:48:28
15 Paul Zwetsloot 1977 Oegstgeest 5:48:50
16 Arjan Nomen 1977 Stolwijk 5:50:20
17 Gustaaf Verhagen 1977 Eelde 5:54:15
18 Maarten Koesman 1978 Zwolle 5:58:23
19 Onno den Otter 1978 Zaandijk 6:02:05
20 Ton Schellekens 1980 Beverwijk 6:02:54
21 Jacco Altena 1979 Bolsward 6:08:17
22 René de Jager 1978 Sportlust/Loopgroep de Za 6:11:30
23 Boris Knobbe 1982 Amsterdam 6:11:49
24 Jeroen de Boer 1979 Julianadorp 6:16:21
25 Marwin Achenbach 1980 Dortmund 6:17:30
26 Martin Stein 1978 Volendam 6:19:16
27 Tsjeard Hofstra 1981 Wommels 6:21:19
28 Roy Kersten 1978 Budel 6:26:32
29 Joost Saanen 1978 Budel 6:26:33
30 Jaap Trouw 1979 Leiderdorp 6:27:04
31 Luc Palmen 1979 Sweikhuizen 6:35:54
32 Marcel Kemp 1981 MarathonPlus 6:37:00
33 Bart Zuidgeest 1977 Vlaardingen 6:38:12
34 Dirk Bakker 1981 Hylas 6:38:51
35 Jens Weber 1979 Kiel 6:52:50
M40, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Pascal van Norden 1972 AV Gouda 4:06:26
2 Ralph Apeldoorn 1976 DEM 4:36:57
3 Sander Turnhout 1974 Nijmegen 4:45:35
4 Martijn Schakelaar 1974 BB lopers 4:47:45
5 Jan Albert Veenema 1974 Horror 5:00:05
6 Jeroen ten Klooster 1974 Loopgroep Aart Stigter 5:14:25
7 Laurenz Boer 1974 Niekerk Grootegast 5:15:38
8 Dharma Maharjan 1973 Den Burg 5:20:22
9 Iwan Van Kooten 1972 Veenendaal 5:25:37
10 Jeffry de Ridder 1976 Dordrecht 5:34:44
11 Pieter den Edel 1973 WZK Tri Team Wassenaar 5:45:17
12 Daan Verboven 1974 Rossum Gld 5:48:19
13 Jacco Feenstra 1975 Rotterdam Atletiek 5:52:36
14 David Engel 1973 Tilburg Road Runners 5:53:23
15 Ron de Moel 1975 Hylas 5:53:40
16 Tom Scholte 1972 ‘s-Gravenhage 5:55:34
17 Dennis Peters 1975 Groesbeek 5:56:21
18 Guido Mols 1975 Krimpen aan den IJssel 5:57:01
19 Richard Spijkers 1974 Berkel-Enschot 5:57:26
20 Mark Bruurs 1976 Rijen 5:57:26
21 Erwin Wit 1975 Loopgroep Hoorn 5:57:29
22 Pieter Bloemberg 1976 Groessen 5:57:49
23 John Franssen 1976 Merkelbeek 5:58:16
24 Martijn van Veenendaal 1975 IJsselstein Ut 5:59:19
25 Erik Smeele 1973 Zwolle 6:01:02
26 Joost Peschier 1975 Leiden 6:06:54
27 Andree Mensink 1972 DAK 6:08:56
28 Michiel Elich 1974 Zeist 6:10:37
29 Koen van der Kooy 1972 Rotterdam 6:11:18
30 Pascal Priem 1974 Uitgeest 6:13:41
31 Vincent Borgonjen 1972 Haarlem 6:18:06
32 Arne Fransman 1974 Amsterdam 6:19:30
33 Anton Koonstra 1972 Zeist 6:20:30
34 Jan-Mark van der Molen 1974 Veenendaal 6:21:29
35 Paul Timmers 1976 Roosendaal 6:24:06
36 Barry Seegers 1972 Arnhem 6:25:19
37 Niels Scholtens 1974 Hoek van Holland 6:27:24
38 Ralph Zijlma 1976 Almere 6:28:23
39 Michel Nieswaag 1976 Uitgeest 6:31:33
40 Wim Haringsma 1972 Horror 6:31:58
41 Matthieu Magielsen 1975 Noordkop 6:33:04
42 Marcel Loer 1972 Aquilo 6:33:08
43 Lambert Koonstra 1976 Arnhem 6:34:48
44 Marcel Voogt 1974 Vlaardingen 6:38:11
45 Nico Swart 1977 Groningen 6:38:16
46 Leon Holleman 1973 Passaat 6:39:19
47 Anton-Jan Thijssen 1974 Amsterdam 6:39:33
48 Patrick van de Veerdonk 1974 Spiridon 6:42:52
49 Alex de Lange 1972 Balk 6:47:29
50 Sander Althoff 1975 Groenlo 6:49:16
51 Jan van der Meulen 1972 Huissen 6:50:00
52 Marc van Lubek 1975 Meppel 6:55:15
M45, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gino Casier 1972 Wilrijk 4:30:17
2 Evert van Veldhuizen 1968 GVAC 5:10:59
3 Fred Reijnen 1971 Helmond 5:12:17
4 Gerard van der Laan 1971 Feniks 5:16:10
5 Remko Nagtegaal 1968 Texel 5:19:00
6 Sjaak Betjes 1968 Lycurgus 5:20:23
7 Ronald Tromp 1968 Loopgroep Hoorn 5:28:01
8 Arnold Vermeulen 1969 ‘s-Gravenhage 5:35:32
9 Jeroen Leijnse 1968 MarathonPlus 5:44:10
10 Pepijn van Rooij 1970 Nuenen 5:44:16
11 Luc Van Laenen 1972 Rijkevorsel 5:45:50
12 Gert-Jan Vlaar 1970 Leiden 5:49:08
13 Jan-Paul Klein Poelhuis 1967 AV Haaksbergen 5:49:22
14 Marcus Kintzel 1969 Mülheim 5:51:15
15 Gerwin Jansen 1971 Oldenzaal 5:53:32
16 Michel Bertelkamp 1971 Ciko ’66 5:54:39
17 Edwin Looijmans 1971 Tilburg 5:55:59
18 Dirk Draaisma 1968 Loopgroep Hoorn 5:57:30
19 Ronald Schoorlemmer 1968 Vleuten 5:57:44
20 Eric Flaton 1970 Pijnacker 5:57:48
21 Michel Groeneveld 1969 Capelle aan den IJssel 5:59:02
22 Leon Bisschops 1969 Scheldesport 6:02:05
23 Ben Timmer 1967 ATC ’75 6:02:45
24 Erik Tolhoek 1967 Krimpen aan den IJssel 6:06:34
25 Frank van Westerop 1969 Heerhugowaard 6:07:21
26 Marc de Bruin 1969 Nieuwkuijk 6:08:56
27 Toine Tax 1969 Nijmegen 6:11:11
28 Erik Ariesen 1968 Veenendaal 6:11:16
29 Leon Geeraets 1970 Dutch Runners 6:11:32
30 Bert van de Wateringen 1971 Purmerend 6:11:57
31 André van der Plas 1968 Rijnsoever 6:13:08
32 Wilco Hoogendoorn 1967 PAC 6:15:42
33 Rik Koolwijk 1968 Schagen 6:19:20
34 René Overduijn 1969 Almere 6:19:58
35 Stephan Dijkstra 1969 Hercules 6:20:05
36 Durk Haitsma 1970 Franeker 6:20:09
37 Simon Hoogenkamp 1969 Doorn 6:21:32
38 Robert Gijsen 1969 IJsselstein Ut 6:21:38
39 Erik Overbeek 1970 Hoofddorp 6:21:41
40 Andre Marrenga 1968 Noordkop 6:23:11
41 Harry Reinders 1969 Oldenzaal 6:27:38
42 Hans van Sonsbeek 1972 GVAC 6:31:03
43 Henk Braker 1969 Nijverdal 6:34:49
44 Leslie Helleman 1968 Numansdorp 6:35:43
45 Peter Tijsen 1967 Anna Paulowna 6:36:11
46 Marc Koelewijn 1968 Lycurgus 6:36:20
47 Jeroen du Mortier 1969 Vlaardingen 6:38:12
48 Bernd Kipper 1968 Quierschied 6:39:18
49 Jean-marc Bouman 1970 Loopgroep Hoorn 6:40:50
50 Ron Daalhuizen 1967 IJsselstein Ut 6:40:51
51 Peter van Lierop 1967 AV Weert 6:41:35
52 Peter Weijer 1970 Winsum Fr 6:41:45
53 Walter Bruinsma 1970 Loopgroep Leeuwarden 6:42:29
54 Bas Dessens 1970 Vlaardingen 6:43:30
55 Marcel Gerrits 1968 LAAC Twente 6:43:37
56 Gereon Baum 1971 Ratingen 6:44:35
57 Gabor Magyar 1971 Amersfoort 6:46:27
58 Harald Mulder 1967 Hengelo Ov 6:48:42
59 René Verkade 1967 Maassluis 6:58:17
60 Harry van Noord 1967 Almere 6:58:19
M50, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Leo Smets 1964 Olen 4:45:31
2 Dick Elzenga 1966 Veluwe 4:47:18
3 Edward de Leng 1962 Dynamica 4:56:00
4 Peter Ligthart 1964 BB lopers 4:58:14
5 Nico Krijgsman 1963 Lycurgus 4:58:42
6 Wim Nieuwenhuijse 1965 Phoenix 4:59:27
7 Marc Laeven 1964 Statina 5:01:04
8 Eric Bartholomeeusen  1964 Brecht 5:02:33
9 Ron Höfte 1962 LAAC Twente 5:14:08
10 Arthur Hulstkamp 1966 Rotterdam 5:16:20
11 Emile Nales 1967 Groningen Atletiek 5:23:33
12 Leon Nillessen 1966 Groesbeek 5:24:57
13 Olaf Bohe 1964 Waltrop 5:27:38
14 Hans van Renselaar 1965 De Gemzen 5:31:21
15 Fitzgerald Krudde 1967 Almere 5:33:23
16 Louis Dam 1962 Zaanland 5:33:57
17 Carsten Plitt 1966 Duisburg 5:43:19
18 Martin Michels 1966 Leunen 5:46:09
19 Sjon Vos 1964 Dordrecht 5:49:08
20 Rob van Noordt 1964 Olympus ’70 5:49:54
21 Wessel Kranghand 1966 HAC ’63 5:53:31
22 Roel Kleine 1966 HAC ’63 5:53:31
23 Bart van Noorden 1965 Yerseke 5:57:30
24 Gerwin Mimpen 1962 Passaat 5:57:58
25 Jaap de Graaf 1964 Wijckel 5:57:58
26 Jan de Rond 1965 Ederveen 6:01:26
27 René Schoen 1965 Lycurgus 6:03:53
28 Andre Buitenhek 1965 NSL 6:08:21
29 Hennie van Velzen 1966 MarathonPlus 6:08:35
30 Remco Visser 1963 Joure 6:10:30
31 Daan Flapper 1966 Amsterdam 6:12:30
32 Auke Nauta 1965 Altena Road Runners 6:13:25
33 Moma Marrabou 1962 Amsterdam 6:13:42
34 Peter Boer 1963 Passaat 6:14:22
35 Johan Zeilstra 1965 Amsterdam 6:15:22
36 Ed Harreman 1966 Capelle aan den IJssel 6:17:14
37 Ron van Overhagen 1965 Benschop 6:18:14
38 Bob Tensen 1967 Haarlem 6:18:22
39 Jehannes de Boer 1963 It Heidenskip 6:19:12
40 Pieter van Zijl 1965 VAV 6:20:35
41 Hans Stougie 1964 Kortenhoef 6:21:02
42 René Langeslag 1963 Almere 6:21:58
43 Mik Borsten 1962 Loopgroep Aart Stigter 6:22:22
44 Joop Wijnhoud 1962 Zwolle 6:27:14
45 Mart van de Kamp 1963 AV Gouda 6:27:23
46 Egbert Top 1965 MarathonPlus 6:31:32
47 Arjan Griffioen 1966 Dutch Runners 6:32:08
48 Aede Bakker 1963 MarathonPlus 6:32:27
49 Siebe Postuma 1966 Rotterdam 6:32:52
50 Tonnie Scheutjens 1966 Tilburg 6:35:02
51 Ger Caubo 1963 Oirsbeek 6:35:54
52 Rob Mannens 1963 Hoensbroek 6:35:54
53 Harry Bleeker 1965 Aquilo 6:36:02
54 Paul Bogmans 1966 Veldhoven 6:39:04
55 Erik Verboeket 1962 Emmen 6:39:53
56 Dirk de Groot 1962 Rotterdam 6:40:45
57 Nanne van der Veer 1964 Horror 6:43:09
58 Gert Bunschoten 1965 Maarssen 6:49:03
59 Jürgen Roy 1962 Schwalmtal 6:55:54
60 Rob Koopmans 1964 Julianadorp 6:56:20
61 Andre Kerbof 1965 AV Heerenveen 6:56:51
62 Roland Riedel 1963 Weidenhahn 6:56:57
63 Peter Heißing 1966 Kalkar 6:58:42
M55, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
2 Jan-Willem Schutte 1959 Noordkop 5:11:31
3 Cor van Baar 1961 Haarlemmermeer 5:11:59
4 Leon Swennen 1960 Bilzen 5:27:39
5 Bernard van den Berg 1960 Triathlon 5:28:53
6 Miel Piso 1958 RRZ 5:41:39
7 Erik Brandsema 1957 Loopgroep PK 5:51:36
8 Gijs de Heus 1960 Vleuten 5:58:55
9 Nick Raadschelders 1960 RRZ 6:02:59
10 Nico Maijer 1958 Vinkeveen 6:03:43
