60 KM – 120 KM – 4 x 15 KM – Strand – Bos – Duin – Wad – Dijk – Dorp – Berg

statistiek

Winnaars alle edities

Op verbetering van parkoers-records

staan premies van 250 Euro

(zie de rode tijden) 

  60 km mannen  
     
2017 Pascal van Norden 4:06:26
2015 Iwan Kamminga 3:59:29
2013 Pieter Vermeesch (B) 4:03:12
2011 Luc Krotwaar 4:14:08
2009 Marc Papanikitas (B) 4:09:59
2007 Jan van der Marel 4:09:49
2005 Marc Papanikitas (B) 3:59:17
2003 Veron Lust 4:12:32
2001 Veron Lust 4:10:46
1999 Jan Vandendriessche (B) 3:57:35
1997 Edward de Ruiter 4:07:24
1995 Gerrit van Rotterdam 3:57:16
1993 Aad Butter 4:01:14
1991 Aad Butter 4:01:41
60 km vrouwen
2017 Belinda Hall 4:59:38
2015 Irene Kinnegim 4:42:14
2013 Carola Schot 5:08:57
2011 Chantal van der Geest 5:33:39
2009 Inge Tijsmans 5:30:07
2007 Annette Voets 5:07:10
2005 Inez Jacquemart (B) 5:09:02
2003 Inez Jacquemart (B) 5:07:01
2001 Prisca Vis 5:37:35
1999 Linda Valent 5:46:31
1997 Birgit Lennartz (D) 4:35:57
1995 Bettina Reimers (D) 5:26:53
1993 Letteke Broekman 5:28:59
1991 Letteke Broekman 4:57:35
120 km mannen sinds 1993
2017 Werner Roels  9:50:29
2015 Paul Giblin (UK)  9:24:15
2013 Jan-Albert Lantink  9:30:39
2011 Jan-Albert Lantink  9:43:02
2009 Jan-Albert Lantink     9:47:03
2007 Edward de Ruiter 10:05:43
2005 Wim Bart Knol  9:53:48
2003 Wim Bart Knol  9:44:43
2001 Paul Beckers (B)  9:49:48
1999 Guus Smit 10:01:16
1997 Dirk Westerduin  9:23:30
1995 Ron Teunisse   9:52:38
1993 Ron Teunisse  9:47:38
120 km vrouwen sinds 1997
2017 Maartje Bastings 11:21:45
2015 Leonie van der Haak 10:47:00
2013 Wilma Dierx 11:56:59
2011 Sharon Gayter (UK) 12:24:03
2009 Monique Muhlen (L) 12:35:38
2007 Ida Verduin-Boone 11:34:50
2005 Elke Streicher (D) 11:33:40
2003 Lies Heijnen 12:46:11
2001 Ria Buiten 14:10:34
1999 Anke Drescher (D) 10:55:44
1997 Anke Drescher (D) 10:59:58
 
4 x 15 km mannen
2017 Loopreizen.nl 3:50:36
2015  Hellas Angels 3:43:35
2013 Sterk Konijn 3:48:16
2011 De Kempen (B) 3:44:34
2009 SSG Königswinter (D) 4:09:05
2007 AV Veluwe 3:52:22
2005 AV Veluwe 3:43:12
2003 Ciko ’66 Sterrenteam 3:43:26
2001 AV Rijnsoever 4:00:57
1999 AV Rijnsoever 3:53:43
1997 VSB Runningteam 3:40:30
1995 SV Noordkop Atletiek 3:36:06
1993 SV Noordkop Atletiek 3:37:54
1991 Gl. Atl. Wipperfürth (D) 3:31:37
 
4 x 15 km vrouwen
2017 #Hellasloopboost4 4:47:38
2015 Arnhemse meisjes 4:14:53
2013  Team 3 4:32:41
2011 Hellas Triathlon 4:26:11
2009 AV Phoenix 4:40:22
2007 AV Phoenix 4:27:24
2005 Loopgroep Hoorn 4:42:02
2003 Haag Atletiek 4:48:51
2001 Haag Atletiek 4:44:10
1999 Haag Atletiek 4:43:14
1997 Triathlon Texel 4:38:04
1995 SV Noordkop Atletiek 4:32:28
1993 Olympus ’70 4:30:13
1991 SV Noordkop Atletiek 4:47:19

 

Snelste lopers 2015

Snelste lopers De Zestig van Texel 2015    
    versie 1 nov 2016    
         
Estafette mannen (wedstrijdstart 11:35)    
         
Snelste lopers 1e etappe (14,6 km)    
         
Maico Suijkerbuijk 56.50 NSAV ’t Haasje, Nijmegen    
Marijn de Jonge 56.57 Hellas Angels, Utrecht    
Kees Karregat 58.27 AV Edam    
         
Estafette vrouwen (wedstrijdstart 11:35)    
         
Lia Wijnberger 1.03.09 Arnhemse Meisjes    
Hilly Jonk 1.17.44 AV Edam    
Lucie Veeger 1.25.13 Pink Panters, Texel    
         
Estafette mannen Snelste lopers 2e etappe (13,5 km)  
         
Peter Res 52.03 Hellas Angels, Utrecht    
Eric van Santen 52.15 AV Edam    
Seran Nijkamp 52.52 Veluws Geweld, Apeldoorn  
         
Estafette vrouwen        
Manon Mensink 1.01.10 Arnhemse Meisjes    
Angelique Kroon 1.10.12 AV Edam    
Margareth Rood-Overman 1.15.47 Duurdouwers ARO’88, Obdam   
         
Estafette mannen Snelste lopers 3e etappe (15,1 km)  
         
Marco Glastra 54.18 Hellas Angels, Utrecht    
Ton Koning 55.47 AV Edam    
Guido Klaasen 57.24 Lycurgus, Krommenie    
         
Estafette vrouwen        
Anita Greefhorst 1.01.03 De snelle meisjes, Amersfoort  
Floortje Gierman 1.02.12 Arnhemse Meisjes    
Ineke van Boesschoten 1.19.30 AV Edam    
         
Estafette mannen Snelste lopers 4e etappe (16,8 km)  
         
Bram van Dongen 59.55 Team Trommel, Utrecht    
Ben van Oeveren 1.00.19 Hellas Angels, Utrecht    
Jelmer van Leeningen 1.01.18 Veluws Geweld, Apeldoorn  
         
Sandra de Jonge 1.08.24 Arnhemse Meisjes    
Martha Meijer 1.22.53 De snelle meisjes, Amersfoort  
Giséla Mühren 1.25.10 AV Edam    
         