11 Frits Berkhout 1961 Rotterdam Running Ambassa 6:03:50
12 Marc Van Meenen 1962 Geel 6:08:21
13 Jacob van der Leij 1958 Friesland 6:11:11
14 Ton van Ede 1958 De Klomp 6:15:01
15 John Ossendorp 1957 Loopgroep Aart Stigter 6:15:35
16 Theo Kuiper 1961 Voorschoten 6:16:15
17 Rinus Reijngoudt 1959 Scheldesport 6:24:29
18 Henk Meppelink 1961 Gramsbergen 6:25:06
19 Cor van der Blom 1958 De Kieviten 6:25:49
20 Ernst Jan Vermeulen 1960 Putten 6:28:01
21 Cor Koeleman 1960 Amsterdam 6:29:20
22 Hans van Ginneken 1960 Parthenon 6:31:40
23 Alex Jager 1961 Roden 6:32:35
24 Roland Ritter 1960 Hamm 6:33:49
25 Ruud Fokker 1961 avVN 6:39:18
26 Martien Slagt 1961 Hilversum 6:39:25
27 Koen de Vries 1957 Dynamica 6:39:40
28 Albert Hingstman 1957 AV ’23 6:41:21
29 Wolfgang Bernath 1959 Waldbreitbach 6:48:35
30 Frits van der Lubben 1958 RRZ 6:49:20
31 Martin Boode 1960 Hoorn Nh 6:50:56
32 Rob van Pelt 1961 Den Hoorn Zh 6:51:07
33 Wouter Bouw 1959 Gym vr Door Sport tot Vri 6:52:47
34 Hugo du Mez 1958 Hercules 6:53:09
35 Aad Oosterom 1960 Berkenwoude 6:54:22
36 Ton van den Berg 1959 Hylas 6:55:18
M60, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dik Jagersma 1954 Friesland 5:34:56
2 Coos Diepenbroek 1956 Lent 5:42:53
3 Theo Wegdam 1956 Beweegpunt Hof van Twente 5:50:08
4 Jan Oomkens 1954 Tuil 5:58:24
5 Cees van Amsterdam 1954 Julianadorp 6:10:53
6 Ron Bakker 1956 MarathonPlus 6:18:15
7 Meine Hoitsma 1956 Friesland 6:18:46
8 Mo Idrissi 1952 MarathonPlus 6:20:16
9 Henk van Gerven 1957 Atletiek Oirschot 6:21:46
10 Henny Mulder 1956 Harderwijk 6:33:25
11 Dick Baggerman 1957 De Kieviten 6:34:08
12 Jan Broers 1956 Zwartebroek 6:36:47
13 Gast Oth 1953 Saeul 6:39:00
14 Jan Post 1955 NSL 6:43:58
15 Jan Schinkel 1953 Benschop 6:45:38
16 Dirk Klatt 1956 Montabaur 6:46:55
17 Pieter Locher 1957 Amsterdam 6:51:14
18 Hessel de Boer 1955 Friesland 6:53:22
19 Ubel Dijk 1955 MarathonPlus 6:57:15
20 Reinhold Krämer 1954 Hachenburg 6:58:04
21 Gerard Cuijpers 1952 Vitesse ’08 6:59:00
M65+, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lex de Boer 1947 Loopgroep Hoorn 6:12:54
2 Pieter Anjema 1948 Veenendaal 6:23:25
3 Jaap Alberda v. Ekenstein 1951 Staphorst 6:38:47
VSEN, 60 KILOMETER  
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Belinda Hall 1982 Geneva 4:59:38
2 Bertine de Vries 1980 MarathonPlus 5:37:58
3 Jolien van Hooff 1988 Utrecht 5:38:51
4 Anne Groenewege 1980 Rotterdam Atletiek 5:52:17
5 Lisa-Maria Kipper 1988 Quierschied 6:15:36
6 Marlies Achenbach 1985 Dortmund 6:17:30
7 Lineke van der Sneppen 1981 Breda 6:36:48
8 Lianne Vos 1987 Alkmaar 6:39:06
9 Nicole Aaij 1978 Rijnsaterwoude 6:44:14
10 Manon Dirksen 1989 AV ’34 6:44:14
V40, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Corine Spaans 1976 Eindhoven 5:13:20
2 Autilia Stapper 1967 Maasdam 5:47:06
3 Naomi Hendriksen 1974 Hylas 5:50:48
4 Marieke van Loon 1971 De Koplopers 5:59:30
5 Simone Guikema 1970 Amsterdam 6:00:04
6 Christl Foekema 1969 Triathlon 6:02:02
7 Veerle Beernaert 1969 Bissegem 6:06:33
8 Nathalie Dragt 1969 Noordkop 6:12:29
9 Ilonka Betjes-Langeberg 1972 Lycurgus 6:12:38
10 Caroline Dijkstra 1970 Loopgroep Aart Stigter 6:15:51
11 Angela Schulingkamp 1974 Aquilo 6:16:02
12 Gea Hut 1970 Loopgroep Nienoord 6:21:08
13 Sonja Bohmann 1972 Mülheim 6:23:01
14 Lisenka Beenders 1971 ‘s-Gravenhage 6:23:33
15 Suzanne Wartenbergh 1975 Haarlem 6:23:46
16 Yvonne Rosenkamp 1967 Salland 6:24:06
17 Inge Lens 1974 Rijkevorsel 6:24:57
18 Anke Striezenau 1970 Leusden 6:31:56
19 Danielle Gillissen 1973 Dordrecht 6:35:31
20 José van der Lijke 1975 Horror 6:38:56
21 Roelina Adema 1975 Horror 6:38:56
22 Cindy Coolen 1975 GVAC 6:40:36
23 Hilde Ottevaere 1975 Beerse 6:42:42
24 Ulrike Samsel 1969 Saarbrücken 6:43:39
25 Marian Bakker 1973 Bergambacht 6:44:48
26 Petra Kerkhove 1974 Amsterdam 6:45:35
27 Lorna McInnes 1973 Reeuwijk 6:46:51
28 Tamara van der Leij 1974 Drachten 6:48:57
29 Ina Oortwijn 1967 Aquilo 6:52:18
30 Carola van Tol 1973 Distance Runners Voorhout 6:53:00
31 Corine Dieterman 1971 Aquilo 6:55:09
32 Angelique Jansen 1970 Middelburg 6:57:00
V50, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ida Verduin-Boone 1958 Schagen 5:44:10
2 Silvia Verhoeven 1963 Achilles 5:46:21
3 Karin de Wit 1965 Breezand 5:47:28
4 Annie Oostenbrink 1964 Friesland 6:03:07
5 Monique Kramer 1963 TAS ’82 6:06:58
6 Gerry Visser 1963 LAAC Twente 6:09:34
7 Anita Kleijweg 1966 De Lier 6:11:29
8 Gillian Butler-Damon 1963 Trecho 6:13:04
9 Irene van Wijk 1952 AV ’23 6:18:47
10 Anita Spieker 1962 MarathonPlus 6:24:10
11 Renske Vermeulen 1963 Putten 6:28:01
12 Monique de Roder 1962 Nijkerkerveen 6:29:58
13 Sigrid Hoffmann 1965 Weidenhahn 6:33:28
14 Gina Heuser 1960 Ridderkerk 6:45:36
15 Iris Bergmann 1961 Nottuln 6:59:01
M4X15, MANNEN 4X15 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Loopreizen.nl Barendrecht 3:50:36
2 Av Veluwe dreamteam Apeldoorn 3:58:18
3 #Hellasloopboost1 Utrecht 3:58:33
4 Hellas Angels Utrecht 4:00:48
5 #Hellasloopboost2 Utrecht 4:09:31
6 AV Heerenveen Heerenveen 4:17:07
7 Trainingsgroep Texel 2 Den Burg 4:23:40
8 Duurdouwers 1 Obdam 4:28:19
9 Veluws Geweld Apeldoorn 4:31:57
10 Veluwe blauwe Apeldoorn 4:32:58
11 Loopgroep Sneek 8 Sneek 4:34:58
12 Hylas Alkmaar 4:35:42
13 Noordkop Runners Den Helder 4:37:38
14 Team Bassie Bussum 4:38:24
15 Aquilo Winschoten 4:39:36
16 Let’s GO DBK Nijmegen 4:41:42
17 Hylas2 Alkmaar 4:41:49
18 3Mond Driemond 4:44:28
19 Trainingsgroep Texel 1 Den Burg 4:46:12
20 Van Braak Accountants Texel Den Burg 4:46:23
21 EXTEX Hilversum 4:50:49
22 Let’s Go 6 Groesbeek 4:51:45
23 Team Rozenburg Rozenburg 4:52:08
24 The White Kenyans Den Burg 4:52:08
25 De Leukels Hachenburg 4:54:24
26 Zandkoog Runners 1 Den Burg 4:54:27
27 Lionitas Leeuwarden 4:56:04
28 Let’s Go 8 Groesbeek 4:56:37
29 Wageningen Marine Research Den Helder 4:57:24
30 Die Hard Diesels Den Helder 4:58:00
31 Zandlopers Texel 5:02:22
32 Lucky Loser GERMANY (ZE) 5:02:53
33 Ruim-Tuin Huizen 5:03:15
34 Run4Fun Heerhugowaard 5:03:25
35 Let’s Go 10 Nijmegen/Groesbeek 5:04:05
36 De Kraaien Oosthuizen 5:04:14
37 Loopgroep Sneek 1 Sneek 5:06:03
38 Paal 9 Den Hoorn 5:06:46
39 Van Dijk Oosterend (Texel) 5:07:23
40 Loopgroep Hilly Edam 5:07:25
41 DRIL PK Bussum 5:08:45
42 CVI Texel Den Burg 5:10:22
43 Eldad bv Ede 5:10:28
44 De Watlopers Utrecht 5:10:50
45 Running Junkies Venlo Venlo 5:11:38
46 Bremakkeer Runningteam 2 Den Burg 5:12:22
47 Top Team Leusden Leusden 5:13:43
48 Friends of Ed 3 Leiden 5:14:44
49 Just Run 1 Almere 5:15:46
50 Zwaluwen Den Hoorn 5:16:30
51 Let’s Go 9 Groesbeek 5:16:34
52 Contente Mensen Eersel 5:19:00
53 Slaslakken Amsterdam 5:23:06
54 Haddekik Donderdagavond Maarssen 5:23:22
55 Tijgers Zuidoostbeemster 5:26:17
56 Limoncelloop Texel 5:29:59
57 Alida-runners Donderen 5:33:28
58 Loopgroep Sneek 4 Sneek 5:35:26
59 HC JMVS Utrecht 5:39:57
60 Loopgroep Sneek 2 Sneek 5:40:27
61 Just in time Doorn 5:41:58
V4X15, VROUWEN 4X15 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 #Hellasloopboost4 Utrecht 4:47:38
2 Ray’s Angels Den Helder 5:09:43
3 Let’s Go 4 Groesbeek 5:13:33
4 Pink Panters Den Burg 5:20:11
5 AV Edam dames Volendam 5:25:26
6 Eilandhoppers Leusden 5:25:39
7 Grazy girls Drunen 5:27:36
8 Duurdouwers 2 Obdam 5:30:43
9 ZDR Zaltbommel 5:35:57
10 Zandlopers Texel 5:36:50
11 Kaakelvreugd De Koog 5:37:47
12 Loopgroep Sneek 6 Sneek 5:44:42
13 Let’s Go 3 Groesbeek 5:45:57
14 Pompebleadjes Utrecht 5:51:58
15 Zandkoog Runners 2 Den Burg 5:57:03

Uitslag 60 km 2015

  Naam Woonplaats Land Cat Tussen 2 Tussen 3 Tussen 4 Netto tijd
          Turfveld Slufter Pr Hdrik Finish
1 Iwan Kamminga Nieuwe Pekela NED M35 1:00:04 1:55:19 2:54:55 3:59:29
          1:00:04 55:15 59:36 1:04:34
2 Pascal van Norden Gouda NED M40 1:00:04 1:55:19 2:54:54 4:00:23
          1:00:04 55:15 59:35 1:05:29
3 Huub van Noorden ‘s-Heer Abtskerke NED M 59:52 1:54:02 2:53:52 4:00:57
          59:52 54:10 0:59:50 1:07:05
4 Tim Pleijte Zoutelande NED M 1:00:04 1:55:19 2:54:56 4:04:51
          1:00:04 0:55:15 0:59:37 1:09:55
5 Ralph Apeldoorn Heemskerk NED M35 1:06:57 2:08:14 3:12:10 4:18:25
          1:06:57 1:01:17 1:03:56 1:06:15
6 Werner Roels Ekeren BEL M35 1:02:50 2:00:59 3:04:03 4:21:13
          1:02:50 58:09 1:03:04 1:17:10
7 German Silva Martinez Amsterdam NED M45 59:58 1:54:03 2:54:41 4:22:35
          59:58 0:54:05 1:00:38 1:27:54
8 Robert Willemse Berkel en Rodenrijs NED M45 1:03:13 1:59:54 3:04:52 4:24:30
          1:03:13 0:56:41 1:04:58 1:19:38
9 Leo Smets Olen BEL M50 1:00:04 1:58:38 3:07:49 4:25:01
          1:00:04 0:58:34 1:09:11 1:17:12
10 Marco Geldof Middelburg NED M45 1:02:43 1:59:54 3:05:29 4:25:37
          1:02:43 0:57:11 1:05:35 1:20:08