Einduitslag mannen estafette   Einduitslag vrouwen estafette
      (nieuw parcoursrecord)  
Hellas Angels 3.43.35   Arnhemse Meisjes 4.14.53
AV Edam 3.47.54   AV Edam 5.12.34
Veluws Geweld 3.55.50   De snelle meisjes 5.16.50
Buiten mededinging liep een snel Helders/Texels duo mee in de estafette.   
Texelaar Jaap Witte was heel snel: de 2e etappe in 50.19 en de 4e etappe in 58.12  
         
Ultraloop mannen (start 10:35)   Ultraloop vrouwen (start 10:35)
         
 Snelste lopers 1e etappe (14,6 km) 
         
Huub van Noorden 59.52   Irene Kinnegim 1.06.15
German Silva Martinez 59.58   Marjan Oostinga 1.12.28
Iwan Kamminga, 60.04   Ylona Kruis 1.14.20
Pascal van Norden,        
Tim Pleijte,        
en Leo Smets        
         
 Snelste lopers 2e etappe (13,5 km) 
         
German Silva Martinez 54.05   Irene Kinnegim 1.02.45
Huub van Noorden 54.10   Marjan Oostinga 1.06.48
Iwan Kamminga, 55.15   Ylona Kruis 1.08.08
Pascal van Norden,        
en Tim Pleijte        
         
 Snelste lopers 3e etappe (15,1 km) 
         
Pascal van Norden 59.35   Irene Kinnegim 1.11.27
Iwan Kamminga 59.36   Marjan Oostinga 1.14.20
Tim Pleijte 59.37   Arenda Scherpenkate 1.17.47
         
 Snelste lopers 4e etappe (16,8 km) 
         
Iwan Kamminga 1.04.34   Irene Kinnegim 1.21.47
Pascal van Norden 1.05.29   Marjan Oostinga 1.27.51
Ralph Apeldoorn 1.06.15   Arenda Scherpenkate 1.29.00
         
Einduitslag 60 km mannen   Einduitslag 60 km vrouwen
         
Iwan Kamminga 3.59.29   Irene Kinnegim 4.42.14
Pascal van Norden 4.00.23   Marjan Oostinga 5.01.27
Huub van Noorden 4.00.57   Arenda Scherpenkate 5.12.05

Snelste lopers 2013

  Club, Woonplaats Categorie 2013 2011 (2009)
Snelste   lopers 1e etappe (14.8 km)        
           
Bas Mekking AV Veluwe, Apeldoorn estafette mannen 0:57:21 0:59:19 (1:00:00)
Jaap Witte Noordkop Running Team, Den Burg estafette mannen 0:58:50 1:00:02 (1:00:18)
Ton Nugteren Paracentrum Texel estafette mannen 0:59:01 1:01:13 (1:04:43)
           
Femke Visser *Team Hellas, Utrecht estafette gemengd 1:10:18 1:08:48 (1:11:24)
Boukje Klaver Duurdouwers 2, Obdam estafette vrouwen 1:15:42 1:15:40 (1:12:26)
Dorien van der Schot Team 3.0, Utrecht estafette vrouwen 1:18:22 1:17:37 (1:13:52)
Kristine Kofman Hellas Triathlon, Utrecht estafette vrouwen 1:19:16    
           
Pieter Vermeesch (B) Houtland AC, De Haan (B) 60 km solo 1:02:09 1:03:04 (1:01:45)
Carola Schot Energie, Heerjansdam 60 km solo 1:13:21 1:22:11 (1:16:19)
           
Snelste   lopers 2e etappe(13.5 km)        
           
Raymond Koen Noordkop Running Team, Den Helder estafette mannen 0:51:19 0:51:48 (0:54:48)
Pim Quist Sterk konijn, Utrecht estafette mannen 0:54:07 0:54:01 (0:55:04)
Marijn de Jonge Hellas Angels, Utrecht estafette mannen 0:54:36 0:54:34 (0:55:54)
           
Joyce Vrijenhoek Hellas Triathlon, Utrecht estafette vrouwen 1:02:49 1:07:32 (1:06:11)
Karlijn van der Burg De BV, De Koog estafette gemengd 1:07:02 1:08:24 (1:08:36)
Janna Brand Team 3.0, Rotterdam estafette vrouwen 1:08:20 1:08:49 (1:09:48)
Monica Gorska *Team Hellas, Utrecht estafette gemengd 1:08:46    
Acacia Falkena De snelle meisjes, Amersfoort estafette vrouwen 1:09:05    
           
Pieter Vermeesch (B) Houtland AC, De Haan (B) 60 km solo 0:56:25 0:57:25 (0:53:42)
Carola Schot Energie, Heerjansdam 60 km solo 1:09:43 1:14:58 (1:10:34)
           
Snelste   lopers 3e etappe (15,1 km)        
           
Ronnie Duinkerken Sterk konijn, Rotterdam estafette mannen 0:54:26 0:53:51 (0:58:23)
Jaco Lamgerak Hellas Angels, Utrecht estafette mannen 0:57:41 0:55:36 (0:59:14)
Arnoud Ritsma AV Lycurgus, Krommenie estafette mannen 0:58:15 0:56:28 (1:01:41)
           
Lia Wijnbergen Team 3.0, Arnhem estafette vrouwen 1:03:19 1:01:19 (1:03:31)
Giséla Mühren AV Edam, Edam estafette vrouwen 1:13:48 1:09:09 (1:05:52)
Jacqueline Oosterweegel Jan Strijker Dames, Brummen estafette vrouwen 1:14:29 1:10:37 (1:09:11)
           
Pieter Vermeesch (B) Houtland AC, De Haan (B) 60 km solo 0:57:35 1:00:25 (0:58:27)
Angeli de Koning Maasland 60 km solo 1:15:30 1:22:58 (1:12:30)
           
Snelste   lopers 4e etappe (16.8 km)        
           
Bernard te Boekhorst Sterk konijn, Utrecht estafette mannen 0:57:20 0:59:38 (0:56:18)
Ben van Oeveren Hellas Angels, Utrecht estafette mannen 0:59:02 1:01:52 (1:03:39)
Yunis Sittan Noordkop Running Team, Den Helder estafette mannen 0:59:35 1:01:57 (1:05:23)
           
Heleen Plaatzer Team 3.0, Nijmegen estafette vrouwen 1:03:19 1:06:23 (1:06:56)
Jasmijn van der Burg De BV, De Koog estafette gemengd 1:14:36 1:08:32 (1:13:14)
Marlinde Doorn Jan Strijker Dames, Brummen estafette vrouwen 1:17:55 1:10:12 (1:18:36)
Ashley van de Leemkolk *AV Veluwe Ladies, Apeldoorn estafette vrouwen 1:22:20    
           
Pieter Vermeesch (B) Houtland AC, De Haan (B) 60 km solo 1:07:03 1:11:33 (1:15:50)
Anita Joziasse AV ’56, Goes 60 km solo 1:22:10 1:33:33 (1:32:57)

Splits van de snelste lopers op de 120 van Texel

Split tijden bij De 120 van Texel  
Top drie mannen plus alle podiumvrouwen  
         
  eerste tweede split eindtijd
  ronde ronde (minuten)  
         
2015        
Paul Giblin (GBR) 4.27 4.57 30 9.24.15
Daniel Oralek (CZE) 4.38 5.21 43 9.59.29
Christiaan van Meurs 4.55 5.44 49 10.39.30
         
Léonie van den Haak 5.28 5.19 – 9 ! 10.47.00
Mildred Haans 5.09 5.45 36 10.53.51
Jannet Lange 6.04 6.34 30 12.38.28
         
2013        
Jan-Albert Lantink 4.35 4.56 21 9.31
Olivier Jacques (FRA) 4.46 5.29 43 10.15
Peter Palmans (BEL)       10.54
         
Wilma Dierx       11.57
         
2011        
Jan-Albert Lantink 4.29 5.14 45 9.43
Peter Palmans (BEL) 5.02 5.48 46 10.50
Geert Stynen (BEL) 5.07 5.45 38 10.52
         
Sharon Gayter (GBR) 5.52 6.32 40 12.24
Léonie van den Haak 5.51 6.40 49 12.31
         
2009        
Jan-Albert Lantink 4.46 5.01 15 9.47
Olivier Jacques (FRA) 4.48 5.17 29 10.05
Robert Boersma 4.48 5.41 53 10.29
         
Monique Muhlen (LUX) 5.58 6.38 40 12.36
         
2007        
Edward de Ruiter 4.50 5.16 26 10.06
Veron Lust 4.55 5.25 30 10.20
Wim Epskamp 5.02 5.23 21 10.25
         
Ida Verduin-Boone 5.30 6.05 35 11.35
         
2005        
Wim-Bart Knol 4.46 5.08 22 9.54
Wim Epskamp 4.51 5.12 21 10.03
Jochen Höschele (GER) 5.13 5.14 1 10.27
         
Elke Streicher (GER) 5.35 5.59 24 11.34
Anke Drescher (GER) 5.37 6.08 31 11.45
Ria Buiten 6.02 6.17 15 12.19
         
         
2003        
Wim-Bart Knol 4.46 4.58 12 9.44.43
Jan Nabuurs 5.16 5.28 12 10.44.22
Tom Hendriks 5.29 5.39 10 11.08.40
         
Lies Heijnen 6.00 6.46 46 12.46.11
         
2001        
Paul Beckers (BEL) 4.46 5.04 18 9.49.48
Wim Epskamp 4.56 5.06 10 10.01.36
Karl Graf (GER) 5.01 5.30 29 10.31.08
         
Ria Buiten 5.54 8.17 143 14.10.34
         
1999        
Guus Smit 4.40 5.21 41 10.01.16
Roel Keizer 5.02 5.24 22 10.26.27
Mik Borsten 5.08 6.37 89 11.45.00
         
Anke Drescher (GER) 5.24 5.31 7 10.55.44
         
1997        
Dirk Westerduin 4.44 4.39 – 5 ! 9.23.30
Wim Epskamp 4.44 5.02 18 9.46.22
André van der Zwan 4.50 5.35 45 10.25.37
         
Anke Drescher (GER) 5.16 5.44 28 10.59.58
         
1995        
Ron Teunisse 4.47 5.05 18 9.52.38
Wim-Bart Knol 4.50 5.30 40 10.20.31
Valery Klement (GER) 4.47 5.42 55 10.29.33
         
1993        
Ron Teunisse       9.47.38
Tom Keij       10.50.16
Jan Knippenberg       11.18.50

Winnaars 2011

Prijswinnaars De Zestig van Texel 25 april 2011
120 km mannen    
1 Jan-Albert Lantink   9:43:02
2 Peter Palmans   10:49:55
3 Geert Stynen   10:52:10
       
120 km vrouwen    
1 Sharon Gayter  
12:24:03
2 Leonie van den Haak  
12:30:05
                                                     
60 km eerste 10 binnenkomende mannen
1 Luc Krotwaar 1e M40 4:14:08
2 Pascal van Norden 1e M 4:16:33
3 Olivier Jaques   4:18:27
4 Pieter Mans   4:24:33
5 Jan van der Marel   4:25:59
6 Ronnie van Duinkerken 4:36:33
7 Elbert Voogt 1e M50 4:40:37
8 Jo Schoonbroodt 1e M60 4:47:14
9 Gert Martens 1e M45 4:49:35
10 Edward de Lang   4:52:27
       
  winnaars naar categorie  
1e Henk Derks 1e M55 5:09:08
       
60 km 3 snelste vrouwen
1 Chantal van der Geest 1e V39 5:33:39
2 Marjolein Bil   5:44:40
3 Hermina van Dijk 1e V40 5:55:36
       
  winnaars naar catergorie  
1 Els Annegarn 1e V50 6:09:59
       
  Mannen estafette  
1 De Kempen Noordwijk(B) 3:44:33
2 Av Cialfa Epe 3:55:00
3 AV Veluwe   4:00:16
                                                                          
  Vrouwen estafette  
1 Hellas Triathlon verbetering parcours record 4:26:11
2 Phoenix   5:05:24
3 Ladies Team Hoorn   5:07:10
       
  Beste Texels Team    
1 One Team Texel   4:21:29
       
  Beste Texelse individuele prestatie  

1

Jan van der Star  
6:31:08

Leeftijdsrecords en allertijdenlijsten 120 van Texel

Leeftijdsrecords vrouwen Texel 120 km    
categorie eindtijd   leeftijd jaar  
           
overall 10.47.00 Léonie van den Haak 34 2015  
           
Vsen 10.47.00 Léonie van den Haak 34 2015  
           
V35 11.33.40 Elke Streicher (D) 38 2005  
           
V40 10.53.51 Mildred Haans 43 2015  
           
V45 11.34.50 Ida Verduin-Boone 49 2007  
           
V50 12.18.37 Ria Buiten 50 2005  
           
V55 12.35.38 Monique Muhlen (L) 56 2009  
           
  Allertijdenlijst vrouwen 120 km (alle officieel gefinishten)
  eindtijd   leeftijd jaar plaats
           
1 10.47.00 Léonie van den Haak 34 2015 1
2 10.53.51 Mildred Haans 43 2015 2
3 10.55.44 Anke Drescher (D) 31 1999 1
4 10.59.58 Anke Drescher (D) 29 1997 1
5 11.33.40 Elke Streicher (D) 38 2005 1
6 11.34.50 Ida Verduin-Boone 49 2007 1
7 11.45.08 Anke Drescher (D) 37 2005 2
8 11.56.59 Wilma Dierx 46 2013 1
9 12.18.37 Ria Buiten 50 2005 3
10 12.24.03 Sharon Gayter (UK) 47 2011 1
11 12.30.05 Léonie van den Haak 30 2011 2
12 12.35.38 Monique Muhlen (L) 56 2009 1
13 12.38.28 Jannet Lange 50 2015 3
14 12.46.11 Lies Heijnen 47 2003 1
15 14.10.34 Ria Buiten 46 2001 1
           