11 Harry de Boer Noorden NED M50 1:06:01 2:04:29 3:10:40 4:26:23
          1:06:01 0:58:28 1:06:11 1:15:43
12 Kees van Helmond Made NED M45 1:07:13 2:08:13 3:13:08 4:28:47
          1:07:13 1:01:00 1:04:55 1:15:39
13 Stefan van der Pols Vogelenzang NED M45 1:06:56 2:08:19 3:13:20 4:30:29
          1:06:56 1:01:23 1:05:01 1:17:09
14 Martijn Schakelaar Hattem NED M40 1:07:42 2:08:19 3:14:50 4:31:44
          1:07:42 1:00:37 1:06:31 1:16:54
15 Michel Buijck Middelburg NED M35 1:06:58 2:08:20 3:16:34 4:33:38
          1:06:58 1:01:22 1:08:14 1:17:04
16 Jan Albert Veenema Sneek NED M40 1:07:00 2:08:20 3:16:35 4:34:36
          1:07:00 1:01:20 1:08:15 1:18:01
17 David Hemstede Vught NED M35 1:03:46 2:02:30 3:08:39 4:35:24
          1:03:46 0:58:44 1:06:09 1:26:45
18 Jeroen Machielsen Nijverdal NED M45 1:06:59 2:08:20 3:16:48 4:36:35
          1:06:59 1:01:21 1:08:28 1:19:47
19 Peter Rietveld Bemmel NED M35 1:05:51 2:04:30 3:15:00 4:38:54
          1:05:51 0:58:39 1:10:30 1:23:54
20 Mark Vanden Driessche Eeklo BEL M35 1:05:49 2:04:22 3:13:14 4:39:28
          1:05:49 0:58:33 1:08:52 1:26:14
21 Vincent Verboven ‘s-Hertogenbosch NED M45 1:12:26 2:18:17 3:28:33 4:40:07
          1:12:26 1:05:51 1:10:16 1:11:34
22 Edward de Leng Koudekerke NED M50 1:06:58 2:08:26 3:19:54 4:41:37
          1:06:58 1:01:28 1:11:28 1:21:43
23 Stefan Staartjes Almere NED M 1:17:02 2:20:00 3:24:04 4:41:58
          1:17:02 1:02:58 1:04:04 1:17:54
24 Irene Kinnegim Voorschoten NED V40 1:06:15 2:09:00 3:20:27 4:42:14
          1:06:15 1:02:45 1:11:27 1:21:47
25 Filip Lijnen Eindhoven NED M45 1:12:27 2:18:17 3:28:33 4:43:21
          1:12:27 1:05:50 1:10:16 1:14:48
26 Fernand Clees Noerdange LUX M45 1:09:46 2:14:15 3:26:01 4:43:32
          1:09:46 1:04:29 1:11:46 1:17:31
27 Jan-Willem Schutte Den Helder NED M55 1:06:06 2:08:29 3:20:35 4:45:37
          1:06:06 1:02:23 1:12:06 1:25:02
28 Bernard Roelen Utrecht NED M45 1:14:11 2:21:37 3:32:53 4:48:40
          1:14:11 1:07:26 1:11:16 1:15:47
29 Dick Elzenga Eerbeek NED M45 1:08:46 2:12:32 3:25:01 4:49:02
          1:08:46 1:03:46 1:12:29 1:24:01
30 Elbert Voogt Beekbergen NED M55 1:07:11 2:12:45 3:25:35 4:49:03
          1:07:11 1:05:34 1:12:50 1:23:28
31 Robert Bakker Den Burg NED M 1:12:01 2:16:27 3:26:35 4:50:38
          1:12:01 1:04:26 1:10:08 1:24:03
32 Johan de Jong Haren Gn NED M40 1:09:56 2:15:06 3:27:02 4:51:22
          1:09:56 1:05:10 1:11:56 1:24:20
33 Alfred Roelen Hillegom NED M45 1:13:46 2:20:54 3:32:53 4:51:25
          1:13:46 1:07:08 1:11:59 1:18:32
34 Menno Heijstek ‘s-Hertogenbosch NED M45 1:13:14 2:19:29 3:29:44 4:51:31
          1:13:14 1:06:15 1:10:15 1:21:47
35 Christian Bakker Nijmegen NED M45 1:15:55 2:23:20 3:35:38 4:53:49
          1:15:55 1:07:25 1:12:18 1:18:11
36 Hans van Loon Vught NED M 1:14:14 2:21:08 3:34:48 4:54:00
          1:14:14 1:06:54 1:13:40 1:19:12
37 Nico Krijgsman Krommenie NED M50 1:12:40 2:18:32 3:32:51 4:56:31
          1:12:40 1:05:52 1:14:19 1:23:40
38 Gerard Verveer Barendrecht NED M50 1:14:27 2:21:29 3:35:33 4:57:30
          1:14:27 1:07:02 1:14:04 1:21:57
39 Timo Berkenbosch Zwolle NED M40 1:14:06 2:20:54 3:34:54 4:57:49
          1:14:06 1:06:48 1:14:00 1:22:55
40 Dick Veerman Volendam NED M45 1:15:56 2:23:53 3:37:14 4:59:11
          1:15:56 1:07:57 1:13:21 1:21:57
41 Anton Slagers Eelderwolde NED M45 1:14:20 2:21:22 3:35:41 4:59:14
          1:14:20 1:07:02 1:14:19 1:23:33
42 Michiel Otten Tilburg NED M45 1:06:59 2:08:19 3:31:03 4:59:26
          1:06:59 1:01:20 1:22:44 1:28:23
43 Peter Mijsberg Veghel NED M45 1:15:54 2:23:23 3:38:14 4:59:42
          1:15:54 1:07:29 1:14:51 1:21:28
44 Leon Nillessen Groesbeek NED M45 1:16:06 2:23:23 3:38:12 4:59:42
          1:16:06 1:07:17 1:14:49 1:21:30
45 Cor van Baar Hoofddorp NED M50 1:12:16 2:17:41 3:31:10 4:59:55
          1:12:16 1:05:25 1:13:29 1:28:45
46 Marjan Oostinga Eelde NED V40 1:12:28 2:19:16 3:33:36 5:01:27
          1:12:28 1:06:48 1:14:20 1:27:51
47 Marco Jong Bovenkarspel NED M45 1:11:47 2:16:29 3:31:07 5:01:43
          1:11:47 1:04:42 1:14:38 1:30:36
48 Leon Swennen Bilzen BEL M50 1:13:23 2:21:25 3:36:38 5:03:09
          1:13:23 1:08:02 1:15:13 1:26:31
49 Willem van t Veer Wormer NED M40 1:06:56 2:08:20 3:20:50 5:03:57
          1:06:56 1:01:24 1:12:30 1:43:07
50 Hans van Renselaar Hattem NED M50 1:13:49 2:21:03 3:33:37 5:06:07
          1:13:49 1:07:14 1:12:34 1:32:30
51 Gert-Jan Haze Driebergen-Rijsenburg NED M40 1:14:18 2:21:28 3:38:27 5:06:15
          1:14:18 1:07:10 1:16:59 1:27:48
52 Ruud de Wert Eindhoven NED M40 1:13:57 2:21:34 3:38:14 5:06:15
          1:13:57 1:07:37 1:16:40 1:28:01
53 Frank Wiebes Enschede NED M45 1:12:36 2:21:08 3:38:46 5:06:45
          1:12:36 1:08:32 1:17:38 1:27:59
54 Theo Woldberg Amsterdam NED M55 1:15:52 2:24:11 3:39:56 5:07:49
          1:15:52 1:08:19 1:15:45 1:27:53
55 Marcel Derksen Loenen Gld NED M45 1:18:45 2:28:23 3:42:09 5:08:59
          1:18:45 1:09:38 1:13:46 1:26:50
56 Albert van Ramshorst Sneek NED M50 1:14:20 2:22:24 3:42:57 5:10:57
          1:14:20 1:08:04 1:20:33 1:28:00
57 Leo Martens Geldrop NED M40 1:16:14 2:26:26 3:39:41 5:11:39
          1:16:14 1:10:12 1:13:15 1:31:58
58 Wim Ritsema Dieren NED M50 1:09:47 2:15:06 3:35:06 5:12:03
          1:09:47 1:05:19 1:20:00 1:36:57
59 Arenda Scherpenkate Bornerbroek NED V 1:14:30 2:25:18 3:43:05 5:12:05
          1:14:30 1:10:48 1:17:47 1:29:00
60 Alwin de Jong Alphen aan den Rijn NED M35 1:14:18 2:22:27 3:39:21 5:12:19
          1:14:18 1:08:09 1:16:54 1:32:58
61 Emile Nales Groningen NED M45 1:17:01 2:28:23 3:46:54 5:14:10
          1:17:01 1:11:22 1:18:31 1:27:16
62 Sjaak Betjes Krommenie NED M45 1:14:22 2:22:07 3:39:13 5:15:29
          1:14:22 1:07:45 1:17:06 1:36:16
63 Roger Mars Rotterdam NED M40 1:18:15 2:32:47 3:49:22 5:15:48
          1:18:15 1:14:32 1:16:35 1:26:26
64 Ruud van der Wal Apeldoorn NED M35 1:03:21 2:05:11 3:23:44 5:16:01
          1:03:21 1:01:50 1:18:33 1:52:17
65 Rienk Scholtemeijer Almere NED M40 1:15:57 2:25:41 3:43:17 5:16:19
          1:15:57 1:09:44 1:17:36 1:33:02
66 Wilko van Asseldonk Eindhoven NED M55 1:20:15 2:31:26 3:50:06 5:16:31
          1:20:15 1:11:11 1:18:40 1:26:25
67 Harry Eilander Dedemsvaart NED M40 1:13:58 2:21:30 3:38:06 5:16:34
          1:13:58 1:07:32 1:16:36 1:38:28
68 Arnold Bredewolt Epe NED M40 1:16:07 2:27:45 3:47:30 5:17:00
          1:16:07 1:11:38 1:19:45 1:29:30
69 Maurice Pieterson Leiderdorp NED M40 1:20:16 2:32:12 3:51:04 5:17:12
          1:20:16 1:11:56 1:18:52 1:26:08
70 Marten Bolt Zwolle NED M50 1:13:57 2:22:37 3:43:04 5:17:38
          1:13:57 1:08:40 1:20:27 1:34:34
71 Bernard van den Berg Leusden NED M55 1:17:01 2:28:38 3:49:49 5:17:47
          1:17:01 1:11:37 1:21:11 1:27:58
72 Ylona Kruis Ysbrechtum NED V40 1:14:20 2:22:28 3:43:00 5:18:30
          1:14:20 1:08:08 1:20:32 1:35:30
73 Hans van der Steen Leeuwarden NED M55 1:18:05 2:29:23 3:47:09 5:21:03
          1:18:05 1:11:18 1:17:46 1:33:54
74 Wolter de Lange Steenwijk NED M35     3:40:30 5:21:21
                1:40:51
75 Karl Bleijenberg Benschop NED M55 1:12:31 2:22:49 3:43:28 5:22:26
          1:12:31 1:10:18 1:20:39 1:38:58
76 Pascal Smit ‘s-Gravenhage NED M40 1:20:16 2:32:18 3:53:15 5:22:55
          1:20:16 1:12:02 1:20:57 1:29:40
77 Peter van den Elshout Schijndel NED M50 1:28:28 2:52:12 4:27:13 5:23:06
          1:28:28 1:23:44 1:35:01 0:55:53
78 Hayo den Boeft Gouda NED M45 1:12:26 2:21:56 3:44:35 5:24:54
          1:12:26 1:09:30 1:22:39 1:40:19
79 Dirk-Jan de Jong Heukelum NED M45 1:21:59 2:36:30 3:57:44 5:25:29
          1:21:59 1:14:31 1:21:14 1:27:45
80 Arne Geerlings Viersel BEL M35 1:20:47 2:32:31 3:53:13 5:26:54
          1:20:47 1:11:44 1:20:42 1:33:41
81 Jan Mooij Akersloot NED M 1:22:11 2:36:15 3:57:51 5:27:31
          1:22:11 1:14:04 1:21:36 1:29:40
82 Marcel Zwiers Bunnik NED M40 1:18:25 2:33:23 3:51:03 5:27:41
          1:18:25 1:14:58 1:17:40 1:36:38
83 Gerwin Mimpen Sliedrecht NED M50 1:22:19 2:36:29 3:57:43 5:28:00
          1:22:19 1:14:10 1:21:14 1:30:17
84 Jan Dubelaar Nederhorst den Berg NED M50 1:21:49 2:36:29 3:57:01 5:28:19
          1:21:49 1:14:40 1:20:32 1:31:18
85 Ewout Schiferli ‘s-Gravenhage NED M35 1:21:41 2:34:19 3:55:23 5:28:27
          1:21:41 1:12:38 1:21:04 1:33:04
86 Coos Diepenbroek Lent NED M55 1:21:56 2:36:27 3:57:42 5:29:05
          1:21:56 1:14:31 1:21:15 1:31:23
87 Gert Evers Loenen Gld NED M50 1:16:07 2:27:44 3:48:10 5:30:22
          1:16:07 1:11:37 1:20:26 1:42:12
88 Georges Conter Beckerich LUX M60 1:18:06 2:28:34 3:50:42 5:30:22
          1:18:06 1:10:28 1:22:08 1:39:40
89 Ralph van Schendel Arnhem NED M40 1:18:19 2:29:45 3:53:46 5:30:24