Leeftijdsrecords mannen Texel 120 km    
categorie eindtijd   leeftijd jaar  
           
overall 9.23.30 Dirk Westerduin 35 1997  
           
Msen 10.01.16 Guus Smit 34 1999  
           
M35 9.23.30 Dirk Westerduin 35 1997  
           
M40 9.46.22 Wim Epskamp 43 1997  
           
M45 9.24.15 Paul Giblin (UK) 45 2015  
           
M50 9.30.39 Jan-Albert Lantink 54 2013  
           
M55 11.25.00 Pat Leysen (B) 55 2013  
           
M60 12.20.58 Dik Jagersma 60 2015  
           
  Allertijdenlijst mannen 120 km (< 12.00)    
  eindtijd   leeftijd jaar plaats
           
1 9.23.30 Dirk Westerduin 35 1997 1
2 9.24.15 Paul Giblin (UK) 45 2015 1
3 9.30.39 Jan-Albert Lantink 54 2013 1
4 9.43.02 Jan-Albert Lantink 52 2011 1
5 9.44.43 Wim-Bart Knol 39 2003 1
6 9.46.22 Wim Epskamp 43 1997 2
7 9.47.03 Jan-Albert Lantink 50 2009 1
8 9.47.38 Ron Teunisse 40 1993 1
9 9.49.48 Paul Beckers (B) 39 2001 1
10 9.52.38 Ron Teunisse 42 1995 1
11 9.53.48 Wim-Bart Knol 41 2005 1
12 9.59.29 Daniel Oralek (Cze) 45 2015 2
13 10.01.16 Guus Smit 34 1999 1
14 10.01.36 Wim Epskamp 47 2001 2
15 10.02.44 Wim Epskamp 51 2005 2
16 10.04.38 Olivier Jacques (F) 41 2009 2
17 10.05.43 Edward de Ruiter 40 2007 1
18 10.14.58 Olivier Jacques (F) 45 2013 2
19 10.20.20 Veron Lust 44 2007 2
20 10.20.31 Wim-Bart Knol 31 1995 2
21 10.24.49 Wim Epskamp 53 2007 3
22 10.25.37 André van der Zwan 38 1997 3
23 10.26.27 Roel Keizer 48 1999 2
24 10.27.12 Jochen Höschele (D) 36 2005 3
25 10.28.53 Robert Boersma 40 2009 3
26 10.29.33 Valery Klement (D) 37 1995 3
27 10.31.08 Karl Graf (D) 50 2001 3
28 10.36.08 Geert Stynen (B) 39 2009 4
29 10.39.30 Christiaan van Meurs 39 2015 3
30 10.44.22 Jan Nabuurs 40 2003 2
31 10.45.13 Wouter Hamelinck (B) 26 2009 5
32 10.45.38 Jeffry Oonk 37 2009 6
33 10.45.51 Jan Nabuurs 39 2001 4
34 10.47.20 Geert Stynen (B) 37 2007 4
35 10.47.35 Karl Graf (D) 54 2005 4
36 10.49.55 Peter Palmans (B) 48 2011 2
37 10.50.16 Tom Keij 29 1993 2
38 10.52.10 Geert Stynen (B) 41 2011 3
39 10.54.26 Peter Palmans (B) 50 2013 3
40 10.56.38 Ron Teunisse 52 2005 5
41 11.00.50 Math Roberts 44 2007 5
42 11.02.56 Jan Muller 50 2015 4
43 11.03.30 Geert Stynen (B) 35 2005 6
44 11.06.37 Robert Boersma 44 2013 4
45 11.08.40 Tom Hendriks 46 2003 3
46 11.12.22 Rut Zoutman 48 2007 6
47 11.14.57 Tobias Lundgren (Swe) 42 2015 5
48 11.17.55 Geert Stynen (B) 43 2013 5
49 11.18.50 Jan Knippenberg 44 1993 3
50 11.22.15 Michael Irrgang (D) 45 2009 7
51 11.22.25 Fred Buining 45 2001 5
52 11.25.00 Pat Leysen (B) 55 2013 6
53 11.26.17 Gerald Baudek (D) 42 2009 8
54 11.26.49 Dik Jagersma 54 2009 9
55 11.26.49 Wim Callens (B) 42 2009 10
56 11.27.40 Guus Smit 32 1997 4
57 11.28.11 Bart Eigenhuis 47 2015 6
58 11.30.21 Carel Schrama 49 2007 7
59 11.31.50 Andy Roodenburg 42 2013 7
60 11.32.29 Pat Leysen (B) 53 2011 4
61 11.37.28 Peter Janssen 41 2015 7
62 11.39.02 Tom Hendriks 48 2005 7
63 11.39.05 Rut Zoutman 52 2011 5
64 11.39.55 Jeroen Renes 39 2013 8
65 11.40.18 Jan Nabuurs 44 2007 8
66 11.45.00 Mik Borsten 36 1999 3
67 11.45.27 André van der Zwan 44 2003 4
68 11.46.19 Giel Joziasse 52 2015 8
69 11.48.17 Rut Zoutman 46 2005 8
70 11.48.32 Valery Moskalenko 40 2001 6
71 11.50.30 Georg Weiss (D) 42 2005 9
72 11.50.55 Sjoerd Slaaf 50 2003 5
73 11.51.42 Jacques Wijfje 44 2015 9
74 11.51.47 Jan Nabuurs 48 2011 6
75 11:54:08 Wouter Hamelinck (B) 24 2007 9
76 11.54.49 Cor Westhuis 46 1995 4
77 11.55.20 Geert Ceuppens (B) 39 2013 9
78 11.56.02 Peter van Wijngaarden 37 2013 10
79 11.56.31 Ronald Nickel (D) 45 2001 7
80 11.57.00 Dik Jagersma 58 2013 11
81 11.57.53 Ubel Dijk 43 1999 4
82 11.59.24 Edwin Otto 42 2013 12
           
    extra M55      
  12.30.35 John Bouwens 55 2011 10
  12.39.38 Koos Rademaker 57 2003 6
           