          1:18:19 1:11:26 1:24:01 1:36:38
90 Paul van der Horst Groesbeek NED M45 1:21:57 2:36:27 3:57:43 5:30:24
          1:21:57 1:14:30 1:21:16 1:32:41
91 Alex Michiels Brugge BEL M50 1:21:10 2:36:15 3:57:42 5:31:32
          1:21:10 1:15:05 1:21:27 1:33:50
92 Rob van Noordt Monster NED M50 1:14:19 2:22:48 3:45:48 5:31:46
          1:14:19 1:08:29 1:23:00 1:45:58
93 José Vicente Zaandam NED M45 1:13:56 2:22:39 3:45:26 5:32:13
          1:13:56 1:08:43 1:22:47 1:46:47
94 Mik Borsten Amersfoort NED M50 1:18:26 2:32:40 3:57:14 5:33:30
          1:18:26 1:14:14 1:24:34 1:36:16
95 Henk van Dijk Almere NED M45 1:21:40 2:33:50 3:55:47 5:34:05
          1:21:40 1:12:10 1:21:57 1:38:18
96 Ton Hoogakker Hoofddorp NED M55 1:22:15 2:37:52 3:57:34 5:34:08
          1:22:15 1:15:37 1:19:42 1:36:34
97 Henk Weijerstrass Zwaag NED M50 1:14:55 2:23:21 3:46:32 5:34:11
          1:14:55 1:08:26 1:23:11 1:47:39
98 Peter Mulder Hoogeveen NED M40 1:24:33 2:39:52 3:59:43 5:34:12
          1:24:33 1:15:19 1:19:51 1:34:29
99 Danny Sijtzel Almere NED M 1:24:15 2:39:11 4:01:12 5:34:36
          1:24:15 1:14:56 1:22:01 1:33:24
100 Thijs Claassens Tilburg NED M 1:21:46 2:36:26 3:57:42 5:35:06
          1:21:46 1:14:40 1:21:16 1:37:24
101 Martijn Hueskes Arnhem NED M35 1:17:11 2:27:45 3:50:51 5:35:25
          1:17:11 1:10:34 1:23:06 1:44:34
102 Fitzgerald Krudde Almere NED M45 1:15:08 2:23:54 3:48:16 5:35:27
          1:15:08 1:08:46 1:24:22 1:47:11
103 Jan Schipper Lellens NED M50 1:24:01 2:41:18 4:02:14 5:35:34
          1:24:01 1:17:17 1:20:56 1:33:20
104 Frans Klaassen Bergschenhoek NED M50 1:22:22 2:36:28 3:57:45 5:36:24
          1:22:22 1:14:06 1:21:17 1:38:39
105 Marc VAN MEENEN Geel BEL M50 1:16:02 2:25:10 3:48:12 5:36:29
          1:16:02 1:09:08 1:23:02 1:48:17
106 Joop Kuiper Ugchelen NED M55 1:20:10 2:32:21 3:54:56 5:37:09
          1:20:10 1:12:11 1:22:35 1:42:13
107 Rinus van der Wal Heemskerk NED M50 1:25:06 2:38:59 3:58:26 5:37:51
          1:25:06 1:13:53 1:19:27 1:39:25
108 Durk Bouma Oppenhuizen NED M55 1:16:22 2:28:11 3:54:22 5:38:23
          1:16:22 1:11:49 1:26:11 1:44:01
109 Marthel IJkelenstam Leerdam NED M40 1:18:13 2:28:38 3:55:01 5:38:45
          1:18:13 1:10:25 1:26:23 1:43:44
110 Jehannes de Boer It Heidenskip NED M50 1:20:11 2:34:13 3:57:13 5:39:06
          1:20:11 1:14:02 1:23:00 1:41:53
111 Janine Timmer Amsterdam NED V 1:24:36 2:41:53 4:04:37 5:39:13
          1:24:36 1:17:17 1:22:44 1:34:36
112 Nathalie Dragt Den Helder NED V40 1:24:15 2:39:16 4:04:15 5:39:40
          1:24:15 1:15:01 1:24:59 1:35:25
113 Eric Helmantel Eelde NED M50 1:21:52 2:34:44 3:59:29 5:39:49
          1:21:52 1:12:52 1:24:45 1:40:20
114 Raoul Huisman Apeldoorn NED M45 1:20:11 2:32:04 3:54:48 5:40:15
          1:20:11 1:11:53 1:22:44 1:45:27
115 Daniele Raach Noerdange LUX V40 1:18:04 2:31:31 4:00:50 5:41:10
          1:18:04 1:13:27 1:29:19 1:40:20
116 Pieter den Edel Wassenaar NED M40 1:25:21 2:44:22 4:09:12 5:41:45
          1:25:21 1:19:01 1:24:50 1:32:33
117 Remco van der Velden Schiedam NED M45 1:26:35 2:44:25 4:09:00 5:41:48
          1:26:35 1:17:50 1:24:35 1:32:48
118 Hans Wilmink Bennekom NED M60 1:21:57 2:36:28 3:58:41 5:42:37
          1:21:57 1:14:31 1:22:13 1:43:56
119 Mario Dingemans Loon op Zand NED M45 1:28:02 2:45:21 4:04:38 5:42:56
          1:28:02 1:17:19 1:19:17 1:38:18
120 Gerry Visser Borne NED V50 1:22:36 2:39:16 4:03:36 5:43:19
          1:22:36 1:16:40 1:24:20 1:39:43
121 Jeroen Leijnse ‘s-Gravenhage NED M45 1:27:38 2:44:18 4:08:03 5:43:35
          1:27:38 1:16:40 1:23:45 1:35:32
122 Rik van Zwol Schagen NED M50 1:22:02 2:37:52 4:03:47 5:44:24
          1:22:02 1:15:50 1:25:55 1:40:37
123 Jetse Stoorvogel Wageningen NED M45 1:26:36 2:45:35 4:09:11 5:44:28
          1:26:36 1:18:59 1:23:36 1:35:17
124 Frank van Eijck Doetinchem NED M45 1:23:08 2:38:58 4:03:48 5:45:05
          1:23:08 1:15:50 1:24:50 1:41:17
125 Erik Schippers Leeuwarden NED M35 1:18:05 2:29:21 3:53:44 5:45:07
          1:18:05 1:11:16 1:24:23 1:51:23
126 Mark van Gerven Uitgeest NED M45 1:25:14 2:41:17 4:07:10 5:45:59
          1:25:14 1:16:03 1:25:53 1:38:49
127 Eric de Haan Uitgeest NED M50 1:25:13 2:41:17 4:07:11 5:46:00
          1:25:13 1:16:04 1:25:54 1:38:49
128 Marco Havelaar Egmond-Binnen NED M50 1:25:15 2:41:17 4:07:12 5:46:00
          1:25:15 1:16:02 1:25:55 1:38:48
129 Bob Verbrugge Zoetermeer NED M55 1:28:39 2:47:43 4:12:43 5:46:01
          1:28:39 1:19:04 1:25:00 1:33:18
130 Peter Onderwater Hoofddorp NED M45 1:24:09 2:42:36 4:11:48 5:46:17
          1:24:09 1:18:27 1:29:12 1:34:29
131 Ingrid IJsebaert Hulst NED V40 1:28:27 2:46:08 4:13:03 5:46:31
          1:28:27 1:17:41 1:26:55 1:33:28
132 Ton Wareman Heelsum NED M50 1:26:28 2:43:16 4:10:30 5:46:53
          1:26:28 1:16:48 1:27:14 1:36:23
133 Hans Beyer Vlaardingen NED M50 1:27:19 2:44:28 4:13:43 5:47:02
          1:27:19 1:17:09 1:29:15 1:33:19
134 Yvonne Rosenkamp Raalte NED V40 1:22:07 2:38:48 4:06:26 5:47:04
          1:22:07 1:16:41 1:27:38 1:40:38
135 Koen de Vries Vlissingen NED M55 1:21:25 2:36:39 4:05:29 5:47:39
          1:21:25 1:15:14 1:28:50 1:42:10
136 Bé Meerman Enschede NED M55 1:29:01 2:46:10 4:10:13 5:47:58
          1:29:01 1:17:09 1:24:03 1:37:45
137 Fernand Vermeesch De Haan BEL M65+ 1:22:00 2:36:29 4:00:34 5:48:05
          1:22:00 1:14:29 1:24:05 1:47:31
138 Jan Koning Volendam NED M50 1:22:00 2:39:21 4:06:11 5:48:16
          1:22:00 1:17:21 1:26:50 1:42:05
139 Marcel Kemp Woerden NED M 1:25:35 2:42:34 4:07:08 5:48:17
          1:25:35 1:16:59 1:24:34 1:41:09
140 Roel Kleine Hoogeveen NED M45 1:28:39 2:48:17 4:14:05 5:48:37
          1:28:39 1:19:38 1:25:48 1:34:32
141 Wessel Kranghand Hoogeveen NED M45 1:29:18 2:48:17 4:14:04 5:48:37
          1:29:18 1:18:59 1:25:47 1:34:33
142 Hans Schoonackers Adegem BEL M45 1:21:11 2:43:48 4:13:38 5:48:39
          1:21:11 1:22:37 1:29:50 1:35:01
143 Peter Jonkheer Lisse NED M60 1:29:29 2:50:21 4:14:50 5:48:44
          1:29:29 1:20:52 1:24:29 1:33:54
144 Gerrie Boersma Twijzel NED M50 1:24:15 2:43:19 4:10:56 5:49:15
          1:24:15 1:19:04 1:27:37 1:38:19
145 René Bosch Vorden NED M45 1:21:54 2:38:59 4:04:23 5:49:40
          1:21:54 1:17:05 1:25:24 1:45:17
146 Raf Verschueren Itegem BEL M 1:25:53 2:44:29 4:10:18 5:49:59
          1:25:53 1:18:36 1:25:49 1:39:41
147 Marcel Jager Bladel NED M55 1:24:33 2:42:30 4:07:09 5:50:20
          1:24:33 1:17:57 1:24:39 1:43:11
148 Mo Idrissi Heemskerk NED M60 1:28:28 2:47:27 4:12:37 5:50:33
          1:28:28 1:18:59 1:25:10 1:37:56
149 Anita Joziasse/Iris Heuckeroth (37) Goes NED V50 1:26:13 2:50:46 4:27:07 5:51:16
          1:26:13 1:24:33 1:36:21 1:24:09
150 Pim Langenberg Nijmegen NED M40 1:26:13 2:50:45 4:27:08 5:51:21
          1:26:13 1:24:32 1:36:23 1:24:13
151 Toine Bos Moordrecht NED M 1:30:39 2:49:44 4:15:00 5:51:22
          1:30:39 1:19:05 1:25:16 1:36:22
152 Jorik Zeemering Amstelveen NED M35 1:22:17 2:37:27 4:08:15 5:51:30
          1:22:17 1:15:10 1:30:48 1:43:15
153 Jaap de Graaf Wijckel NED M50 1:25:31 2:45:48 4:14:12 5:51:58
          1:25:31 1:20:17 1:28:24 1:37:46
154 Jan Willem Krijgsman Bennebroek NED M50 1:25:46 2:45:12 4:13:27 5:52:19
          1:25:46 1:19:26 1:28:15 1:38:52
155 Martijn van Emmerik Almere NED M40 1:25:19 2:42:48 4:09:47 5:52:22
          1:25:19 1:17:29 1:26:59 1:42:35
156 Bart de Vries Groningen NED M50 1:24:38 2:41:42 4:08:33 5:52:35
          1:24:38 1:17:04 1:26:51 1:44:02
157 John Rodewijk Oude Wetering NED M55 1:21:25 2:38:01 4:06:33 5:52:35
          1:21:25 1:16:36 1:28:32 1:46:02
158 Johan van Eyk Maarssen NED M40 1:26:08 2:42:34 4:10:59 5:53:36
          1:26:08 1:16:26 1:28:25 1:42:37
159 Hans Vogel Haarlem NED M55 1:25:16 2:41:03 4:06:43 5:53:40
          1:25:16 1:15:47 1:25:40 1:46:57
160 Karin de Wit Breezand NED V40 1:28:28 2:50:18 4:17:03 5:53:45
          1:28:28 1:21:50 1:26:45 1:36:42
161 Roland Boussemaere Knokke-Heist BEL M65+ 1:24:36 2:42:34 4:08:07 5:54:05
          1:24:36 1:17:58 1:25:33 1:45:58
162 Ralph Zijlma Almere NED M35 1:24:44 2:42:20 4:08:46 5:54:07
          1:24:44 1:17:36 1:26:26 1:45:21
163 Richard Maquelin Capelle aan den IJssel NED M55 1:24:37 2:41:30 4:07:52 5:54:12
          1:24:37 1:16:53 1:26:22 1:46:20
164 Klaas Abrahams Hoorn Nh NED M60 1:26:53 2:47:36 4:14:57 5:54:23
          1:26:53 1:20:43 1:27:21 1:39:26
165 Jurriaan Rot Leiden NED M 1:30:54 2:50:37 4:15:57 5:54:25
          1:30:54 1:19:43 1:25:20 1:38:28
166 Gertjan Lahuis Twello NED M40 1:33:05 2:52:02 4:18:45 5:54:32
          1:33:05 1:18:57 1:26:43 1:35:47
167 Gerrit Bouhuis Utrecht NED M45 1:22:32 2:40:03 4:12:49 5:54:46