    M60      
  12.20.58 Dik Jagersma 60 2015 14
  12.21.56 Ernst Daniel 60 2015 15
Leeftijdsrecords vrouwen Texel 120 km    
categorie eindtijd   leeftijd jaar  
           
overall 10.47.00 Léonie van den Haak 34 2015  
           
Vsen 10.47.00 Léonie van den Haak 34 2015  
           
V35 11.33.40 Elke Streicher (D) 38 2005  
           
V40 10.53.51 Mildred Haans 43 2015  
           
V45 11.34.50 Ida Verduin-Boone 49 2007  
           
V50 12.18.37 Ria Buiten 50 2005  
           
V55 12.35.38 Monique Muhlen (L) 56 2009  
           
  Allertijdenlijst vrouwen 120 km (alle officieel gefinishten)
  eindtijd   leeftijd jaar plaats
           
1 10.47.00 Léonie van den Haak 34 2015 1
2 10.53.51 Mildred Haans 43 2015 2
3 10.55.44 Anke Drescher (D) 31 1999 1
4 10.59.58 Anke Drescher (D) 29 1997 1
5 11.33.40 Elke Streicher (D) 38 2005 1
6 11.34.50 Ida Verduin-Boone 49 2007 1
7 11.45.08 Anke Drescher (D) 37 2005 2
8 11.56.59 Wilma Dierx 46 2013 1
9 12.18.37 Ria Buiten 50 2005 3
10 12.24.03 Sharon Gayter (UK) 47 2011 1
11 12.30.05 Léonie van den Haak 30 2011 2
12 12.35.38 Monique Muhlen (L) 56 2009 1
13 12.38.28 Jannet Lange 50 2015 3
14 12.46.11 Lies Heijnen 47 2003 1
15 14.10.34 Ria Buiten 46 2001 1
           
Leeftijdsrecords mannen Texel 120 km    
categorie eindtijd   leeftijd jaar  
           
overall 9.23.30 Dirk Westerduin 35 1997  
           
Msen 10.01.16 Guus Smit 34 1999  
           
M35 9.23.30 Dirk Westerduin 35 1997  
           
M40 9.46.22 Wim Epskamp 43 1997  
           
M45 9.24.15 Paul Giblin (UK) 45 2015  
           
M50 9.30.39 Jan-Albert Lantink 54 2013  
           
M55 11.25.00 Pat Leysen (B) 55 2013  
           
M60 12.20.58 Dik Jagersma 60 2015  
           
  Allertijdenlijst mannen 120 km (< 12.00)    
  eindtijd   leeftijd jaar plaats
           
1 9.23.30 Dirk Westerduin 35 1997 1
2 9.24.15 Paul Giblin (UK) 45 2015 1
3 9.30.39 Jan-Albert Lantink 54 2013 1
4 9.43.02 Jan-Albert Lantink 52 2011 1
5 9.44.43 Wim-Bart Knol 39 2003 1
6 9.46.22 Wim Epskamp 43 1997 2
7 9.47.03 Jan-Albert Lantink 50 2009 1
8 9.47.38 Ron Teunisse 40 1993 1
9 9.49.48 Paul Beckers (B) 39 2001 1
10 9.52.38 Ron Teunisse 42 1995 1
11 9.53.48 Wim-Bart Knol 41 2005 1
12 9.59.29 Daniel Oralek (Cze) 45 2015 2
13 10.01.16 Guus Smit 34 1999 1
14 10.01.36 Wim Epskamp 47 2001 2
15 10.02.44 Wim Epskamp 51 2005 2
16 10.04.38 Olivier Jacques (F) 41 2009 2
17 10.05.43 Edward de Ruiter 40 2007 1
18 10.14.58 Olivier Jacques (F) 45 2013 2
19 10.20.20 Veron Lust 44 2007 2
20 10.20.31 Wim-Bart Knol 31 1995 2
21 10.24.49 Wim Epskamp 53 2007 3
22 10.25.37 André van der Zwan 38 1997 3
23 10.26.27 Roel Keizer 48 1999 2
24 10.27.12 Jochen Höschele (D) 36 2005 3
25 10.28.53 Robert Boersma 40 2009 3
26 10.29.33 Valery Klement (D) 37 1995 3
27 10.31.08 Karl Graf (D) 50 2001 3
28 10.36.08 Geert Stynen (B) 39 2009 4
29 10.39.30 Christiaan van Meurs 39 2015 3
30 10.44.22 Jan Nabuurs 40 2003 2
31 10.45.13 Wouter Hamelinck (B) 26 2009 5
32 10.45.38 Jeffry Oonk 37 2009 6
33 10.45.51 Jan Nabuurs 39 2001 4
34 10.47.20 Geert Stynen (B) 37 2007 4
35 10.47.35 Karl Graf (D) 54 2005 4
36 10.49.55 Peter Palmans (B) 48 2011 2
37 10.50.16 Tom Keij 29 1993 2
38 10.52.10 Geert Stynen (B) 41 2011 3
39 10.54.26 Peter Palmans (B) 50 2013 3
40 10.56.38 Ron Teunisse 52 2005 5
41 11.00.50 Math Roberts 44 2007 5
42 11.02.56 Jan Muller 50 2015 4
43 11.03.30 Geert Stynen (B) 35 2005 6
44 11.06.37 Robert Boersma 44 2013 4
45 11.08.40 Tom Hendriks 46 2003 3
46 11.12.22 Rut Zoutman 48 2007 6
47 11.14.57 Tobias Lundgren (Swe) 42 2015 5
48 11.17.55 Geert Stynen (B) 43 2013 5
49 11.18.50 Jan Knippenberg 44 1993 3
50 11.22.15 Michael Irrgang (D) 45 2009 7
51 11.22.25 Fred Buining 45 2001 5
52 11.25.00 Pat Leysen (B) 55 2013 6
53 11.26.17 Gerald Baudek (D) 42 2009 8
54 11.26.49 Dik Jagersma 54 2009 9
55 11.26.49 Wim Callens (B) 42 2009 10
56 11.27.40 Guus Smit 32 1997 4
57 11.28.11 Bart Eigenhuis 47 2015 6
58 11.30.21 Carel Schrama 49 2007 7
59 11.31.50 Andy Roodenburg 42 2013 7
60 11.32.29 Pat Leysen (B) 53 2011 4
61 11.37.28 Peter Janssen 41 2015 7
62 11.39.02 Tom Hendriks 48 2005 7
63 11.39.05 Rut Zoutman 52 2011 5
64 11.39.55 Jeroen Renes 39 2013 8
65 11.40.18 Jan Nabuurs 44 2007 8
66 11.45.00 Mik Borsten 36 1999 3
67 11.45.27 André van der Zwan 44 2003 4
68 11.46.19 Giel Joziasse 52 2015 8
69 11.48.17 Rut Zoutman 46 2005 8
70 11.48.32 Valery Moskalenko 40 2001 6
71 11.50.30 Georg Weiss (D) 42 2005 9
72 11.50.55 Sjoerd Slaaf 50 2003 5
73 11.51.42 Jacques Wijfje 44 2015 9
74 11.51.47 Jan Nabuurs 48 2011 6
75 11:54:08 Wouter Hamelinck (B) 24 2007 9
76 11.54.49 Cor Westhuis 46 1995 4
77 11.55.20 Geert Ceuppens (B) 39 2013 9
78 11.56.02 Peter van Wijngaarden 37 2013 10
79 11.56.31 Ronald Nickel (D) 45 2001 7
80 11.57.00 Dik Jagersma 58 2013 11
81 11.57.53 Ubel Dijk 43 1999 4
82 11.59.24 Edwin Otto 42 2013 12
           
    extra M55      
  12.30.35 John Bouwens 55 2011 10
  12.39.38 Koos Rademaker 57 2003 6
           