          1:22:32 1:17:31 1:32:46 1:41:57
168 Fred van der Roest Hilversum NED M45 1:26:44 2:44:38 4:11:41 5:55:47
          1:26:44 1:17:54 1:27:03 1:44:06
169 Roelof uit Beijerse Schipluiden NED M40 1:25:09 2:41:19 4:10:00 5:55:51
          1:25:09 1:16:10 1:28:41 1:45:51
170 Bart van Gelder Tilburg NED M35 1:28:02 2:45:37 4:12:57 5:56:37
          1:28:02 1:17:35 1:27:20 1:43:40
171 Hans Dickhout Nijmegen NED M60 1:28:29 2:46:11 4:15:10 5:57:38
          1:28:29 1:17:42 1:28:59 1:42:28
172 Frank Gläsmann-Klinghammer Wuppertal GER M50 1:22:45 2:41:07 4:14:12 5:57:49
          1:22:45 1:18:22 1:33:05 1:43:37
173 Carin Donk Amsterdam NED V40 1:24:37 2:44:29 4:15:55 5:58:05
          1:24:37 1:19:52 1:31:26 1:42:10
174 Bastiaan Winkelaar Kampen NED M 1:30:36 2:46:58 4:10:23 5:58:09
          1:30:36 1:16:22 1:23:25 1:47:46
175 Lex de Boer Avenhorn NED M65+ 1:24:38 2:43:33 4:13:55 5:58:09
          1:24:38 1:18:55 1:30:22 1:44:14
176 Ron Daalhuizen IJsselstein Ut NED M45 1:29:29 2:56:37 4:22:37 5:58:13
          1:29:29 1:27:08 1:26:00 1:35:36
177 Martin Michels Leunen NED M45 1:29:28 2:56:36 4:22:36 5:58:13
          1:29:28 1:27:08 1:26:00 1:35:37
178 Bob van der Weg Ouwsterhaule NED M45 1:12:21 2:19:20 4:27:35 5:58:17
          1:12:21 1:06:59 2:08:15 1:30:42
179 Naomi Hendriksen Alkmaar NED V40 1:26:21 2:46:11 4:14:36 5:58:25
          1:26:21 1:19:50 1:28:25 1:43:49
180 Rodger Hulsebos Veenendaal NED M40 1:30:54 2:50:19 4:15:26 5:58:53
          1:30:54 1:19:25 1:25:07 1:43:27
181 Ruud Fokker Lelystad NED M50 1:29:20 2:47:29 4:14:50 5:58:55
          1:29:20 1:18:09 1:27:21 1:44:05
182 Michael Schmidt Groningen NED M45 1:28:45 2:49:02 4:18:48 5:58:58
          1:28:45 1:20:17 1:29:46 1:40:10
183 Ad Suijkerbuijk Steenbergen Nb NED M50 1:23:20 2:37:58 4:05:22 5:59:05
          1:23:20 1:14:38 1:27:24 1:53:43
184 Jerzy Kasemier Groningen NED M35 1:28:12 2:49:32 4:18:48 5:59:12
          1:28:12 1:21:20 1:29:16 1:40:24
185 Torsten Lange Harsefeld GER M45 1:20:05 2:37:50 4:10:51 5:59:14
          1:20:05 1:17:45 1:33:01 1:48:23
186 Eddy van der Geest Heemskerk NED M45 1:22:39 2:39:00 4:09:44 5:59:20
          1:22:39 1:16:21 1:30:44 1:49:36
187 Aede Bakker Kiel-Windeweer NED M50 1:25:03 2:45:49 4:14:38 5:59:46
          1:25:03 1:20:46 1:28:49 1:45:08
188 Cris Simons Haaren NED M45 1:34:13 2:56:56 4:23:20 6:00:56
          1:34:13 1:22:43 1:26:24 1:37:36
189 Christl Foekema Leusden NED V40 1:29:58 2:51:58 4:19:28 6:02:13
          1:29:58 1:22:00 1:27:30 1:42:45
190 Darius Bargi ‘s-Gravenhage NED M50 1:24:47 2:50:02 4:22:52 6:04:21
          1:24:47 1:25:15 1:32:50 1:41:29
191 Marco Boerlage ‘s-Gravenhage NED M55 1:20:51 2:38:47 4:12:53 6:04:23
          1:20:51 1:17:56 1:34:06 1:51:30
192 Jochum Roorda Leeuwarden NED M55 1:29:32 2:52:02 4:19:58 6:04:43
          1:29:32 1:22:30 1:27:56 1:44:45
193 Mark Slaman Amsterdam NED M50 1:29:28 2:53:21 4:23:45 6:05:19
          1:29:28 1:23:53 1:30:24 1:41:34
194 Vincent Kalkman Warmond NED M35 1:21:24 2:36:34 4:04:14 6:05:26
          1:21:24 1:15:10 1:27:40 2:01:12
195 Hannah Wielenga Odijk NED V40 1:36:06 3:00:02 4:28:37 6:05:48
          1:36:06 1:23:56 1:28:35 1:37:11
196 Carla van Dijk Eindhoven NED V40 1:32:00 2:58:11 4:26:55 6:06:01
          1:32:00 1:26:11 1:28:44 1:39:06
197 Marinus F de Groot Kampen NED M55 1:30:38 2:46:58 4:10:18 6:06:06
          1:30:38 1:16:20 1:23:20 1:55:48
198 Erik Overbeek Hoofddorp NED M40 1:24:08 2:42:36 4:18:15 6:06:37
          1:24:08 1:18:28 1:35:39 1:48:22
199 Wouter Bouw Peize NED M55 1:22:20 2:37:13 4:04:30 6:06:41
          1:22:20 1:14:53 1:27:17 2:02:11
200 Arie van Ham Anna Paulowna NED M50 1:26:59 2:49:10 4:20:23 6:07:20
          1:26:59 1:22:11 1:31:13 1:46:57
201 Ronald Nieuwenhuijse Amsterdam NED M45 1:24:13 2:44:28 4:15:57 6:07:54
          1:24:13 1:20:15 1:31:29 1:51:57
202 Jonathan Wisgerhof Veenendaal NED M 1:25:11 2:43:26 4:18:11 6:08:00
          1:25:11 1:18:15 1:34:45 1:49:49
203 Gijs Bruijnes Meerkerk NED M50 1:34:25 3:00:37 4:31:06 6:08:14
          1:34:25 1:26:12 1:30:29 1:37:08
204 Liesbeth vd Haak Rijnsburg NED V50 1:45:33 3:34:41 5:43:07 6:08:21
          1:45:33 1:49:08 2:08:26 0:25:14
205 Anno van den Bosch Den Helder NED M50 1:29:34 2:55:36 4:25:40 6:08:26
          1:29:34 1:26:02 1:30:04 1:42:46
206 Lisa Kipper Quierschied GER V 1:31:06 2:52:20 4:27:48 6:08:49
          1:31:06 1:21:14 1:35:28 1:41:01
207 Alexander van der Veen Oostzaan NED M40 1:33:12 2:57:41 4:27:16 6:09:35
          1:33:12 1:24:29 1:29:35 1:42:19
208 Irene van Wijk Amsterdam NED V50 1:28:43 2:51:05 4:22:19 6:09:56
          1:28:43 1:22:22 1:31:14 1:47:37
209 Mark Hilberts Nederhorst den Berg NED M40 1:26:29 2:44:56 4:19:30 6:10:08
          1:26:29 1:18:27 1:34:34 1:50:38
210 Irma de Leeuw Hilversum NED V50 1:29:25 2:50:11 4:20:40 6:10:09
          1:29:25 1:20:46 1:30:29 1:49:29
211 Bettina Geisemeier Versmold GER V50 1:31:08 2:58:16 4:28:11 6:10:22
          1:31:08 1:27:08 1:29:55 1:42:11
212 Gea Hut Leek NED V40 1:26:30 2:51:45 4:25:56 6:10:26
          1:26:30 1:25:15 1:34:11 1:44:30
213 Klaas Jan van der Kooi Burgum NED M45 1:31:57 2:58:06 4:27:49 6:10:55
          1:31:57 1:26:09 1:29:43 1:43:06
214 Ronald Hofman Holten NED M40 1:29:32 2:51:16 4:23:22 6:11:43
          1:29:32 1:21:44 1:32:06 1:48:21
215 Martin Kampman Holten NED M45 1:29:31 2:51:17 4:23:21 6:11:44
          1:29:31 1:21:46 1:32:04 1:48:23
216 Wim Wuestenenk Creil NED M55 1:28:57 2:52:40 4:27:50 6:12:29
          1:28:57 1:23:43 1:35:10 1:44:39
217 Jeroen Kuyper Purmerend NED M45 1:33:36 2:58:38 4:29:56 6:12:54
          1:33:36 1:25:02 1:31:18 1:42:58
218 Sonny Teunissen Bolsward NED M 1:32:04 2:55:10 4:27:46 6:13:05
          1:32:04 1:23:06 1:32:36 1:45:19
219 Robert Jan Eggens Eelde NED M40 1:28:44 2:49:26 4:19:36 6:13:31
          1:28:44 1:20:42 1:30:10 1:53:55
220 Harm Kuipers Haarlem NED M45 1:29:37 2:52:14 4:25:56 6:13:38
          1:29:37 1:22:37 1:33:42 1:47:42
221 Betty van Zoelen Haarlem NED V40 1:31:59 2:54:38 4:25:35 6:13:38
          1:31:59 1:22:39 1:30:57 1:48:03
222 Gerard Bartelsman Purmerend NED M50 1:29:36 2:51:39 4:25:10 6:13:42
          1:29:36 1:22:03 1:33:31 1:48:32
223 Joop Wijnhoud Zwolle NED M50 1:32:43 2:57:35 4:27:35 6:13:45
          1:32:43 1:24:52 1:30:00 1:46:10
224 Jean Charles Rogers ‘s-Gravenhage NED M35 1:22:47 2:35:42 4:19:05 6:14:14
          1:22:47 1:12:55 1:43:23 1:55:09
225 Marc Klunder Spijkenisse NED M40 1:29:05 2:51:36 4:23:59 6:14:27
          1:29:05 1:22:31 1:32:23 1:50:28
226 Lineke van der Sneppen Terheijden NED V 1:33:31 2:59:06 4:32:02 6:14:29
          1:33:31 1:25:35 1:32:56 1:42:27
227 Esther Sweeris Rockanje NED V40 1:25:42 2:45:10 4:19:35 6:14:37
          1:25:42 1:19:28 1:34:25 1:55:02
228 Danny van’t Verlaat Uithoorn NED M40 1:29:50 2:54:25 4:22:35 6:14:42
          1:29:50 1:24:35 1:28:10 1:52:07
229 Peter Witlox Haaren NED M60 1:34:19 3:03:53 4:34:42 6:14:49
          1:34:19 1:29:34 1:30:49 1:40:07
230 Jaap Alberda van Ekenstein Staphorst NED M60 1:22:18 2:43:25 4:16:19 6:15:03
          1:22:18 1:21:07 1:32:54 1:58:44
231 Huub Keizers Delft NED M45 1:23:04 2:42:31 4:17:15 6:15:07
          1:23:04 1:19:27 1:34:44 1:57:52
232 Maaike Bakker Nederhorst den Berg NED V 1:28:31 2:50:43 4:24:23 6:15:07
          1:28:31 1:22:12 1:33:40 1:50:44
233 Silvio Teunissen Bolsward NED M40 1:32:05 2:55:11 4:27:45 6:15:10
          1:32:05 1:23:06 1:32:34 1:47:25
234 Ronald Langenus Mechelen BEL M55 1:23:59 2:44:12 4:16:30 6:15:54
          1:23:59 1:20:13 1:32:18 1:59:24
235 Roland Ritter Hamm GER M50 1:27:59 2:50:08 4:23:16 6:16:49
          1:27:59 1:22:09 1:33:08 1:53:33
236 Wilbert Derksen Groesbeek NED M45 1:21:56 2:36:28 4:03:22 6:16:56
          1:21:56 1:14:32 1:26:54 2:13:34
237 Gerrit Nillessen Groesbeek NED M65+ 1:29:49 2:52:38 4:22:10 6:16:56
          1:29:49 1:22:49 1:29:32 1:54:46
238 Renata Vermeulen Den Helder NED V40 1:26:58 2:49:10 4:24:35 6:16:56
          1:26:58 1:22:12 1:35:25 1:52:21
239 Fred Nieuwesteeg Loenen aan de Vecht NED M55 1:31:53 2:54:11 4:26:09 6:17:11
          1:31:53 1:22:18 1:31:58 1:51:02
240 FJP Nieuwenhuis Katwijk Zh NED M55 1:34:02 2:59:42 4:36:15 6:17:18
          1:34:02 1:25:40 1:36:33 1:41:03
241 Martien Slagt Hilversum NED M50 1:24:36 2:42:23 4:16:28 6:17:24
          1:24:36 1:17:47 1:34:05 2:00:56
242 Hans Sielias Dinxperlo NED M60 1:30:00 2:51:39 4:26:34 6:17:24
          1:30:00 1:21:39 1:34:55 1:50:50
243 Robert Gijsen IJsselstein Ut NED M45 1:35:19 3:01:57 4:36:19 6:17:36
          1:35:19 1:26:38 1:34:22 1:41:17
244 Ruud Wissenburg ‘s-Gravenhage NED M45 1:30:29 2:53:45 4:22:30 6:17:51