    M60      
  12.20.58 Dik Jagersma 60 2015 14
  12.21.56 Ernst Daniel 60 2015 15

Leeftijdsrecords 60 km

  Snelste tijden Texel 60 km 
  naar leeftijdscategorie  
     
    MANNEN leeftijd editie
M        
1 3.58.32 Aad Butter 34 1995
2 4.00.57 Huub van Noorden 26 2015
3 4.01.14 Aad Butter 32 1993
4 4.01.41 Aad Butter 30 1991
5 4.02.52 Wim Akkermans 33 1991
         
M35        
1 3.57.16 Gerrit van Rotterdam 39 1995
2 3.57.35 Jan Vandendriessche B 37 1999
3 3.59.17 Marc Papanikitas B 37 2005
4 3.59.29 Iwan Kamminga 36 2015
5 4.03.12 Pieter Vermeesch B 36 2013
         
M40        
1 4.00.23 Pascal van Norden 42 2015
2 4.01.24 Veron Lust 42 2005
3 4.09.59 Marc Papanikitas B 41 2009
4 4.10.17 Pascal van Norden 40 2013
5 4.12.32 Veron Lust 40 2003
         
M45        
1 4.18.24 Luc Krotwaar 45 2013
2 4.22.35 German Silva Martinez 47 2015
3 4.24.30 Robert Willemse 47 2015
4 4.25.00 Peter de Jongh 46 1999
5 4.25.33 Heinz-Josef Schwarzmann D 49 1995
         
M50        
1 4.25.01 Leo Smets B 50 2015
2 4.26.23 Harry de Boer 52 2015
3 4.33.06 Jaap Vis 50 2007
4 4.36.58 Elbert Voogt 50 2007
5 4.40.37 Elbert Voogt 54 2011
         
M55        
1 4.45.37 Jan-Willem Schutte 55 2015
2 4.49.03 Elbert Voogt 58 2015
3 4.50.56 Helmut Pohlmann D 56 1993
4 4.56.03 Rob Brouwer 56 1993
5 4.59.36 Theo van Vliet 56 1999
         
M60        
1 4.47.14 Jo Schoonbroodt 60 2011
2 5.09.13 Lex de Boer 61 2009
3 5.12.16 Theo van Vliet 60 2003
4 5.25.38 Koos Rademaker 63 2009
5 5.30.22 Georges Conter L 60 2015
         
M65        
1 5.09.52 Ben Ahmed 65 2003
2 5.48.05 Fernand Vermeesch B 65 2015
3 5.48.15 Lex de Boer 65 2013
4 5.50.16 Jan Derksen 68 2005
5 5.51.43 Rob Brouwer 66 2003
         
M70        
1 6.16.56 Gerrit Nillessen 71 2015
2 6.33.25 Theo van Vliet 70 2013
3 6.36.04 Joop Keizer 71 2013
         
         
    VROUWEN leeftijd Texel-editie
V        
1 4.35.57 Birgit Lennartz D 31 1997
2 5.14.50 Marjolein Bil 27 2013
3 5.26.53 Bettina Reimers D 33 1995
4 5.30.22 Majet Spoelder 33 2005
5 5.33.39 Chantal van der Geest 34 2011
         
V35        
1 5.12.05 Arenda Scherpenkate 37 2015
2 5.13.13 Majet Spoelder 35 2007
3 5.18.31 Karin Schaaf D 39 1991
4 5.37.35 Prisca Vis 38 2001
5 5.38.10 Jacqueline Rabou 38 2005
         
V40        
1 4.42.14 Irene Kinnegim 40 2015
2 4.57.35 Letteke Broekman 41 1991
3 5.01.27 Marjan Oostinga 43 2015
4 5.07.01 Inez Jacquemart B 40 2003
5 5.08.57 Carola Schot 44 2013
         
V45        
1 5.07.10 Annette Voets 48 2007
2 5.17.33 Angeli de Koning 49 2013
3 5.22.14 Silvia Verhoeven 49 2013
4 5.31.42 Ida Verduin-Boone 45 2003
5 5.38.09 Erna Homan-Bennink 48 2003
         
V50        
1 5.14.37 Anita Joziasse 50 2013
2 5.32.42 Annette Voets 50 2009
3 5.43.19 Gerry Visser 51 2015
4 5.46.32 Irene van Wijk 52 2005
5 5.47.21 Irene van Wijk 50 2003
         
V55        
1 5.06.13 Plonie Scheringa 55 1997
2 5.59.57 Irene van Wijk 56 2009
3 6.00.58 Elly Groet-Beers 57 2009
4 6.05.09 Gerda Damen-Janssen 55 2009
5 6.05.51 Angela Veld 55 2005
         
V60        
1 6.09.49 Monika Hille 60 2013
2 6.09.56 Irene van Wijk 62 2015
3 6.32.54 Irene van Wijk 60 2013
4 6.42.07 Julia Suwelack D 61 2009
5 6.50.46 Monika Hille 62 2015
         
V65        
1 6.59.04 Ingrid Koopman 65 2015

Aantallen deelnemers

Aantallen starters
prognose
2009 2007   2005    2003 2001
120 km 26 26 21 16 21
 60 km  300 236 233 215 82
 28 km (1e deel)   X 45 43 48 32
 32 km (2e deel)   X 24 22 15 12
estafette vrouwen  48 44 44 32 24
estafette mannen + gemengd 356 290 240 228 152
       
Totaal aantal deelnemers 730 665 603 554 323
Eerste 5 edities: 1999 1997 1995 1993 1991
120 km 17 14 13 6              X
  60 km  154 95 95 92 49
  28 km (1e deel) 37 40 17 10              X
  32 km (2e deel) 21 27 7 9 21
estafette vrouwen     28 32 8 16 16
estafette mannen + gemengd   237 180 112 132 128
         
tussentelling 494 388 252 265 214
OSG-estafetteteam 21
overige afstanden (marathon, 15 km) 40
Totaal aantal deelnemers 515 388 252 265 254

Starters en finishers De Zestig van Texel 2009

De 10e editie van De Zestig van Texel telde 703 deelnemers, namelijk 325 ultralopers en 378 estafettelopers. Het startveld van de ultralopers bestond uit 245 NL-mannen en 32 NL-vrouwen, en 40 mannen en 8 vrouwen uit onze buurlanden.

120 km

De 9e editie van De 120 van Texel telde 25 starters, 2 vrouwen en 23 mannen. Maar liefst 20 van die 25 lopers (m/v) zouden de eindstreep halen, waarvan 18 binnen de 13 uur en 2 er net boven. Drie lopers, Rut Zoutman, Math Roberts en Marco Stijnman, stopten na 60 km bij het keerpunt bij de veerhaven, Edward de Ruiter stopte na zo’n 80 km en Adrie van Dijk na 95 km.

Van de finishers zijn er een aantal om verschillende redenen opmerkelijk:

  • Jan-Albert Lantink die er geen bezwaar tegen had dat we hem in de aanloop als de grote favoriet bestempelden en die, na een gedegen voorbereiding en onder begeleiding van zijn eigen fietser Pieter Berlijn plus kopfietser Herman Euverman, namens de organisatie, het karwei conscientieus klaarde en na afloop een Texel-promotie uitte in de RTL uitzending, die niet alleen bij onze plaatselijke VVV-directeur en lid van AV Texel, Wouter de Waal in de smaak viel;
  • Henk Harenberg die, eveneens na een gedegen voorbereiding en onder begeleiding van Simon Pols, bij zijn 3e deelname aan de 120 km nu wel binnen de tijd wist te finishen.
  • Luc de Jaeger-Braet die met zijn 120 een ‘grand slam’ volbracht, met dank aan Carel Schrama: in een jaar tijd finishen op de JKM 100 EM, de Spartathlon en vervolgens de 120 van Texel.
  • Ernst Daniel die een week na de 120 van Texel ook de 250 km lange Sakura Michi in Japan wist te volbrengen.
  • Mik Borsten, die dan wel geen echte 100 km tijd heeft staan, alleen een 8.57.20 op de loopband uit 2006, maar ondertussen op 13 april al wel zijn 5e 120 van Texel volbracht. Ubel Dijk deed dat bij de vorige editie van 2007 – zij het dat Ubel’s 5e keer toen net buiten de 13 uur was. Daarmee is Mik Borsten nu waarschijnlijk koploper van de ultralopers met de meeste Texel-wedstrijdkilometers: 720 km in totaal.

Overschrijdingen tijdslimieten De Zestig van Texel

Afstand 120 km
Tijdslimiet jaren uren 2009 2007 2005 2003 2001 1999 1997
< 12:00 10 10 11 5 7 5 5
12:00 uur 1995 12-12,5 uur 4 3 4 0 6 0 2
12:30 uur 1997-2003 12,5 – 13 uur 4 2 3 3 1 2 0
13:00 uur 2005-2009 > 13 uur 2 6 2 1 3 0 0
gestopt 5 5 1 7 2 10 7
totaal gestart 25 26 21 16 19 17 14
gefinisht < 13 uur 72.0% 57.7% 85.7% 50.0% 73.7% 41.2% 50.0%
Afstand 60 km
< 6,5 uur 190 167 179 133 61 129 78
6:30 uur 1997-2003 6,5 – 7 uur 52 34 35 20 6 5 6
7:00 uur 2005-2009 > 7 uur 13 8 4 16 4 1 0
gestopt 45 27 15 46 11 19 11
totaal gestart 300 236 233 215 82 154 95
gefinisht < 7 uur 80.7% 85.2% 91.8% 71.2% 81.7% 87.0% 88.4%

 

 

 

60 km

De 10e editie van de 60 km van De Zestig van Texel telde precies 300 starters. Daarvan wisten er 242 binnen de 7 uur te finishen en nog eens 13 kwamen na de officiele sluitingstijd over de chipmat. In totaal 45 lopers (m/v) op de 60 km zijn vroeger of later ergens gestopt. Dat doet denken aan het hoge aantal uitvallers van 2003, toen het zeer warm was en maar liefst 46 lopers moesten stoppen. Maar 71% wist toen de finish binnen de 7 uur te halen. In 2003 gold zelfs nog een tijdslimiet van 6,5 uur, maar de overschrijders daarvan werden toen nog wel in de uitslag opgenomen. Vanaf 2005 werd de tijdslimiet verruimd naar 7 uur, maar veel strikter gehanteerd: vanaf toen werden de finishers die over tijd binnen kwamen, niet meer in de uitslag met hun exacte eindtijd opgenomen.

 

Zo warm als in 2003 was het in 2009 niet. Een deel van het relatieve hoge uitvalpercentage dit jaar is te wijten aan het schrappen van de 28 (en de 32 km) afstand. Een aantal lopers hadden ingeschreven voor de 60 km maar wisten bij voorbaat dat ze bij 28 km gingen stoppen. De aantallen doorkomsten van start t/m finish waren bij de 60 km lopers: 300 start NIOZ – 299 Turfveld – 296 Slufter – 269 Prins Hendrik – 255 finish Stayokay. Daaruit blijkt dat er 27 lopers stopten na het tweede doorkomstpunt bij De Slufter en maar 14 stopten er nog pal na of verderop bij het 3e doorkomstpunt bij Prins Hendrik.

 

Van de drie deelnemers die nu alle tien edities hebben meegemaakt, maakte Jaap Vis weer de blits door op de 60 km uitstekend te finishen in 4.50.16 met een hele toepasselijke 10e plaats! Jaap heeft nu de unieke score van 10 starts en 10 finishes op de 60 km. Zie voor een eerder overzicht van zijn Texel-prestaties:

Jochen Girulat (M60) uit Bochum doet meestal de 28 km maar zette zijn eigen 10e deelname luister bij door nu voor de 2e keer in zijn loopbaan de hele 60 km te volbrengen in een tijd van 6.18.52 . Letteke Broekman was bij haar 10e deelname ook van plan om weer eens de hele 60 te doen maar moest na de helft helaas de strijd staken.

 

Van de ultra-debutanten hebben we nog geen aparte analyse gemaakt welk percentage de finish heeft weten te bereiken. Uit lokaal oogpunt was de goede finish van Rob Teisman (5.22.42) heel bijzonder, waarmee de hechte band tussen organisatie en hoofdsponsor nog eens speciale nadruk kreeg. Landelijk gezien was natuurlijk de 1e plaats van Inge Tijsmans (5.30.07) het meest opmerkelijk.

Loopgroep Hoorn scoorde niet alleen met Inge goed want met Lex de Boer als eerste M60 en met het mannenteam op de 2e plaats bij de estafette, was de stemming bij die atletiekvereniging bepaald uitstekend. Binnen een andere trouwe deelnemersgroep, AV Veluwe, zaten ook de nodige hoogtepunten: Annette Voets was na langdurige blessure-ellende zeer content met haar 2e plaats en Ronald Brouwer debuteerde op de 60 km – na meerdere keren aan de 28 km en de estafette te hebben deelgenomen – en werd met een tijd binnen de 6 uur door veel opgetogen clubgenoten binnengehaald.