          1:30:29 1:23:16 1:28:45 1:55:21
245 Bob Stultiens Weert NED M50 1:32:41 3:07:32 4:37:15 6:18:03
          1:32:41 1:34:51 1:29:43 1:40:48
246 Theo Kuiper Voorschoten NED M50 1:28:33 2:50:53 4:22:53 6:18:35
          1:28:33 1:22:20 1:32:00 1:55:42
247 Martijn van Veenendaal IJsselstein Ut NED M35 1:30:51 2:52:45 4:24:03 6:18:46
          1:30:51 1:21:54 1:31:18 1:54:43
248 Jan Willem Nota IJsselstein Ut NED M40 1:30:51 2:52:46 4:24:05 6:18:46
          1:30:51 1:21:55 1:31:19 1:54:41
249 Arie Hoogendonk Maassluis NED M45 1:30:13 2:52:08 4:24:41 6:19:24
          1:30:13 1:21:55 1:32:33 1:54:43
250 Edgar Smit Amsterdam NED M40 1:28:04 2:51:36 4:26:02 6:19:27
          1:28:04 1:23:32 1:34:26 1:53:25
251 Durk Polet Burgum NED M45 1:31:56 2:58:10 4:27:43 6:19:55
          1:31:56 1:26:14 1:29:33 1:52:12
252 Danny Hajos Den Helder NED M45 1:29:25 2:53:57 4:30:39 6:19:56
          1:29:25 1:24:32 1:36:42 1:49:17
253 Anke Striezenau Leusden NED V40 1:32:43 3:00:06 4:33:33 6:20:31
          1:32:43 1:27:23 1:33:27 1:46:58
254 Carsten Plitt Duisburg GER M45 1:30:13 2:54:22 4:26:46 6:20:34
          1:30:13 1:24:09 1:32:24 1:53:48
255 Frits van der Lubben Zoetermeer NED M55 1:32:33 2:57:03 4:28:50 6:20:37
          1:32:33 1:24:30 1:31:47 1:51:47
256 Caroline van der Veldt Haarlem NED V40 1:31:07 2:56:23 4:28:29 6:20:39
          1:31:07 1:25:16 1:32:06 1:52:10
257 Ron van Overhagen Benschop NED M45 1:33:10 2:58:04 4:31:00 6:20:43
          1:33:10 1:24:54 1:32:56 1:49:43
258 Sandra Stienen Rijen NED V40 1:35:47 3:04:09 4:36:32 6:21:12
          1:35:47 1:28:22 1:32:23 1:44:40
259 Simon Hoogenkamp Doorn NED M45 1:31:03 2:53:21 4:22:22 6:21:21
          1:31:03 1:22:18 1:29:01 1:58:59
260 Frans van der Velde Tollebeek NED M50 1:28:57 2:52:40 4:27:45 6:21:29
          1:28:57 1:23:43 1:35:05 1:53:44
261 Ron Fokker Almere NED M55 1:30:48 2:54:54 4:30:16 6:21:30
          1:30:48 1:24:06 1:35:22 1:51:14
262 Jan Schinkel Benschop NED M60 1:33:10 2:58:05 4:31:22 6:21:37
          1:33:10 1:24:55 1:33:17 1:50:15
263 René Overduijn Almere NED M45 1:24:28 2:41:40 4:15:36 6:22:04
          1:24:28 1:17:12 1:33:56 2:06:28
264 Sjaak Schipper Groningen NED M65+ 1:45:39 3:34:42 5:43:01 6:22:15
          1:45:39 1:49:03 2:08:19 0:39:14
265 Ron Aret Gouda NED M50 1:33:16 2:58:16 4:31:03 6:22:27
          1:33:16 1:25:00 1:32:47 1:51:24
266 Roel Wessels Amsterdam NED M50 1:30:50 2:52:53 4:27:46 6:22:40
          1:30:50 1:22:03 1:34:53 1:54:54
267 MOnique Kramer Schagen NED V50 1:28:46 2:52:12 4:28:37 6:23:28
          1:28:46 1:23:26 1:36:25 1:54:51
268 Bruno Vandenborre Brasschaat BEL M50 1:30:51 2:54:41 4:29:44 6:23:44
          1:30:51 1:23:50 1:35:03 1:54:00
269 Joop Marcelis Sassenheim NED M50 1:29:30 2:50:09 4:25:08 6:23:45
          1:29:30 1:20:39 1:34:59 1:58:37
270 Marijke Krutzen De Meern NED V50 1:27:34 2:47:31 4:25:11 6:23:48
          1:27:34 1:19:57 1:37:40 1:58:37
271 Paul Aarts Tilburg NED M55 1:31:29 2:53:39 4:23:23 6:24:03
          1:31:29 1:22:10 1:29:44 2:00:40
272 Bart Lipsch Venlo NED M 1:28:38 2:48:18 4:23:07 6:24:19
          1:28:38 1:19:40 1:34:49 2:01:12
273 Rick Verbree Amsterdam NED M45 1:21:58 2:39:19 4:19:31 6:24:22
          1:21:58 1:17:21 1:40:12 2:04:51
274 Jeroen Backer Den Burg NED M 1:31:03 2:54:28 4:33:23 6:24:31
          1:31:03 1:23:25 1:38:55 1:51:08
275 Rene Langeslag Almere NED M50 1:31:33 2:56:57 4:32:09 6:24:31
          1:31:33 1:25:24 1:35:12 1:52:22
276 Iwan Sombroek Uitgeest NED M35 1:34:44 3:02:28 4:36:06 6:24:36
          1:34:44 1:27:44 1:33:38 1:48:30
277 Jeroen van Els ‘s-Gravenhage NED M35 1:30:53 2:57:03 4:32:08 6:24:54
          1:30:53 1:26:10 1:35:05 1:52:46
278 Mario Reibestein ‘s-Gravenhage NED M45 1:30:54 2:56:58 4:32:06 6:24:54
          1:30:54 1:26:04 1:35:08 1:52:48
279 Bernd Kipper Quierschied GER M45 1:31:05 2:54:44 4:27:49 6:24:57
          1:31:05 1:23:39 1:33:05 1:57:08
280 Sanne Eeren Groesbeek NED V 1:33:02 2:57:38 4:33:12 6:25:34
          1:33:02 1:24:36 1:35:34 1:52:22
281 Marieke Janssen Milsbeek NED V 1:33:02 2:57:38 4:32:04 6:25:34
          1:33:02 1:24:36 1:34:26 1:53:30
282 Richard Keppel Alkmaar NED M45 1:27:33 2:47:32 4:30:06 6:25:36
          1:27:33 1:19:59 1:42:34 1:55:30
283 Tom Scholte ‘s-Gravenhage NED M40 1:25:14 2:41:15 4:14:08 6:25:53
          1:25:14 1:16:01 1:32:53 2:11:45
284 Georg Kannengießer Friedrichsthal GER M45 1:35:08 3:04:11 4:40:40 6:26:21
          1:35:08 1:29:03 1:36:29 1:45:41
285 Johan Barnard ‘s-Gravenhage NED M55 1:35:45 3:04:09 4:40:36 6:27:16
          1:35:45 1:28:24 1:36:27 1:46:40
286 Dennis Huijbers Maarheeze NED M35 1:40:06 3:04:04 4:36:02 6:27:28
          1:40:06 1:23:58 1:31:58 1:51:26
287 Jeroen van Vuuren Amsterdam NED M35 1:33:12 2:58:11 4:35:12 6:27:51
          1:33:12 1:24:59 1:37:01 1:52:39
288 Ina Oortwijn Annerveenschekanaal NED V40 1:35:46 3:05:48 4:42:32 6:28:06
          1:35:46 1:30:02 1:36:44 1:45:34
289 Michiel de Kremer Noordwijk Zh NED M40 1:34:03 3:00:15 4:40:42 6:28:10
          1:34:03 1:26:12 1:40:27 1:47:28
290 Oscar Minjon Winkel NED M45 1:35:48 3:05:16 4:52:51 6:28:18
          1:35:48 1:29:28 1:47:35 1:35:27
291 Hans van Klaveren Rotterdam NED M50 1:35:17 3:02:15 4:36:26 6:28:36
          1:35:17 1:26:58 1:34:11 1:52:10
292 Patrick Vos Kampen NED M40 1:31:36 2:52:53 4:30:28 6:28:58
          1:31:36 1:21:17 1:37:35 1:58:30
293 Hans van Ginneken Dordrecht NED M50 1:28:18 2:51:26 4:33:04 6:29:06
          1:28:18 1:23:08 1:41:38 1:56:02
294 Udo Wegmann Veitshöchheim GER M55 1:29:32 2:56:28 4:32:50 6:30:23
          1:29:32 1:26:56 1:36:22 1:57:33
295 Wilfred Schrombgens Steyl NED M45 1:28:37 2:48:15 4:25:32 6:30:42
          1:28:37 1:19:38 1:37:17 2:05:10
296 Dinant Bruiss Enschede NED M55 1:35:04 3:01:22 4:38:10 6:31:06
          1:35:04 1:26:18 1:36:48 1:52:56
297 Fekke Fekkes Koudum NED M45 1:30:50 2:55:25 4:37:02 6:31:15
          1:30:50 1:24:35 1:41:37 1:54:13
298 Peter van Sint Annaland Apeldoorn NED M45 1:25:19 2:47:35 4:32:14 6:31:36
          1:25:19 1:22:16 1:44:39 1:59:22
299 Remco van den Brink Tienhoven Ut NED M35 1:32:52 2:59:37 4:33:43 6:32:11
          1:32:52 1:26:45 1:34:06 1:58:28
300 Mark Schoonhoven Rotterdam NED M45 1:29:30 2:53:13 4:36:02 6:32:32
          1:29:30 1:23:43 1:42:49 1:56:30
301 Rob Jodies Beusichem NED M50 1:29:35 2:50:19 4:31:29 6:32:44
          1:29:35 1:20:44 1:41:10 2:01:15
302 Bert van Orden Ede Gld NED M45 1:35:39 3:02:18 4:38:14 6:33:01
          1:35:39 1:26:39 1:35:56 1:54:47
303 Roberto van Steijn Purmerend NED M40 1:33:26 2:59:44 4:37:56 6:33:33
          1:33:26 1:26:18 1:38:12 1:55:37
304 Eric Hulman Heeten NED M50 1:35:45 3:05:17 4:42:33 6:33:38
          1:35:45 1:29:32 1:37:16 1:51:05
305 Jan Devacht Zedelgem BEL M55 1:29:30 2:54:59 4:30:33 6:33:46
          1:29:30 1:25:29 1:35:34 2:03:13
306 Pieter Stegeman Elp NED M50 1:18:47 2:32:22 4:18:52 6:33:57
          1:18:47 1:13:35 1:46:30 2:15:05
307 Leon Geeraets Venlo NED M45 1:26:55 2:47:53 4:26:03 6:34:22
          1:26:55 1:20:58 1:38:10 2:08:19
308 Frits Bovenberg Oegstgeest NED M45 1:22:49 2:46:42 4:34:33 6:34:43
          1:22:49 1:23:53 1:47:51 2:00:10
309 Jan Meijning Amsterdam NED M50 1:34:59 3:04:12 4:42:31 6:34:51
          1:34:59 1:29:13 1:38:19 1:52:20
310 Dick Abee Winschoten NED M55 1:35:44 3:10:33 4:50:47 6:34:53
          1:35:44 1:34:49 1:40:14 1:44:06
311 Angela Schulingkamp Nieuwe Pekela NED V40 1:35:47 3:10:32 4:50:48 6:34:53
          1:35:47 1:34:45 1:40:16 1:44:05
312 Anton van der Aa Eersel NED M40 1:24:35 2:48:19 4:29:57 6:35:12
          1:24:35 1:23:44 1:41:38 2:05:15
313 Tonny Kiburg Amsterdam NED M45 1:32:00 2:58:13 4:37:40 6:35:13
          1:32:00 1:26:13 1:39:27 1:57:33
314 Jeroen Kouwenberg Venlo NED M50 1:28:37 2:48:20 4:34:07 6:35:29
          1:28:37 1:19:43 1:45:47 2:01:22
315 Piet Boelens Kollumerzwaag NED M60 1:32:34 2:58:43 4:38:06 6:35:35
          1:32:34 1:26:09 1:39:23 1:57:29
316 Lianne Vos Alkmaar NED V 1:31:05 2:55:23 4:32:31 6:35:49
          1:31:05 1:24:18 1:37:08 2:03:18
317 Sierd Sikkema Roosendaal NED M40 1:31:05 2:55:22 4:32:30 6:35:51
          1:31:05 1:24:17 1:37:08 2:03:21
318 Jeroen van den Heuvel ‘s-Gravenhage NED M40 1:36:30 3:03:11 4:41:19 6:35:58
          1:36:30 1:26:41 1:38:08 1:54:39
319 Gina Heuser Ridderkerk NED V50 1:34:53 3:03:59 4:41:50 6:36:01
          1:34:53 1:29:06 1:37:51 1:54:11
320 Henk Derudder Ieper BEL M40 1:34:52 3:01:50 4:39:59 6:36:02
          1:34:52 1:26:58 1:38:09 1:56:03
321 Marja van den Burg Ter Heijde NED V50 1:34:39 3:02:17 4:39:24 6:36:38
          1:34:39 1:27:38 1:37:07 1:57:14
322 Hessel de Boer Leeuwarden NED M55 1:34:28 3:01:53 4:36:45 6:36:54
          1:34:28 1:27:25 1:34:52 2:00:09
323 Dino Dierks Duarte Utrecht NED M 1:36:50 3:00:29 4:43:40 6:37:44
          1:36:50 1:23:39 1:43:11 1:54:04
324 John van Rhee Baarlo Lb NED M50 1:40:37 3:11:05 4:49:12 6:39:18
          1:40:37 1:30:28 1:38:07 1:50:06
325 Jan Broers Zwartebroek NED M55 1:32:42 3:00:08 4:37:17 6:39:22
          1:32:42 1:27:26 1:37:09 2:02:05
326 Theo Jansen Bergen op Zoom NED M50 1:35:41 3:02:30 4:37:01 6:39:55
          1:35:41 1:26:49 1:34:31 2:02:54
327 Corine Dieterman Scheemda NED V40 1:34:38 3:01:52 4:43:27 6:40:35
          1:34:38 1:27:14 1:41:35 1:57:08
328 Martin Cornet Wijdewormer NED M45 1:34:32 3:00:36 4:40:44 6:41:16
          1:34:32 1:26:04 1:40:08 2:00:32
329 Ben Schell Noordwijk Zh NED M55 1:34:02 2:59:43 4:40:42 6:42:35
          1:34:02 1:25:41 1:40:59 2:01:53
330 Jan Fokke Oosterhof Nijmegen NED M40 1:22:22 2:47:30 4:34:51 6:42:38
          1:22:22 1:25:08 1:47:21 2:07:47
331 Jan Pieters Dordrecht NED M55 1:31:00 2:59:01 4:35:09 6:43:04
          1:31:00 1:28:01 1:36:08 2:07:55
332 Ed Harreman Capelle aan den IJssel NED M45 1:36:47 3:03:54 4:36:28 6:43:11
          1:36:47 1:27:07 1:32:34 2:06:43
333 Erik Heemskerk Bergschenhoek NED M50 1:36:47 3:03:54 4:36:28 6:43:11
          1:36:47 1:27:07 1:32:34 2:06:43
334 Carsten Rothe Bad Saarow GER M50 1:29:35 2:57:57 4:38:23 6:43:15
          1:29:35 1:28:22 1:40:26 2:04:52
335 Ubel Dijk Wanneperveen NED M55 1:38:00 3:08:18 4:48:40 6:43:21
          1:38:00 1:30:18 1:40:22 1:54:41
336 Erik Verboeket Emmen NED M50 1:25:32 2:50:43 4:42:36 6:44:44
          1:25:32 1:25:11 1:51:53 2:02:08
337 Lisette Wouters Bilzen BEL V50 1:36:48 3:07:40 4:46:44 6:45:26
          1:36:48 1:30:52 1:39:04 1:58:42
338 Birte Siebe Rödinghausen GER V 1:31:42 2:59:12 4:44:01 6:45:55
          1:31:42 1:27:30 1:44:49 2:01:54
339 Rik Plakke Zutphen NED M45 1:39:12 3:07:38 4:48:38 6:46:00
          1:39:12 1:28:26 1:41:00 1:57:22
340 Johanna van der Schaft Amsterdam NED V50 1:34:33 3:02:06 4:46:08 6:46:08
          1:34:33 1:27:33 1:44:02 2:00:00
341 Emer Borger ‘s-Gravenhage NED M 1:38:59 3:08:33 4:46:45 6:46:10
          1:38:59 1:29:34 1:38:12 1:59:25
342 Mikel Knippenberg De Cocksdorp NED M 1:35:37 3:03:38 4:48:38 6:46:32
          1:35:37 1:28:01 1:45:00 1:57:54
343 Johan Zeilstra Amsterdam NED M50 1:35:39 3:03:39 4:48:39 6:46:33
          1:35:39 1:28:00 1:45:00 1:57:54
344 Paul Jaspers Bergen Nh NED M45 1:35:39 3:03:38 4:48:38 6:46:36
          1:35:39 1:27:59 1:45:00 1:57:58
345 Gerrit de Bruin Bleiswijk NED M60 1:35:03 3:03:52 4:44:22 6:46:55
          1:35:03 1:28:49 1:40:30 2:02:33
346 Thierry van Groen Gorredijk NED M35 1:37:57 3:08:40 4:49:25 6:47:43
          1:37:57 1:30:43 1:40:45 1:58:18
347 Herman Geritz Midlum NED M55 1:36:04 3:08:40 4:49:49 6:47:45
          1:36:04 1:32:36 1:41:09 1:57:56
348 Martijn Bakker Amsterdam NED M40 1:35:39 3:03:41 4:48:40 6:48:07
          1:35:39 1:28:02 1:44:59 1:59:27
349 Wim Krijnen Berkel en Rodenrijs NED M55 1:42:12 3:15:48 4:56:30 6:48:13
          1:42:12 1:33:36 1:40:42 1:51:43
350 Carla Salet Maarssen NED V50 1:36:08 3:08:32 4:49:11 6:48:15
          1:36:08 1:32:24 1:40:39 1:59:04
351 André Struijk Den Helder NED M45 1:29:45 3:01:30 4:44:28 6:48:31
          1:29:45 1:31:45 1:42:58 2:04:03
352 Klaas Alberda van Ekenstein Staphorst NED M 1:33:03 3:00:02 4:42:17 6:48:47
          1:33:03 1:26:59 1:42:15 2:06:30
353 George Daams/John Linschoten(47) Rotterdam NED M65+ 1:33:36 2:58:09 4:38:59 6:49:23
          1:33:36 1:24:33 1:40:50 2:10:24
354 Monika Hille Almere NED V50 1:34:25 3:07:27 4:50:59 6:50:46
          1:34:25 1:33:02 1:43:32 1:59:47
355 Ruth Langemeijer Amsterdam NED V40 1:31:40 2:59:52 4:45:51 6:51:19
          1:31:40 1:28:12 1:45:59 2:05:28
356 Johan van Litsenburg Duizel NED M60 1:38:14 3:12:09 4:51:38 6:51:25
          1:38:14 1:33:55 1:39:29 1:59:47
357 Erik Tolhoek Krimpen aan den IJssel NED M45 1:40:34 3:13:24 4:51:21 6:51:39
          1:40:34 1:32:50 1:37:57 2:00:18
358 Marian Bakker Bergambacht NED V40 1:40:34 3:13:46 4:55:45 6:52:07
          1:40:34 1:33:12 1:41:59 1:56:22
359 Keimpe Wiersma Leeuwarden NED M50 1:34:59 3:04:13 4:46:13 6:52:31
          1:34:59 1:29:14 1:42:00 2:06:18
360 Jan Bogaard Wezep NED M60 1:29:57 2:54:21 4:36:23 6:52:59
          1:29:57 1:24:24 1:42:02 2:16:36
361 Pieter Locher Amsterdam NED M55 1:26:15 2:51:49 4:38:22 6:53:30
          1:26:15 1:25:34 1:46:33 2:15:08
362 Marc van Lubek Meppel NED M35 1:40:49 3:09:22 4:51:09 6:53:47
          1:40:49 1:28:33 1:41:47 2:02:38
363 Ineke Plant Groningen NED V50 1:37:09 3:08:32 4:51:07 6:53:55
          1:37:09 1:31:23 1:42:35 2:02:48
364 Barry Agterberg Vleuten NED M 1:33:50 3:02:49 4:50:31 6:54:02
          1:33:50 1:28:59 1:47:42 2:03:31
365 Monique de Roder Nijkerkerveen NED V50 1:28:44 2:57:06 4:48:15 6:54:40
          1:28:44 1:28:22 1:51:09 2:06:25
366 Ronald Nuijten Dordrecht NED M40 1:33:39 3:01:54 4:44:55 6:55:02
          1:33:39 1:28:15 1:43:01 2:10:07
367 Lenard Onderwater Sassenheim NED M40 1:36:18 3:08:21 4:50:42 6:55:20
          1:36:18 1:32:03 1:42:21 2:04:38
368 Marc Koelewijn Heemskerk NED M45 1:37:42 3:06:03 4:48:31 6:55:59
          1:37:42 1:28:21 1:42:28 2:07:28
369 Johan Wander Nagele NED M50 1:35:47 3:07:53 4:51:10 6:56:04
          1:35:47 1:32:06 1:43:17 2:04:54
370 Hilde Ottevaere Vosselaar BEL V 1:34:48 3:05:22 4:42:28 6:56:16
          1:34:48 1:30:34 1:37:06 2:13:48
371 Jef Sneyders Beerse BEL M55 1:34:49 3:04:27 4:41:57 6:56:17
          1:34:49 1:29:38 1:37:30 2:14:20
372 Cor Koeleman Amsterdam NED M50 1:35:38 3:03:40 4:49:27 6:56:18
          1:35:38 1:28:02 1:45:47 2:06:51
373 Ids Hoogland Apeldoorn NED M50 1:29:35 2:58:35 4:47:05 6:57:02
          1:29:35 1:29:00 1:48:30 2:09:57
374 Rutger Brouwer Tiel NED M 1:19:58 2:47:10 4:34:51 6:57:23
          1:19:58 1:27:12 1:47:41 2:22:32
375 Gerard Berkvens Someren NED M55 1:34:43 3:09:43 4:58:18 6:57:24
          1:34:43 1:35:00 1:48:35 1:59:06
376 Ans van de Pasch Venlo NED V50 1:39:49 3:13:45 4:55:51 6:57:28
          1:39:49 1:33:56 1:42:06 2:01:37
377 Marcel Jansen Someren NED M45 1:34:19 3:05:59 4:52:47 6:57:39
          1:34:19 1:31:40 1:46:48 2:04:52
378 Ine Kusters Venlo NED V50 1:34:42 3:02:04 4:49:41 6:57:45
          1:34:42 1:27:22 1:47:37 2:08:04
379 Nol Janssen Gendt NED M60 1:36:24 3:11:19 4:58:06 6:58:01
          1:36:24 1:34:55 1:46:47 1:59:55
380 Hans Koeleman Amsterdam NED M55 1:35:37 3:03:39 4:49:27 6:58:30
          1:35:37 1:28:02 1:45:48 2:09:03
381 Ingrid Koopman Utrecht NED V50 1:38:26 3:13:33 4:59:17 6:59:04
          1:38:26 1:35:07 1:45:44 1:59:47
382 Diana Smeets Stein Lb NED V40 1:40:40 3:13:47 5:00:23 6:59:48
          1:40:40 1:33:07 1:46:36 1:59:25
383 Jack Kusters Venlo NED M50 1:34:43 3:02:03 4:49:41 7:00:11
          1:34:43 1:27:20 1:47:38 2:10:30
384 Arne Persiel Stelle GER M45 1:35:29 3:06:12 4:58:16 7:00:34
          1:35:29 1:30:43 1:52:04 2:02:18

Uitslag 120 km 2015

naam woonplts/verenig gebjr Nat M/V Slufter NIOZ Turfveld PH Finish eindtijd
1 Paul Giblin Paisley 1977 GBR M 5:40:03 6:51:53 8:05:00 9:24:15 9:24:15
tussentijden 1:11:50 1:13:07 1:19:15
2 Daniel Orálek Brno 1970 CZE M 3:38:16 8:25:54 9:59:29 9:59:29
tussentijden 1:33:35
3 Christiaan van Meurs MarathonPlus 1975 NED M 3:55:07 6:14:46 7:41:16 9:03:15 10:39:30 10:39:30
tussentijden 2:19:39 1:26:30 1:21:59 1:36:15
4 Leonie van den Haak Amsterdam 1981 BEL V 4:27:37 6:45:21 7:58:18 9:21:25 10:47:00 10:47:00
tussentijden 2:17:44 1:12:57 1:23:07 1:25:35
5 Mildred Haans Elst UtLommel 1971 BEL V 4:09:09 6:29:06 7:47:25 9:09:20 10:53:51 10:53:51
tussentijden 2:19:57 1:18:19 1:21:55 1:44:31
6 Jan Muller Sprundel 1964 NED M 4:13:53 6:32:26 7:57:22 9:27:05 11:02:56 11:02:56
tussentijden 2:18:33 1:24:56 1:29:43 1:35:51
7 Tobias Lundgen (Zw) Amsterdam 1973 NED M 4:18:03 6:40:46 8:05:16 9:35:46 11:14:57 11:14:57
tussentijden 2:22:43 1:24:30 1:30:30 1:39:11
8 Bart Eigenhuis Soest 1967 NED M 4:22:40 6:57:02 8:22:43 9:51:45 11:28:11 11:28:11
tussentijden 2:34:22 1:25:41 1:29:02 1:36:26
9 Peter Janssen Ciko ’66 1973 NED M 4:33:37 7:00:46 8:24:14 10:01:23 11:37:28 11:37:28
tussentijden 2:27:09 1:23:28 1:37:09 1:36:05
10 Giel Joziasse AV ’56 1962 NED M 4:27:54 6:58:10 8:27:33 10:04:08 11:46:19 11:46:19
tussentijden 2:30:16 1:29:23 1:36:35 1:42:11
11 Jacques Wijfje MarathonPlus 1970 NED M 4:26:40 6:50:50 8:22:53 9:59:28 11:51:42 11:51:42
tussentijden 2:24:10 1:32:03 1:36:35 1:52:14
12 René Schoen Lycurgus 1965 NED M 7:28:42 8:51:55 10:24:42 12:02:03 12:02:03
tussentijden 7:28:42 1:23:13 1:32:47 1:37:21
13 Rut Zoutman Monster 1959 NED M 4:11:42 12:07:31 12:07:31