 

Een aantal statische analyses staan de komende weken nog op het programma: een vergelijking van de eerste 25 lopers bij de mannen na 15 en na 60 km,analoog aan 2007 en een overzicht van de snelste lopers per etappe bij zowel de mannen als de vrouwen van zowel de estafette als de ultra. Dat laatste overzicht is een vast onderdeel van de statistische pagina in het papieren uitslagenblad. Dat blad gaat er wel weer komen, al doe ik, wijs geworden door de ervaringen bij de vorige edities, nog geen uitspraak over de datum waarop u dat in de brievenbus kunt verwachten.

 

De eerste evaluatie van de 10e editie is door de organisatie op 12 mei a.s. gepland. Al was dit in vele ogen ‘de beste edtie ooit’, we hebben zelf de nodige kanttekeningen en ook van meerdere deelnemers punten ter verbetering aangereikt gekregen. Schroom dus niet als u ons nog wat wilt toesturen om in die evaluatievergaderingen te behandelen.

 

Martien Baars

Splits snelste lopers 60 km

Splittijden 60 km bij De Zestig van Texel / Split times Around Texel 
(bijna halverwege bij de Slufter na 28 km / over first 28K – second 32K)
  looptijd looptijd split finishtijd
  28 km 32 km minuten  
Mannen        
2015 2015      
Iwan Kamminga 1.55 2.04 9 3.59.29
Pascal van Norden 1.55 2.05 10 4.00.23
Huub van Noorden 1.54 2.07 13 4.00.57
2013        
Pieter Vermeesch (B) 1.58 2.05 7 4.03.02
Pieter Mans 1.59 2.10 11 4.09.22
Pascal van Norden 1.59 2.11 12 4.10.17
2011        
Luc Krotwaar 2.01 2.13 12 4.14.08
Pascal van Norden 2.02 2.14 12 4.16.33
Olivier Jacques (F) 2.02 2.16 14 4.18.27
2009        
Marc Papanikitas (B) 1.55 2.15 20 4.09.54
Thomas Miedema 1.55 2.23 28 4.18.17
Jan van der Marel 1.59 2.20 21 4.19.19
2007        
Jan van der Marel 1,55 2,15 20 4.09.49
Jaap Vis 2,10 2,23 13 4.33.06
Elbert Voogt 2,10 2,27 17 4.36.58
2005        
Marc Papanikitas (B) 1,52 2,07 15 3.59.17
Veron Lust 1,53 2,08 15 4.01.24
Philip Verdonck (B) 1,57 2,14 17 4.11.24
2003        
Veron Lust 1,55 2,17 22 4.12.32
Bernhard Schlegel (D) 2,00 2,19 19 4.18.44
Jan Suijkerbuijk 2,00 2,31 31 4.31.09
2001        
Veron Lust 1,56 2,15 19 4.10.46
Edward de Ruiter 1,56 2,15 19 4.11.06
Rut Zoutman 2,05 2,22 17 4.27.07
1999        
Jan Vandendriessche (B) 1,50 2,07 17 3.57.35
Veron Lust 1,50 2,16 26 4.05.47
Jan van Dijken 1,59 2,20 21 4.19.21
1997        
Edward de Ruiter 1,49 2,18 29 4.07.24
Rut Zoutman 1,56 2,20 24 4.15.40
Jan van Dijken 1,56 2,22 26 4.17.37
1995        
Gerrit van Rotterdam 1,50 2,07 17 3.57.16
Aad Butter 1,50 2,08 18 3.58.32
Thomas Lang (D) 1,50 2,17 27 4.06.51
1993        
Aad Butter 1,50 2,11 21 4.01.14
Johan Huijgens 1,51 2,17 26 4.08.14
Karsten Sörensen (D) 1,51 2,19 28 4.09.39
1991        
Aad Butter 1,47 2,15 28 4.01.41
Wim Akkermans 1,47 2,16 29 4.02.52
Ron Teunisse 1,55 2,25 30 4.19.47
         
Vrouwen        
2015        
Irene Kinnegim 2.09 2.33 24 4.42.14
Marjan Oostinga 2.19 2.42 23 5.01.27
Arenda Scherpenkate 2.22 2.47 22 5.12.05
2013        
Carola Schot 2.23 2.46 23 5.08.57
Anita Joziasse 2.34 2.40 6 5.14.37
Marjolein Bil 2.29 2.46 17 5.14.50
2011        
Chantal van der Geest 2.37 2.56 19 5.33.39
Marjolein Bil 2.41 3.03 22 5.44.40
Hermina van Dijk 2.45 3.10 25 5.55.36
2009        
Inge Tijsmans 2.33 2.57 24 5.30.02
Annette Voets 2.27 3.05 38 5.32.42
Gabriele Grohmann (D) 2.43 2.59 16 5.42.30
2007        
Annette Voets 2,24 2,43 19 5.07.10
Majet Spoelder 2,30 2,43 13 5.13.13
Janet de Jonge 2,40 2,54 14 5.33.52
2005        
Inez Jacquemart (B) 2,19 2,50 31 5.09.02
Majet Spoelder 2,29 3,01 32 5.30.22
Gerry Visser 2,35 3,01 26 5.36.04
2003        
Inez Jacquemart (B) 2,20 2,47 27 5.07.01
Joke Keuning 2,26 2,58 32 5.24.34
Ida Verduin-Boone 2,37 2,54 17 5.31.42
2001        
Prisca Vis 2,29 3,08 39 5.37.35
Irene van Wijk 2,44 3,06 22 5.50.17
Letteke Broekman 2,46 3,30 44 6.16.08
1999        
Linda Valent 2,43 3,03 20 5.46.31
Marga Lesterhuis 2,40 3,18 38 5.57.43
Lies Heijnen 2,43 3,17 34 5.59.37
1997        
Birgit Lennartz (D) 2,00 2,36 36 4.35.57
Plonie Scheringa 2,12 2,54 42 5.06.13
Ria Buiten 2,20 3,03 43 5.23.06
1995        
Bettina Reimers (D) 2,27 3,00 33 5.26.53
Ria Buiten 2,24 3,04 40 5.28.29
Letteke Broekman 2,35 3,19 44 5.54.20
1993        
Letteke Broekman 2,24 3,05 41 5.28.59
Regina Soenen (B) 2,44 3,28 44 6.11.55
         
1991        
Letteke Broekman 2,09 2,48 39 4.57.35
Karin Schaaf (D) 2,15 3,03 48 5.18.31
Foto’s 2017
Menu Categories
Archief
Facebook De Zestig van Texel