14 Tom van der Veldt Haarlem 1968 NED M 4:43:49 7:16:04 8:46:09 10:23:55 12:15:21 12:15:21
tussentijden 2:32:15 1:30:05 1:37:46 1:51:26
15 John Bouwens AAV ’36 1955 NED M 4:52:49 7:28:38 9:03:34 12:15:49 12:15:49
tussentijden 2:35:49 1:34:56
16 Dik Jagersma Groningen 1954 NED M 4:42:15 7:15:05 8:48:52 10:29:56 12:20:58 12:20:58
tussentijden 2:32:50 1:33:47 1:41:04 1:51:02
17 Ernst Daniel AAV ’36 1955 NED M 4:46:54 7:21:57 8:59:32 12:21:56 12:21:56
tussentijden 2:35:03 1:37:35
18 Simon Luckett KAV Holland 1961 NED M 4:22:11 7:00:38 8:38:12 10:22:55 12:34:20 12:34:20
tussentijden 2:38:27 1:37:34 1:44:43 2:11:25
19 Oscar Rouwhorst Wormer 1971 NED M 4:23:34 6:55:20 8:30:23 10:15:59 12:37:49 12:37:49
tussentijden 2:31:46 1:35:03 1:45:36 2:21:50
20 Andy Roodenburg Rotterdam 1971 NED M 4:45:50 7:27:12 8:58:33 12:38:03 12:38:03
tussentijden 2:41:22 1:31:21
21 François Flisijn Noordkop 1963 NED M 4:50:21 7:29:34 9:01:05 12:38:25 12:38:25
tussentijden 2:39:13 1:31:31
22 Jannet Lange Almere 1964 NED V 7:39:23 9:11:42 12:38:28 12:38:28
tussentijden 1:32:19
23 Herman Ebbekink Aquilo 1955 NED M 4:51:51 7:34:17 9:15:07 12:47:34 12:47:34
tussentijden 2:42:26 1:40:50
24 Endy Kasanardjo LG Aart Stigter 1969 NED M 4:43:46 7:32:09 9:21:11 12:53:21 12:53:21
tussentijden 2:48:23 1:49:02

Estafette uitslag 2015 met tussentijden

  Naam Woonplaats uitslag cat Turfveld Slufter PH Finish eindtijd
1 Hellas Angels Utrecht 1e M4x15 54:51 52:03 54:18 1:00:19 3:43:35
2 AV Edam Edam 2e M4x15 56:24 52:15 55:47 1:01:26 3:47:54
3 Veluws  geweld Apeldoorn 3e M4x15 1:00:08 52:52 59:29 1:01:18 3:55:50
4 Natural Born Runners – Go Amsterdam 4e M4x15 1:03:56 54:34 1:05:25 55:21 4:01:36
5 Lucurgus Krommenie 5e M4x15 59:34 59:23 57:24 1:05:45 4:04:11
6 Team  Trommel Utrecht 6e M4x15 57:36 1:04:03 1:01:10 59:57 4:04:55
7 NSAV ’t Haasje Nijmegen 7e M4x15 54:51 1:02:28 4:08:10
8 Hylas  1 Alkmaar 8e M4x15 1:00:04 54:22 1:02:23 1:11:32 4:10:37
9 Arnhemse  Meisjes Arnhem 1e V4x15 1:00:43 1:01:10 1:02:12 1:08:24 4:14:53
10 Noordkop Runners Den  Helder 9e M4x15 1:02:09 1:00:32 1:05:28 1:04:50 4:15:13
11 Team WY Advocaten Purmerend 10e M4x15 1:00:50 1:01:15 1:02:26 1:09:02 4:15:41
12 Team Bassie Bussum 11e M4x15 1:05:44 57:19 1:04:29 1:07:44 4:17:50
13 Trainingsgroep Texel 1 DenBurg 12e M4x15 1:06:16 57:51 1:08:17 1:05:35 4:20:24
14 Noordkop  master Den  Helder 13e M4x15 1:06:01 1:01:48 59:52 1:13:16 4:23:30
15 De neven Den  Burg 14e M4x15 1:06:21 1:05:13 1:08:31 1:04:50 4:27:26
16 Vitalis  1 Groningen 15e M4x15 59:13 1:01:06 1:10:48 1:14:37 4:27:55
17 De   Koplopers Schagen 16e M4x15 1:06:20 1:00:45 1:05:58 1:14:17 4:29:53
18 AV  De  Sprinter Meppel 17e M4x15 1:07:42 59:12 1:04:36 1:19:36 4:33:57
19 Trainingsgroep Texel 1 Den  Burg 18e M4x15 1:08:13 1:05:02 1:07:22 1:12:37 4:36:00
20 Av Veluwe Dreamteam Apeldoorn 19e M4x15 1:05:07 1:02:13 1:03:51 1:22:59 4:36:34
21 Let’s Go  7 Groesbeek 20e M4x15 59:42 1:00:40 1:19:18 1:15:25 4:37:21
22 De  Gele  Helm Arnhem 21e M4x15 1:10:30 1:05:26 1:16:51 1:02:54 4:38:20
23 Zandlopers    M Den  Burg 22e M4x15 1:04:44 1:01:20 1:18:38 1:12:52 4:40:01
24 Hylas Alkmaar 23e M4x15 1:04:34 1:08:30 1:13:43 1:11:17 4:40:35
25 IMARES Texel 24e M4x15 1:14:06 1:01:30 1:15:00 1:10:34 4:44:13
26 TurboDokev Anna  Paulowna 25e M4x15 1:02:30 1:02:21 1:16:53 1:20:43 4:44:53
27 Extex Hilversum 1e Gem 1:08:48 1:07:03 1:14:06 1:13:11 4:45:43
28 FC  de  kraombokse Venlo 26e M4x15 1:01:01 1:06:53 1:17:15 1:19:18 4:46:43
29 Let’s Go  1 Groesbeek 27e M4x15 1:07:30 1:10:08 1:10:18 1:16:32 4:47:03
30 Anna Leeuwarden 28e M4x15 1:03:37 1:02:37 1:15:12 1:23:47 4:47:34
31 Let’s Go  3 Groesbeek 29e M4x15 1:05:19 1:05:43 1:08:14 1:26:37 4:48:22
32 Lisette’s mannenteam Eindhoven 30e M4x15 1:14:19 1:04:50 1:03:48 1:23:15 4:49:04
33 Family  Runners Dortmund 2e Gem 1:04:36 1:06:39 1:25:09 1:12:13 4:50:55
34 De Jongens Utrecht 31e M4x15 1:12:06 59:30 1:22:59 1:13:42 4:51:16
35 DREAM   ON IJsselsein 32e M4x15 1:12:13 1:09:13 1:13:54 1:14:06 4:52:13
36 Duinkonijn Edam 33e M4x15 1:08:51 1:07:09 1:20:38 1:14:59 4:54:15
37 Gaan   we   doen Den  Burg 34e M4x15 1:08:30 1:13:22 1:07:19 1:24:00 4:55:37
38 Lindeboom runners Den burg 35e M4x15 1:11:19 1:06:57 1:12:30 1:22:20 4:55:52
39 Loopgroep  sneek  1 Sneek 36e M4x15 1:03:30 1:07:27 1:15:04 1:27:29 4:55:56
40 AV de Sprinter II Meppel 37e M4x15 1:14:38 1:05:50 1:05:41 1:27:48 4:56:54
41 Bremakker  Running  Team  1 Den  Burg 38e M4x15 1:09:54 1:08:38 1:16:26 1:19:53 4:57:38
42 Pekken Driemond 39e M4x15 1:10:16 1:15:44 1:17:05 1:14:12 4:59:57
43 Banda / Schoenmaker Den  Burg 40e M4x15 1:06:44 1:17:29 1:20:39 1:14:26 5:01:50
44 Av  horror Sneek 41e M4x15 1:08:38 1:10:05 1:13:04 1:28:29 5:03:10
45 Rlv 2 Veenendaal 42e M4x15 1:08:14 1:05:28 1:09:06 1:40:21 5:05:52
46 Rlv 1 Veenendaal 43e M4x15 1:00:22 1:13:48 1:09:08 1:40:20 5:05:52
47 Just  Run  1 Almere 44e M4x15 1:06:39 1:18:37 1:09:19 1:29:33 5:06:47
48 OMNYACC Texel DEN BURG 45e M4x15 1:04:18 1:05:39 1:29:12 1:30:22 5:11:53
49 Av edam dames volendam 2e V4x15 1:14:42 1:10:12 1:19:30 1:25:10 5:12:34
50 ’t Jasper Sport Asten 46e M4x15 1:15:14 1:14:55 1:12:31 1:27:12 5:13:09
51 VeDrHuPo Leusden 47e M4x15 1:24:29 1:15:33 1:06:59 1:23:23 5:13:47
52 Niet mijn idee Utrecht 48e M4x15 1:19:40 1:13:12 1:05:53 1:31:43 5:13:49
53 Borrrrsten Texel 3e Gem 1:14:58 1:11:10 1:21:03 1:26:07 5:15:56
54 Jolinkies Zuidwolde 4e Gem 1:07:01 1:22:51 1:14:14 1:29:55 5:16:24
55 Paal  9 Den Hoorn 49e M4x15 1:24:41 1:05:53 1:19:18 1:23:04 5:16:28
56 De  snelle  meisjes Amersfoort 3e V4x15 1:31:49 1:17:42 1:01:03 1:22:53 5:16:50
57 Loopgroep  Spier  2 Hoogeveen 50e M4x15 1:16:29 1:16:28 1:14:32 1:26:37 5:17:04
58 Natural Born Runners – Bl Amsterdam 5e Gem 1:12:34 1:17:27 1:14:56 1:29:42 5:17:25
59 LBC Utrecht 51e M4x15 1:12:20 1:31:08 1:16:21 1:14:41 5:17:58
60 ADHC 1 Den  Helder 52e M4x15 1:13:06 1:21:27 1:11:21 1:30:54 5:19:47
61 Strend Oosterend 6e Gem 1:05:03 1:14:47 1:25:59 1:31:21 5:19:50
62 Jasper  sport  2 Asten  Someren 53e M4x15 1:19:15 1:07:33 1:25:40 1:25:37 5:21:22
63 Let’s Go  4 Groesbeek 4e V4x15 1:15:23 1:13:06 1:20:19 1:29:31 5:21:36
64 Schanaonen Breda 54e M4x15 1:16:53 1:17:07 1:18:17 1:26:35 5:22:07
65 Loopgroep  Sneek  2 Sneek 55e M4x15 1:16:28 1:14:51 1:17:13 1:31:36 5:23:09
66 Hoornse gele rakkers 3 Hoorn 7e Gem 1:05:11 1:06:10 1:32:23 1:37:04 5:23:36
67 De  Meisjes Utrecht 5e V4x15 1:19:49 1:20:00 1:15:14 1:26:45 5:25:06
68 HEMA Texel Den  Burg 56e M4x15 1:15:45 1:23:34 1:22:19 1:20:58 5:25:49
69 Zandkoog runners 1 Den  Burg 57e M4x15 1:09:56 1:19:05 1:30:33 1:25:37 5:27:58
70 RUN  N  LIVE Bovenkarspel 8e Gem 1:12:34 1:13:38 1:28:23 1:31:07 5:28:40
71 Doorzetters Anna  Paulowna 6e V4x15 1:20:32 1:22:32 1:06:30 1:36:13 5:29:21
72 Net op tijd Den  Helder 58e M4x15 1:17:30 1:15:18 1:21:24 1:32:04 5:29:22
73 Aurora  Borealis Castricum 59e M4x15 1:28:33 1:16:40 1:09:09 1:32:09 5:29:54
74 Van  Gastel Loon  op  Zand 60e M4x15 1:18:45 1:14:14 1:26:06 1:27:38 5:30:19
75 Exalto.biz Hoorn 61e M4x15 1:14:00 1:19:52 1:22:05 1:32:28 5:31:45
76 De J Dorpers Julianadorp 62e M4x15 1:16:41 1:28:55 5:32:32
77 Muggen023 Haarlem 63e M4x15 1:12:42 1:26:14 1:22:34 1:28:34 5:32:42
78 Westend  runners Oosterend 64e M4x15 1:26:13 1:22:17 1:11:30 1:29:24 5:32:42
79 Lets’s Go  5 Groesbeek 9e Gem 1:16:47 1:10:29 1:33:39 1:28:56 5:33:09
80 DRIL PK Bussum 65e M4x15 1:22:24 1:17:57 1:20:45 1:30:21 5:34:51
81 De Koele Dijk Ridders de Bilt 10e Gem 1:12:49 1:17:41 5:35:03
82 Van  Grieken Utrecht 66e M4x15 1:34:39 1:18:18 1:35:21 1:03:49 5:35:56
83 Snitsers Sneek 11e Gem 1:11:17 1:20:32 1:21:07 1:40:16 5:36:08
84 Goede morgen, De Waal 67e M4x15 1:19:09 1:15:45 1:23:48 1:34:42 5:36:48
85 Van  Overmeeren Delft 68e M4x15 1:23:30 1:14:29 1:26:31 1:29:14 5:37:17
86 Duurdouwers  2  ARO,88 Obdam 69e M4x15 1:22:22 1:13:35 5:37:41
87 Pink Panters Texel 7e V4x15 1:22:23 1:26:35 5:37:46
88 A.v. DOKEV Anna  Paulowna 70e M4x15 1:17:16 1:15:52 1:29:13 1:32:20 5:38:11
89 Run for Rio Wassenaar 71e M4x15 1:24:51 1:10:48 1:22:52 1:36:21 5:38:15
90 Run for Rio Wassenaar 72e M4x15 1:22:19 1:15:17 5:38:15
91 Bremakker  Running  Team  2 Den  Burg 73e M4x15 1:13:24 1:18:36 5:40:31
92 De   Veenmollen Wilnis 74e M4x15 1:19:45 1:26:24 1:36:05 5:40:44
93 Quality 2 Bergschenhoek 12e Gem 1:18:26 1:26:48 1:25:44 1:27:23 5:41:05
94 Energie  Ladies Rotterdam 8e V4x15 1:18:29 1:18:39 1:25:58 1:34:42 5:41:05
95 Travelrunners Zuidhorn 75e M4x15 1:16:36 1:25:16 1:22:40 1:33:44 5:41:34
96 Quality  Movement Bergschenhoek 76e M4x15 1:18:25 1:26:48 1:25:44 1:28:13 5:41:56
97 De Wadlopers Amsterdam 13e Gem 1:19:13 1:09:25 1:31:45 1:38:13 5:41:57
98 Tempus Fugit Doorn 77e M4x15 1:23:03